Čeká nás první IVF. Je tu někdo, koho to čeká taky?

suzik161
11. lis 2013

Ahoj, dnes jsem se dozvěděla, že jediná možnost jak otěhotněj je IVF. Je mi 26 let a mám o 6let staršího manžela, přes rok se snažíme o mimčo a nic. Je to díky mé snížené fci štítné žlázy. Chodím do Sanus Jihlavy. Najde se tu někdo s kým bych si mohla o jednotlivých procesech popovídat a vše probírat?
Děkuji za příspěvky 🙂

suzik161
autor
16. led 2014

@doko neházej flintu do žita, nemusí to nic znamenat, gittynka má pravdu jestli je to špinění, tak to nemusí být nic. Zavolej do Caru, tam ti poradí, znám tu několik holek co začali špinit až díl a teď už končí 1.trimestr 😉
@gittynka hlavu vzhůru!!!! Budeš mít o trochu větší šanci, že se ro povede a nebuďeš z toho takhle každý měsíc zklamaná, když se to nepovede, jsem na tebe zvědavá jak to budeš snášet, musíš mi napsat, já bych to měla dostat zítra, takže kdyžtak od pondělí píchám a 5.den na UTZ. 😉 😀 já z toho mám docela strach

gittynka
16. led 2014

@suzik161 koukám že to máš jiné...já to mám taky dostat až zítra, dnes jen špinění a začít píchat mám 2.DC a až 8. den ultrazvuk - už jsem objednaná na pátek...já mám píchat 125jednotek Puregonu, kolik máš ty? Nebo zkoušíte jen minimálku? jinak info dávat samozřejmě budu, tento víkend jsem si dala za úkol udelat si už docházku, třídnici dopsat a takové ty organizační věci, prtože nevim jak dlouho tam ted budu :/

suzik161
autor
16. led 2014

@gittynka to asi mám, já mám začít píchat taky 2.den, 5.den na UTZ, říkala jsi už něco v práci? Že tam minimálně 14dní nebudeš?

suzik161
autor
16. led 2014

@gittynka já mám 2.den 300jednotek a další dva dny 250jednotek....to mám hodně sakra 😀 dneska jsem začala poctivě pít, zase takový problém to není. Tak to jsem dělala už taky, abych měla vše připravené, já jsem to říkala dneska ředitelce, moc nadšená nebyla, říkala jestli by to nemohlo být o prázdninách. Pak už byla v pohodě, mám to zkusit nadučit a tyhle věci si dát dopořádku. Kdybych měla být díl pryč, tak si za mě bude muset najít zástup.

gittynka
16. led 2014

@suzik161 jo máme to naplánované, že tam za mě pujde jeden student asi na 3 týdny a pak se uvidí, bud se vrátím nebo si nekoho najdou...

gittynka
16. led 2014

@suzik161 mě o pití vůebc nic neříkali a to nepiju ani litr, myslíš že je potřeba nějak víc? já mám malou dávku, kvůli endometrioze, prý z toho taky možná nic nebude :/

suzik161
autor
16. led 2014

@gittynka včera jsem se ptala a doktor mi řekl, že by bylo potřeba vypít aspoň 2l denně, takže se snažím 😀

gittynka
16. led 2014

@suzik161 ok budu na to myslet a zítra se pokusím..hrneček má tak 250ml takto abych ve škole aspon litr dala za dopoledne 4 hrnky, to bych mhla zvládnout 🙂 já jsem totiž hrozná, vypiju třeba za den hrnek vody, hrnek čaje, pak hrnek Cara a jinak 2 kafe a ty se prej nepočítají takže třeba jenom třičtvrte litru - prostě sakra málo, nemužu se donutit

suzik161
autor
16. led 2014

@gittynka já to mám taky tak. Dneska jsem si koupila malou limonádu, tu jsem si nosila do třídy a za dnešek dopoledne jsem vypila 2l. Dolívala jsem si to pak, jen mi včera říkal, že se mi po těch injekcích bude hromadit voda v těle, že budu jak oteklá

gittynka
16. led 2014

@suzik161 aha..no bezva.. to mi delala antikoncepce, tak třeba zas budu mít trojky prsa 😀

suzik161
autor
16. led 2014

@gittynka nestraš, já mám přirozeně 4,víc už nechci 😀

gittynka
16. led 2014

@suzik161 🙂 tak kazdy to mame jinak.... Treba nic moc nenaberem 😉

suzik161
autor
16. led 2014

@gittynka Jj, jsem na to moc zvědavá, já to mám dostat zítra, myslím, že přijde až tak v sobotu nebo neděli a jdeme do toho 😉

gittynka
16. led 2014

@doko nepíšeš, tak mám obavu, jak to s tebou vypadá?

