Čeká nás první IVF. Je tu někdo, koho to čeká taky?

suzik161
11. lis 2013

Ahoj, dnes jsem se dozvěděla, že jediná možnost jak otěhotněj je IVF. Je mi 26 let a mám o 6let staršího manžela, přes rok se snažíme o mimčo a nic. Je to díky mé snížené fci štítné žlázy. Chodím do Sanus Jihlavy. Najde se tu někdo s kým bych si mohla o jednotlivých procesech popovídat a vše probírat?
Děkuji za příspěvky 🙂

pipinka
29. pro 2013

@doko no ono na těch mých už taky nic nevidím, tak jsem je vzala, švihla do koše a kašlu na to. Ať to dopadne jak má. mě docela udivuje, že někteří už 10 dent mají krásný dálnice,ale to je asi na každé ženské znát jindy. uvidíme 3.ledna. kdy že jdeš ty? nějak se mi to motá vše dohromady

doko
29. pro 2013

@pipinka na ostatní se vykašli- každá jsme originál 🙂 moje sestřenka když byla na IVF měla pozitivní test až 14. den a byla normálně těhu 😉 dřív měla taky sněhobílo 😠 no já nejdu zatím na nic- 2.1. mám udělat test a když budou dvě čárky, tak mám zavolat na objednání na utz a když bude bílo, tak mám 3.1. přijít na krev 😉

pipinka
29. pro 2013

@doko už jsem si vynadala, moc se pozoruju a nebudu to tolik řešit. pokud to mělo vyjít, je to tam.na testy taky prdím, uvidím podle krve.no vidíš třeba na krev půjdeme spolu, no ale když máš po ránu vidět dvě čárky tak je to u tebe jasné, potichu gratuluji.
už jsi vymyslela kam půjdeš na silvestra pařit?

doko
29. pro 2013

@pipinka no gratulace nepřijímám, to budu až bude nějaké mimino na světě, do té doby to stejně nemá smysl, protože se může stát ještě hromada věcí. ostatně o tom už jsem se přesvědčila. s tím pozorováním máš pravdu- akorát to člověka stresuje 😉 asi nakonec budeme na Silvestra doma ☹ nějak letos není žádný dobrý plán- zvlášť když člověk nebude pít 😠

pipinka
29. pro 2013

@doko takže stejně jako u nás 😀

doko
29. pro 2013

@pipinka 😀

doko
30. pro 2013

@pipinka ahojky tak jak se vede? 🙂 já mám náladu na prd, sedím sama doma a je mi smutno ☹ všichni odjeli do aquaparku a přemlouvali mě, ať jedu taky, ale přijde mi to hodně rizikové, abych z té vody něco nechytla 😀

pipinka
30. pro 2013

@doko ahojk, nic moc, špiním, tak jsem volala do car a zítra jedu na krev.ak uvidíme.co ty?bez problémů vše ?to jsi udělala dobře, aquapark je hodně rizikový

doko
30. pro 2013

@pipinka týýjo oni tam budou na Silvestra? tak to je super 😉 třeba to nic nebude, neznám ve svém okolí těhotnou, která by na začátku těhu nešpinila 🙂 každopádně to člověka vyděsí, to úplně chápu ☹ no já se cítím pořád stejně, čárka dneska zase byla o něco silnější. každopádně čím víc čárka sílí, tím jsem nervóznější. jestli budu fakt těhotná, myslím, že budu špatná s nervama, protože se zase budu bát stejnýho konce jako předtím. ale s tím asi nejde nic udělat, když člověka něco takovýho potká, tak se bojí, že to zase dopadne špatně.a teď mě napadá, nemáš to špinění třeba z Utroše? vím, že když ho zavádíš, tak špinění způsobuje 😉 nebo ho polykáš?

