Čeká nás první IVF. Je tu někdo, koho to čeká taky?

suzik161
11. lis 2013

Ahoj, dnes jsem se dozvěděla, že jediná možnost jak otěhotněj je IVF. Je mi 26 let a mám o 6let staršího manžela, přes rok se snažíme o mimčo a nic. Je to díky mé snížené fci štítné žlázy. Chodím do Sanus Jihlavy. Najde se tu někdo s kým bych si mohla o jednotlivých procesech popovídat a vše probírat?
Děkuji za příspěvky 🙂

lucikk1
6. únor 2014

@gittynka vsechno nejlepsi a hlavne at se zadari🙂

gittynka
6. únor 2014

@doko
@suzik161 holky dekuju 😵 ... No to by byl nejvetsi darecek, to mate pravdu.. Nic jineho ani nechci...

Doko kamosku ti zavidim, ja tady v Lukavici nikoho nemam- neni to vesnice odkud pochazim, jsem tu sice 4 roky, ale kamarady si najit neumim 😒 a moje nej kamoska je Prazanda 😀 takze asi 200 km daleko 😠 ... Nastesti hodne volame pres skype 🙂

gittynka
6. únor 2014

@lucikk1 dekuju 🙂 napodobne 😉 musi se nam zadarit vsem

gittynka
6. únor 2014

@suzik161 to je celkem psychicky narocna navsteva, ze? Ja bych ted tehotne v rodine asi nesla dost tezko, stacilo loni a to jsme se jen snazili 😖

doko
6. únor 2014

@suzik161 no tak to není co závidět ☹ my jsme na tom podobně, s tchýní ještě docela ok, pokud nemá nějaký svoje nálady, ale se švagrovou jsme se viděly asi dvakrát 😀 😀 a manžel řekl, že jestli překročí práh domu tchánovců a my tam zrovna budeme na návštěvě, tak jí vyrazí přední zuby 😀 😀 (on je toho fakt schopný)!! takže se nám docela úspěšně vyhýbá 🙂

doko
6. únor 2014

@gittynka no ona to je i sestřenka a máme vztah jako sestry 🙂 vyrůstaly jsme spolu a jsme si nejbližší. a je v 5. měsíci ale já jsem z toho šťastná. kdyby musel ještě někdo řešit takové problémy jako já, už by toho na mě bylo vážně moc. čeká holčičku a já pořád brouzdám na netu a vybírám, jaké jí nakoupím dárečky 🙂 🙂 a vždycky tam uvidím něco hezkého a říkám si: jéé to bych chtěla i pro to naše. 😅 😅 😅 200 km???? tééda to je docela daleko ☹ ☹

suzik161
autor
6. únor 2014

@gittynka jj, to bude, ale nějak je přejdu, budu se snažit, aby přijeli až bude manža doma. Švagrová je fakt hrozná, oznámila nám že je těhotná asi ve 3.týdnu, dělali jsme si srandu, že akorád přišla z ložnice. Vždy když jsem ji potkala u nich doma, tak strašně funěla a držela se za břicho, a to byla třeba ve2-3měsíci. Takže jedna velká komedie. 😒 já zo její těhotenství nesla taky těžko, ale už se pomalu vyrovnávám a říkám si že nám to letos vyjde taky.

@doko já jsem jednou přijela neplánovaně s manželem k nim a oni to nevěděli. Sedla jsem si ke stolu v kuchyni a manžel za nima šel do garáže, pár schodů dolu. Jen jsem slyšela jak viděli manžela, tak se ptali, kde má Zuzanu, že snad nepřijela s ním a on že jo. Tak máma hned křičela na tátu, že Zuzana je tady tak ať už nic neříká, manžel zapomněl zavřít dveře. Od té doby k nim moc nejezdíme spíše z nutnosti narozenin apod. Ani manžel tam nejezdí, radši jim tvrdí, že děláme na baráčku.

gittynka
6. únor 2014

@doko tak to je ale neco jineho nez kdyz od pribuznych citis jak ti davaji na jevo, ze setrenky maji deti a jejich rodice jsou babicky a dedove a my porad nic, my se tech vnoucat uz ani nedozijeme... Ted. O vanocich mi zemrela babicka a kdyz se to tchanovci dozvedeli tak pronesli, tak se taky pravnoucete nedockala, to je skoda, ze? 😢 hele ja z toho depku tyden ☹ proto k nim nahoru moc nechodim a oni nevi co absolvujem, proste ted jsem doma kvuli endometrioze, protoze beru silny hormony 😒 je to na prd... Jinak moje mamca ta vi vsechno nastesti 🙂

gittynka
6. únor 2014

@suzik161 tak to je hnusny ☹ prej uz nc nerikej, tak aspon vis jak na tom u nich ses... Ty jo taky bych tam nechodila 😒

doko
6. únor 2014

@suzik161 😀 😀 😀 😀 😀 😀 tak teď se fakt směju.....že přišla z ložnice!!! ta musí být ale fakt blbá, vždyť ve třetím týdnu ještě ani nemůžeš vědět, že jsi těhotná!!!! no to by bylo něco na mě. funěla ve třetím měsíci??? 😀 😀 😀 😀 no to je konec. ta je ještě horší, než ta moje švagrová 😉 to se Ti ani nedivím, to už by mě tam taky nikdo nedostal ☹

suzik161
autor
6. únor 2014

@gittynka
@doko já mám o rodině manžela jasno!!! Nevím kde to vzala, ale s kamarádkou jsme to počítali zpět a vyšel nám 3-4.týden. A co předváděla s tím funěním bylo fakt nehorázné, to už říkal i manžel a to je co říct.

