Čekáme první miminko

doko
14. únor 2014

ahoj holky, chtěla bych vytvořit diskuzi pro všechny těhulky, co čekají na narození svého prvního potomka 🙂 myslím, že společně by nám to třeba lépe utíkalo 😉

aarriel
1. bře 2014

@mmanicka Já jsem taky ve skupině porod 2014 a mám úplně stejný pocit :D Já tam tomu nerozumím a připadám si, že to těhu asi zas tak neřeším :D

doko
autor
2. bře 2014

@aarriel ahojky, vítej mezi námi 🙂 přítel s Tebou na screening určitě může, jinak to pohlaví hodně záleží na kdy jsi objednaná. co jsem slyšela, tak se pohlaví říká, když jdeš až ten 14.tt 😉 když jdeš dříve, většinou to ještě nejde poznat, nás to čeká pozítří, tak uvidíme ☹

aarriel
3. bře 2014

@doko Děkuju za odpověď 🙂 Jéé tak to je super, přítel je natěšenej víc než já 🙂 A v kolikátým týdnu jdeš ty? Já ještě nejsem objednáná, mám se objednat běhen 14 dnů. A platíš něco? Tak přeju ať dobře dopadnete 🙂

marukm
3. bře 2014

@doko
@aarriel
Doufejte, protože nám se mimčo nenatočilo ani v 17tt (takže i když by nám to doktor řekl ráda, nemohl:D). Doufám, že teď v 21tt už se snad tolik stydět nebude!!🙂

aarriel
3. bře 2014

@marukm jéé malej stydlínek :D Tak doufám, že ten náš bude odvážnější a ukáže se nám, protože jsme hodně zvědavý a přítel se bojí, že bude mít doma samý ženský :D

marukm
3. bře 2014

@aarriel Já už se třesu na středu, kdy jdu na 2. screening.:D To už tomu doktorovi řeknu, že prostě neodejdu, dokud něco neuvidim...:D:D Ale když je to vidět, říkaj to už na 1. screeingu. Tak snad budete mít štěstí.;)

aarriel
3. bře 2014

@marukm jéé tak snad nám to řeknou a objednám se radši na později 🙂 Tak přeju ať už víte, co to bude 😉

doko
autor
3. bře 2014

@marukm no doufám, protože neznám nikoho, komu by to neřekli a naštvalo by mě, kdybychom zrovna my s manželem měli být ti první, kteří budou mít stydlivý mimčo 😀 😀 😀
@aarriel já jsem teď 14.tt 😉 platit budu 1450 Kč, ale zdravotní pojišťovna mi 1 000 Kč proplatí.
holky tak na nás zítra myslete, já už dva dny strachem nespím ☹ 😢

gittynka
3. bře 2014

@doko ahoj doko 🙂 zitra se tes, prestan se nervovat, mas se tesit, ze cvrka uvidis, 😀 ja uz se tesim na patek do Brna 😵 tynho covece nervujes chudaka pred kazdou navstevou, zitra bude vse ok 🙂 budu na tebe myslet 🙂

doko
autor
3. bře 2014

@gittynka já vím, jsem děsná matka ☹ chudáček malý!!! ale každý den si s ním povídám 😀 snažím se mu to vynahradit. manžel byl v klidu, ale dneska ráno říkal, že už jsem ho taky totálně vydeptala 😀 koupili jsme dneska ten byt!!! 😉 tak ještě, aby to dopadlo dobře zítra dopoledne a budu totálně happy 🙂

aarriel
3. bře 2014

@doko Budu na tebe myslet a určitě se ukáže, pak dej vědět ať vím, jestli mám aspoň trochu naději 🙂 A u jaký jsi pojišťovny, že to proplácí, to jsem ještě neslyšela...

doko
autor
3. bře 2014

@aarriel děkuji 🙂 no neboj- jen dojdu domů, budu žhavit noťas, ať to dopadne jakkoliv 😉 jsem u české průmyslové.....ona to teda neproplácí úplně celé, přispívá těch 1 000 Kč, ale jsem ráda, protože některé nedávají nic ☹

aarriel
3. bře 2014

No to je fakt, já jsem u všeobecný a ta nic nedává :( Ale já mám platit 1000 Kč ale jsem rozhodnutá to dát tak jako tak, co bych pro prcka neudělala už teď, že jo :D

doko
autor
3. bře 2014

@aarriel chápu, jsem na tom úplně stejně 🙂 my museli na IVF, nemůžeme mít děti, takže v těch penězích se nějaká dvoutisícovka vůbec nepozná 😀 je to naše vymodlený miminko. ale zase si říkám, že když ta pojišťovna tu možnost nabízí, nechám si to proplatit a koupím něco prckovi 😉

aarriel
3. bře 2014

@doko Tak to samozřejmě, když ta možnost je, tak proč ne 🙂 Já bych si to taky nechala proplatit, kdybych měla tu možnost 😉 V dnešní době, každá koruna dobrá...

