Čeká nás první IVF. Je tu někdo, koho to čeká taky?

suzik161
11. lis 2013

Ahoj, dnes jsem se dozvěděla, že jediná možnost jak otěhotněj je IVF. Je mi 26 let a mám o 6let staršího manžela, přes rok se snažíme o mimčo a nic. Je to díky mé snížené fci štítné žlázy. Chodím do Sanus Jihlavy. Najde se tu někdo s kým bych si mohla o jednotlivých procesech popovídat a vše probírat?
Děkuji za příspěvky 🙂

suzik161
autor
8. únor 2014

@gittynka tak to jsem na tebe zvědavá, jak budeš čekat nebo jak dlouho to vydržíš 😀

gittynka
8. únor 2014

@suzik161 😕 😅 to i jaaaa 😀

suzik161
autor
8. únor 2014

@gittynka hlavně buď vpohodě, nic nedělej a užívejsi to, mysli jen positivně, vše dobře dopadne 😉 já budu testovat asi až v pondělí 😀

gittynka
8. únor 2014

@suzik161 jo vsak tys byla kdy v utery? Zatim co jsem cetla tak nejdriv to videli prave ten 6. den takze driv to asi opravdu smysl nema.. To by ti vychazelo to pondeli, myslim ze kdybych testila uz vcera, tak tam by tam jeste vubec nic nebylo

gittynka
8. únor 2014

@suzik161 jo a v pohode ted smaozrejme jsem, hladim brisko a lezim a cumim na olympiadu 😀 to je moje uchylka- jsem mistr sveta v pasivnim sportu

suzik161
autor
8. únor 2014

@gittynka jj, v úterý, já jsem včera testovala Pregnyl, protože se mi v těle drží dlouho, teď už vím že to on nebude 😀 mám z tebe radost!!!! Doufám že ji tam taky najdu 😒

suzik161
autor
8. únor 2014

@gittynka to máš o zábavu postaráno teď s olympiádou 😀

gittynka
8. únor 2014

@suzik161 strasne moc ti to preju suziku, nam vsem tady... Myslim, ze vsechny ktere tohle vsechno podstupujeme jsme si uzily uz dost a mame na to konecne pravo - dockat se toho vytouzrneho mima, verim ze z nas jsou taky jedny z nejlepsich matek, protoze si toho dovedeme vazit, kdyz ten dar mit miminko mame... Proto se asi i po nezdarech vyplati do toho jit znovu a zkouset to dokud se nepostesti ...

suzik161
autor
8. únor 2014

@gittynka máš pravdu, je to ten největší dar, který můžeme dostat 😀 minule jsme byly taky 3 a mě nebo nám se to jediným nepovedlo, tak se bojím, že se to bude opakovat. Už mi aspoň splasklo břicho, jen se už dva dny budím s bolestí hlavy, nikdy jsem na to moc netrpěla. Břicho pobolívá trošku, tak snad to bude dobrý 😒

gittynka
8. únor 2014

@suzik161 hele ta bolest hlavy je asi po utrousi.... Taky me jakoby boli takovy divny tlak... Jinak ja nic necitim akorat, kdyz si ho zavedu tak me pak vzdycky asi pul hodky trosku boli podbrisek

suzik161
autor
8. únor 2014

@gittynka tak uvidíme, hlavně že jsi těhulka!!!! Až budeš testovat, tak napiš 😀

doko
8. únor 2014

@gittynka já to věděla!!!!! je to tam!!!! aby ses trochu uklidnila dělej si teď testíky každý den......ať vidíš, jestli sílí 🙂 pak budeš vědět na čem jsi 😉 jou jou jupíí jou!!!!! já mám dobrou náladu!!!!!!! 😵 😵

gittynka
8. únor 2014

@doko a jaaaa 😀 kdybych mohla tak skacu 2 metry vysoko.... Je mi jasne ze vse muze byt jinak 😀 ale tohle je sakra lepsi nez ta nejistota a cekani ... La la laaaaa 😀

doko
8. únor 2014

@gittynka 😀 😀 já bych taky skákala- ale nebudu, bála bych se, že vytřepu to svoje!!!!!! 😀 😀 fakt já mám takovou radost.....zítra musíš udělat další!!!!! 😉 už teď jsem napnutá jako blázen 🙂

gittynka
8. únor 2014

@doko ja myslim ze jo, ze to dyl jak do zitrka nevydrzim 😉 zitra tam nic nebude a budu tady becet 😀