doko
6. únor 2014

@gittynka tchánovci ještě žádný vnouče nemají,jo? nevím, jestli to chápu správně ☹ to já bych byla radši, kdyby žádný neměli a měli by kecy, že se ho nedočkají. ti naši už vnouče mají a pořád o něm jen posloucháme, všude mraky jeho fotek a hraček a když tam chceme přijet, tak nám řeknou, že se jim to nehodí, protože tam budou mít malýho 😖 to si pak přijdeš, jak kdybys obtěžovala 😠

suzik161
autor
6. únor 2014

@gittynka
@doko jééée u nás vylízá sluníčko 😀

suzik161
autor
6. únor 2014

@doko nemají, manžel je nejstarší a švagrová je o rok mladší než já. Jééééé, tak to je to samé, oni mají vystavené fotky švagrové a přítele a naše nikde. Ale to že se nám to nejodí tvrdíme my 😀 minule tady byla tchýně a celou dobu jsme poslouchali jak vybírají kočárek a bodíčka s ušima apod. Když odjela tak jsem to nevydržela a vyčetla jsem to manželovi, že se o nás vůbec nezajímají, protože se ani nezeptala jak jsme na tom, neptají se doteď, nebo spíš nic nevědí. Ani o baráku. Jestli se nám to povede, tak ji to řeknu hned, že čekám dítě a né zvíře, protože ona nemluvila o ničem jijném než o ouškách

doko
6. únor 2014

@suzik161 aha, asi jako od oplodnění myslíš,ne? to už by vědět mohla 😉 protože třetí týden jste teoreticky teď vy s gituš (to teoreticky protože to nechci zakřiknout) a vy ještě nemáte absolutně šanci vědět jestli jste nebo ne 🙂

suzik161
autor
6. únor 2014

@doko jj, to je jedno, už se o nich nechci bavit, stačí že budu mít zkažený den zítra, dnešek si zkazit nenchám. Kor když u nás vylézá sluníčlo a já mám plno energie 😀 akorád mě dnes docela bolí břicho

gittynka
6. únor 2014

@doko nemaji, maji syna- meho Vaska (36) a dceru (letos 38) ktera, ma pokojik na pude , takze bydli normalne u rodicu, vari ji, perou, uklizi a ona jen rozdava prikazy.. Je to general rodiny... No a proste se smirili s tim ze ona je sama a ze se od ni deti nedockaji, pritom je to hezka holka, ale nikdo s ni nevydrzi a ona je narocna na chlapy...jenze maji hodne asi 5 synovcu nebo neteri a ti uz vsichni deti maji :( a porad se navstevuji a ty banicky a dedove do nich rejou a kdy vy a kdy vy? Snad na kazde navsteve a oni odpovidaji my uz nic, ale jako kousave vis? Ne ze by s tim byli opravdu smireni, proste chteji abych jim rekla, taky budete mit nebojte se , nebo ja nevim co chtej slyset... Kdyz jsem byla po operaci endometriozy tak vubec nechapali co to je ani je to nezajimalo, jen kdy uz teda konecne budou deti... Ne moje zdravi jenom vnoucata 😒 je to tezsi o to vic, ze s pritelem jsem skoro 11 let, ale ja za to nemuzu ze se nam proste 2 a pul roku nedari ☹ do te doby jsem chodila do skoly, proste driv jsem nemohla 😒 .. To je jedno nebudu to rozmazavat, staci ze to mam v sobe

doko
6. únor 2014

@suzik161 úplně Tě chápu 🙂 se máš, my tu sluníčko žádné nemáme ☹
@suzik161
@gittynka holky ale mám taky docela dobrou náladu, protože jestli si pamatujete, jak jsem tady kdysi fňukala, že jsme s manželem viděli krásný luxusní byt (sice dražší), ale asi nám nevyjde. tak se nám na něj akorát v bance vyřizuje úvěr 🙂 🙂 (jo a pak jsme přemýšleli, že ho asi nebudeme kupovat, protože stojí dost peněz ale nakonec jsme se rozhodli, že do něj půjdeme a když bude problém, tak se prostě i s úvěrem prodá). tak z toho mám radost a akorát si na netu vybírám truhlíky na balkón 😵 😵 ještě se s manželem dohadujeme, co si zasadíme na zahrádku 😀 😀

