Čeká nás první IVF. Je tu někdo, koho to čeká taky?

suzik161
11. lis 2013

Ahoj, dnes jsem se dozvěděla, že jediná možnost jak otěhotněj je IVF. Je mi 26 let a mám o 6let staršího manžela, přes rok se snažíme o mimčo a nic. Je to díky mé snížené fci štítné žlázy. Chodím do Sanus Jihlavy. Najde se tu někdo s kým bych si mohla o jednotlivých procesech popovídat a vše probírat?
Děkuji za příspěvky 🙂

gittynka
14. únor 2014

@suzik161 hele ona rikala, ze je to tak brzo ze by nebylo nic videt, ze ultrazvuk nebude, ale pry by se nedivila kdyby se to jedno rozdvojilo, ze je to vysoka hodnota, ale neni to pry pravidlo, nekdy je to proste takovy bojovnik ze je vysoke hcg i tak

suzik161
autor
14. únor 2014

@gittynka proto ten rychlý positivní výsledek testu... Tak držím palce a užívej si to!

catchulinecka
14. únor 2014

@gittynka tyyyyy jo,moc gratuju 🙂 to by bylo bozi kdyby byly dve!!!

lucikk1
14. únor 2014

@gittynka vidíš, já to říkala. Gratuluji !!!!!

doko
14. únor 2014

@gittynka super zprávičky 🙂 dneska budete mít krásného Valentýna,co? 😉 mám z Vás radost!! takže teď spolu zas čekáme na začátek března 😀 člověk aby pořád na něco čekal 😖

petpeta7
14. únor 2014

@gittynka to je supr zpráva dne! 🙂 vidíš, taková vysoká hodnota a přitom si ty příznaky těhu moc necítila, že? a ty bys byla radši, kdyby to byla dvojčátka? přeju ti krásný den! 😎

lucikk1
14. únor 2014

@suzik161 Tak dnes přijela mrcha MS ☹ Stále ještě je naděje, ale spíš si myslím, že holt nic. Už šetříme na další pokus. Snad to na 2 dopadne. Jenom se mi moc nechce do práce. Kolegyně jsou fajn, ale nechci to pořád vysvětlovat 😒 Taky mi to moc nepřidá

gittynka
14. únor 2014

@suzik161
@catchulinecka
@lucikk1
@doko
@petpeta7
Holky moc moc moc vam dukuju, ze ste na me myslely... Stejne se drzim porad nohama na zemi 😉 i kdyz ten pocit je proste nadherny 🙂 ja puvodne rozhodla jestli 1/2 jsem nebyla, dr. mi vzhledem k veku a vyborne kvalite embryjek doporucil zatim 1... Ale kdyz budou 2 tak se nic nedeje 🙂 byla by stejna jednovajecna 😀 ale ja myslim, ze bude 1 uz od zacatku v petriho miskach to byl suprovy bonovnicek, takze je proste silnej 😀 no priznaly mam spis na MS ale to jsem se dnes ptala a je to pry normalni, ze pry to delaji i ty leky co berem, ale melo by se to spravit samo 😉.... Jinak zacina mi byt malinko nevolno pokud jsem hladova, nejvic vecer... A jak neco slupnu, tak dobry, coz mi taky rikala ze je ok, pry mam hodne pit a jist po malych davkach 🙂

Doko cekani je hrozne- ja az za 3 tydny 7.3. 😠 ale ted jsem zklidnena tak dobry 😉 a jak Valentyna neslavime, tak dnes mam toho nejlepsiho, co jsem kdy mela 😀
Lucikku to me mrzi, ze dorazila MS, ale jeste dej sanci aspon te krvi, i kdyz nevim jake jsou sance ☹ je mi to lito a doufam ze se druhy pokus povede na jednicku 😉

doko
14. únor 2014

@gittynka hele já když normálně ty Tvé úžasné zprávy a ten Tvůj skvělý optimismus čtu, tak mám radost ze sebe i z Tebe 🙂 doteď jsem byla hromádka nervů, ale normálně jsi mi pomohla se nad tím zamyslet 😉 děkujiii. JOJO UŽ TI TO ZAČÍNÁ 😀 já to taky měla nejvíc večer....a pak mi bylo na blití celý den....ale buď ráda, znamená to, že mimi prospívá 🙂 já taky za tři týdny- i když já z těch nekonečných třech týdnů už mám dva dny za sebou 😀 a jestli to dobře počítám, tak bys teď měla být v 5. tt, že?

gittynka
14. únor 2014

@doko hele ona mi to dnes nerekla, jak si to spocitaam? To me zajima 🙂 jo a dekuju za krasnou zpravicku 😉 musime myslet pozitivne 🙂 cekame miminka 🙂

doko
14. únor 2014

@gittynka já myslím, že bys měla být ten 5. 😉 vezmi se den OPU a odečti od něj 14 dní.....a ten den ber jako první den Tvé poslední MS (i když to neodpovídá, u IVF je to trochu jiné) a z toho se to počítá 🙂 na netu je hromada kalkulaček, já používám např. tuto: http://www.maminkam.cz/tehotenska-kalkulacka ale dej si bacha, třeba ty rozměry miminka a tak je tam přibližné, nesmíš se nechat vyplašit 😉

gittynka
14. únor 2014

@doko jasne aha, ja mela ale opu 12. den 🙂 proc se odecita 14?

