Čeká nás první IVF. Je tu někdo, koho to čeká taky?

suzik161
11. lis 2013

Ahoj, dnes jsem se dozvěděla, že jediná možnost jak otěhotněj je IVF. Je mi 26 let a mám o 6let staršího manžela, přes rok se snažíme o mimčo a nic. Je to díky mé snížené fci štítné žlázy. Chodím do Sanus Jihlavy. Najde se tu někdo s kým bych si mohla o jednotlivých procesech popovídat a vše probírat?
Děkuji za příspěvky 🙂

sasanka033
31. led 2014

@suzik161 🙂 🙂 🙂 parada!!!! tak at te stesti neopousti a sup k mamince do perinky v pondeli🙂

sasanka033
31. led 2014

@doko zlaot, herkules budou vyhozeny prachy, to je radsi dej na utulek 😀 😀 a nymfomanka tezko rict, ja triera nemam rada, podle me to je magor a nezna hranice.

sasanka033
31. led 2014

@suzik161 jinak abych te jeste vic namotivovala - v nasi dubnovy diskusi byla holka s nickem brsh, ktera mela jediny vajicko a jeste nemeli embryo na PK a vyslo to🙂 za tyden rodi🙂

doko
31. led 2014

@suzik161 no tak aspoň super 🙂 !!!!!! tak ať už je u Tebe 😉 věř mu trochu!!
@sasanka033 no právě ☹ hobita jsem právě jen četla, ale neviděla. švagr chce jít na ty něžné vlny....ale taky tomu moc nevěřím...i když já teda české filmy miluju 🙂 ale před Vánoci jsme byli na tom Přijde letos ježíšek a teda největší můj omyl za poslední dobu 😖 😖 no to s tou nymfomankou a herkulesem byla ironie 😀 to máš pravdu- radši bych to dala na útulek 😉

sasanka033
31. led 2014

@doko tak pokud jsi cetla hobita, tak druhej dil pro tebe bude desny zklamani, na to nechod. tak uz zbejva jen neco stahnout a udelat si promitani doma🙂

doko
31. led 2014

@suzik161 sasanka má pravdu- u nás v CARu mají taky takovou jednu pacientku, co má vždycky jen jedno vajíčko a vždy to dobře dopadlo 🙂

sasanka033
31. led 2014

@doko ja cesky filmy skoro az nesnasim, podle me je to des bes, kvalita mizerna, porad stejny herci. to stara garda, to bylo neco. slavnosti snezenek, vesnicko ma..

doko
31. led 2014

@sasanka033 tak ty starý jsou bezkonkurenční 😉 ty nový jak který......já mám nejradši filmy pro pamětníky a animáky 😀 😀 manžel je ze mě na chocholouška 😀 ale mně asi ani nejde o ten film, jak vypadnout mezi lidi......už mi doma začíná hrabat ☹ a jediné varianty pro mě jsou- kino nebo večeře. jinýho nic dělat nemůžu ☹

gittynka
31. led 2014

@doko ahoj 🙂 v kine jsem nebyla ani nepamatuju a asi ani nepujdu mam ted vychazky 13:00-19:00 to bych mohla max na odpoledni pro prtata 😀

sasanka033
31. led 2014

@doko fakt jo? tak to by sis rozumnela s tim mym, ten taky ma rad CB filmy, ja z toho taky rostu 😀 jak vidim mandlovou nebo buriana, hystericky prepinam 😀 😀 a animaky me moc nebavi, jen jedinej na svete, ten mam v topce: harvie krumpet. esli umis anglicky, tak ti poslu odkaz, je 20 minut a je to uuuzasny.
proc nemuzes delat nic jinyho?

doko
31. led 2014

@gittynka u nás bys mohla na Putování s dinosaury a Jak postavit sněhuláka 😀 😀 no to si přece nemůžeš nechat ujít!!!!!!! 😀 a co embroušci? 😉

sasanka033
31. led 2014

@gittynka obcas ale davaji odpoledne pro duchodce🙂 ale fakt, takhle chodi do kina moje mama, jsou to stejny filmy jako davaj vecer, ale za levnejsi ceny, treba od 14:00. to vychytej🙂

doko
31. led 2014

@sasanka033 jojo já jsem to samý jako Tvůj manžel 😀 a můj manžel je něco jako ty!!!! jak vidí na televizi černobílý obrázek, tak se shání po ovladači 😀 na Vánoce jediný dárek, který jsem chtěla, byla sběratelská edice černobílých filmů- no myslíš, že jsem ho dostala??? ani houby ☹ ☹ no mám hodně rizikový těhotenství, musím jen ležet 😖 jsem totiž po potratu a ještě po IVF a teď s tím druhým už jsem zase ležela týden v nemocnici.takže mám jen ležet.....jenže myslím, že to kino nebo večeři bych zvládla. tam jen sedíš a manžel by mě dovezl autem. prostě potřebuju mezi lidi!!!!!! 🙂

