Čeká nás první IVF. Je tu někdo, koho to čeká taky?

suzik161
11. lis 2013

Ahoj, dnes jsem se dozvěděla, že jediná možnost jak otěhotněj je IVF. Je mi 26 let a mám o 6let staršího manžela, přes rok se snažíme o mimčo a nic. Je to díky mé snížené fci štítné žlázy. Chodím do Sanus Jihlavy. Najde se tu někdo s kým bych si mohla o jednotlivých procesech popovídat a vše probírat?
Děkuji za příspěvky 🙂

gittynka
11. únor 2014

@catchulinecka dekuju 😵 jsem prestastna... Snad bude vse ok 🙂

lucikk1
11. únor 2014

@gittynka gratuluji a moooooccccc

gittynka
11. únor 2014

@lucikk1 Luci dekuju a jak to vypada u tebe ? Jeste vyckavas? Tak ty mas cas minimalne do nedele ne? 😉

suzik161
autor
11. únor 2014

@gittynka Máš to krásné!!! Moc gratuluji, zase to tu někdo prolomil 😉

gittynka
11. únor 2014

@suzik161 vsak ja doufam ze me budete s lucikem za par dni nasledovat 😉

doko
11. únor 2014

@gittynka no to jsou výstavní testíky!!!! 🙂 já myslím, že je to na hodně dobré cestě 😉 a co na to vůbec Tvůj? už to byl někde zapít, když ty nemůžeš? 😀

doko
11. únor 2014

@gittynka klidně těch fotek přidávej, jen co to půjde- vážně je radost se na to dívat 🙂
@catchulinecka ahoj a jak se vůbec máš ty? vždycky se tady někde vynoříš a sama nám na sebe nic neprozradíš 😀

gittynka
11. únor 2014

@doko hele ten muj nepije a drzi se hodne pri zemi... Porad me usmernuje 😀 zlibi se na me ze vam sem fotim ty testy 😝 ja ho chapu, sam tomu nemuze uverit... Ja taky ne a mame strach co se muze stat, ale ja to nevydrzim drzet v sobe, musim to ze sbee nekde dostat 😀

doko
11. únor 2014

@gittynka já mám taky abstinenta 😀 pořád mě ze všech večůrků nutil jít brzo domů, protože se tam nebavil 😀 teď s ním držím basu. chudák.....řekni mu, že to na Vás nikde neřekneme 😉 ostatně o mně to taky nikdo neví, jen vy tady.

gittynka
11. únor 2014

@doko jenze to co tu pisem muze kdokoliv videt ... Treba moje segra vi ze chodim na konika a v nedeli kdyz jsem byla u nasich tak presne vedela, ze uz jsem mela v sobotu ducha... 😀

doko
11. únor 2014

@gittynka 😲 😲 aha to mě nenapadlo......ty tady máš vlastně veřejnou fotku a jméno..... 😖 ségra je dobrá sonda 😀 no doufám, že jsem tady tak inkognito jak si myslím 😀

suzik161
autor
11. únor 2014

@doko Já doufám tedy taky, proto jsem nechtěla dávat fotku a mám to jméno pozměněný..sakriš

gittynka
11. únor 2014

@doko nojo ja tu mam vse.. Prave premyslim, jestli se nehodim trosku do inkognita 😀

suzik161
autor
11. únor 2014

@gittynka to víš že jo, je to hodně otevřený. Ale taky mě nenabadlo, že to vidí kde kdo

gittynka
11. únor 2014

@suzik161 to je divny s tou ikonkou 😀

suzik161
autor
11. únor 2014

@gittynka jsme všechny stejný 😀

gittynka
11. únor 2014

@suzik161 ja mam stejne jeste fotky, ale dala jsem aby je videli jen moji pratele tak je asi vidite jen vy 😀

catchulinecka
11. únor 2014

@doko no jsem zatim stale jeste cekajici nez se to rozjede,melo by to byt tak nejak za mesic...mam za sebou dve navstevy v reprofitu. Napr. ted musime cekat nez to reprofit vyridi na pojistovne, necekala jsem,ze to je vse tak zdlouhave :( takze vas mezi tim tady sleduju a mam hroznou radost,kdyz vidim,ze se to dari 😉 dava mi to nadeji 🙂 25.2. jdu pro nejake ty injekce,tak uvidime,kdy to zacnu do sebe dzogat 😀

