Čeká nás první IVF. Je tu někdo, koho to čeká taky?

suzik161
11. lis 2013

Ahoj, dnes jsem se dozvěděla, že jediná možnost jak otěhotněj je IVF. Je mi 26 let a mám o 6let staršího manžela, přes rok se snažíme o mimčo a nic. Je to díky mé snížené fci štítné žlázy. Chodím do Sanus Jihlavy. Najde se tu někdo s kým bych si mohla o jednotlivých procesech popovídat a vše probírat?
Děkuji za příspěvky 🙂

gittynka
5. kvě 2014

@78marcela jo to mas pravdu ze ty vesnicke deti jsou takove vdecne 🙂 a jakoby detstejsi .. To jsi dobra, ze jsi zvladla zalozit jazykovku, musi s tim byt spoustu prace

Odebirám se smer rise snu, tak se holky pekne vyspete a chci slyset a cist same pozitivni zpravy 😉 mejte se krasne... Vsem vam moc drzim pesti

suzik161
autor
6. kvě 2014

@doko Prosím tě, jsi super máma, nejdřív musíš připravit byteček, aby jste měli kam princeznu přivést 😀
@maggie4 Oplodnili 10 vajíček, tak snad z toho něco bude 😀
@petpeta7 Děkuji, máš pravdu, dneska už je břicho lepší 😀 těším se, mám vycházky odpoledne, takže vyrážím s kamarádkou na prochajdu
@lucikk1 Moc děkuji, jak jsi na tom ty???

doko
6. kvě 2014

@suzik161 oplodnili 10 vajec? 😵 tak tomu říkám úroda 😀

suzik161
autor
6. kvě 2014

@doko jj, 10 vajec oplodnili a vyvíji se zatím. Mám si volat zítra 😀

lucikk1
6. kvě 2014

@suzik161 v patek jdu na OPU. Zatim mam 6 a 3. Ale ty 3 jsou zatim mensi. Tak snad dojdou 🙂

maggie4
6. kvě 2014

@suzik161 to je fakt pěkné. Určitě z toho bude pěkné mimčo! 😉

suzik161
autor
6. kvě 2014

@lucikk1 luci, dojdou. Mě v pátek říkal, že mám tak 6 pěkných a pak jen malé a nakonec jich bylo 13 a 10 z nich se oplodnilo. Nedělám si iluze, že by zůstaly všechny, ale i tak je to pěkné. Tentokrát to vyjde nám, neboj!!! Musím zajet nakoupit testy, už žádné doma nemám 😀

suzik161
autor
6. kvě 2014

@maggie4 v to doufám a už se moc těším na sobotu, až budu mít prďoluu sebe a vemu ho někam na prochajdu. Jsem baĺzen, ale tentokrát nechci jen ležet, budu chodit aspoň na prochajdy 😀

78marcela
6. kvě 2014

@gittynka je s tím spousta práce ale baví mě to moc. Hlavně učím lidi, kteří se chtějí učit, což ve škole není, němčina prostě není oblíbený jazyk a o její nutnosti se děcka přesvědčí až dospějí. Hlavně na té střední to neberoum, na základce jak říkám, tam to stačí udělat zajímavě a děcka to baví. Na střední se můžeš postavit na hlavu a odstrkovat se ušima a oni se stejně učit nebudou.
@suzik161 je dobře, že se vyvíjejí, to jsem ráda.taky plánuji procházky.
Jinak dnešní kontrola v poho, 9mm sliznice, na vklad za týden v úterý🙂

tofife
6. kvě 2014

@78marcela Já jsem bydlela v Hrabůvce a do Bělského lesa jsem chodila běhat, je to tam krásné! Teď bydlím taky u lesa, dokonce u dvou, takže jsem taky moc spokojená 🙂 Zrovna si dělám autoškolu... tak že bych si troufla dojet autem? 😀

tofife
6. kvě 2014

@lovelylion Ahojky 🙂 Takže se ti v RF povedlo?? A ke komu jsi chodila? K dr. Souškové, nebo Machačovi? A moc gratuluju!! 🙂

78marcela
6. kvě 2014

@tofife Jasně. Naprosto v klidu a v pohodě. Z Ostravy vede dálnice prakticky kousek před znojmo...naprosto parádní cesta.

