Čekáme první miminko

doko
14. únor 2014

ahoj holky, chtěla bych vytvořit diskuzi pro všechny těhulky, co čekají na narození svého prvního potomka 🙂 myslím, že společně by nám to třeba lépe utíkalo 😉

mat_ova
16. únor 2014

@doko objevila, když tu furt surfuju po koníkovi 🙂
Manžel je z Magdalénky naštěstí nadšený, říkal že jiné jméno nepřipadá v úvahu. Ale ten kluk teda bude oříšek.

@gittynka já měla při stimulaci taky trošku bouličku, jelikož mám jen jeden vaječník, a ještě k tomu zvětšený standartně, tak se při stimulaci zvětšil ještě více a občas to šlo vidět i na pohled. Ale postupně to přešlo. Pro vlastní klid bych klidně volala do CAR hned zítra 😉

makiska1
16. únor 2014

@doko jj já taky na 14tt, jdu teď ve středu, 19.2., tak snad vše dobře dopadne... a tobě samozřejmě taky! moc držím pěsti!

gittynka
16. únor 2014

@mat_ova
@doko

Ho holky diky 🙂 asi proste plasim, zitra tam brnknu, on je asi opravdu porad nastimulovany ten vajecnik, vzdy jsem s nim mela trochu problemy, ze me bolel, snad to bude v poradku 🙂

doko
autor
16. únor 2014

@mat_ova jo já tady taky pořád lapím....jsem si říkala, že se od toho musím odpoutat....nebo až mi přestane můj ležící režim, budu úplný závislák 😀 podívej na jméno máš ještě času....můžeš vymýšlet do aleluja 😉
@makiska1 tak jsem zvědavá, pak musíš říct, co to bude 🙂 to jsem ráda, že ještě někdo jde až ve 14. tt........MUSÍ to dobře dopadnout 😉
@gittynka ale tam musí být dvojky....když máš tolik hcg, že Ti z vaječníku udělal meloun, to už není možné!!!!!! 🙂 😀

gittynka
16. únor 2014

@doko hele uz toho nech 😀 momentalne se nervuju aby tam bylo jedno a v poradku a ty tady jdes na me s dvojcaty 😀 ne musim se hodit do klidu nicemu tim neprispivam 🙂 co se ma stat, stane se 🙂

doko
autor
16. únor 2014

@gittynka se Tě snažím rozptýlit 😀 jo to si říkám, že co se má stát, ať se stane a hned vzápětí křičím: nééé, ať se stane jen to dobré 😀 já myslím, že když si zítra zavoláš, tak se dozvíš co a jak a uklidníš se 😉 a jinak Ti nic není? jakože by to nějak bolelo? nebo Ti bylo nějak špatně? třeba na omdlení nebo já nevím co? 🙂

gittynka
16. únor 2014

@doko ne je mi dobre 😉 obcas me poboli jen slabounce na deloze, to si myslim, ze je normalni 😉 spatne mi neni, nemam zadne krece v tom miste ani nekrvacim, asi to bude opravdu ten muj vajecnik co mi delal vzdcky problemy a holt je ted po te stimulaci a hcg citlivejsi 😉

doko
autor
16. únor 2014

@gittynka jojo já si taky myslím 😉 ta děloha je jasná- prcek si dělá místo, přece tam nebude slisovaný mezi stěnama dělohy 😀 ještě bys měla placatý miminko 😀

gittynka
16. únor 2014

@doko 😀 😀 jestli bude po Vaskovi a bude mit 4 a pul kila tak to nehrozi 😀

doko
autor
16. únor 2014

@gittynka ty bláho!!!!!! 😀 😀 😀 4,5 kg?? tak snad to bude Anežka a bude menší 😉

gittynka
16. únor 2014

@doko 😀 hlavne aby holka nemela 2 metry po nem a kluk 164 po me, to by bylo blbe 😒 😀

doko
autor
17. únor 2014

@gittynka no to by bylo 😀 a co, volala jsi do CARu? 😉 mně zase přestaly nevolnosti, ze dne na den, nevím jestli to není nějaké špatné znamení......už včera se mi za celý den ani nenavalilo a dneska taky ok, přesto, že ráno to vždycky jistilo ☹ moc nevím co si o tom myslet, ale veselá z toho nejsem 😖

sarinka_nevesta
17. únor 2014

ahoj holky, taky čekáme první mimčo. termín máme 8.5., čekáme holčičku a bude se jmenovat Ema🙂 těhotná jsem po několikátém pokusu IVF. Doufám, že nám všem všechno dobře dopadne, hlavně se nestresujte (především na začátku) a užívejte si to!!!

