Čeká nás první IVF. Je tu někdo, koho to čeká taky?

suzik161
11. lis 2013

Ahoj, dnes jsem se dozvěděla, že jediná možnost jak otěhotněj je IVF. Je mi 26 let a mám o 6let staršího manžela, přes rok se snažíme o mimčo a nic. Je to díky mé snížené fci štítné žlázy. Chodím do Sanus Jihlavy. Najde se tu někdo s kým bych si mohla o jednotlivých procesech popovídat a vše probírat?
Děkuji za příspěvky 🙂

gittynka
12. pro 2013

@catchulinecka mám tradiční VZP 🙂 já chodím ke Štelclovi - specializuje se na endometriozu... no drahé to asi je ale kolik to stojí to ti nepovím, my to máme hrazené a ktomu asi nějaké" bonusy" 😀 protože říkal že bychom se měli vejít do 20 000 ...takže tak, zaím vím že budu doplácet 4500 na léky

gittynka
12. pro 2013

@pipinka Ahoj 🙂 tak to už jsi daleko 😉

doko
12. pro 2013

@jilu04 přesně. a nevíš prosímtě jestli můžeme mít s mužem sex? 🙂 chtěli bychom, ale jaksi nevím, jestli můžeme, když jdeme v sobotu ráno na OPU ☹ co Vám tehdy doporučili? abstinenci? 🙂
@pipinka ahojky pipi, tak to jsme na tom stejně 😉 taky jdu v sobotu na punkci. kam chodíš do CARu?
@catchulinecka a vy máte aspoň zjištěné kde máte problém? nebo netušíte? 🙂

pipinka
12. pro 2013

@jilu04 ahojky, no já mám docela strach, jak to probíhá?nebo spíše jak se cítíš?

pipinka
12. pro 2013

@doko chodím do jihlavy a ty?

doko
12. pro 2013

@pipinka já chodím do Brna. škoda, vím, že na tu moji kliniku jde po mně ještě jedna klientka, tak to by byla dobrá náhoda, kdyby jsi to byla ty 😉

pipinka
12. pro 2013

ve stejný den jde v jihlavě taky jedna klientka, škoda že nechodíš do jihlavy. ale budu ti držet palce a pak si můžeme napsat pocity, čekají mě dnes dvě injekce, tebe taky?

jilu04
12. pro 2013

@doko no upřímně jsem se ani neptala, ale normálně jsme sex měli, pokud se na to cítíš, tak proč ne, jen by měl chlap 3 dny před odběrem abstinovat
@pipinka mě ráno, když jsem tam přišla napíchli kapačku, pak mě za nějakou chvilku vzali na sál, uspali a probrala jsem se až na pokoji, bylo mi fajn, nic mě nebolelo, jen se mi trošku po narkoze motala hlava, když jsem se posadila, ale jinak mi bylo dobře i pak doma. Vůbec se toho bát nemusíš.

pipinka
12. pro 2013

@doko nám řekli, že sex mít ještě můžeme,ale po injekcích ve 21h večer už je zákaz 🙂

catchulinecka
12. pro 2013

@doko víme toho dost, ale stejně skoro nic 🙂 já mám průchodné vejcovody, manžel má spermio v poho, možná to bude mým nepravidelným cyklem ☹ teď po tom clostylu se to sice zlepšilo, ale už ho neberu, tak se hrozím jak to přijde příští měsíc ☹ asi tohle bude příčina...jsem z toho jelen

pipinka
12. pro 2013

@jilu04 a mohla tam za tebou manžel? ještě blbě se zeptám to jsi na pokoji po zákroku na gyndě nebo přípo v centru?

jilu04
12. pro 2013

@pipinka My jsem byli celou dobu spolu na pokojíčku, spolu jsme přišli i odešli, bylo to moc hezké ho tam mít, nene to dělají přímo v centru.