doko
14. únor 2014

@gittynka však Ti píšu, že to neodpovídá, z toho si nic nedělej, prostě je na to udělaný takový systém, nevím proč. 🙂 odečítá se 14, protože by ovulace "měla být" 14. DC (což nemá snad nikdo, ale prostě to tak je 😀 ). třeba u mně,jo? já měla OPU 14.12. takže má MS je 1.12. (samozřejmě to neodpovídá a mimi je stejně celou dobu o jeden den větší) 😀 😀

doko
14. únor 2014

@gittynka teď Tě asi zblbnu úplně, ale MS jsem měla 30.11. a mimi je o den větší, takže vlastně odpovídá mé skutečné MS 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ale to jsem výjimka 😉

gittynka
14. únor 2014

@doko takze kdyz bylo 28. Opu tak mam pocitat datum PM 14. ledna? I kdyz jsem ve skutecnosti mela 17. ledna? 😀

doko
14. únor 2014

@gittynka jojo přesně tak 🙂 hoď si to do té kalkulačky a ona už to vypočítá za Tebe. můžeš tam sledovat co už mimi má a co mu ten týden roste a tak 😉 je to moc hezké 🙂

gittynka
14. únor 2014

@doko prd 16. jsem to mela 17. byla 1. injekce, tak uz by to vychazelo... To je matematika 😲 😀

gittynka
14. únor 2014

@doko takze jsem 4+3 😀 hihi 5. tyden a mame uz 2 cele velke milimetry 😀 😀 😀

doko
14. únor 2014

@gittynka 😀 😀 jo to je. já to na začátku taky nechápala, jak mi tak může někdo přidat 14 dní 😀 ale prostě se to dělá. takže pro Tebe je teď důležité toho 14. 😉 ale oni Ti s tím stejně budou ještě hýbat.....některé mimčo roste rychleji, některé pomaleji a tak bude záležet na utz.....většinou se to ustaluje až na screeningu. 🙂

gittynka
14. únor 2014

@doko vsak jasne 🙂 zajimalo me to orientacne 😵

doko
14. únor 2014

@gittynka se tady u toho usmívám jak debilek 😀 mám z Tebe takovou radost!!!!! 😉

suzik161
autor
14. únor 2014

@lucikk1 To mě mrzí!! Uvidíš ještě na krvi! Drž se, kdyžtak půjdeme zase spolu 😉

lucikk1
14. únor 2014

@suzik161 Snad ne. Uvidíš jak dopadneš ty? Třeba k tobě ta mrcha nepřijede 🙂

suzik161
autor
14. únor 2014

@lucikk1 však ty taky ještě uvidíš, volala jsi do caru? Já jsem zítra 28DC, tak se uvidí, na testu furt bílo, dál testnout chci v neděli. No uvidíme, dneska jsme se s manželem bavili o dalším pokusu, už říkal, že to zkusíme kdyžtak znovu. Minulý týden o tom nechtěl ani slyšet.

gittynka
14. únor 2014

@suzik161 suziku drzim pesti 😉

doko
14. únor 2014

@suzik161 taky na Tebe moc myslím 🙂 a kdy Ti vůbec v CARu řekli, že máš testovat?

lucikk1
14. únor 2014

@suzik161 nevolala jsem tam a zkusím se testnout v neděli, ale ............ Každopádně v pondělí se dozvím konečný verdikt. Nejradši bych si dala víno 🙂 nebo frťana.
Přítel mi taky říkal, že to zase zkusíme. Nejhorší je, že bych o tom chtěla mluvit, ale jemu se evidentně nechce. Prožívá to, ale jinak než já. Takže jsem ohleduplná, nic neřeším. Snažím se zaměřit se na něco jiného. Třeba dnes jsem si naplánovala, které jarní kytičky si koupím, abych si udělala radost 😀

hodně štěstí na nedělní testík a ozvy se 😉

suzik161
autor
14. únor 2014

@gittynka děkuji moc
@doko mě vůbec neřekli, kdy mám testovat, jen v pondělí dorazit na krev.
@lucikk1 tobě taky!! Já jsem si naplánovala, když se to nepovede, tak na sobě zase začnu pracovat, abych něco do června shodila. Bazén, posilka a domácí cvičení, docela mi to teď chybí. Na víno mám taky chuť 😒 ale teď už to nějak vydržím

doko
14. únor 2014

@suzik161 aha, to je zvláštní. a když to neklapne, budeš chodit dál do toho samého CARu? nebo se budeš poohlížet po jiném? 😉

suzik161
autor
14. únor 2014

@doko zkusím ho ještě jednou, jen přemýšlím, že změním doktora. Tenhle je tam nový a mám pocit, že moc neví, tak uvidím. Uvidím jak ro dopadne v pondělí, když to nedopadne, tak chci mít pauzu a vůbec to neřešit, doděláme baráček abychom se mohli letos nastěhovat a v červnu bych do toho šla znova. To už by bylo o prázdninách