Čeká nás první IVF. Je tu někdo, koho to čeká taky?

suzik161
11. lis 2013

Ahoj, dnes jsem se dozvěděla, že jediná možnost jak otěhotněj je IVF. Je mi 26 let a mám o 6let staršího manžela, přes rok se snažíme o mimčo a nic. Je to díky mé snížené fci štítné žlázy. Chodím do Sanus Jihlavy. Najde se tu někdo s kým bych si mohla o jednotlivých procesech popovídat a vše probírat?
Děkuji za příspěvky 🙂

catchulinecka
9. dub 2014

@petpeta7 ahoooj 🙂 pravdu? myslím, že to nevydržím 😀 ale ještě nejsem rozhodnutá "kdy" 😀 ale jako upřímně, nemám dobrý pocit..."nic" necítím ☹ takže nevím nevím no

lucikk1
10. dub 2014

moc Vám držím palce. Já začnu stimulovat koncem dubna. Už se těším na výsledek 😅 Stále doufám.

petpeta7
10. dub 2014

@catchulinecka to vůbec nevadí, že zatím nic necítíš...je ještě fakt brzo! 😕 netrap se s tím! já taky nic extra necítím, uvidíme příští týden 😉
@lucikk1 moc děkujeme! my ti taky držíme palce, budeš naše třetí těhotná do party 😀

catchulinecka
10. dub 2014

@petpeta7 tak děvčata já vás nechci moc děsit, ale já už to pomalu balím...na testu bílo 😔

lucikk1
11. dub 2014

@catchulinecka jeste to nebal dokud neprijde MS neni nic ztaceno. Drzim pesti

petpeta7
11. dub 2014

@catchulinecka no teda, ty už jsi testovala včera ráno??? protože jestli přes den, tak to bych byla spíš hodně překvapená, kdybys tam to bílo neměla 😕 dokud nemáš výsledek z krve, tak nemáš nic jisté! 😉 pokud to nevydržíš, tak to testni znova v neděli nebo pondělí ráno 😵 užij si víkend a zkus na to tolik nemyslet! držím pěstičky! 🙂

catchulinecka
11. dub 2014

@petpeta7 děkuju 🙂 už jsem to obrečela a jsem už v poho, dnes jsem se byla uschopnit a v pondělí pěkně pošmaruju do práce, bléééé 🙂 to se mi fakt, ale fakt nechce, ale bohužel ☹ v pondělí jdu teda ještě před prací na tu krev, ale prostě to vnitřně cítím, že to není dobré no, co se dá dělat! ale holky, vás teda budu sledovat a těším se na ty fotky těch krásných testů 😀

petpeta7
12. dub 2014

@catchulinecka však MS ti ještě nedorazila, tak to přece nemůžeš brát za hotovou věc 😨 jsou ženské, které to na sobě poznají hned, že jsou těhotné, ale jiné to zjistí až ve 20. týdnu. Byla by to pecka, kdybys tu krev měla pozitivní! 😀 Co máš dnes v plánu - je krásně a zítra se to má zas pokazit 😝

catchulinecka
12. dub 2014

@petpeta7 jsme venku na zahradě se psama 😀 já žádná těžká práce, jen lenoším, na sluníčku je to fakt paráda 🙂 no a co ty??? jak se cítíš?

petpeta7
12. dub 2014

@catchulinecka to máš moc príma, že máš zahrádku 😎 my bydlíme v bytě, takže se vždy musíme vypravit na procházku nebo tak 😝 cítím se normálně, jsem zvědavá, jestli mě už příští týden začnou aspoň pobolívat prsa, abych mohla víc doufat v pozitivní výsledek 😨

catchulinecka
12. dub 2014

@petpeta7 jo tak prsa, to je tak jediné co se mi změnilo 😀 normálně je mám o tolik větší, takové plnější, fakt dost boží, takže neustále nosím výstřihy a prsím se na manžela a provokuju 😀 ale bohužel si nesmí šáhnout 😀 protože to bych mu asi pleskla jak to bolí. No ale prý je to z toho utrouše, tož tak 🙂

petpeta7
13. dub 2014

@catchulinecka no ty jsi ďáblice 😀 😀 tak ten utroš jsou hormony, takže má alespoň tyhle dobré vedlejší účinky 🙂 zítra na tebe budu myslet a těšit se, že napíšeš pozitivní zprávy! 😉

catchulinecka
13. dub 2014

@petpeta7 jééééjda, kéž by peti 🙂 ale nevěřím...každopádně jak to vypadá s tebou??? testování a ták 😉

barussa
13. dub 2014

Ahoj Holky, my máme za sebou taky prvni IVF: 1/4...a pro nás asi neůspěch :( 8 den po KET,slabá čárka...a včera bílo :( Vaječníky mě bolí jak čert..Takže už nedoufám.. :(

catchulinecka
13. dub 2014

@barussa do prde...!!!!!!!!!!!!!! nééééééé ☹

barussa
13. dub 2014

@catchulinecka Kaci,bohužel :( V týdnu též půjdu na krev..

