Čeká nás první IVF. Je tu někdo, koho to čeká taky?

suzik161
11. lis 2013

Ahoj, dnes jsem se dozvěděla, že jediná možnost jak otěhotněj je IVF. Je mi 26 let a mám o 6let staršího manžela, přes rok se snažíme o mimčo a nic. Je to díky mé snížené fci štítné žlázy. Chodím do Sanus Jihlavy. Najde se tu někdo s kým bych si mohla o jednotlivých procesech popovídat a vše probírat?
Děkuji za příspěvky 🙂

doko
6. únor 2014

@gittynka jojo quilling znám 🙂 ale ještě jsem nezkoušela.....já hodně dělala dětské dekorace na zeď z plsti (krtečka a jeho postavičky, různá zvířátka, apod. ), neteřinka s tím má vyzdobený pokojíček. ale jak jsme se stěhovali, tak jsem někam "zašantročila" tu krabici s těma svýma potřebama a teď nevím, kde bych to hledala ☹ ale měla bych to pohledat 😉

gittynka
6. únor 2014

@doko to pohledej , ja mam takovehle tvoreni strasne rada, ale jinak na rucni prace typu siti, vysivani jsem strasna, vubec me to neba a nejde mi to 😖 vzdycky jsem mela kazdý křížek uplně jiný 😀

gittynka
6. únor 2014

@doko hele asi to pujdu zkusit zalomit... Sice mam oci jak zarovky, ale budim Vaska sviticim displejem 😀

doko
6. únor 2014

@gittynka mně taky ne 😀 vyšívání ještě jde.....ale nějaký pletení a háčkování vůbec 🤐 mě tvoření taky baví, ale nemám na to moc talent a hlavně trpělivost, takže musím dělat něco opravdu moc jednoduchého, aby z toho něco bylo 😀

doko
6. únor 2014

@gittynka to mně už padají oči a zívám jak o život....tak jdeme spát 🙂 dobrou noc 😉

gittynka
6. únor 2014

@doko jdem papa a dobrou 🙂 a posilam ti nejake pekne sny 😉

doko
7. únor 2014

@gittynka no mně chrápala do ucha ta moje modrá briťula, tak to trvalo, než jsem zabrala 😀
@suzik161 doufám, že máš pevné nervy s tou Tvojí dnešní návštěvou!!!!!! 😉

suzik161
autor
7. únor 2014

@doko Ahoj, návštěvu jsem dneska zrušila, protože ráno mi bylo špatně. Motala se mi hlava a mám trochu průjem, takže jsem jim napsala, že to necháme na jindy. 😉

lucikk1
7. únor 2014

@suzik161 ty jo taky mi dnes neni dobre.je mi nejak divne,jako kdybych mela nizky tlak a obcas nan navaly horka.fakt nic moc.ach jo asi je neco ve vzduchu 😒

suzik161
autor
7. únor 2014

@lucikk1 já měla taky návaly, nejdřív zimnici, ležela jsem v posteli v teplákách,ponožkách a bačkorech. Stejně mi byla zima. A motala se mi hodně hlava ráno, teď už je to dobré. Začínám cítit prsa 😉

doko
7. únor 2014

@suzik161 tak to pro Tebe dobře dopadlo s tou návštěvou 😉 doufám, že nebudeš nemocná, když Ti není dobře ☹ hodně odpočívej a pij horký čaj 🙂

suzik161
autor
7. únor 2014

@doko mě nebylo dobře jen ráno, teď už je to zase dobrý 😉

lucikk1
7. únor 2014

@suzik161 uz je mi take lepe.prsa necitim ale zitra se zkusim testnout🙂

gittynka
7. únor 2014

@lucikk1 to jeste netestuj, je brzy 😉 byla bys zbytecne zklamana

suzik161
autor
7. únor 2014

@lucikk1 Taky bych ještě počkala jak říká @gittynka až tak 6.-7.den.

gittynka
7. únor 2014

@suzik161 a pocitas den transferu nebo ne? Ja jsem si rikala ze se testnu v nedeli nebo pondeli

suzik161
autor
7. únor 2014

@gittynka den transferu počítat nebudu

gittynka
7. únor 2014

@suzik161 jojo ja taky, dnes mam teprv 5. den driv jak 7.-8. to podle me cenu nema

suzik161
autor
7. únor 2014

@gittynka já si taky myslím, pak můžeš být zklamaná a to není příjemné, to mi věř, už jsem to párkrát zažila. Já jsem teprve 3.den. 😉 já chci až v úterý, středa testovat. Nebo počkám do pátka na Valentýna, i když ho neslavíme, ale tohle by bylo hezké

gittynka
7. únor 2014

@suzik161 ja jedu na Valentyna do CARu na krev ☹ mam z toho uz ted strach... Musim se na to kdyztak uz doma pripravit nebo se tam slozim 😒

suzik161
autor
7. únor 2014

@gittynka pokud budeš testovat, tak z toho nebudeš až tak zaražená a zaskočená. Když jsem tam jela naposledy, tak jsem testovala a věděla jsem, že se něco děje z testů. Takže jsem pak nebyla tak zaskočená, hlavně máš spoustu mrazáčků a krásných. I to embryjko bylo teď krásné. Nestresuj se, škodíš prckovi!!

lucikk1
7. únor 2014

@suzik161 ok jeste pockam

doko
7. únor 2014

@gittynka
@suzik161
@lucikk1 holky moc doufám, že najdete // a suzik bude moct tuto diskuzi přejmenovat 🙂 🙂 jak by to bylo krásné 😵 jinak den ET se nepočítá..... 😉

gittynka
7. únor 2014

Sakra mam porad co delat a nenudim se, ale clovek to proste z hlavy nevymaze a je to taaaaaaaaaaak dlouhe ☹

doko
7. únor 2014

@gittynka chjooo úplně Tě chápu ☹ dny jsou jako roky,co? ☹ mně teda dnešek utekl hodně rychle, byla jsem na procházce a na návštěvách, ale to byla výjimka 😀

gittynka
7. únor 2014

@doko jojo roky ... Ja se dnes taky vyvencila s Oskym a Venda me vzal na obed do restaurce, cucela jsem na zahajeni olymp. ale stejne ta hlava to nebere, v neďeli jedu k nasim tak se tesim

gittynka
8. únor 2014

já vím, že jsem vás tady včera nebádala, aŤ hlavně počkáte....nu mě to samozřejmě nedalo ☹ a zkusila jsem testnout... já tam neo vidim, ale je mi jasné že mohl být zrovna vadný test nebo to postupně zmizí, nědělám si teda iluze.... co myslite vy, nejaký dušík tam je ne? Dneska jsem 6. den po ET 5denní hatchující blastocysty

suzik161
autor
8. únor 2014

@gittynka vadně positivní není!!!!!! Je jen špatně negativní, kdyby jsi v těle nic neměla, tak se tam žádná čárka neobjeví, to vím moc dobře!!! Gratulovat ti ještě nebudu, sama vím co se ještě může stát, zkus testnout v pondělí, jestli bude sílit, je to dobré

lucikk1
8. únor 2014

@gittynka jj taky tam neco vidim.testni se za par dni zase.ja se asi testnu zitra 6 den po ET

gittynka
8. únor 2014

@suzik161
@lucikk1 holky ja se zblaznim 😀 to je tak skvelej pocit, ze ted i rada pockam 🙂 jen prosim prosim toho nahore at carka sili a je vse v poradku