Čeká nás první IVF. Je tu někdo, koho to čeká taky?

suzik161
11. lis 2013

Ahoj, dnes jsem se dozvěděla, že jediná možnost jak otěhotněj je IVF. Je mi 26 let a mám o 6let staršího manžela, přes rok se snažíme o mimčo a nic. Je to díky mé snížené fci štítné žlázy. Chodím do Sanus Jihlavy. Najde se tu někdo s kým bych si mohla o jednotlivých procesech popovídat a vše probírat?
Děkuji za příspěvky 🙂

suzik161
autor
28. led 2014

@doko jj, jsem ráda, že jich nemám tolik, je tam snad i menší šance na hyperstimulák snad 😉

lucikk1
28. led 2014

já jdu zítra na OPU.Trochu se bojím, ale vím, že to zvládnu 🙂 Hlavně, aby nám to všem dopadlo. Jdu si dát vanu, abych se trochu uklidnila. V pondělí jsem měla 6 folikulů správné velikosti.

suzik161
autor
28. led 2014

@lucikk1 držím ti palce, všechny 4 😀 pak dej vědět prosím jaké to bylo. Tfuj,tfuj!!!

doko
28. led 2014

@suzik161 jo to určitě 😉 myslím, že ten taky musí být pěkně hnusný. já měla jen minimálku a doktor se u mě nakonec divil, že se to tak rozjelo (stimulovala jsem jen 125 jednotkama 5 dní, jedna injekce denně) a říkal, že když žena otěhotní, tak to to HCG může pěkně rozfrčet ten hyperstimulák 😠 ale fuuuj nepřivolávejme si takový ošklivý věci 😀

doko
28. led 2014

@lucikk1
@suzik161 HOLKY!!!!! nese.te s tou vanou!!!!!! 😀 😀

suzik161
autor
28. led 2014

@doko jj, pryč s tím. Už nebudu na nic myslet a jen odpočívat a pouštět si relaxační hudbu 😉

suzik161
autor
28. led 2014

@doko musíme si to užít dokud můžeme 😀

suzik161
autor
28. led 2014

@lucikk1 máš tam srdíčko pro štěstí!!

lucikk1
28. led 2014

@suzik161 moc děkuji, potěšilo mě to. Když mi bude zítra dobře, tak písnu jaké to bylo.

gittynka
28. led 2014

Tak holky, myslela jsem ze se mi ulevi, ale jsem pekne nafoukla 😒 snad se to bude lepsit snazimse co nejvic pit, porad litam na malou

doko
28. led 2014

@gittynka určitě se to bude lepšit 🙂 jen tomu musíš dát čas....bude to trvat i několik dnů, než si tělo uleví....a jestli se prcek chytne, tak to půjde ještě pomaleji 😝 protože budeš trošku přifouklá i z něj 🙂 ale to Ti snad vadit nebude,ne? 😀

gittynka
28. led 2014

@doko ne to mi nevadi vubec ... Spis strach z toho syndromu, chodim jakoby v predklonu, ale tak snad je to tim ze je to cerstve 😉

doko
28. led 2014

@gittynka tak to jsi dobrá, že chodíš, já v den OPU zvládla jenom ležet, takže to snad žádná hrůza nebude 🙂

gittynka
28. led 2014

@doko je tak ted si me ani nevis jak potesila, tak aspon vim, ze to moc hrotim 😉 ja chuze jen na wc a zpet do pelisku 😀 a na zitrek stejny plan 😀 jinak dnes to bylo v pohodicce narkoza kratounka, prijemne jsem si pospinkala a za 2 hod domu, mohla sem mit na pokoji pritele, pze jsem tam byla sama... To bylo prijemny 🙂

doko
28. led 2014

@gittynka konečně se bude válet i někdo jiný než jen já 😀 jééé vidíš a já už si ani OPU moc nepamatuju ☹ zato ET mám v živé paměti 🙂 málem jsme tam křísili manžela 😀 snad Ti těch 5 dní rychle uteče 😉

suzik161
autor
28. led 2014

Holky, tak poslední dvě injekce jsou v těle a teď už jen čekat 😒 všem vám moc držím palce a věřte myslím na vás furt 😉 😀