vercula7
17. únor 2014

Ahojky holky taky se přidám 🙂Taky čekám první Tp máme 13.srpna 2014 a jsme v 15tt. Loni v létě jsme o mimčo přišli při zamlklém těhu tak teď jsme rádi že jde zatím vše dobře 🙂

vercula7
17. únor 2014

@doko hlavně jak půjdeš na screening užívej si to s manželem plnými doušky 🙂klidně bych si to zopakovala bylo to úžasné 🙂

doko
autor
17. únor 2014

@vercula7 no já se asi víc bojím, jak těším 😀 kdybych věděla, že to bude v pořádku, tak bych se těšila, ale já jsem hrozný stresař ☹ a taky jsi byla v Prenatalu? koukám, že jsi region brno 😉
@sarinka_nevesta
@vercula7
@makiska1 holky vy jste dál jak já, můžu poprosit o radu?? měly jste ranní nevolnosti? a když ano, přestaly ze dne na den nebo nějak postupně? 😖 všude na netu čtu, že můžou přestat ze dne na den a nebo se podle toho dá poznat zamlklý potrat ☹ já už jeden za sebou mám, ale to těhotenství jsem žádné nevolnosti neměla, tak nemám jak porovnávat. teď jsem ve 12. tt a minule jsme tak nějak o to první přišli (konec 11. týdne), tak jsem vyplašená jako blázen 😢 jak já bych se chtěla pozvracet 😀 😀

gittynka
17. únor 2014

@doko ahoj 🙂 hele volala jsem tam a mam byt v klidu, pry jak mame ty leky ted tak nas udrzuji ve fazi pred MS takze je vsechno citlivejsi a z IVF jeste natekle a pry bych si vajecnik nenahmatala, mohou to pry byt nejake vazy nebo strevo a nebo taky neco z endometriozy... Nemam se stresovat a kdybych mela mimodelozni tak bych to pry poznala, ze bych mela velke bolesti az jako krece .... Tak me to uklidnilo 🙂

gittynka
17. únor 2014

@doko hele moji kamaradce bylo vzdycky spatne jen do konce druheho mesice, tak z toho nedelej zavery 🙂 me treba neni stale nic...

vercula7
17. únor 2014

@doko mně teda přestaly ze dne na den a od té doby mám klid nevolnosti přestaly tak koncem 12tt takže bu´d v klidu.Já to minulé zamlklé těhotenství taky neměla vůbec nevolnosti.Teď jsem tím trpěla děsně až do toho konce 12tt .Pak to přešlo ze dne na den tak jsem měla taky strach ale nakonec bylo vše ok.JJ taky jsem byla v Prenatalu u doktorky Vondráčkové.Já teda neměla strach ze screeningu byla jsem si nějak moc jistá že to dobře dopadne a taky to tak bylo takže klid nestresuj ikdyž se to lehce řekne 🙂

doko
autor
17. únor 2014

@gittynka no tak to jsou super zprávy 🙂 Tobě špatně teprve bude...uvidíš......myslím, že za týden nebo dva jsi jasná 😉
@vercula7 jééé to jsi mě uklidnila 🙂 já právě myslela, že budou ustávat nějak pozvolna....trochu mě překvapilo, že jeden den se mi navalovalo a druhý den nic. a jaká byla ta doktorka? každý s kým jsem mluvila, byl u Vlašína a tak nemám jiné dojmy. ale říkám si, že je mi jedno, ke kterému půjdu doktorovi, záleží na výsledku vyšetření 😉 manžel má nahlášenou dovolenou, tak teď jen vydržet 14 dní ☹

vercula7
17. únor 2014

@doko no to znám to je hrozné to čekání mně se to hrozně vleklo 3 týdny jsem čekala.Já to měla taky tak jeden den zle a druhý den nic jak když utne.U Vlašína byla moje kamarádka ale jen proto že ji to vyšlo nějak blbě.Mně s manželem přiřadili právě k Vondráčkové ze začátku když jsem ji viděla na chodbě tak mi přišla strašně přísná a protivná a jedna od nás ze skupinky u ní byla a říkala že se chovala hrozně že měla hroznou náladu.Ale mě tak přišla na té chodbě jenže když si nás pozvala dovnitř tak byla v pohodě všechno nám ukázala několikrát měla s naším mimčem trpělivost jelikož k nám bylo otočené zády a ona ho potřebovala jinak tak se ho snažila povzbudit k otočení trvalo ji to tak 10 minut zhruba ale povedlo se takže byla trpělivá jinak s námi byla vážně v pohodě vtipkovala byla veselá a příjemná.

