Čeká nás první IVF. Je tu někdo, koho to čeká taky?

suzik161
11. lis 2013

Ahoj, dnes jsem se dozvěděla, že jediná možnost jak otěhotněj je IVF. Je mi 26 let a mám o 6let staršího manžela, přes rok se snažíme o mimčo a nic. Je to díky mé snížené fci štítné žlázy. Chodím do Sanus Jihlavy. Najde se tu někdo s kým bych si mohla o jednotlivých procesech popovídat a vše probírat?
Děkuji za příspěvky 🙂

doko
5. pro 2013

@gittynka já neumím moc lhát 😀 a taky nejsem moc bojovný tip ☹ bohužel. nakonec budu i bez děcka, i bez bytu 😀 něco v nového v práci? a kdy jedeš do CARu pro inejkce? no to by bylo super, kdyby se ta endomrcha vůbec nevrátila 😉

gittynka
5. pro 2013

@doko bez děcka rozhodně nezůstaneš 😉 na to vem jed 🙂 byty jsou a budou, tím se netrap a třeba se na vás právě to štěstí usměje 🙂 ...hele ted az to dostanu - čekám nekdy o víkendu tak jdu 2. den na krevní testy, čeká se ted víceméně jenom na pojistovnu....říkal, že pro injekce poslední týden před vánocema, jeste si sním budu psát ohledně vysledku z těch testů a přitom by mi měl říct, který den konrétně

jo a v práci asi nic... dneska byly děti docela fajn... nacvičujem na vánoční besídku, tak jsem zkoušela sólové koledy a docela jim to šlo 🙂

doko
5. pro 2013

@gittynka to máš naprostou pravdu, bytů je hromada a člověk by měl myslet na to, že to je prostě jenom byt 😉 jáááj takhle, tak to doufám, že přijde na čas tak jak má a nebude se někde loudat 🙂 ty máš taky takovou brzdu jako já- akorát ty máš pojišťovnu a já mám výsledky genetiky 😠 to je dobré, že si můžete psát maily. my všechno řešíme po telefonu. ale je fakt, že já mám vždycky hromadu dotazů, takže pro mě je to telefonování lepší 😉 hned bych na nějakou besídku šla.......když si vzpomenu na své dětství......ty Vánoce vždycky byly strašně krásné 🙂

gittynka
5. pro 2013

@doko no ve škole je ale strašnej blázinec, nic se nestíhá, pololetí se blíží,, hrozí nám inspekce po 4 letech, už byla ve škole, do které chodí většinou před námi.. do toho nacvičování na besídku, výroba dárečků pro rodiče, honíme známky, písemky, zkoušení, já po měsíční absenci nestíhám probírat látku a do toho všeho si jedna úča vymyslí, že chce jako mimino přes IVF a možná v půli ledna vypadne uplně 😀 opravdu k popukání 🙂

suzik161
autor
5. pro 2013

@gittynka Ahoj, netestovala, nějak jsem na to zapomněla, rozhodla jsem se, že budu testovat až v úterý, to bude 10dní po Pregnylu, a uvidíme 😀
@doko Snažím se nekašlat, ale včera to fakt nešlo, pila jsem furt čaje, ale nezabíralo to. O tom záchodě vím a snažím se to respektovat. Tý jo, asi bych taky zahrála na city, jinak nevím jak to udělat 😀

doko
5. pro 2013

@gittynka tak ale přece ta úča je taky jenom člověk a je pochopitelné, že v jejím věku chce založit rodinu 🙂 zvlášť, když není zdravotně úplně OK. co si budeme. aspoň se tam nebudeš stresovat 😉 a co Vám jako ta inspekce může? já myslela, že to je vždycky průser ředitele/ředitelky 😀
@suzik161 jsem zvědavá, jestli se Vám dílko zdařilo 🙂
holky tak jsem z těch Vánoc a toho bytu a všeho tak nějak naměkko, že jsem poslala nějaký penízky do útulku na granulky 😉 člověk má pak dobrý pocit. jenom, až se to dozví manžel, tak mě asi zabije 😀 😀 on to někde chudák tvrdě vydělává a já to rozdávám 😀

suzik161
autor
5. pro 2013

@doko Já jsem taky zvědavá, ale bojím se zklamání, takže radši netestuji. Docela mě večer pobolívá podbřišek a večer mám nafouknuté břicho, jsem jak balón. Tak uvidíme, co to bude 😉 Udělala jsi dobrou věc, třeba se ti vrátí, budete mít štěstí a byteček vám nechají, i když si myslím, že pokud jsi tam byla první, tak by jsi měla mít přednostní právo, ne?
@gittynka Hele, my jsme měli inspekci cca před měsícem a byla v pohodě. Ředitelka nás od začátku uklidňovala, že i když bude vše v pořádku, tak oni musí něco najít. Také našli, nemáme dobře udělané plány, tak jsme dostali pokáráno a máme je předělat, za rok je přijdou zkontrolovat, jinak se moc nedělo 😀