pipinka
30. pro 2013

@doko když nešpiním zavádím utroš .pokud špiním, utroš polykám.to špinění je světle červené až světle hnědé. moc mě to vyděsilo a ořvala jsem to. jj zíra tam jsou, tak mám ráno přijet na krev.nesmíš si takové myšlenky že to dopadne špatně připouštět, musíš myslet že to vyjde a bude vše dobré.nejhorší je že když tě to už jednou potkalo budeš v tom období hodně opatrná,ale věř že to vyjde

doko
30. pro 2013

@pipinka tak to je super, že se na Tebe podívá doktor a aspoň budeš vědět 😉 než abys seděla doma a stresovala se. budu na Tebe zítra myslet, ať se dozvíš samé dobré zprávy 🙂 jojo musíme věřit obě. ty taky a už neřvi a zbytečně se nestresuj, jasný? 😀 embroušovi to vůbec neprospívá a Tobě také ne 😉 zkus se nějak zabavit. co třeba skládat puzzle? nebo něco? to můžeš i v posteli 🙂

pipinka
30. pro 2013

@doko no právě podívá se mi dr a z toho mám strach že mi řekne něco špatného já už nebrečím, ležím a dívám se na telku.díky moc za podporu.

doko
30. pro 2013

@pipinka telka je v této době vděčný kamarád,co? 🙂 já ji nemít, tak mě klepne 😀 símtě nemáš vůbec za co. od toho se máme. akorát ty postavičky......těm telka moc neprospívá 😀 a když si k tomu připočítám zákusky a chlebíčky 😀 😀 no jéje. jsem jak slon 🙂 já dopoledne věšela prádlo, skládala nádobí do myčky a uklízela, ale teď půjdu taky vegetit k TV. nic se nemá přehánět 😉

pipinka
30. pro 2013

@doko však jo , jen se šetři. miminko za to stojí. já udělala akorát dětem snídani a pak jsem začala špinit, a od té doby jen ležím. přijela mamka, tak dětem uvařila a hraje si s nima, tak jsem ráda. ale jak koukám, tak špinění je pryč tak to snad bude dobrý. a co sleduješ v telce? vždyt tam nic nedávají. slon? o tom mi nemluv, od doby stimulace jsem jak balon a mám 4kg nahoře, chjo

doko
30. pro 2013

@pipinka a kolik máš dětí? a jak staré? se máš, že už nějaké máš 😀 aspoň máš doma veselo 😉 tak to z Tebe mám obrovskou radost, že už to špinění přestalo 🙂 jupííííí 🙂 no to už jsem taky zjistila, že tam nic nejede ☹ já ani nevím kolik mám navrch, naštěstí nemůžu po stěhování najít váhu 😀 😀 jsem docela ráda 😀

pipinka
30. pro 2013

@doko ne já nemám děti, manžel má z prvního manželství dvě děti. holka chodí do první třídy a klukovi byli 3.jsem ráda že tu mamka byla a pomohla mi, bych z nich byla na palici. jak má člověk odpočívat když pořád něco chtějí?tak mi to nedalo, udělala jsem si odpoledne test a duch je krásně vidět, tak to snad bude zítra dobrý

doko
30. pro 2013

@pipinka aha, já myslela, že jsou Tvoje 😉 no tak to zní velice dobře, jak máš během dne hezkého ducha, tak to je dobré si myslím 🙂 super. já už dneska tu čárku měla takovou natmavlou, tak uvidíme co bude. nesmíme zapomínat, že já dostala dva embrouše a ty jednoho 😀 ale stejně si s manželem myslíme, že se chytlo jedno (jestli teda vůbec něco). tak zítra tfuj, tfuj, budu držet pěsti 😉

petpeta7
30. pro 2013

@suzik161 my teď máme pauzu-necháme to úplně volně. No a koncem ledna půjdem na 2. IUI. Původně jsem byla rozhodnutá jako ty, ale pak jsem si řekla, že tu IUI ještě zkusíme. Bude príma, když díky tobě budu trochu víc vědět, do čeho půjdem ( protože radši nepočítám s úspěchem té 2.IUI) 🤐

