Čeká nás první IVF. Je tu někdo, koho to čeká taky?

suzik161
11. lis 2013

Ahoj, dnes jsem se dozvěděla, že jediná možnost jak otěhotněj je IVF. Je mi 26 let a mám o 6let staršího manžela, přes rok se snažíme o mimčo a nic. Je to díky mé snížené fci štítné žlázy. Chodím do Sanus Jihlavy. Najde se tu někdo s kým bych si mohla o jednotlivých procesech popovídat a vše probírat?
Děkuji za příspěvky 🙂

jilu04
15. pro 2013
doko
15. pro 2013

@jilu04 no a kdy vůbec jdete do nanuků? 🙂 hned nějak po svátcích ne? no musí to být síla, dostat tu MS 😖 na to jsem taky kdysi koukala, ale bavila jsem se pak o tom s mužem a on říkal, že s instruktorem je to na prd. tak nevím, já autům vůbec nerozumím. a my jsme si stejně letos dali limit 1 000 Kč (kvůli tomu umělému), tak do toho bych se ani nevlezla 😀

jilu04
15. pro 2013

@doko to se dozvím až v úterý co a jak bude dál, zatím vůbec netuším, to teda, jsem si vzala i Algifenový kapky, který mě vždycky zachránili, když už mi nic nepomohlo a nezabrali ani malinko, takže jsem se celý den a noc kroutila bolestí a přemýšlela, jestli nepojedu do nemocnice, ale nakonec jsem na chvíli usnula v noci a pak už to bylo lepší, ale teda žádná slast to nebyla. Tohle je právě částečně s ním, ale pak bude jezdit sám a může si vybrat jestli okruh na letišti nebo v normálním provozu a on má tyhle auta tak rád, to jsme si taky řekli, že si nebudeme kupovat nic drahého, ale myslím si, že maká dost na to, abych mu tohle mohla splnit. Už se těším, jak se na to bude tvářit 🙂

petpeta7
15. pro 2013

@suzik161 testovat má ráno cenu podle toho, v kolik jdeš v noci na ten záchod - je lepší, když aspoň 6h před tím než testuješ nemočíš 😕 ale jestli nechceš být zklamaná, tak se na to vykašli. Já doufám, že ti ta menstruace nedorazí a budeš mít pak větší radost, než kdybys zkoumala na testu nějakého ducha 😉 nejlíp bude se něčím zaměstnat, aby čas rychleji utíkal 😉 já totiž musím vydržet ještě víc jak týden 😖

doko
15. pro 2013

@jilu04 jestli to má rád, tak ho to určitě potěší 🙂 můj je řidič z povolání, toho by to asi moc nepotěšilo 😀 říká, že volant už úplně nenávidí 😠 o důvod víc doufat, aby mrcha nedorazila 😉

jilu04
15. pro 2013

@doko to věřím a myslíš, že pak zůstane doma?

pipinka
15. pro 2013

holky je to normální že jsem pořád nafouklá jak balon?

jilu04
15. pro 2013

@pipinka já bych řekla že jo, já byla taky, chce to hodně pít a jít třeba na procházku, to mi vždycky pomohlo

pipinka
15. pro 2013

@jilu04 já už pití nechci ani vidět, už mi to leze i ušima
co děláte holky? já vyslala manžela s kamarádama na pivo a mám klid, můžu si konečně ten čaj udělat sama 🙂

jilu04
15. pro 2013

@pipinka to věřím, já už pak pila jen čaj, protože mi po všem ostatním bylo špatně. Já sedím na gaučíku s naším hafanem a koukáme na televizi.

baronek
15. pro 2013

Ahoj holky, všem moc držím pěsti. Zaímalo by mě, kolik vlastně stoí ivf ... jestli jste to tady psaly dříve, tak se omlouvám 🙂

pipinka
15. pro 2013

@baronek ahoj, my dávali za odběr, oplodnění a testy 22000,a to nepočítám 1500kč za injekce

pipinka
15. pro 2013

@jilu04 já si pustila babovřesky, malinko jsem poklidila a relaxuju

jilu04
15. pro 2013

@pipinka tak to je dobře, hlavně relaxuj jak jen to půjde

jilu04
15. pro 2013

@baronek Ahoj, nás to komplet celé i se zamražením stálo 16600. Za léky jsem totiž nedoplácela nic.