doko
8. únor 2014

@gittynka ale hovno 😀 a když, tak já budu brečet taky!!! a to nechci 😀 mně ty čárky někdy sílily po dnu, někdy po dvou 😉

gittynka
8. únor 2014

@doko uvidime, zas vis co je uplne uplny naprosty zacatek 🙂 musim se nejak drzet pri zemi 🙂 ale strasne me to potesilo... Rozhodne je to cekani ted prijemnejsi, kdyz si porad hladim brisko a rikam si ze tam asi fakt ten cvrcek nekde je 😀

doko
8. únor 2014

@gittynka to je úplně jasný 🙂 ale ono se stejně může stát cokoliv kdykoliv 😉 myslím, že dokud to není na světě, stejně to nemá jisté žádná ženská. no to věřím, že to čekání je teď líp snesitelné......vždyť to moc dobře znám, neboj se ☹

petpeta7
8. únor 2014

@doko ty nevolnosti s tím hcg souvisí...proto nebývá špatně hned ten 4.tt, ale většinou až 6. nebo 7.tt. Pak je ti pýr týdnů špatně a pak to pomalu ustupuje - někdy v 2. trimestru už špatně nebývá a proto si ho těhulky nejvíc užívají 😉 3. trim. je už zase náročný 😕 to je jasný, že když půjdeš na ten UZ až nějak 14.tt, tak to bude vidět líp, protože mimčo už bude zase o dost větší 🙂
gittynka já bych možná brala světle zelený kočárek - ten by mohl být pro kluka i holčičku 😉 teď hlavně, abych otěhotněla, protože jinak tu barvu můžu vybírat jak chci a bude mi to na dvě věci 😀

catchulinecka
8. únor 2014

@gittynka dušík je krásný...potichoučku budu na něj myslet, ať pěkně sílí další dny 😉

gittynka
8. únor 2014

@petpeta7 ono se proste jednou povede a doufejme ze uz tedka 😉 uz si to zaslouzime 😀

gittynka
8. únor 2014

@catchulinecka mockrát děkuju 🙂

lucikk1
8. únor 2014

@gittynka neboj, určitě všechno bude OK a bude to jenom sílit. Moc ti to přeju a už zase řvu. Dojetím za tebe. Moc ti to přeji. Dej pak vědět. Já se testnu zítra. Jinak mě je taky tak divně s tím tlakem a bolestmi hlavy.

Dnes jsem byla první den venku na krátké procházce. Konečně venku, už jsem byla jako vezen ve vlastním bytě 😀 Fakt mi to pomohlo. Hned je mi lépe.

gittynka
8. únor 2014

@lucikk1 dobre delas dnes je tam nadherne, taky jdu s pejskem aspon tady kousek za barak 🙂 a neplakej, at nema bublinka stresy 😉 budu na tebe myslet at tam taky najdes ty vytouzene dve carecky

lucikk1
8. únor 2014

@gittynka děkuji. Taky jsem byla venku s fenečkou, ale raději jí vedl přítel. Dixi je takové třetiprdlo, asi jsem holt něco zanedbala ve výchově 🙂

suzik161
autor
8. únor 2014

@lucikk1 Budu ti držet palce, ať tam zítra je!!!A když ne, tak nic není ztracené!!
😉

lucikk1
8. únor 2014

@suzik161 Díky, zítra už to zkusím. Déle čekat nevydržím 🙂))))))

suzik161
autor
8. únor 2014

@lucikk1 To se ti ani nedivím, já vás budu zase následovat v pondělí 😉

gittynka
8. únor 2014

@lucikk1 hele muj je taky třeskoprd 😀 hlavne nema rad psy a to jsem s nim chodila na cvicak a pritom je to zlaty retrivr, take mirumilovne plemeno 😀
Hlavne kdyby tam nahodou nebyla, tak to nevadi, casu j jeste dost Luci, ber to jen jako zkusku -lov duchu, dalnice necekej, telo jeste nema tolik hcg a nekomu se to ukaze opravdu az treba 12. den jasny? 😉 😀

doko
8. únor 2014

@petpeta7 jojo to o těch nevolnostech vím, akorát když je maximum HCG v 10.tt a pak už to klesá, tak by mi mohly přestat i ty nevolnosti 😅 jenže znám kolem sebe případy, které zvracely ještě i v 15.tt ☹ proto mě to překvapilo 🙂 tak snad to brzy přejde. a jak se cítíš ty po IUI? utíká Ti to aspoň trochu? 😉