gittynka
5. pro 2013

@doko jojo já vím, však to tak beru...no přijde ti koukat do hodiny a vždycky si něco najdou...jde o to že ředitel t o musí obhájit a ty pak u ředitele žejo, v dnešní době se tě nikdo nezastane :/

doko
5. pro 2013

@suzik161 no docela mě mrzí, že nejsi ta realitní makléřka 🙂 jojo první jsme byli, ale vyjádřila se něco ve smyslu, kdo bude mít první schválený prachy toho to bude. ale u nás by to neměl být problém....ještě než jsme začali hledat jsme si první ověřovali jestli tu hypotéku vůbec dostaneme a na kolik 😉 s tím zklamáním máš pravdu.....to asi pak zvítězí i nad tou zvědavostí.já si to ani nedovedu představit ☹
@gittynka tak ředitelce nic obhajovat nebudeš a řekneš, že jdeš na mateřskou a bude klid 😀

gittynka
5. pro 2013

@suzik161 myslim ze ses rozhodla spravne-ohledne toho testovani 😉

gittynka
5. pro 2013

@doko presne tak to mam v planu 😀 kez by mi ted ty plany tak casto nevybouchly 😒

doko
5. pro 2013

@suzik161
@gittynka holky všem nám to dobře dopadne, otázka je jenom kdy 🙂 jdu spát a čerpat síly na zítřejší návštěvu CARu 😔 pak dám vědět, jak jsem dopadla.

gittynka
5. pro 2013

@doko ok krasne se vyspinkej, naber sily 🙂 ono to bude fajne a konecne se neco zacne dit 😉 papa a dobrou
@suzik161 dobrou noc kocko 🙂

suzik161
autor
6. pro 2013

@doko
@gittynka Ahoj, já jsme vám nestihla popřát dobrou noc, tak vám přeji dobré ráno!!! Doko držím palce, aby to bylo v pohodě 😉

petpeta7
6. pro 2013

@suzik161 taky myslím, že bude lepší, když s tím testováním počkáš na příští týden - ony ty testy z moči nejsou tak citlivé...Jinak já už mám dnešní kontrolu za sebou. Dr. byl příjemný a sestřička mi vše vysvětlila – jak se máme nachystat na příští středu, na kdy nám Dr. naplánoval IUI. Pro mě je nejlepší zpráva dne, že mám na pravé straně 3 folíky a na levé 2, což mi bohatě stačí. A cítíš se dnes dobře?

jilu04
6. pro 2013

Ahojky holky, moc se omlouvám, že jsem se dlouho neozvala. Měla jsem toho předvánočního zdobení, nakupování a toho všeho nějak nad hlavu, i když jsem se snažila taky odpočívat. Dneska jsem si dělala testík a je negativní ☹ je mi z toho smutno 😢 V úterý si ještě počkám, až to potvrdí i krev a pak se mi asi zhroutí celý svět. Ještě že máme ty 3 zamražené a můžeme to zkusit znovu.

suzik161
autor
6. pro 2013

@petpeta7 Ahoj, dnes je to zatím dobré, uvidíme večer, to mi není zrovna nejlépe, jsem jak balón nafouklá a to nemusím nic jíst 😀 Tak to je super zpráva, budu vám držet palce, aby se to vše povedlo, když jich máš tolik tak se snad nějaký chytne (nebo třeba dva), ne?
@jilu04 Ahoj, ještě neházej flintu do žita, jak všude pročítám všechny diskuze, tak je spousta holek, co psaly, že test jim nic neukázal. Ale v krvi to měli, tak něvěš hlavu. Myslíme na tebe a tak to musí dopadnout dobře!!! 😉

jilu04
6. pro 2013

@suzik161 Moc děkuji za povzbuzení. Už je to nějak moc dlouhé tohle čekání. Snad vám to vyjde, moc bych ti to přála. 🙂

suzik161
autor
6. pro 2013

@jilu04 Není za co, tohle byl taky jeden z důvodů, proč jsem se rozhodla netestovat, protože je opravdu spousta holek, co mají negativní test, ale těhotné byly. Takže těm testům se asi nedá moc věřit, co psaly holky 😉

jilu04
6. pro 2013

@suzik161 To věřím, docela už i lituji, že jsem to řekla v mém okolí, každý den mi mamka a ségra volají, jestli jsem si už ten test dělala a jak se cítím a tak a ze strany přítele je to stejný, jen mi nevolají každý den, tak jsem to zkusila a akorát mi bylo z toho smutno. Takže jsem se rozhodla, jestli to teď nevyšlo, tak až to podstoupím příště, tak je asi lepší to nikomu neříkat a zůstat v klidu.

