Čeká nás první IVF. Je tu někdo, koho to čeká taky?

suzik161
11. lis 2013

Ahoj, dnes jsem se dozvěděla, že jediná možnost jak otěhotněj je IVF. Je mi 26 let a mám o 6let staršího manžela, přes rok se snažíme o mimčo a nic. Je to díky mé snížené fci štítné žlázy. Chodím do Sanus Jihlavy. Najde se tu někdo s kým bych si mohla o jednotlivých procesech popovídat a vše probírat?
Děkuji za příspěvky 🙂

jilu04
25. lis 2013

@doko tak to jsem ráda, já tak ale vážně vypadala 😀

doko
25. lis 2013

@jilu04 tys tak vypadala po injekcích, ale já tak vypadám pořád od vysazení HA 😠 to je teprve krása 😀 a ne jen na obličeji, ale i dekolt a ramena 😠 😠

jilu04
25. lis 2013

@doko teda tak to tě lituju, mě docela na to pomáhala vodička clear a clear, jsem se divila chlapovi, jak na mě může mít chuť, když jsem se viděla v zrcadle 😀 😀 😀

catchulinecka
25. lis 2013

@doko
@jilu04 no jako je to fakt maso 🙂 nepomáhá nic, pleťová voda...prostě nic. Teď, když budu mít do nového roku pauzu se všema těma hormona, tak jsem zvědavá jak se to zlepší...

doko
25. lis 2013

@jilu04
@catchulinecka na mě taky nic nezabírá 😉 já to mám i díky tomu PCOS 😠 akorát teď jak jsem nasadila Utroš, tak se to docela zlepšilo 😵 jupííííííííí. chlapi chcou miminka, tak to s náma musí vydržet, i když nejsme zrovna "ve formě" 😀

gittynka
25. lis 2013

@doko mám to taky tak..od vysazení to je dva a pul roku - katastrofa

doko
25. lis 2013

@gittynka jééé ahoj, noo aspoň jsme na tom všechny stejně 🙂 a co ta Vaše středeční návštěva v CAR? platí to? 😉

gittynka
25. lis 2013

@doko jj...jedem tam..snad to najdeme 🙂 už se začínám bát co nám řeknou a co vše budou chtít, nejradši bych aby mi hned dali injekce a hned se začlo něco dít...tyhle tahanice a vyšetření před tím není nic pro mě :/ 😀

jilu04
25. lis 2013

@catchulinecka
@doko
@gittynka
ty jo tak to jsem na tom ještě dobře, páč už to zmizelo úplně, bych si jinak na obličej musela dát nějakou masku, aby to nebylo vidět 😀

gittynka
25. lis 2013

holky koukejte si sem dát fotečky....chci vás vidět 😀

doko
25. lis 2013

@gittynka ty seš jak já 😀 taky tam vždycky volám a nebo jdu a doufám, že mi řeknou: kašleme na hojení, začněte si píchat 😀 zatím se to nestalo 😠 uvidíš.....u nás to tehdy byl docela fofr, kdyby se nestal ten průser 😉 tak třeba to u Vás bude taky 🙂
@jilu04
@catchulinecka no já si musela koupit nějaký super krycí make-up co používá moje kosmetička 🙂 jinak bych nemohla mezi lidi 😀

dvoranna
25. lis 2013

@catchulinecka okopírováno ze stránek Heliosu
Test integrity (fragmentace) DNA spermií
Spermie jsou v dnešní době vysoce náchylné k poškození jaderné DNA. Je známo, že toto poškození může být příčinou snížené plodnosti muže (Evenson a Wixon, 2008) a bývá dáváno do souvislosti s delší dobou nutnou k otěhotnění.
V některých případech však může spermie s poškozenou DNA oplodnit vajíčko. Důsledkem takového oplození potom bývá zhoršený vývin embrya až jeho zastavení, v případě otěhotnění pak může dojít k potratu. Vyšetření integrity DNA by z tohoto důvodu mělo být jedním ze základních vyšetření, které se provádějí před začátkem léčby neplodnosti.
Pokud Vám bude zjištěn zvýšený výskyt spermií s poškozenou DNA, nabízí Sanatorium Helios možnost fertilizace oocytů pomocí metody PICSI, která embryologovi umožní vybrat zralou spermii s nepoškozenou DNA.

