Čeká nás první IVF. Je tu někdo, koho to čeká taky?

suzik161
11. lis 2013

Ahoj, dnes jsem se dozvěděla, že jediná možnost jak otěhotněj je IVF. Je mi 26 let a mám o 6let staršího manžela, přes rok se snažíme o mimčo a nic. Je to díky mé snížené fci štítné žlázy. Chodím do Sanus Jihlavy. Najde se tu někdo s kým bych si mohla o jednotlivých procesech popovídat a vše probírat?
Děkuji za příspěvky 🙂

gittynka
Autor odpověď smazal
Zobraz
pipinka
12. únor 2014

koukej na mě, já jsem po prvním nepovedeném IVF, celý leden jsme si s manžílkem užívali sami sebe, na mimi jsme nemyslely a dnes ráno jsem našla toto.jsem z toho v šoku a zítra jdu k dr. prý kdyby něco, mám okamžitě přijít.. jo únava to znám, taky poslední dobou jen zívám a pak v noci čumím. moc držím palečky

gittynka
Autor odpověď smazal
Zobraz
pipinka
12. únor 2014

@gittynka no popravdě já tomu moc nevěřím ani na to nemyslím, už jsem se mockrát zklamala že se v to nevěřím. snažím se jinak zabavit. na popud manžela jsem se objednala, jinak se cítím ok. a stejně si myslím, že kdyby tam něco bylo, tak to ještě nebude vidět. poslední ms jsem měla 31.12

gittynka
Autor odpověď smazal
Zobraz
pipinka
12. únor 2014

no uvidíme co z toho bude. ale miláček našel na netu těhotenskou kalkulačku a ta ukazovalal, že bych měla být v 7 týdnu,ale podle mě je to blbost, vak to už by tam přeci nebyl duch ne? on je do toho tak zapálenej že mě to až rozčiluje 🙂
a co ty kdy\ jdeš na utz?

gittynka
Autor odpověď smazal
Zobraz
gittynka
Autor odpověď smazal
Zobraz
doko
12. únor 2014

holky tohle je druh zvaný Mimino Obecné 😀 dnešek dopadl dobře......jsme 10+4, takže 11 tt. a screening bude za tři týdny 😉 nemám komu ukázat fotečku, všichni jsou v práci, tak aspoň Vám 🙂 vlevo to velký kulatý je hlava 😀 😀
@gittynka děkuji, žes na mě myslela 🙂
@pipinka no to vypadá vážně dost dobře 😉 ale na ten 7. tt to moc nevypadá.....ono ani tak nezáleží na MS, jak na ovulaci u toho přirozeného početí 🙂

lucikk1
12. únor 2014

@doko gratuluji, krásné foto

mat_ova
12. únor 2014

Holky držím vám všem, co čekáte na dušíky, palce! Dneska jsme měli první ultrazvuk po ET, a máme potvrzeno jedno miminko, 6+0. Druhé embryjko se neuchytilo. Docela nás to zamrzelo, ale pak jsme si spíš oddechli, s jedním to bude jednodušší 🙂

doko
12. únor 2014

@lucikk1 děkuji 😉 pan doktor mi ale řekl, ať stojím nohama na zemi, že jásat se může vždycky až po screeningu, podle toho, jestli je miminko zdravé ☹ doufám, že se se Suzíkem taky co nejdřív dočkáte, i když sama vím, že cesta za mimčem je nesnadná a někdy hodně bolestivá. ale pryč s negativismem, musíme myslet pozitivně 🙂
@mat_ova gratuluji..... 🙂 my jsme na tom byli stejně, jedno to vzdalo- manžel byl rád a mě to taky trochu zamrzelo. a dneska mi doktor řekl, že už jsme velcí, že bude utz už přes břicho, tak na to hleděl, strašně dlouho a nic neříkal......byl zamyšlený a pořád z něj nelezlo co se děje....málem mě kleplo (takhle se minule tvářila doktorka předtím, než mi oznámila, že je mimi mrtvé).....tak jsem čekala co bude a on říká: mně se zdá, že tam jsou dvě, musíme se podívat přes spodek 😀 😀 a můžu Ti říct, že jsem se teda taky docela lekla 😀 nakonec tam je OPRAVDU jen jedno 🙂 akorát tak máchalo rukama a nohama, že to utz nestíhal zobrazovat a chvilkama ukazoval 4 nohy a 4 ruky 😀 😀

mat_ova
12. únor 2014

@doko já dneska několikrát zopakovala, jeslti tam třeba nejsou dvě a není to druhé někde schované 🙂 Docela jsem ve dvojčata fakt doufala, ale čím víc nad tím uvažuju, tak jsem asi ráda za to jedno. Hlavně, ať dojdeme ve zdraví k porodu, je to ještě moc brzo...