sarinka_nevesta
17. únor 2014

@doko neblázni, klídeček a buď ráda, že se můžeš najíst a nic ti není ;) já za celý těhu zvracela tak 5x a to spíš večer...ani prsa mě na začátku nebolela....hlavně se tolik nepozorovat a nehlídat!!Všechno je určitě jak má být a takovýhle "nápady" vám oběma akorát škodí!!!!Takže na to úplně zapomeň ;)

gittynka
17. únor 2014

@doko presne ! Prestan si vymyslet a cti si betynku!! Bud rada ze se muzes najist, beztak ma malej hlad, proto se ti ulevilo, mas mu tam neco poslat! 😀

doko
autor
17. únor 2014

@vercula7 no tak uvidíme 🙂 já nepotřebuju, aby na mě doktor dělal ťuťuňuňu. můj gynekolog je taky takový morous a nemluva, ale vím, že je to odborník ne svém místě a mně stačí, že mu můžu věřit 😉 taky mě objednali za 3 týdny, ale týden už mám za sebou 🙂
@sarinka_nevesta
@gittynka holky převálcovaly jste mě 😀 nebudu to teda už řešit. no já teď právě můžu přestat tak žrát, protože jediný co mi na ty nevolnosti pomáhalo bylo jídlo 😀

vercula7
17. únor 2014

@doko já si zase vybírám doktory jak podle kvalifikace ale také i podle toho jak se chovají k lidem.Morouse už jsem měla a nepříjemného a dokázal mi vždy kontrolu zprotivit a to fakt nepotřebuji

doko
autor
17. únor 2014

@vercula7 vidíš a já měla před ním 4 gynekology a všichni byli strašně milí a příjemní, ale jakmile jsem potřebovala řešit problémy, už to s něma bylo horší. asi záleží na koho narazíš a jestli Ti sedne 🙂

vercula7
17. únor 2014

@doko jo takového jsem taky zažila a rychle jsem prchala ale je fakt že já te´d přeběhla na začátku těhu od morouse k dr který je klidný milý usměvavý o sestře ani nemluvím samý vtípek a když se něco děje nebo se potřebuje řešit vždy je pohotový a řeší správně je to o tom na koho narazíš no

doko
autor
17. únor 2014

@gittynka dneska jsem si na Tebe vzpomněla, jak jsme řešily ty kočárky 😀 šla jsem s mamkou po městě a všechny maminy měly takové pidi-midi kočárky.......a mamka mi říká: vy budete muset mít nějaký long, vy jste oba velicí 😀 a jak je doma? už se taky nudíš? 😉 dneska bylo krásně, bylas s Oskarem venku?

makiska1
17. únor 2014

@doko kočko, já mám celodenní nevolnosti 😀 mě je blbě už asi šest týdnů, je to střídavě jasno a zataženo... občas je mi blbě celý den, občas jen ráno, sem tam se mi jen někdy přes den navalí na zvracení... zhruba v tom sedmém-osmém týdnu jsem i zvracela, teď už je mi jen zle 😀 nevím, kdy to přejde... jako teď už to není každý den a celý den, tak si říkám, že to postupně asi teda ustává 🙂 no, uvidíme 🙂
hele, hlavně se ničeho neboj!!! já si prošla úplně tím stejným co ty ... ve 13tt zamlklé těhotenství, takže jsem měla taky velký strach, ale před dvouma týdnama jsem byla na kontrolním utz a vše bylo ok a mimi rostlo, tak jsem se uklidnila, a říkala jsem si, že tohle jsme snad překonali ... teď ještě překonat ten NT a na chvíli se trochu uklidním.... Ty buď hlavně v klidu... jinak co se týká nevolností, někomu není blbě vůbec, třeba moje dvě kolegyně, ani ťuk od začátku.... a jedna včera porodila (týden přenášela) a druhá bude rodit v dubnu... takže blití ještě neznamená, že je vše ok... u tebe bude určitě vše ok i bez blití 🙂 a kdy jdeš na nějaký utz?
Jinak jsem koukala, že na NT jdeš do Pronatalu? Já taky, k mudr. Vlašínovi, tak jsem zvědavá 🙂

makiska1
17. únor 2014

@vercula7 ahojky, koukám, že zamlklé těhu nebo SP je dnes opravdu normální ☹ každá druhá si tím projde ☹ hlavně že teď je vše ok!! Držím pěsti!! 🙂