petpeta7
6. kvě 2014

@suzik161 to jsem moc ráda, ale určitě dál odpočívej 🙂 samozřejmě při tak krásném počasí je super vyjít na procházku na čerstvý vzduch 😵 taky jsem vyrazila 😉 jsem zvědavá, na kdy ti teda naplánujou ET 😕

petpeta7
6. kvě 2014

@doko týý jooo...už 23tt, to je fofr, takže jsi už za půlkou! 🙂 a už máš za sebou ten druhý genetický UZ, že? tam už je prý miminko pěkně vidět. Máte z toho nějaké fotky?

suzik161
autor
7. kvě 2014

@gittynka
@petpeta7
@78marcela
@lucikk1 Ahoj, tak jich máme 9 dnes a prý jsou krásný 😀

lovelylion
7. kvě 2014

@tofife Ahoj... jojo povedlo. Včera nám potvrdili srdíčko a 7 týden. Tak snad je všechno v pořádku. Abych řekla pravdu, včera jsem nad tím zrovna přemýšlela. U doktora Machače jsem byla vlastně jen na vstupní a výstupní konzultaci, ale OPU a ET mi dělal doktor Vrublovský. Je to úžasný doktor. Ale myslím, že jsou ta všichni šikovní i doktorky. a děkuju. 🙂

78marcela
7. kvě 2014

@suzik161 nádhera...

petpeta7
7. kvě 2014

@suzik161 to je parááááda! a budeš mít ten ET v sobotu? 🙂

suzik161
autor
7. kvě 2014

@petpeta7 asi jo, zítra mám volat a domluvíme se co dál, ale chtěla bych asi až v sobotu, aby to bylo to nejlepší embryo 😀

gittynka
7. kvě 2014

@suzik161 no tak to zni suprove 🙂 dnes jsou kolikaty den suziku? To je krasa... Mohli by byt i snehulacci 😉

78marcela
7. kvě 2014

@suzik161 já z tebe mám takovou radost holka.... 😀 😀 😀 😀 😀

doko
7. kvě 2014

@petpeta7 jo mám ho za sebou 🙂 no víš co, když jdeš někam, kde dělají screeningy na nějaké úrovni, tak toho docela dost vidíš už i na tom prvním 😉 já moc nepochopím, když jde některá ženská na screening někam do špitálu nebo ještě lépe k nějakému gyndařovi. podle mně je to škoda peněz. my byli na obou na specializované prenatální klinice a už na tom prvním nám s jistotou řekli pohlaví, ukazovali obličejíček, některé orgány- žaludek, plný močový měchýř apod. na druhém zase ukazovali mozek, podrobné vyšetření srdce, kontrolovali ledviny, a tak. fotku mám z každého vyšetření jednu. paradoxně z toho druhotrimestrálního horší, než z toho prvního. moc se mlela a nenechala se hezky vyfotit, tak je mázlá 😀 jinak kdybys chtěla víc fotek a i video, tak si o něj klidně můžeš říct (samozřejmě si to zaplatíš) a nebo na tohle je dobrý ten 3D/4D ultrazvuk. já na něj nejdu, přijde mi to zbytečné, ale vím, že je to hodně populární záležitost. stejně Ti jde vždycky jen o to slyšet, že je miminko zdravé a v pořádku a zbytek je Ti v ten moment jedno 🙂 ale to Ti asi nemusím vykládat,co? 😉

suzik161
autor
7. kvě 2014

@gittynka dneska jsou 2. den a jsou všechny 4-buněčné 😀 Říkal, že všechny určitě nevydrží, ale myslím, že mrazit budeme 😀

maggie4
7. kvě 2014

@suzik161 To je moc pěkné, 9 mimísků! 🙂 Já jsem dnes byla na UZ, zatím mám 3 folikuly. To není moc, co? V pátek znovu na UZ a asi v úterý na odběr. Tak snad nějaký kvalitní vajíčka mít budu.
Holky, já se tak těším! Je to normální, aby se někdo těšil pod narkózu? 😀

78marcela
7. kvě 2014

@maggie4 no není...ale co je v tomto případě normální, že jo...

maggie4
7. kvě 2014

@78marcela to je fakt 🙂 takže ty půjdeš v úterý na vklad a já na výklad 🙂

78marcela
7. kvě 2014

@maggie4 to je hezký🙂)

suzik161
autor
8. kvě 2014

@maggie4
@78marcela
@doko
@gittynka Ahoj, tak je jich 7 krásných, ET bude zítra v 1hod 😀 Zbytek se bude mrazit v sobotu

gittynka
8. kvě 2014

@suzik161 super vysledek suziku tak budu moc drzet palecky at se bublince u tebe libi 😉 😵

lucikk1
8. kvě 2014

@suzik161 vyborne tak hodne stesti v sobotu. At se poradne zavrta