baronek
15. pro 2013

@pipinka děkui, podobnou částku sem očekávala ....

baronek
15. pro 2013

@jilu04 ty si nedoplácela za léky????

jilu04
15. pro 2013

@baronek ne ne ono totiž i docela hodně záleží na tom, jaký máš hormonální profil a tím pádem jaké léky potřebuješ, Já to měla celkem v kupě, takže jsem měla léky plně placené pojišťovnou

suzik161
autor
15. pro 2013

@petpeta7 Já jsem si myslela, že je to taky strašně dlouhý, ale pak mě hodně zaměstnala práce, takže jsem to vypustila. Te´d se bojím jak to dopadne, jinak zatím nedorazila, tak uvidíme. To že nedorazí, taky nic neznamená 😒

doko
15. pro 2013

@jilu04 myslím že jo, je hodně rodinný typ 😉 když jsem byla těhotná, bylo mu strašně líto, když odjížděl do práce, pořád mě hladil po břiše a nechtělo se mu od nás 🙂 to je jediný štěstí, že ho ta práce nebaví. kdyby ho bavila, asi bych ho doma neudržela. dělá to jen pro peníze 😉

jilu04
15. pro 2013

@doko tak to je dobře, že to máte takhle, to u nás to bude jednou asi trošku jinak bohužel ☹

doko
15. pro 2013

@jilu04 manžela to baví ta práce? ☹ ale zase budeš mít jistotu, že Vás zajistí. to je dneska taky docela důležité 🙂 manžel totiž chce děti už delší dobu, já až teď ten poslední rok, ale on už je chtěl tak 3 roky zpátky.....takže si myslím, že zůstane doma pak kvůli nim, než kvůli sobě.
@pipinka já jsem taky dost nafouklá....dneska trávím celý den v kuchyni 😉 napřed jsem dělala oběd a teď odpoledne peču cukroví 🙂 hezky se u toho zabavím.

jilu04
15. pro 2013

@doko to jo to je taky důležitý, jeho taky ta práce nebaví, ale chce nás zabezpečit, aby až jednou s námi zůstane, tak jsme se nemuseli bát, že přijdeme o baráček a o vše, co jsme si spolu vybudovali. To my jsme to měli s těma dětma nějak nastejno myšlenkovitě, když jsem do toho poprvý vlítla, tak jsme se těšili a od tý doby si nedávali pozor, takže si myslím, že jsme to asi chtěli oba, i když jsme to vůbec neřešili, jestli to vyšlo nebo ne

pipinka
15. pro 2013

@doko já dnes celý den odpočívám,ale ted už je mi fajn, tak zítra už vyrazím konečně dokoupit poslední dárky at to mám z krku a pak můžu odpočívat 🙂

doko
15. pro 2013

@jilu04 tak nám budou s bydlením pomáhat manželovi rodiče, takže nás snad ty peníze tlačit nebudou. a hlavně my bychom se radši uskromnili a byli v malém bydlení než aby manžel prošvihl růst dětí ☹ ale chápu, že ti chlapi to v sobě prostě mají rodinu zabezpečit 🙂

jilu04
15. pro 2013

@doko a myslíš, že vám budou pomáhat třeba i s placením hypotéky?

doko
15. pro 2013

@jilu04 no právě, že nám budou platit polovinu hypotéku 🙂

jilu04
15. pro 2013

@doko ty jo tak to bych brala taky, to nám jen teda nepomáhá nikdo

doko
15. pro 2013

@jilu04 no však my jsme taky vděční jako blázni. oni to hlavně berou jako formu vypořádání- nám pomůžou s bydlením a manželovýmu bráchovi zůstane barák 😉 takže to taky není jen tak 🙂

jilu04
15. pro 2013

@doko asi se teď zeptám hrozně blbě, ale nevadí ti to si ty peníze od nich brát?