doko
12. únor 2014

@mat_ova přesně jak říkáš, cesta je ještě daleká ☹ to já chtěla, aby bylo jedno, i když to druhé, když se vstřebávalo, tak mi ho bylo líto. a už jste měli srdíčko? 🙂

mat_ova
12. únor 2014

@doko potvrzené ještě, ale doktor říkal, že už začíná bušit.

gittynka
Autor odpověď smazal
Zobraz
gittynka
Autor odpověď smazal
Zobraz
catchulinecka
12. únor 2014

@doko gratuluju, krasavec 😉 nebo krasotinka 😉 každopádně si mě teda dostala s tím doktorem, no jako já bych se tam asi vyvrátila 😀 to by bylo tak boží ty dvojčátka, ale samozřejmě i jedno miminečko je úžasné 🙂 takže tfuj tfuj tfuj, ať se vám oběma daří 😉

doko
12. únor 2014

@gittynka budeš mít veselého Valentýna 😉 já úplně vím, jak Ti je......já taky vždycky chci být aspoň o den dál.....strašně se to táhne.... ☹ ale jestli Tě to potěší čekat teď budeme všechny a docela dlouho 😀 já a v klídečku??? neblázni....to mě tak málo znáš? 😀 víš, že to bych nebyla já 😀 😀 tipuju, že od zítřka začnu sebe i prcka zase stresovat nějakýma svýma představama 😠

gittynka
Autor odpověď smazal
Zobraz
doko
12. únor 2014

@catchulinecka děkujeme!! 🙂 já tipuju kluka, manžel holku. o tom doktorovi mi ani nemluv......vždycky si vzpomenu na švagra, který když studoval medicínu, je učili, že první musí uklidnit matku a říct: "plod je živý"......a pak teprve zkoumat, co je na UTZ vidět. Když by se tím doktoři opravdu řídili, nic by se nestalo 😝

doko
12. únor 2014

@gittynka rozkaz šéfe!!!! 😉 chtěla jsem se odměnit nějakou dobrůtkou a tak jsem se přežrala, až jsem se málem poblila 🤐 a kdy Tě čeká v pátek kontrola? aspoň někdy ráno, nebo budeš muset čekat do odpoledne? 🙂

gittynka
Autor odpověď smazal
Zobraz
doko
12. únor 2014

@gittynka 😲 po páté ráno? to bych nedala 😔 a to musíš být na lačno na tady tu krev? nebo můžeš normál posnídat? léky jsem dneska taky nafasovala 😠 je to nekonečný......ale prý do screeningu nejede vlak 😀 tak snad bude hezky..... 😉

petpeta7
12. únor 2014

@doko jéééééé jaká krásná fotečka! gittynka má pravdu...ty už jsi opravdu celkem daleko - 11.tt 🙂 teď ještě vydržet ty 3 týdny do screeningu a budeš mít vystaráno 😉 taky se už budeš moct všem pochlubit 😎
@pipinka to je úplně přesný příklad toho, jak ta psychika dělá strašně moc 😕 jenže jak na to má člověk pořád nemyslet a nesoustředit se na to, když si to mimi tak moc přeje ?? přeju ti, ať to máš na kontrole dobrý! 😉
@suzik161 jak jsi na tom? už jsi znovu testovala? já ne 😒

gittynka
Autor odpověď smazal
Zobraz
lucikk1
12. únor 2014

@mat_ova gratuluji, přeji ti to

doko
12. únor 2014

@petpeta7 no vydržet, to u mně bude problém. já spíš řeším co s tím břichem, měla jsem takovou maxi mikinu, ta mi je teď akorát a nevím, do čeho to schovávat, protože se mi ještě nechce s pravdou ven 😖 a ty jsi teď týden od IUI? to nemá smysl ani testovat, to by se Ti ani nemohlo nic ukázat,ne? 🙂
@gittynka to bude super budíček 😀 myslím, že ten Oskar zabere 😉 aby na Tebe pak nebyl Tvůj protivný.....s tím mým se nehodí po ránu mluvit 🤐

gittynka
Autor odpověď smazal
Zobraz
suzik161
autor
13. únor 2014

@petpeta7 Testovala jsem včera a nic, takže to nechávám být a užívám si volna. Včera jsme si koupili nové auto, tak jsme si udělali radost 😀