petpeta7
16. led 2014

@suzik161 a co to Hcg? udělali ti to? budeš si volat na výsledek? na UZ je brzo, ale Hcg by v krvi mělo být. A co test doma - jak jsi na tom? 😨
@doko hodně mých kamarádek na začátku těhu špinilo! některé i několik týdnů. teď je potřeba, abys odpočívala a bude to dobrý! 😉

suzik161
autor
16. led 2014

@petpeta7 nedělali, sestra nám vzala krev na přenosné choroby. Takže z toho by to nedělali, testy doma nemám, zítra je musím koupit a v sobotu zkusit, to už bych měla spoždění 😀

suzik161
autor
17. led 2014

@gittynka Ahoj, tak to vypadá, že budu den za tebou..začala jsem špinit, je to tedy hnědá krev zatím, ale něco to je.

gittynka
17. led 2014

@suzik161 ahoj, skoda... A tak jeste uvidis 😉 treba to nic neni a jestli preci jen tak i tohle zvladnem jako vsechno 🙂

suzik161
autor
17. led 2014

@gittynka jj, uvidím, koupila jsem testy, pokud se to do rána nerozjede, tak ho udělám a uvidíme. Dneska je mi fakt divně, při cestě ze školy jsem se málem pozvracela v autě 😒

gittynka
17. led 2014

@suzik161 tak ale to by mohla byt spis dobra znamka ne?

suzik161
autor
17. led 2014

@gittynka Uvidíme!!

suzik161
autor
17. led 2014

@gittynka Jenže jsem byla taky dneska blbec, měli jsme bruslení a já jsem si dala asi 10koleček, pak mě trochu bolelo břicho....je to jedno, nějak to dopadne. Budu ti držet palce zítra s injekcí!!! Budeš si to píchat sama?

gittynka
17. led 2014

@suzik161 jsem rozhodnuta zkusit to a pichnout si to, ale az budu sedet a budu mit jehlu proti brichu tak vim ze to mozna nedokazu, nastesti pritel mi to kdyztak pichne..

suzik161
autor
17. led 2014

@gittynka máš to dělat dopoledne?

gittynka
17. led 2014

@suzik161 helee rikala mi ze doporucuje rano, treba v 6 nebo v 7 pred praci a o vikendu staci prej v 8-9 neni to jak antibiotika abys musela na hodinu presne pry-tak mi to vysvetlila ze hodina-dve nehrajou roli.. Pak ten pregnyl to uz je neco jinyho tam je to presne napocitane 🙂

suzik161
autor
17. led 2014

@gittynka o pregnylu vím ten už jsem měla. Já to mám píchat tak nějak stejně, max.rozdíl půl hodiny, tak nevím jak ten čas naplánovat. Já vím že si to sama nepíchnu. Kolegyně mi nabízela, že by mi to kdyžtak píchla, nedávno to píchala dceři, ale přijde mi to hloupý.

suzik161
autor
17. led 2014

@jilu04 tak jak se máš, už jsi se dlouho neozvala!! 😉

petpeta7
17. led 2014

@suzik161 to je škoda..tak mohli odebrat trochu krve navíc a z ní udělat Hcg - třeba by pak ty infekce ani nemuseli vyšetřovat 😉 tak se budeme muset nechat překvapit z tvého domácího testování 🙂 těším se na pozitivní zprávy! 😀
@doko jak jsi na tom?

jilu04
18. led 2014

@suzik161 Ahojky, docela to ujde, je to taková ta stará dobrá klasika, v práci blázinec, já mám rýmu jako blázen, k tomu mám mamku v nemocnici po operaci a tak nějak se to teď všechno seběhlo, že jsem musela i kadeřníka odvolat.

suzik161
autor
18. led 2014

@gittynka Ahoj, tak jak se to povedlo? Já furt nic, dneska zase špiním, takže myslím, že o dostanu zítra. TT byl dneska ráno negativní. 😒