petpeta7
14. dub 2014

@catchulinecka u mě to vypadá furt podobně, s testem bych chtěla vydržet do středy nebo čtvrtka ráno 😨 hlavně jsem zvědavá na tebe - co ten výsledek krve? 😕

@barussa ještě nevěš hlavu, podstatný je výsledek z krve! držím pěsti!

catchulinecka
14. dub 2014

@petpeta7
@barussa ahokte devcatka...krev dopadla tak,ze je tam 114 hcg.jenze mi to prijde vsechno jakesi divne,objednali me az za 14 dnu na kontrolu a pry to holt bude pokracovat nebo ne.stale trochu krvacim,tak jako nevim.tolik penez to stoji a aby si clovek vynutil nejake info...ptala jsem se treba,jestli jako ze kdyz to teda "skonci",tak vlastne budu zbytecne brat vsechny ty leky,protoze ta kontrola je az za tech 14 dnu...a jako odpoved,noooo,ano. Toz jako jsem z toho zmatena

barussa
14. dub 2014

@catchulinecka No to je fakt divný..Nechápu proč krev az za 14 dní,když hcg se v těle navysuje po dvou dnech..Bych asi si vynutila krev v pátek už..To.je divný..A test poslední Ti ukazuje co? To.musíme mít nervy ze železa,fakt..Já dnes volala do CAR a jdu ve čt rano.na krev..tak uvidím..

catchulinecka
14. dub 2014

@barussa je to paráda. Oni mě objednali až za 14 dnů na kontrolu, prý že pokud se to ujme, bude už něco vidět na ultrazvuku a do té doby jako nic 😀 já už se tomu opravdu směju...přeju ti Baru, ať se na tebe obrátí ve čtvrtek štěstí 😉

barussa
14. dub 2014

@petpeta7 No moc doufám,ale uvidíme ve čt no..děkuji 😉

barussa
14. dub 2014

@catchulinecka No tak to tedy obdivuji Tvou trpělivost 😠 To jako 14 dní budeš čekat dál..jakoby uplynulých 14 dní nestačilo 😒 Kacíře děkuji,testovat už nebudu...uzn na to nemam 🙂 Uvidíme co krev...Dám vědět, 😉

barussa
14. dub 2014

@catchulinecka Mi píše t9,to oslovení nemělo být Kacíře,ale Kací...To tam skočili samo..promin 😀

catchulinecka
14. dub 2014

@barussa v poho, mně se to náhodou líbilo, takové neobvyklé 😀 😀

barussa
14. dub 2014

@catchulinecka Jak je libo Kacíre 🙂 😀

petpeta7
14. dub 2014

@catchulinecka no vidíš to! 😨 já furt říkám, že z té krve je to mnohem přesnější 😕 Hcg 114 je celkem dobré, kdyby to bylo nějakých 30 nebo 40, tak bylo bylo horší, takhle mi to přijde nadějné! 😉 s tím krvácením se netrap, pokud není moc silné, to může být někdy i do 3 měsíce. Napadá mě, že by sis mohla zajít někam do biochemické laboratoře nechat vzít krev třeba v pátek (ať jsi v klidu před víkendem 🙂, protože za 14 dní mi to přijde fakt dost dlouho 😖 U nás na IVF Zlín se dělá kontrola vždy za týden nebo i dřív, pokud je výsledek nejistý. Každopádně se drž a moc na tebe myslím!!! 🙂

barussa
14. dub 2014

@petpeta7 Naprostý souhlas! Taky bych si nechala udělat krev dřív a to hcg mi přijde též dost vysoké!!

lucikk1
15. dub 2014

@catchulinecka Drzim palce

catchulinecka
15. dub 2014

@lucikk1
@barussa
@petpeta7 jezismarja holky,moc vam dekuju!!!! Uvidime co se z toho vyvrbi...uz ale moc neverim...kazdopadne dneska uz je to krvaceni mnohem min! Ovsem,kdo vi,jestli je to dobre nebo ne...

@petpeta7 a zitra testujem??? 😉

petpeta7
15. dub 2014

@catchulinecka tak dobrý! víš, co? tak si zkusíme zítra ráno test spolu? ty bys to hcg měla mít od včera vyšší, tak bys tam mohla mít slabou čárku 😵 já mám teda koupené ty obyčejné testy, tak snad něco ukážou 😨