Čeká nás první IVF. Je tu někdo, koho to čeká taky?

suzik161
11. lis 2013

Ahoj, dnes jsem se dozvěděla, že jediná možnost jak otěhotněj je IVF. Je mi 26 let a mám o 6let staršího manžela, přes rok se snažíme o mimčo a nic. Je to díky mé snížené fci štítné žlázy. Chodím do Sanus Jihlavy. Najde se tu někdo s kým bych si mohla o jednotlivých procesech popovídat a vše probírat?
Děkuji za příspěvky 🙂

suzik161
autor
28. lis 2013

@gittynka tak to je rychlé, nakonec budete nejrychlejší, mě by to mělo vycházet až na 11 nebo 15.ledna, záleží jestli dostanu nějaké léky abych to dostala. Já totiž bez léků taky nefunguji a nic nemám jako @doko tak jsem zvědavá zítra tam mám být v 10 a pak v 11:30. Tak jsem na to zvědavá

jilu04
28. lis 2013

@gittynka No já šla docela brzy, asi po týdnu píchání injekcí,ale to bylo proto, že jsem měla potíže s dýcháním(po sebemenší námaze jsem funěla jak lokomotiva a nemohla jsem se pořádně zhluboka nadechnout, jako když jsi po lapaoskopii) a motala se mi dost hlava a jelikož pracuji v nemocnici na jipu (nepřetržitý provoz), tak mi to doporučila i staniční, ať zůstanu doma radši.

doko
28. lis 2013

holky no bude to sranda 🙂 zítra se chystám dělat adventní věnec. máte už některá hotovo? jaký jste letos volily barvičky?
@jilu04 jak se cítíš? kdy už budeš testovat? boha já jsem zvědavá 🙂

doko
28. lis 2013

holky a tohle je to moje starší zlatíčko 🙂

jilu04
28. lis 2013

@doko tééééééééééééééééda ta je krásná 🙂 zatím se necítím nijak, pobolíval mě dopoledne podbřišek a když už jsem brečela u druhýho filmu po 15 minutách, tak jsem televizi přepla na Óčko 😉 já už jsem se asi vážně zbláznila 😎

doko
28. lis 2013

@jilu04 chudino, to brečení je opravdu otravný 🤐 nezbláznila......přece jsme citlivější pohlaví,ne? 😀

jilu04
28. lis 2013

@doko to jsme jen už jsem tím i sama sobě protivná, jsem natahovala už u videoklipu Katte Perry Roar a tam mi teda nepřipadá, že by bylo něco dojemného 😀

jilu04
28. lis 2013

@doko a s testíkem počkám asi až na příští týden, teď je to hodně brzy, stejně jestli to tam má být, tak to bude, ať už se ukáže čárka jedna nebo dvě 🙂

doko
28. lis 2013

@jilu04 😀 😀 já když byla těhotná tak jsem řvala u Dr. House, když si tam dobíral nějaké děcko.....já myslím, že jsi v normálu 😀 😀

doko
28. lis 2013

@jilu04 to máš pravdu, ale stejně jsem děsně zvědavá 🙂

jilu04
28. lis 2013

@doko tak to je taky dobrý 😀 to víš že já taky, je to chci vydržet co nejdýl, abych pak nebyla zbytečně zklamaná, i kdyby to tak třebas nebylo

doko
28. lis 2013

@jilu04 to máš pravdu vyčkávat je asi nejlepší 😉

jilu04
28. lis 2013

@doko je to těžký, ale je. už víš, kam pojedete na ten wellnes pobyt?

doko
28. lis 2013

@jilu04 jo vybrala jsem Jeseníky 🙂 víceméně to byla jediná možnost -protože všude nabízejí 3-denní pobyty, ale manžel kvůli práci nemůže. tak můžeme jen na 2-denní pobyt 😉 i tak to pro nás bude super, že někam vypadneme na výlet. a nebyla jsi na filmu Křídla vánoc? chtěla bych zítra manžela vytáhnout do kina 😵 ale nevím, jestli to za něco stojí 😀 aby to nebylo nějaké fiasko 😀

suzik161
autor
28. lis 2013

@doko Teda, koukám že si z tebe budu muset vzít příklad a začít si užívat 😀 Jen mám docela strach jak to zítra dopadne a co mi řeknou ☹

gittynka
28. lis 2013

@jilu04 presne, taky bych jeste netestovala, stat se muze vsechno, ale ted jsi tehotna a basta 😀