gittynka
6. únor 2014

@doko hele tak to mas dobry to ja bych porad hledala na netuu co by se mi tam hodilo 😀 ja se teda musim priznat, at uz to dopadne jakkoli, tak ja jsem uchyl na kocarky, bavi me to normlane studovat a ted si to uzivam, uz mam i favorita, ale rikam at uz to dopadne jakkoli, neni to proto ze bych si rikala ze sem tehotna tak musim, ale proste proto, ze se mi obecne kocarky libi 😵

doko
6. únor 2014

@gittynka příbuzný si fakt nevybereš ☹ ber to tak, dneska si tam zajdeš aspoň na něco dobrýho na jídlo, pak si uděláte hezký večer s přítelem, o víkendu Ti třeba přijedou popřát vaši 🙂 myslím, že Tě taky čeká docela hezký víkend 😉 hlavně si to člověk nesmí nechat zkazit.

gittynka
6. únor 2014

@doko jojo presne tak 🙂

doko
6. únor 2014

@gittynka ty si kočárkoúchyl 😀 jestli to dobře dopadne, tak s něma já budu bojovat....vůbec tomu nerozumím a nemám žádný zkušenosti ☹ ☹ ještě ke všemu já bych chtěla nějaký retro, nic moderního, ale ty jsou většinou nepraktický......ale říkám si, dřív s něma taky jezdili a stačilo to, tak snad nepotřebuju nic extra. ale kdoví, to je ještě hrozně daleko 😢 bohužel 😖

gittynka
6. únor 2014

@doko neres to jako ze je to daleko... Res to jakoze je to pekna vec ... Ja ti poradim uz mam prehled, ale je pravda jak pises ze ty co sou jakoby vyumelkovany 😀 retro nebo moderna apod. Tak nebyvaji az tak prakticke, ale nemusi to tak vzdy byt, ja rikam zlata stredni 🙂 muj favorit je tento ve fialove 😀 http://www.petto.cz/kombinovanykocareklucky

doko
6. únor 2014

@gittynka ten je hezký 🙂 já bych chtěla tento: http://www.kifik.cz/kocarky/zbozi/kocarky/kombi...
taky se mi na něm moc líbí, že má velkou korbu. protože když se mimino narodí na začátku září a bude nosit třeba ještě v březnu fusak nebo něco, tak aby se do té hluboké korby vůbec vlezlo 😀 sestřenka má půlročního chlapečka a má 10 kilo a do kočáru ho tak tak narve......malý je tam narvaný jako blázen ☹ je to kočár za třicet tisíc, který je super moderní a má snad všechny funkce, ale k čemu jí to je, když tam malého nedá 😀

gittynka
6. únor 2014

@doko je tak ten je taky moc hezky.. Hele a pdle vybaveni i super ja koukam na tyto veci: vnitrni velikost korby alespon 80cm, moznost sportaku na oba smery, ve sportaku aby sla zadova operka do uplneho lehu, nastavitelnost zadicek v korbe, nastavitelnost opery nozicek, bezpecnostni ksiry u sportaku, nafuk. kola, odpruzeny kocarek- protoze na vesnici to je teren 😀 a ja jsem chtela jeste teda aby byly predni kolecka otocna s moznosti aretace

suzik161
autor
6. únor 2014

@doko
@gittynka balím vám to sluníčko a pošlu vám ho, tady je nádherně, úplný azuro... Kočka přeléza za sluňíčkem a vyhřívá se 😀

gittynka
6. únor 2014

@suzik161 závist ! Tady hnusno ☹

doko
6. únor 2014

@gittynka takže do něj mám jít,jo? 😀 co je aretace? to je jak se Ti ty kola točí podle jízdy? teda ty už to máš nastudované 😉
@suzik161 tady už je tak půl hoďky.....ale klidně pošli ještě další 🙂 naše kočky chrápou a nějaký slunko nepostřehly 😀

gittynka
6. únor 2014

@doko rotace je kdyz se ty predni mohou otacet a aretace znamena- ze si tu funkci muzes vypnout a zaaretujes kolecka aby byly napevno treba do blata, snehu atd 😉

gittynka
6. únor 2014

@doko ono v podstate fakt na cene nezalezi, ja bych si klidne koupila drazsi kocarek, vim ze by mi to doma proslo 🙂 ale kdz chci tyhle veci co sem vypsala tak tomu proste neodpovidaji, jsou strasne mrnave a ani treba nemaji takove funkce, nebo se mi nelibi protoze ty konstrukce uz jsou fakt jak hybridy 😀 taky bych chtela jendobarevny a pritom peknou barvicku, nechci takove ty hnede a skricove a bezove a uz vubec ne bilej nebo cernej - to je jak rakvicka 😀 proste oni ty firmy neumeji udelat peknou barvu fakt, tenhle to vyhral navic protoze ma okolo obvodu reflexni prouzky, ktere ve tme zari 😀