Čeká nás první IVF. Je tu někdo, koho to čeká taky?

suzik161
11. lis 2013

Ahoj, dnes jsem se dozvěděla, že jediná možnost jak otěhotněj je IVF. Je mi 26 let a mám o 6let staršího manžela, přes rok se snažíme o mimčo a nic. Je to díky mé snížené fci štítné žlázy. Chodím do Sanus Jihlavy. Najde se tu někdo s kým bych si mohla o jednotlivých procesech popovídat a vše probírat?
Děkuji za příspěvky 🙂

doko
10. pro 2013

@jilu04 ahoj to mě teda mrzí ☹ ale zase když to bylo negativní, tak můžete jít hned do mražáčků,ne? jako myslím hned další měsíc 🙂 mně by negativní výsledek asi nevadil.....radši negativní, jen ne další potrat ☹ toho se bojím jako čert kříže 😖 to fakt radši bílý těhu test 😉 tak nevěš hlavu, teď zapaříš o Vánocích a půjdete do nanučků 😝

anzet
10. pro 2013

@jilu04 Já jsem na tom byla úplně stejně, povedl se až mrazáček.

doko
10. pro 2013

@anzet a Tobě se chytilo jedno nebo dvě embryjka?

anzet
10. pro 2013

@doko Nakonec tam je jen jeden prcek.

jilu04
10. pro 2013

@doko To já jsem si taky říkala, ale i tak jsem asi pořád nějak tajně doufala, že mi řeknou něco jiného. Ono je to těžký v obou případech.
@anzet Moc děkuji za podporu, Po jaké době ti dávali další?

anzet
10. pro 2013

@jilu04 V podstatě hned v dalším cyklu. Není proč čekat, pokud jsou mrazáčci. Držím pěsti, teď už se to určitě povede. Vím, jak se cítíš, zažila jsem si to samé.

jilu04
10. pro 2013

@anzet Jo jo je to těžké, ale musím to asi hodit za hlavu jít dál. A to čekají další měsíc? Já bych to totiž teoretiky měla dostat teď 20., ale myslím si, že když teď přestanu brát ty prášky, tak začnu kvácet někdy 12., 13., tak nevím jak se to bere.

doko
10. pro 2013

@jilu04 no tak to určitě, člověk doufá v dobrý konec a nakonec taková rána ☹ osud si s lidma pěkně hraje. stojí to hromadu peněz a nervů a pak nic z toho 😖 ale dokud máš zmrzlíky, není nic ztraceno 🙂

jilu04
10. pro 2013

@doko No snad se zadaří jindy. Asi se z toho budu muset dneska vybulet a pak tuhle kapitolu uzavřít.

anzet
10. pro 2013

@jilu04 To určitě udělej.

jilu04
10. pro 2013

@anzet Budu muset, nic jiného mi nezbyde, aspoň konečně vím, na čem jsem. Ty 2 týdny mi připadaly nekonečný

suzik161
autor
10. pro 2013

@jilu04 Ahoj, moc mě to mrzí!!!!! Příště se určitě zacaří, neboj!!

gittynka
10. pro 2013

@jilu04 ahoj..jilu,chápu že je ti teď uvnitř tebe strašně mizerně a bolí to... dej emocím volný průběh, aby jsi mohla zse brzy na startovní čáru fit a plná energie 😉 vlastně ty už na startovní čáru nepůjdeš, protože máš mrazáčky 😉 to je super zpráva hele, nakonec máš šanci to pořád stihnout přede mnou já teprv od ledna píchám, hledej v tom výhody 🙂 i když jen malinké... mělo to tak prostě být, asi nebylo něco v pořádku,k dyž to takhle dopadlo, takže nakup vitamíny a vzhůru do dalšího boje 🙂 ...

mimochodem, tak mě napadá, holky berete nějaká Femibion?

jilu04
10. pro 2013

@suzik161 Taky doufám, ale děkuji

jilu04
10. pro 2013

@gittynka Ahojky, no jo je to těžký, ale musím to teď nějak přetrpět a příští týden mi paní doktorka řekne, co bude dál. Snad to bude potom lepší, až bud mít nějaký další viditelný cíl.