petpeta7
30. pro 2013

@doko jééé ty máš druhou čárku ?!? to je mazec! víš, já to nějak nestíhám všechno číst...vy jste s pipinkou moc akční 😀 každopádně ti držím všechny palečky co mám! 😉

doko
30. pro 2013

@petpeta7 to víš, to čekání je děsné 😒 děkuji moc, jen drž, bude to potřeba 🙂 pak zas budu držet já Tobě 😉

pipinka
30. pro 2013

@doko no bud ráda, že se chytlo aspoň jedno.u mě oproti včerejšku tak je čárka silnější a víc viditelnější,ale nebudeme předbíhat 😉 děkuji moc, že mi budeš držet palce, mám takové smíšené pocity. špinění mi ustalo jen pořád lítám na malou
@petpeta7 neboj, také budeš akční až budeš čekat na výsledky. víš jak je těch 14 dní dlouhých? mysli na nás, pak budeme myslet zase my na tebe 😉

doko
30. pro 2013

@pipinka to lítání na malou je normální 😉 v prvním těhu jsem si napřed myslela, že mám zánět močáku.....a teď jsem tři dny po ET zase znovu pořád běhala na malou 🙂 neboj, určitě to bude dobré. to, že čárka sílí, je jen dobré znamení 😉 no ještě nevíme, jestli se aspoň to jedno chytlo....to necháme na doktorovi 😀 ale bylo by fajn, kdyby nám to všem tady vyšlo...... 🙂 tak pak dej vědět, jak jsi v CARu dopadla. já jdu povečeřet, vypadám špatně 😀 😀

pipinka
30. pro 2013

@doko jen si dej, co máš dobrého? třeba budeme vozit spolu 😀 teda každá v jiném městě.já začala běhat až dnes, ped tím jsem chodila normálně.pokud čárka sílí, něco se chytlo tomu věř. věř že zázraky se dějí. jedeme do caru v 7 ráno, tak se ozvu déle

doko
30. pro 2013

@pipinka dala jsem si tlačenku 😀 povánoční dieta 😅 jenže jsme dostali domácí, tak tomu odolej. to nešlo. manžel brblal, že bych tak pozdě neměla takové těžké věci......no to vím taky, ale hlad je hlad 🙂 však pak napíšeš, až budeš zase doma v klídku. vidíš, nakonec tu kontrolu za sebou budeš mít už teď a nemusíš čekat až na leden 😉

pipinka
30. pro 2013

@doko to je taky fakt 🙂 jejda domácí tlačenka, taky bych si dala. my ji máme v mrazáku🙂
já asi zakrojím uzené, včera ho vyndal manžel z udírny a tak krásně voní 😀 bože a pak si stěžuji že přibírám

doko
30. pro 2013

@pipinka já jsem to samé 😀 mňam uzenééééé......no tak to bych měla sežrané už dávno 😀 my právě přemýšleli, jestli to zamrazíme, ale já to pak rozmrzlé nemám ráda.....radši čerstvé....tak tláču a jitrnice máme v lednici a jelita s masem v mrazáku 😉

pipinka
30. pro 2013

@doko to my máme rádi i roztáté, protože když zabíjíme je toho tolik že to není možné sníst 🙂 u nás to je vždy ve velkém

doko
30. pro 2013

@pipinka no tak samozřejmě když zabíjíme svoje, tak to taky 😉 to by jinak ani nešlo. ale když toho dostaneme trochu na ochutnání, tak mi to přijde škoda 🙂 představ si, že mi manžel před chvilkou řekl, že na něj leze chřipka ☹ paráda. to jsem štěstím bez sebe 😠

pipinka
30. pro 2013

@doko bych ho zahnala do ložnice a t se jde vypotit. opatrně ty se nesmíš nakazit

doko
30. pro 2013

@pipinka to už stejně nemá smysl, celý den je se mnou a mluví na mě a dává mi pusy. 🤐 jestli to mám chytnout, tak už s tím nic neudělám 😉 třeba mám dobrou imunitu a nechytnu to 😀