gittynka
25. lis 2013

@doko mnojo uvidíme 🙂 každopádně lepší nějaká akce než čekačky, že... 🙂 hele já taky chodim do práce omejkapovaná a pudrovaná, páč není nic lepšího než učitelka s jebákama že jo :D si můžu s těma páťákama podat ruce 😀

doko
25. lis 2013

@gittynka přesně tak 😉 já už jsem čekačka dva měsíce a ještě měsíc budu a nic moc pocit teda 😀 ty jo, ty učíš páťáky? 😀 by mě kleplo.....to s náma v těch letech začínalo pořádně mlátit. no ale já si pořád říkám, že dokud existuje pudr a make-up, tak to jde 🙂 i když někdy, když jsem fakt moc poďobaná a namaluju to, tak to radši zase umyju a zůstanu doma 😀

gittynka
25. lis 2013

@doko jojo domov je úkryt a útočiště 😀 no letos ne, letos mám třetí a čtvrtý ročník - je to malotřídka 🙂

jilu04
25. lis 2013

Tomu kdo vynazezl make up a pudr bych dala Nobelovku 😅

doko
25. lis 2013

já si myslím, že to byl chlap a vymyslel je, aby se na nás dalo dívat 😀

jilu04
25. lis 2013

tak tomu bych docela věřila 😀

gittynka
25. lis 2013

@jilu04 pěkně fotečkááááááá 😀 moc sluší 😎

doko
25. lis 2013

holky pádím spát 😉 a Tobě třešničko přeji, aby zítra vše dobře dopadlo 🙂 pak písni dojmy a pocity 🙂

jilu04
25. lis 2013

@gittynka ježííííííš děkuju
🙂

gittynka
25. lis 2013

jj holky já taky musim končit píšu tu individuály na děti se specifickými potřebami a nějak mi to nejde...tak papa 😉

jilu04
25. lis 2013

půjdu taky pomalu spinkat, zítra mě čeká náročný den, ale slibuju, že až zae písnu, tak už budu psát za 3. Sladké sny vám všem 😔 😔 😔 😔 🙂

jilu04
26. lis 2013

Ahojky všem, tak už konečně po ET a teď už jen počkat 2 nekonečné týdny. 🙂

doko
26. lis 2013

@jilu04 wáááááááááááááu super 🙂 třešeň se nám množí jedna radost 😀 a máš teda dvě embryjka v bříšku a zbytek mražáčky? 🙂 a teď musíš jen ležet ? ☹

jilu04
26. lis 2013

@doko no mám dneska spíš polehávat a odpočívat, mám 2 šmudlíky v sobě a z ostatních nám udělali nanuky 😀 jo a jinak třešeň zase začíná pučet, je to humus 😠

doko
26. lis 2013

@jilu04 to je dobře, že pučí- protože těhotní 🙂 změna hormonů 🙂 paráda. tak pěkně odpočívej a lež a manžel, ať se o Tebe pořádně stará. už se těším, až si budeš dělat tt 😎 já dneska začala bumbat Nosifol, tak jsem zvědavá, jestli to k něčemu je 😕

suzik161
autor
26. lis 2013

@jilu04 Ahoj,tak držím palce, všechny co mám 😀 uteče to, neboj!! 😉

jilu04
26. lis 2013

@doko no a nebo to je tím náporem hormonů, co do sebe pořád láduju, ale hlavně že to k něčemu bude, to víš, že to k něčemu bude, určitě ti to taky pomůže 😉
@suzik161 to doufám, páč jinak nevím, jak to vydržím, nejlepší by bylo, kdyby mě někdo teď uspal a za 2 týdny probudil 🙂 🙂

doko
26. lis 2013

@jilu04 to s tím uspáním by nebylo vůbec marný 😉 já bych to chtěla tak na půl roku dopředu 😀