gittynka
10. pro 2013

@jilu04 určitě cíle nás ženou vpřed 😉

jilu04
10. pro 2013

@gittynka no právě

doko
10. pro 2013

@jilu04 buď vybrečet a nebo mně osobně spíš pomáhá někam vypadnout 😉 třeba s kámoškou podrbat na víno, s mužem někam do kina nebo co ten wellnes víkend????? hmm?? já na něj teď nemůžu, tak co kdyby jste to vzali za nás,hmm? 🙂 to přece není marné zažít pár hezkých chvil a nemyslet pořád jen na umělé, děcko, apod. ale je fakt, že co vyhovuje mně, nemusí vyhovovat ostatním ☹
@gittynka ještě ne, ale budu 😉 potřebuju tam totiž tu naštěpenou listovku kvůli mutaci. zatím mám listovku na předpis od doktora.

jilu04
10. pro 2013

@doko Mě pomáhá se z toho vybrečet a všechno tím ze sebe vypustit, asi na víkend něco s někým podniknu. Ten wellnes zní hezky, jen nevím, co bude dál. To půjdu radši někam na procházku s hafánkem, už jsme dlouho nikde nebyli a myslím, že to chybí nám oběma.

gittynka
10. pro 2013

@jilu04 no mě zas pomáhá vybulit se sama a hoooodně, potom muchlání s Řípou (Oskarem) a on mi dává zase ty svoje oči s otazníkama "co bude ted?" pro mě je to asi nejvíc, můžu se mu vybrečet do kožichu a on je tak čistý - řízený svými pudy a zase jde dál, takže já tu jsem pro něj a to mi nejak tak dodává sílu dělat vše proto, abych byla já v rychtiku, protože zvířátka všechno cítěj a potom je super, svařáček, komedie, nohy na stůl a relax prostě vypnout...

gittynka
10. pro 2013

@jilu04 jj jděte na dlouho procházku, to vám udělá dobře

jilu04
10. pro 2013

@gittynka Já si taky myslím. Ten náš mazlíček se ke mě pořád tulí jako kdyby mi říkal, že bude lépe, je to miláček, neumím si představit, co bych si bez něho počala. Není nad to to ze sebe všechno vypustit, byť slzami, ale pak se uleví. Zítra asi uděláme náš velký okruh, což je asi tříhodinnová procházka, to bude fajn si vyčistit hlavu a nadýchat se čerstvého vzduchu.

gittynka
10. pro 2013

@jilu04 jsi šikulka 🙂 ten tříhodinový okruh bude super pročištění hlavy 🙂

jilu04
10. pro 2013

@gittynka to jo, je to kolem řeky, přes pole a do lesa a zase zpátky

doko
10. pro 2013

@jilu04 já zas nejsem na to brečení a takový ty citlivý řeči no ☹ ale ta procházka zní super, hned bych šla s Tebou 😉 škoda, že není sníh, co? to by byla ta pravá romantika 🙂

jilu04
10. pro 2013

@doko prostě každýmu pomáhá něco jiného, To jo ale zase je to fajn, že není sníh, páč bychom se pak nedostali okolo té řeky a myslím, že do toho lesa taky moc ne

petpeta7
11. pro 2013

@suzik161 tak to je moc dobře, že jsi v pohodě! takže příští středu už budeš vědět víc 😉 jinak my jsme to dnes zvládli dobře. Ovulaci jsem teda cítila, ale připisuju to tomu, že jsem tam měla těch 5 folíků 🙂 pak už to bylo dobrý, akorát jak Dr. dával ty spermie, tak to bylo trochu nepříjemné. Na sále jsem byla tak 10 min a pak 30 min na pokoji. Sestřička mi dala zprávu a recepty na léky a taky mě zrovna objednala na kontrolu s krví. Teď už jen odpočívám a myslím na to, jestli nějaká spermijka našla vajíčko 😨

suzik161
autor
11. pro 2013

@petpeta7 Ahoj, v pondělí mám volat do centra a pak se uvidí. Zavádění spermií jsem vůbec necítila, ale to je asi doktro od doktora. Já jsem tam pak ležela asi taky 30min. Od kdy bereš léky a jaké? Jen odpočívej, aspoň dneska 😉

suzik161
autor
11. pro 2013

Tak jak děvčata? Dneska jsem začala pomalu s vánočním úklidem, povlékla jsem postel a o víkendu začínám péct 😉

doko
11. pro 2013

ahoj my už máme polovinu napečeno a na úklid asi kašlu 🙂 spíš mi vrtají v hlavě dárky 😒 jinak na OPU jdu v sobotu a uvidí se bude. vajíčka mohou být tři ale klidně i žádné. takže takový překvápko. dostala jsem asi milion injekcí, no radost z toho nemám 😀 už tak mám břicho jako jehelníček 😀 manžel to těžko nese, to co nás čeká a docela u nás doma houstne atmosféra, tak snad už to bude brzo za náma ☹