Čeká nás první IVF. Je tu někdo, koho to čeká taky?

suzik161
11. lis 2013

Ahoj, dnes jsem se dozvěděla, že jediná možnost jak otěhotněj je IVF. Je mi 26 let a mám o 6let staršího manžela, přes rok se snažíme o mimčo a nic. Je to díky mé snížené fci štítné žlázy. Chodím do Sanus Jihlavy. Najde se tu někdo s kým bych si mohla o jednotlivých procesech popovídat a vše probírat?
Děkuji za příspěvky 🙂

doko
15. pro 2013

@jilu04 nevadí. stejně by se pak s bráchou musel vypořádat s tím barákem, tak se to teď udělá a bude klid 😉 a hlavně všichni chceme (já, manžel, jeho rodiče, moji rodiče) aby byl doma a věnoval se mně a dětem 🙂 ještě aby Ti to nevyznělo blbě- jeho rodiče mají dost peněz- podnikají a nouzi opravdu nemají. aby sis nemyslela, že třeba sami nemají a my je chceme oškubat nebo něco 😀 😀

jilu04
15. pro 2013

@doko já jsem to nemyslela tak, že je chcete oškubat, vážně

doko
15. pro 2013

@jilu04 však to byla sranda- proto jsou tam ti smajlíci 🙂

jilu04
15. pro 2013

@doko tak to jsem ráda
😀 🙂 😉

pipinka
16. pro 2013

ahoj holky, chcete znát náš výsledek? Máme 5 oplodněných pěkných embryí. Zeptám se asi blbě,ale je to dobré nebo špatné?

suzik161
autor
16. pro 2013

Tak děvčata, dneska jsem to nevydržela a testla, po 3minutách tam bylo bílo, po delší době tam byla druhá čárka pěkná, odpoledne dodám foto, chvátala jsem do práce. Doufám, že to platí taky i když je to po chvíli, říkám si, že kdyby tam nebylo nic, tak se tam ani ta čárka neobjeví. Na krev jedu ve čtvrtek 😀

doko
16. pro 2013

@suzik161 jsi těhu ženská jedna 🙂 paráda 😉 na začátku to bývá časté, že se objeví čárka až po limitu 😉
@pipinka my máme 4, tak snad to bude mít dobrý konec. 🙂 musíme doufat 😉

doko
16. pro 2013

akorát mi z CARu poslali fotky všech našich embryjek, jsou krásné.....už je chci mít u sebe 😀 všechny 😀

suzik161
autor
16. pro 2013

@doko doufám že máš pravdu, chce se mi až brečet a nejsem si teď 100% jistá zda to vydržím manželovi neříct 😉 fotku dám odpoledne, ale je tam moc krásně vidět, byl to mamatest.
Už se jich taky dočkáš, budu ti moc držet všechny palce!!!

doko
16. pro 2013

@suzik161 snad jo, doufám 🙂 mamatest jsem si taky dělala a taky napřed ukazoval po limitu a slabší....a postupně byla silnější a silnější a rychleji a rychleji 😉 takže já z Tebe mám radost jako blázen 🙂 a když to manželovi řekneš už teď, i tak to bude krásný dárek pod stromeček. myslím, že chlapi si nepotrpí na nějaký super překvápka přímo pod stromkem (to je spíš záležitost nás ženských 😀 ). bude mít úplně stejnou radost, ať mu to řekneš teď nebo za týden 😉

suzik161
autor
16. pro 2013

Slibované foto

doko
16. pro 2013

@suzik161 duch tam je a docela zřetelný 🙂 já myslím, že budeš mít krásný Vánoce 😉

suzik161
autor
16. pro 2013

@doko já to neumím pořádně vyfotit, v reálu je mnohem jasnější 😀

doko
16. pro 2013

@suzik161 😀 aha, tak to já nepoznám, jak je to v reálu 😀 ale prostě ať tak či tak,je to super 😉

gittynka
16. pro 2013

@suzik161 ty voleeeeee hezký 😀 (promin musela jsem si ulevit) to je krása...strašně ti to přeju a tichounce gratuluju a ted už jenom: DRŽ PLOD! 😉 😀

suzik161
autor
16. pro 2013

@gittynka děkuji, budu se snažit, už jsem mu říkala, ať se mu tam líbí a užívá si to

jilu04
16. pro 2013

@suzik161 ty jo to je krásný mooooooc gratuluji 🙂

suzik161
autor
16. pro 2013

@jilu04 děkuji, snad je k čemu a v pátek se to potvrdí 😉

jilu04
16. pro 2013

@suzik161 určitě jo uvidíš, že tam bude prcek

doko
16. pro 2013

@suzik161 určitě je k čemu 🙂

doko
16. pro 2013

no holky suzik začala a my ji teď musíme všechny pěkně následovat, jasný? 😀

jilu04
16. pro 2013

@doko Jo tak já se to dozvím zítra co nás bude čekat dál, snad to bude něco pozitivního. Nějak si pořád říkám, že všechno to špatné, co nás letos potkalo už přeci jednou musí skončit.

catchulinecka
16. pro 2013

@suzik161 ježišíííí, já mám takovou radost za tebe! konečně to tady někdo prolomil a teď už tě, doufám, budeme následovat 🙂 opravdu moc gratuluju!!!! a přeju hodně zdraví pro oba 😉

suzik161
autor
16. pro 2013

Vy to vidíte jako 100% věc, abychom nebyly zklamané všechny 😒

catchulinecka
16. pro 2013

@suzik161 jojo promiň, nepředbíhejme, ale stejně to vypadá dobře 😉

jilu04
16. pro 2013

@suzik161 Takhle nemysli, vím, že je to těžké, ale nedělej to. Určitě, až půjdeš na krev, tak ti pak řeknou, že jsi těhotná a budete mít krásné vánoce 😉 😉

suzik161
autor
16. pro 2013

@catchulinecka
@jilu04 já to vím, ale furt myslím na to že to může být jinak. Ale zase si říkám, že kdyby tam opravdu nic nebylo, tak se tam ta čárka sama nevykouzlí, že tam něco musí být. Ve čtvrtek jedu na krev a pak se uvidí. Děkuji za podporu 😉

jilu04
16. pro 2013

@suzik161 Já osobně testům už nevěřím, mě se ta čárka ukázala asi 3x a poslední byla už docela hezká a krev ukázala opak, tak nějak nevím, jestli jsou vážně spolehlivé, ale uvidíš, že u vás to bude v pohodě.

petpeta7
16. pro 2013

@suzik161 tak vidíš, že něco znamenalo, když "mrcha" nedorazila 😉 moc gratuluji a doufám, že já se budu příští pondělí taky moct takhle radovat 🙂 hlavně, aby se miminko u tebe dobře zabydlelo a "přestěhovalo" se až za 8 měsíců 😎 a jak se cítíš?

pipinka
16. pro 2013

tak mám poslední dárky dokoupeny, a jsem za to ráda. Obešla jsem pár obchodů a ke konci jsem byla jak zmlácenej pes. Ještě že se mnu byla mamka, jinak nevím nevím