gittynka
31. led 2014

@doko hele a jak teda mas ty vychazky ty? Tohle je fakt na prd takhle brzo 😀
Embrousi se maji skvele, myslim ze se jim ani ke me nechce kdyz v tech miskach tak kvetou 😀
2x - morula
2x - 10bunecne
8x - 8bunecne
1x - 4bunecne 😉

doko
31. led 2014

@gittynka chacháááá!!! Ti ukazují, že se z Tebe nepotento!!!! 😀 já vycházky nemám, jsem na ÚP 🙂 Takže mě nic neomezuje, já nechala práci ještě před snažením, manžel vydělává dost aby se postaral o nás oba, tak to neřešíme 😉

sasanka033
31. led 2014

@doko chapu, tak strasne moc drzim palce!!!! at uz to dotahnete do stastnyho konce. tak mezi lidi me jeste napada divadlo?

@gittynka krasny vysledky🙂 kdy teda bude transfer? jinak ty vychazky ti pozdeji ani dat nemuzou.

gittynka
31. led 2014

@sasanka033 to nevadi, cert vem vychazky, hlavne at se zadari mímo 😉 ... V nedeli bude transfer a v pondeli snad teda mrazenicko

sasanka033
31. led 2014

@gittynka a jedno nebo dve miminka?🙂

gittynka
31. led 2014

@sasanka033 ted jedno 🙂 dr rikal ze jsou dobre kvality a ze jsem mlada, nebyla jsem moc rozhodnuta, takze dam na nej, je pravda, ze kdyz tak snad budou i mrazacci 🙂

doko
31. led 2014

@sasanka033 díky, uvidíme co bude 😉 a v jaké fázi se teď nacházíš ty? divadlo by taky bylo super, ale to u nás nemáme ☹

sasanka033
31. led 2014

@gittynka tak jo, to budes mit i na sourozence, do triceti mate doma tri deti🙂

@doko ja ted druhej den picham 😀 😀 takze OPU az tak 10.unora.
nemate tam divadlo? ja tak rada ziju v praze!🙂 spousta moznosti🙂

doko
31. led 2014

@sasanka033 tak taky budu držet palec, ať to dobře dopadne 😉 my jsme se dva měsíce zpátky odstěhovali z Brna.....chceme víc klidu.....a do divadla bychom si mohli klidně dojet, pro nás to není problém, když máme o něco zájem, ale prostě nechci teď riskovat, abych si to pak nevyčítala ☹ mně bude stačit to žrádlo 😀 stejně jsem teď jako popelnice 😀

petpeta7
31. led 2014

@doko tak jsem byla dnes na UZ a mám tam zas nachystané 4 folíky! 🙂 mrzí mě, že se neshodneš s manželem, ale co si myslím já, tak je to asi nejlepší oznamovat až po tom genetickém UZ, když je vše v pořádku-to už máš 1. trimestr za sebou a tím pádem i tu nejrizikovější dobu na potrat...prosimtě já už zapomněla kolikátý jsi týden?? 😨
@suzik161 jak jsi na tom? doufám, že vše v pořádku! jinak já jdu na IUI příští středu 😝

doko
31. led 2014

@petpeta7 4?? teda holka ty taky nejsi žádná troškařka 😀 tak ve středu na Tebe budu myslet, ať to klapne 🙂 já si právě to o tom oznamování myslím to samé, co ty 😉 já zítra končím teprve 9. týden ☹ strašně mi ten čas stojí 🤐

suzik161
autor
31. led 2014

@petpeta7 ahoj, čekám a doufám že to naše 1 embryo zvládne a bude bojovat!! 4je krásné číslo, budu ti držet palce 😉

lucikk1
1. únor 2014

@suzik161 gratuluji

lucikk1
1. únor 2014

Ja mam 3 vajicka ale nejlepe se vyviji 1.ty zbyle se ukazou dnes

suzik161
autor
1. únor 2014

@lucikk1
@doko
@petpeta7
@gittynka
@sasanka033 Holky, embryjko válčí dál, dělí se moc pěkně a teď prošlo důležitým bodem, ET bude v pondělí.

gittynka
1. únor 2014

@suzik161 to je krasny suziku, to je ale bojovnik 😉 ja jedu zitra

suzik161
autor
1. únor 2014

@gittynka To je super, od zítra jsi těhulka 😀 Podle kalendáře by to vycházelo na kluka, tak bojuje 😉 To to uteklo, viď? První injekce nebyla tak dávno a teď už ho budeš mít v bříšku 😲