doko
autor
4. bře 2014

ahoj holky, tak podle utz je miminko zdravé 😵 😵 já jsem tak šťastná!!!! A JE TO HOLČIČKA 🙂 manžel šel hned koupit ten nejrůžovější komplet, jaký v obchodě měli 😀 ještě čekáme na výsledky krve, tak doufám, že taky dopadnou dobře ☹

gittynka
4. bře 2014

@doko gratulace 😵 porad se tak nestresuj 🙂 je to zenska, ty jsou o hodne odolnejsi jak chlapi 😀 ruzovou miluju!!! 😀 😀 uzivej si to bud stastna 😉

doko
autor
4. bře 2014

@gittynka děkuji 🙂 jsem ani nevíš jak.....měli jsme s manželem co dělat, abysme tam nebrečeli 😵 bylo to krásné.....doktor nám ukazoval nos, obličej, ruky, nohy, srdce, močový měchýř, žaludek, no všechno 🙂 a jak jsme poslouchali srdíčko, už jsem měla co dělat, abych tam fakt neželvila 😀 však ty v pátek taky miminko uvidíš 😵 😵 až nám dneska zavolají ty výsledky z krve a budou ok, tak už to asi budeme říkat 😉

gittynka
4. bře 2014

@doko jojo uz jsi pekne daleko 🙂 zavidim, ze uz to nebudete muset drzet pod poklickou, pro me-stareho zvanila je to strasne tezky nemoct se pochlubit 😀 my sice v patek uvidime, ale jsem porad pres mesic za tebou, takze si jeste budu muset chte nechte pockat 🙂 v patek budu teprv 7+3 podle toho naseho vypoctu 😀 a to je porad moc brzy 🙂 ale uz se taky tesim 🙂 snad bude vse OK 🙂

aarriel
4. bře 2014

@doko Jéé tak to moc gratuluju ke zdravý holčičce 🙂 Já budu asi taky naměkko. Když to tak čtu, tak už se začínám těšit 🙂 Jen doufám, že nám neřeknou tu holčičku, aby pak přítel nebrečel zoufalstvím 😀

doko
autor
4. bře 2014

@gittynka já Tě úplně chápu, já bych to teď nejradši vykřičela do celého světa 😀 bude vše OK, MUSÍ!!! špatných zpráv už bylo tolik, snad máme vybráno 🙂 jinak by to nebylo možné.
@aarriel děkuji 😉 no ono tu nebude tak žhavé, manžel taky chtěl kluka a pak běhal po obchodě a vybíral sukýnky 😀 😀 a čím to bylo růžovější, tím víc to chtěl kupovat 😀 pak z něj vylezlo, že se na mně bude učit česat culíky, aby to pak uměl 🙂 to už jsem ho pak musela trochu uklidnit, ať nepředbíhá 😉

gittynka
4. bře 2014

@doko to je krasny, jen ho nech at se tesi, prvni pul rok je pro chlapy tezky dokud miminko jen lezi a nic moc sm nim jeste nejde 😀 ja jsem pak zvedava co budou ti frajeri rikat, jestli za nas budou v noci vstavat 😀 😀 bude to jeste sranda... My jak tam budeme v patek spolu, tak taky nevim nevim jak se udrzim pokud teda bude vse OK 🙂 myslim, ze slzicka ukapne 😀

aarriel
4. bře 2014

@doko No tak to je od něj krásný 🙂 Jenže my bydlíme s jeho maminou a ségrou a ještě k tomu máme doma 2 kočky, takže ženských je u nás fakt dost 🙂 Říká, že by to chtělo chlapa do baráku... Ale když to bude holčička, tak to taky překousne, snad 😀

aarriel
4. bře 2014

@gittynka klidně ať ukápne když to je slzička štěstí 😉

doko
autor
4. bře 2014

@gittynka klidně breč, já byla namalovaná, tak jsem se snažila držet, ale kdybych nebyla, tak nevím 😀
@aarriel tak to máte fakt babinec 😉 my máme kočku a kocoura, takže jsme dva na dva. teda teď už ne 🙂

doko
autor
4. bře 2014

@gittynka
@aarriel jo a volali nám ty výsledky z krve a jsou v pořádku 😵

aarriel
4. bře 2014

@doko Tak velká gratulace 🙂 A přeju dál spoustu zdravíčka 🙂 Musím, ale říct, že to přítel zatím s náma zvládá dobře 😀

gittynka
4. bře 2014

@doko vyborne 😵 super super super 🙂 mam z vas radost

rumca
4. bře 2014

Ahojky tak čekám holčičku dneska jsme měli velky ultrazvuk vše je jak má byt.bylo to krasny poslouchat srdíčko jak tluče nadherny pocit 🙂

gittynka
4. bře 2014

@rumca 😵 gratuluju 🙂 dneska tu jsou krasne zpravy 🙂