doko
28. led 2014

@suzik161 nene my teď nic 🙂 teď budeme všichni myslet na Tebe, aby Ti to ve čtvrtek dobře dopadlo!!!! 😉 my teď máme chvíli klid, za to Tebe to čeká!!!!! já už se tak těším, až budete mít holky po všem 🙂

gittynka
29. led 2014

@suzik161 myslim na tebe, neboj opravdu se to da pekne zvladnout ;) 😉

suzik161
autor
29. led 2014

@doko
@gittynka Já jsem strašný strašpitel, když už jsem překonala injekce tak zase tohle. 😒 Dneska ráno jsem se vzbudila a mám jedno moko nateklý, že skoro nic nevidím, doufám, že to nebude ničemu vadit, jinak už mě fakt omejou. ☹

doko
29. led 2014

@suzik161 ale houby strašpytel, každý se bojí, když je to pro něj něco novýho 😉 a každý je jiná povaha. ale to oko nevím, radši bych zavolala do CARu a zeptala se jich. abys náhodou nedojela na OPU a neposlali Tě domů. sestřenka to tak měla......nakonec vběhla k obvoďákovi a zjistili, že ji píchl nějaký hmyz, tak to naštěstí nemělo nic společného s těma hormonama. ale to bylo někdy v létě 🙂

suzik161
autor
29. led 2014

@doko volala jsem tam a prý se ta punkce udělat musí. Jen se musíme domluvit, jestli budu pokračovat s Prednisonem, snížil mi imunitu a tak se mi to udělalo 😀 je ze mě kóča, u nás poletuje sníh a já chdím se slunečníma brýlema, fakt super. Ale aspoň mi ten zítřek tolik nevadí, teď mě štve to oko 😉

doko
29. led 2014

@suzik161 😀 😀 ty si fakt drak!!! se tu úplně chlámu.....ty musíš mít vždycky něco spešl,co? 🙂

suzik161
autor
29. led 2014

@doko jj, ale už jsem si na to zvykla, manžel mi to říká taky, že mám něco spešl furt 😀 tak mu na to řeknu, že může být rád, aspoň je taky špešl 😀 udělala jsem si radost aspoň, koupila jsem si vysněnou žehličku 😉

doko
29. led 2014

@suzik161 žehličku nepoužíváme, ale až bude mimčo, tak taky asi budu muset koupit na plíny nějakou 😉 ono je to potřeba si někdy udělat radost. tak mi pak řekneš, jestli se Ti osvědčila 🙂

suzik161
autor
29. led 2014

@doko určitě, já jsem vždy chtěla bezdrátovou a tak jsem si ji dnes objednala v pátek bude doma. Jen mohla být lacinější. Já doteď taky nežehlila, ale pak to bude potřeba a třeba mě to s touhle bude bavit 😀

lucikk1
29. led 2014

Tak uz to mam za sebou.mela jsem 6 folikuku a z toho 5 vajicek.ted jenom aby byly bojovnici

lucikk1
29. led 2014

Popis opu:pritek sel do kabinky 🙂 me odvedli do pokohe,prevlekla jsem se do andelicka pak jsem sla na sal kde jsem si lehla na kozu privazali mi tam nohy🙂 na leve ruce jsem mela tlakomer.do prave mi pichli uspavadlo.behem chvile jsem byla ve snach.probudila jsem se pak na pokoji.tam mi asi 5x merili tlak.stale mi kontrolovali tep-takovym tim kolickem na prst.pak mi prinesli caj a male obcerstvo.privedli za mnou pritele.podbrisek me trochu poboliva ale pri Ms je to horsi.fakt to jde.strach byl zbytecny a ze jsem se bala fest🙂

doko
29. led 2014

@suzik161 a kolik to tak stojí? ☹ jak kdyby těch výdajů teď bylo málo 😀 na zítřek Ti posílám srdíčko, ať přinese štěstíčko 😉 a už žádné nemám......totálně jste mě vysrdíčkovaly 😀 😀
@gittynka tak jak je dneska? 🙂 lépe?

gittynka
29. led 2014

@lucikk1 gratuluju k vajickum tak at se dal dari vse jak ma 🙂 jinak brisko se rychle lepsi, ja byla vcera jak balon a dnes o poznani lepsejsi 😉

gittynka
29. led 2014

@doko jo mnohem lepe, jako boli to, ale nejsem jak ve ctvrtem mesici 😀 aspon neco je jedna jdu telefonovat 😉