gittynka
11. únor 2014

@catchulinecka to daaas!! Ja jsem se bala prvni injekce a dobry, neni to prijemne, ale neni to ani nic hrozneho 😉 jezdis do Repra v Brne? A ke komu jsi objednana? Ja jezdim ke Štelclovi a jeste se o me stara Kuřecová 🙂 pojistovna se da popohnat tim, ze si tam zavolas-na pojistovnu nebo na ni primo skocis-jako na pobocku 🙂 ale jestli ted nespechas, tak je to asi jedno

doko
11. únor 2014

@catchulinecka tak to už bude taky za chvilku 🙂 vidíš, gittynka by Tě honila jak zdutou kozu 😀 po pobočkách...... 😀 tak už se těším, až to do sebe začneš ládovat 😉
@suzik161
@gittynka holky co se Vám jako nelíbí?? já vždycky chtěla být zrzavá 😀 jsme kočky!! 😉 a ten bílý límeček....no paráda 😝

gittynka
11. únor 2014

@doko hele nestras aby tak jednou nevypadaly nase deticky... Same rezate holcicky 😀

petpeta7
11. únor 2014

@gittynka na tom posledním testu už máš čárku krásně zřetelnou a hodně zesílila! je to 14.DPO, takže v tu dobu testují holky, co těhotnějí "doma" 🙂 Na kontrole v Reprofitu už budeš mít určitě pěknou hodnotu hcg 😉 Mám z tebe radost! Jen tak dál, ať máme inspiraci 😀
@doko určitě budeš dál přibírat, ale to k těhu prostě patří. Potom to určitě rychle shodíš. Co jsem ale četla, tak není dobré přibrat víc jak asi 15kg, protože pak hrozí komplikace. Je to pak na to tělo asi už moc velká zátěž, takže přibrat 30kg mi přijde dost mazec 😖

gittynka
11. únor 2014

@petpeta7 budu se snazit vas dal inspirovat a doufam ze v tom nebudem s doko samotné 😀

doko
11. únor 2014

@gittynka to by mě manžel podezříval, že není jeho....teda co mě- vlastně CAR 😀 😀 já s tím tentokrát nemám nic společného 😉
@petpeta7 no já vím, ale víš co, právě mi vrtá hlavou, že neznám ani jednu holku co by přibrala 15 kg..... ☹ všechny o dost víc.....a ty kámošky co přibraly od 25-30 kg teda neměly komplikace žádné a dětičky taky naprosto zdravé a bez újmy 🙂 asi nejde se vždy řídit podle tabulek. tak uvidíme, co bude. klidně budu jak slonice indická, hlavně aby to tentokrát dobře dopadlo 😉

lucikk1
11. únor 2014

@gittynka jj jeste nic. Stale cekam na vysnene //

gittynka
11. únor 2014

@lucikk1 moc ti drzim palecky, aby byly.. Kazdy si rikam jestli ty a suzik pridate nejakou peknou fotecku 🙂

catchulinecka
11. únor 2014

@gittynka
@doko 😀 že zdutou kozu 😀 noooo, nadutá pak budu možná z těch injekcí, uvidíme 😉 každopádně jezdíme do reprofitu v olomouci, k Machačovi 🙂 na reprofit jsem slyšela jen samou chválu, tak snad...na chození do pojišťovny kašlu, ještě bych se tam s nima "nepohodla" 😀 pak doktor říkal, že si to s nima vyřídí, tak prosím 😀

doko
11. únor 2014

@catchulinecka pan doktor má určitě odpovídající plat za to, aby to vyřídil 😉 měl by se snažit!! já taky na reprofit nic špatného neslyšela, i když sama tam pacientka nejsem 🙂 zdutá budeš a jak!!! já byla jak vzducholoď 😀 jen uletět......dělala jsem si srandu z manžela, ať si mě přiváže na provázek, aby mě na OPU vůbec dostal 😀

catchulinecka
11. únor 2014

@doko no, mám se na co těšit 😵

pipinka
12. únor 2014

ahoj holky jak se tady máte?gratuluji k mimískům 🙂