Čekáme první miminko

doko
14. únor 2014

ahoj holky, chtěla bych vytvořit diskuzi pro všechny těhulky, co čekají na narození svého prvního potomka 🙂 myslím, že společně by nám to třeba lépe utíkalo 😉

domca89
13. kvě 2014

@doko @bobinaa Holky, tak to vám rozumím. My předěláváme kvůli mimču domek, ale i tak si najdu vždycky chvilku na to někam se jet podívat a trochu těch penízků utratit. 😉 A finance? Na to bych potřebovala nějakýho zbohatlickýho šejka, co by mi vše jen sponzoroval. 😀

bobinaa
13. kvě 2014

@domca89 Noo, tak ten by se mi taky hodil - bych chodila po obchodě a jen ukazovala, co má házet do košíku 😀

domca89
13. kvě 2014

@bobinaa Mě by se hodil na výběr pokojíčku, líbil by se mi jeden kouzelný z masivu vyrobený pokojík, ale když vidím tu cenu, to za to prostě nedám. 😉 Takže co balíme kufříky a jedeme nějaký najít?

bobinaa
13. kvě 2014

@domca89 😀 😀 😀 Jsem pro!!! no my pokojíček taky ještě nemáme - vlastně z něj má manžel pořád svou pracovnu a já sušárnu!! ale říkala jsem si, že minimálně první rok bude miminko stejně u nás v ložnici, takže času dost 😀

domca89
13. kvě 2014

@bobinaa No my máme dost volných pokojů, takže bývalý pokoj, co měl pro sebe přítel, bude pokojík pro mimčo. Chci ho zařídit, aby byl připravený, protože jsem říkala, že max půl roku bude s námi a pak šupky do vlastního, aby si moc nezvykalo. Ale známe jak to chodí, se psem jsem taky tvrdila, že v posteli spát nebude. 😅

doko
autor
13. kvě 2014

@bobinaa
@domca89 holky já nikam nejedu, připadám si jak slon, na takovou by se žádný šejk nechytl 😀 my si s manželem před snažením našetřili docela dost penízků na výbavičku, ale strašně mě mrzí to, že se všechno vráží do bytu (je sice po rekonstrukci, ale na vybavení, malování, apod.). takže z výbavičky zatím nic nemáme a úspory mizí a mizí ☹ to mám slíbený nový kočár, tak snad z něj nesejde 😉

domca89
13. kvě 2014

@doko No z toho si nic nedělej, já před těhu přibrala 10kg a teď naštěstí zatím nic, ale jako balon si připadám taky a jak. Hrozný, ale i tak bych jela, člověk dneska nikdy neví, co běhá po světě za divný lidi, třeba by se i na těhotnou nějaký ten boháč chytil. 😀

doko
autor
13. kvě 2014

@domca89 já mám nahoře 6 kg......jako není to nijak moc, ale ty strie co se mi posledních 14 dnů udělaly jsou děsný......na prsou, bocích, zádech a pod kolenama!!!!! děsný 😖 zas takhle divní lidi po světě asi nechodí 😀

domca89
13. kvě 2014

@doko Já jezdila kamionem, divila by ses, co vše se dá potkat za extrémy. Jinak já mám strie zatím jen na bocích jak se mi vytahuje bříško dopředu. A vlastně ještě na prsou. 😒

doko
autor
13. kvě 2014

@domca89 téééda fakt? 😀 to jsi borec!! 😉 mně stačilo když jsem musela jet s manželem a umírala jsem tam 🙂 co Tě k tomu vedlo? dobrodružný duch? 😉

domca89
13. kvě 2014

@doko Mě to hrozně bavilo, teda stále mě to baví. Měla jsem 19m dlouhou soupravu s přehazovacíma bednama. To bylo na ježdění po CZ a na ježdění po EU jsem měla jen 9m dlouhý náklaďák. Ale i ty zážitky, lidi, příroda, země, jazyk prostě to vše okolo bylo fantastické, jezdila bych i teď, ale jedna noha bedny má 40kg a každá bedna má 4 a pak jsem jezdila v noci. A ani jedno jako těhotná nesmím. ☹ Takže jsem už jen pozorovatel.

doko
autor
13. kvě 2014

@domca89 no to pro těhulu není moc dobrý....a pro maminku co má doma malý dítě asi taky moc ne,že? 😉

domca89
13. kvě 2014

@doko No práááávě. Takže bohužel, ale hrozně mi to chybí.

gittynka
16. kvě 2014

@doko ty kabatky bez kapuce bude problem :/

kakamilca
16. kvě 2014

Ahojky všem. Tak se taky přidávám do diskuze "první miminko". 🙂 Čekáme v listopadu - termín zatím 1.11. Pokud to vydrží tak to bude hezké datum. 🙂

doko
autor
18. kvě 2014

@gittynka http://www.prodite.com/14-kabatky-kosilky-mikiny nakonec asi objednám nějaké z tohoto e-shopu 🙂
@kakamilca ahojky, tak to datum se Vám teda opravdu povedlo 😀 to se bude super pamatovat, otázka jestli ho mimčo dodrží 🙂