Čeká nás první IVF. Je tu někdo, koho to čeká taky?

suzik161
11. lis 2013

Ahoj, dnes jsem se dozvěděla, že jediná možnost jak otěhotněj je IVF. Je mi 26 let a mám o 6let staršího manžela, přes rok se snažíme o mimčo a nic. Je to díky mé snížené fci štítné žlázy. Chodím do Sanus Jihlavy. Najde se tu někdo s kým bych si mohla o jednotlivých procesech popovídat a vše probírat?
Děkuji za příspěvky 🙂

suzik161
autor
27. pro 2013

@petpeta7 už jdeme do IVF, u IUI je opravdu malá šance. Tento měsíc to zkusím s ovulačními testy, tak uvidíme 😀 to máš pravdu letí to jako blázen.

pipinka
27. pro 2013

@doko no tak si představ co jsem si dnes koupila ,říkala jsem že si testy kupovat nebudu a už je mám doma, jsem hrozná

doko
27. pro 2013

@pipinka já myslím, že zvědavost je lidská 😉 já to teda taky nevydržela.....holky tady jsou dost dobrý, že vydržely netestovat......já bych to nedokázala 🙂 a kdy se na to chystáš?

pipinka
27. pro 2013

@doko nevím asi až na nový rok pokud vydržím 😀

doko
27. pro 2013

@pipinka 😀 😀 to sis nemusela kupovat test, to půjdeš na krev do CARu druhého,ne? 😀

pipinka
27. pro 2013

@doko no tam jdu právě až třetího 🙂 ale stejně to nevydržím si myslím 😀

doko
28. pro 2013

třeba jo 🙂 no já si dneska dělala další a čárka je silnější než včera, tak jen doufám, že to tak půjde dál ☹

doko
28. pro 2013
pipinka
28. pro 2013

@doko no vidíš já ti to říkala, já našla taky sabého ducha tak snad nám to vyjde

pipinka
28. pro 2013

@doko co máš za testy?

doko
28. pro 2013

@pipinka tak i když otěhotníme, tak cesta je ještě daleká ☹ bohužel. mám od CEMIO s citlivostí 10 😉 jaký máš ty? minule jsem měla ty od mamatest, ale teď je v lékárně neměli, jen ty cemia, ale jsou skoro stejný 🙂 P.S.: neříkala jsi, že budeš testovat na Nový rok??? 😀 😀

jilu04
28. pro 2013

Ahojky holčiny, čtu tady samé krásné zprávy po ET, moc vám držím pěstičky a všechno co mám, aby vám to vyšlo, ale určitě jo.
Já se dostala k netu pořádně až dneska, ten maraton oslav a příprav mě nějak utahal, vždycky jsem pak lehla večer do postele a byla tuhá.

doko
28. pro 2013

@jilu04 ahojky, moc děkujeme, ale kdoví jak to do kontroly v CARu ještě všechno bude 😉 a jaký máš plány na Silvestra? no ty Vánoce jsou šílený,co? samá návštěva 😎

pipinka
28. pro 2013

@doko no to jsem říkala to je pravda,ale však to znáš co ti budu povídat.Mám návaly jako prase, chvilku je mi fajn a pak se začnu se potit a je mi hic jako blázen. co ty jak ti je?

pipinka
28. pro 2013

@jilu04 ahojky, určitě nám to vyjde, neboj. jo a ty návštěvy, to souhlasím, to je maraton a hrůza. jak já se těším až to vše skončí 😀

doko
28. pro 2013

@pipinka jasný, že znám 🙂 já stále nic, cítím se úplně normálně jako vždycky 😉 ale je fakt, že jsem si vzpomněla, že ani u toho prvního těhu jsem absolutně nic necítila. my dneska jdeme s manželem na taneční večer, tak doufám, že to tam někde ze sebe nevytřepu 😀 včera jsme se byli podívat na boxu, seděli jsme hned u ringu a ta stříkající krev mi nedělala moc dobře, tak snad to dneska bude lepší 😀

pipinka
28. pro 2013

@doko bože ty jsi fakt blázen. Stříkající krev? bych se tam složila

doko
28. pro 2013

@pipinka já jsem zvyklá, manžel dřív boxoval a pár členů naší rodiny dělá bojové sporty, takže to jsi pak vůči tomu odolná 😉

pipinka
28. pro 2013

@doko no tak to je jiná.

petpeta7
28. pro 2013

@suzik161 aha, já to právě před tím nepochopila, když jsi psala, že na IVF jdete v lednu, ale že doufáš, že to vyjde už tento měsíc...takže zkusíte štěstí doma...to by byla bomba, kdyby se zadařilo a na žádné IVF byste nemuseli, co? 😀 tak budu moc držet pěstičky! 😉

suzik161
autor
29. pro 2013

@petpeta7 na IVF jdeme koncem ledna snad, ale jinak to zkoušíme doma podle ovu testů. Tak uvidíme ;-D co vy?

jilu04
29. pro 2013

@doko To ti povím, miláček měl 24. narozky, ale slavili jsme to o den dýl, takže to byl masakr.

pipinka
29. pro 2013

@doko ahoj, tak jak je?

doko
29. pro 2013

@pipinka pořád stejně. akorát na testu byla dneska stejně silná čárka jak včera, nevím, jestli to není špatné znamení. tak jsme s manželem říkali, že uvidíme no 😉 a co ty? 🙂

pipinka
29. pro 2013

@doko no já mám na testech slaboulinkého ducha, ale musím se hodně zaměřit abych ho viděla, takže si myslím, že nic. No uvidíme

doko
29. pro 2013

@pipinka obě musíme čekat ☹ třeba to dobře dopadne 🙂 já ducha měla předevčírem, včera čárku a dneska taky úplně stejnou. tak asi uvidíme, jak to bude vypadat zítra. a kolik jsi ty dělala testů?

pipinka
29. pro 2013

dělala jsem si tři testy a ty máš viditelnou čárku?

doko
29. pro 2013

@pipinka z ranní moči viditelnou, ale když si udělám test přes den tak jen ducha. asi tím, jak je ta moč naředěná přes den.

pipinka
29. pro 2013

@doko jo to každopádně jo, no uvídíme,ale já myslím že u vás se to povedlo. teda určitě když máš čárku viditelnou 😉

doko
29. pro 2013

@pipinka no to nevím, pořád z toho ještě může být biochemko nebo něco 😖 koukala jsem na ty Tvoje testíky, nic tam nevidím, ale to je těžko, protože jestli jsi měla ducha, těžko ho vyfotíš 😉 takže bych se na to nedívala tak černě 🙂 a taky máš docela brzo. vždyť jsme teprve 10. den od ET.....to hromada ženských ještě ani neměla ducha a pak byly těhu 🙂