pipinka
12. pro 2013

@jilu04 doufám ,že ho tam se mnou také nechají

doko
12. pro 2013

@pipinka já Tobě taky 😉 ne, mně dneska už čeká jen jedna injekce Pregnylu, o půl dvanácté ☹ musím vydržet vzhůru. takže do injekce bych mohla? 🙂 to je ještě hromada času. mně totiž nic neřekli, takže si říkám, že když nic neřekli tak asi bez omezení. ale zase když jsme šli tehdy na spermio, tak musel tři dny abstinovat ☹
@jilu04 no tak ty tři dny už nestíháme ☹ chjoo.
@catchulinecka tak dokud máš cyklus, tak to je dobré 😉 aspoň známka, že funguješ. já neměla ani ten. po vysazení HA mrcha vůbec nedorazila ☹

doko
12. pro 2013

@pipinka mně řekli, že mi tam manžela nechají,pokud budu na pokoji sama 😉 pokud tam bude jiná klientka, tak se o něho prý budou muset sestřičky "postarat" 😀

pipinka
12. pro 2013

@doko nás na to sestra upozorňovala. ani nevím co tam mám za injekce,ale vím, že budou dvě, chjo. Nesnáším injekce

doko
12. pro 2013

@pipinka mně teda nevadí 😉 akorát to břicho vypadá jak od nějakýho hodně akčního narkomana 😀 tak to radši nebudeme pokoušet ten sex, manžel má hodně špatný spermie, tak aby jsme je náhodou nevyplýtvali a pak nebyl ejakulát plný mrtvolek 😀 taky se cítíš jak vzducholoď? mám pocit, že musím každou minutu prasknout. mám strašně nafouklý břicho ☹

jilu04
12. pro 2013

@doko tak to mě mrzí, že jsem tě nepotěšila ☹

jilu04
12. pro 2013

@pipinka to víš, že jo, já si myslím, že většinou to tak dělají, aby ty ženský po takových zákrokách mohli s tím chlapem na tom pokoji zůstat

pipinka
12. pro 2013

@doko no o tom mi povídej, jsem jak balon, břicho samá modřina, protože jak mi to manžel píchá tak cuknu a pak taky tak vypadám 🙂 sama bych si to asi nepíchla, jsem posera

pipinka
12. pro 2013

@jilu04 no já chodím v jihlavě a je tam moc příjemná sestra a všichni se tam k nám krásně chovají

pipinka
12. pro 2013

@doko hlavně doufám, že to vyjde, když už to stojí tolik. Já když vidím v televizi jak ty ženský cpou děti do babyboxu, tak bych si je vzala všechny 🙂

doko
12. pro 2013

@pipinka tak to u nás je posera zase manžel 🙂 no ani mi to neříkej....já dneska šla po městě a potkala jsem těhotnou ženskou, už v docela pokročilém stádiu těhotenství a cigáro v hubě!!!!! 😠 😠 tohle fakt nepochopím. ale je to každýho věc. takže si vždycky v duchu jen tak povzdechnu a je to 🙂

jilu04
12. pro 2013

@pipinka no tak, já myslím, že vás nechají spolu

pipinka
12. pro 2013

@doko viď? to já taky. no ale to jsou ty který si vrznou(když to řeknu tak hnusně) a mají t. Takový nechápou co my máme za trápení než se toho drobečka dočkáme. no ale kdyby to vyšlo ted před vánoci, byl by to krásný ježíšek, což? sice trošku pozdní,ale byl by 🙂

pipinka
12. pro 2013

@doko tak mám injekce za sebou, ufff ted jen to dobré

doko
12. pro 2013

@pipinka no já už na těhotenství moc nevěřím, takže i kdyby se povedlo, tak dokud nebudu mít prcka v náručí, nebudu mít důvod jásat 😉 jednou už jsem se takhle spálila a víc nechci. ono ty // na testu ještě nic neznamenají ☹

doko
12. pro 2013

@jilu04 už jsi vymyslela, co pořídíme těm chlapům pod stromeček? 🙂 mě stále nic nenapadá 😠

pipinka
12. pro 2013

@doko jo to je přesně moje věc, tolikrát jsem to obrečela a už víc nechci brečet. je to hrozný trápení.ale rodina i manžel se mnou cítí, tak snad se někdy zadaří. já mockrát potratila a když slyším kamarádku jak přemýšlí že půjde na potrat, tak ji to vymlouvám jak to jen jde. ale na druhou stranu jsem ráda za manžela. Má dvě krásný děti z prvního manželství a přesto chce se mnou mít děti a podstupuje to se mnou, jsem tak ráda že ho mám, je to moje zlatíčko.všichni nám fandí a stojí při nás

jilu04
12. pro 2013

@doko pořád nevím, je to s nima hrozný, asi mu nakoupím trenky, ponožky, flašku vína a bude klid 😀