doko
6. pro 2013

@jilu04 nazdááár ženská, no konečně jsi se na nás podívala 🙂 jsem se lekla, že už nám Tě v obchoďáku někde ušlapali 😀 já bych taky nevěšela hlavu, že je test negativní vůbec nic neznamená 😉 do úterka do krve je přece ještě času dost. a kolikátý jsi den od ET? to je otrava, když tak každý volá a ptá se. to člověka ještě víc deptá ☹ ale oni to nemyslí špatně, mají o Tebe prostě strach 🙂
@suzik161
@gittynka
@jilu04 holky já mám takové nijaké zprávy 😀 genetiku máme OK, vajíčka zareagovaly a trochu 4 porostly (1 mm), dostala jsem injekce a v pondělí jedu znovu na UTZ. takže teď píchám včeličky a uvidím co bude dál 🙂 ale je mi z toho nedobře z těch injekcí 🤐 🤐

gittynka
6. pro 2013

@jilu04 ahoooj 🙂 chybela jsi nam tu 😉 ... Musi to byt pro tebe opravdu tezke, kdyz jsi vlastne diky tlaku okoli videla ten bily test 😒 nicmene, sama si rikala ze to je tim jak ti volaji vsichni, takze dej tomu jeste cas, i kdyz samozrejme vsechny tady vime, ze nic neni 100% moznost ze thotna jsi tu URCITE je! 🙂 hlavne prosim te nic nevzdavej po 1. neuspechu, podivj vsechny jsme tu s celkem velkymi problemy a pripraveny tebe i sebe mezi sebou povzbudit, dodat si silu a vzdycky jsou nejake dalsi moznosti.. Ale nac stahovat kalhoty kdyz brod je jeste daleko? ... Budu na tebe myslet a drzet palecky, aby to preci jen dopadlo ... 🙂

petpeta7
7. pro 2013

@doko říkáš nijaké zprávy, ale genetiku máte OK - to je přece supr zpráva, že budeš mít zdravé mimi, ne? 😉 a doktor říkal, že by to mohlo být na odběr vajíček? s těma injekcema ti to teď poroste víc, ne? A je ti jako špatně od žaludku? Když budeš odpočívat, tak se to snad zklidní 😕

petpeta7
7. pro 2013

@suzik161 tak zkus navečer procházečku a třeba se odfoukneš 🙂 teda hlavně, aby tě neodfoukl větr, protože ten dnes celkem fučí 😀 no já doufám, že se chytne 😎 a tys měla kolik folíků?

jilu04
7. pro 2013

@doko neboj, jedině tak, že by mě odnesli čerti, ale chtěla bych takového vidět, který by se se mnou tahal 😀
Dneska už je to 11 den po a včera jsem si řekla, že se na nějaké testy můžu vykašlat, počkáme na krev a necháme se pak překvapit. Já už to neovlivním nijak. A jak ti je špatně po těch injekcích?
@gittynka To bylo, ale včera jsme všem oznámili, aby mě nestresovali, že jim zavolám až budu vědět krev jak dopadla a co bude dál, tak se mi mamka omluvila, že jí to nedošlo a že to chápe. Jsem moc ráda, že vás tady mám 😅

gittynka
7. pro 2013

@doko to zni prece slibne 😉 ... Jak se zadarilo s injekci? A ze je genetika v pohode je skvela zprava zvlast po te dobe cekani

gittynka
7. pro 2013

@jilu04 a my jsme radi za tebe kocko 😀

suzik161
autor
7. pro 2013

@petpeta7 Ahoj, včera ten plyn odešel sám, myslím si,že jsem to měla z toho Pregnylu. Měla jsem jeden folík, v pátek měl 20mm a pak rostl ještě přes víkend, tak nevím na kolika se zastavil, než došlo k inseminaci. Doufám, že se to povede, ráno mi nebylo moc valně. Tak třeba to byl nějaký signál. 😀

gittynka
7. pro 2013

@suzik161 urcite to byl pozitivni signal 😉

petpeta7
8. pro 2013

@suzik161 tak doufám, že to byl 1 super folík, ve kterém dozrálo velice šikovné vajíčko, které přilákalo tu nejšikovnější spermii 😀 jsem teda zvědavá, jak bude Pregnyl působit na mě 🙂 je sranda, jak na začátku ty nevolnosti každá přivolává jako dobré znamení a když se pak rozjedou, tak už na ně všechny baby nadávají a řeší, jak se jich zbavit 😅