doko
28. lis 2013

@suzik161 neboooj dopadne to dobře 🙂 ještě jsem neslyšela, že by někomu ty výsledky dopadly špatně 😉 a nevíš co všechno Ti testovaly? nebo kolik Ti brali krve? já myslím, že to dopadne ok 😎 jo musíme!!!! protože co si neužijeme teď, už si přece pak neužijeme dlouho.......takže musíme honem, honem......máme na to poslední měsíc a něco!!!!!!!!!!!!!! 😵 😵 tak šup šup 😀

jilu04
28. lis 2013

@doko jé já bych jela taky hned, nebyla jsem, já už nebyla v kině asi rok, jsem teď chtěla jít na ten Kameňák, ale všichni mi to rozmlouvali, že je to strašná blbost, tak jsem to radši vzdala

suzik161
autor
28. lis 2013

@doko brali mi krev na všechny hormony,prý z toho zjistí i jestli mi správně funguje hypofýza,takže mě proklepli úplně celou 😀

jilu04
28. lis 2013

@gittynka kéž by to tak bylo 🙂

doko
28. lis 2013

@jilu04 tak zrovna kameňáky taky moc nemusím to by mi bylo líto peněz.........my jednou šli na sněženky a machry po dvaceti letech a málem jsme ty peníze obrečeli. totální blbost 😉 přitom jednička je tak super film 🙂
@suzik161 tak to máš jen to nejzákladnější vyšetření 🙂 to bude dobré, uvidíš a i kdyby nebylo, tak hormony se dají upravit lékama, to není nic hroznýho 😉

gittynka
28. lis 2013

@suzik161 určitě to dobře dopadne, mě taky brali krev a jeste budou 2. nebo 3 den cyklu, má to být TSH, fT4, a prolaktin a pak teda jeste FSH? LH E2 - to je to co ti taky brali? nebo jeste neco jinýho?... já vlastně asni nevím na co tohle je..sice říkal že to necháme udelat, ale neřekl jak by to mělo vyjít a jak ne, případně co potom

jilu04
28. lis 2013

@doko a my je oba právě máme docela rádi, ty sněženky a machry po dvaceti letech taky moc nemusím, takže bych těch peněz taky litovala, to bych šla radši na večeři 🙂

jilu04
28. lis 2013

@suzik161 ahojky, ze zítřka neměj strach, vždycky to nějak dopadne a u tebe určitě dobře a kdyby náhodou ne, tak aspoň budou vědět, čím tě mají pořádně nastimulovat, abys měla pořádný vajíčka a z nich hodně dětiček 🙂 Vím moc dobře, že je to na palici a člověk nad tím pořád přemýšlí, ale zkus se nějak odreagovat, protože se budeš jenom trápit a tvoje tělo si stejně bude dělat co chce.

doko
28. lis 2013

@jilu04 jo však to bylo první, co nás napadlo, že jsme si radši mohli dát pořádný kus masa 😀 😀 tak ale jestli se Vám to líbí, tak to bych šla.....mně se to nelíbí, tak nejdu.........ale když se u toho zasmějete, tak proč ne 😉 já jsem zas taková, že i když mně všichni říkají, ať na to nechodím, tak stejně jdu, protože si potřebuji sama nabít ciferník 😀

jilu04
28. lis 2013

@doko Tak to jo, tak to já někdy taky, jen u tohohle jsem si zovna nebyla moc jistá, tal jsem se ptala a pak jsem koukala i na recenze na internetu a tam taky psali, že je to nic moc. Tak pak dej vědět jaký bylo to kino, bych na to mohla jít taky s tím mým.

doko
28. lis 2013

@jilu04 určitě dám vědět 😉 vidíš ty teď budeš mít času habaděj, můžeš do kina chodit pořád. to je fajn, že aspoň něco, kam těhule může 🙂 když sport atd. odpadá ☹

jilu04
28. lis 2013

@doko to jo jenže to bych nesměla být na neschopence a mít vycházky 😠

gittynka
28. lis 2013

@jilu04 holky možná to znáte ale já čučím na filmy a seriály tady : sledujemefilmy.cz a sledujuserialy.cz je dobré že je to online a nemusite stahovat těch serialu je tam opdravdu spousta

doko
28. lis 2013

@jilu04 😨 vlastně jo.....na to jsem zapomněla ☹ ale tak zase budeš mít aspoň nějaký penízky 🙂 musíme si hledat pozitiva 😝 já zas nebudu mít vycházky a žádný omezení, ale taky žádný peníze 😀 ale tak my jsme se tak s manželem domluvili a nelitujeme toho. prostě už se asi po milionté opakuji, ale pro miminko všechno.