Čekáme první miminko

doko
14. únor 2014

ahoj holky, chtěla bych vytvořit diskuzi pro všechny těhulky, co čekají na narození svého prvního potomka 🙂 myslím, že společně by nám to třeba lépe utíkalo 😉

koada
20. únor 2014

@doko ja zacala po 1.screeningu. dokupuju prubezne je to celkem fin. narocne tak si to delim... hezky postupne 😎

doko
autor
20. únor 2014

@janefales jsem ve 12.tt , ale myslím že to, že jsem nepřibrala nic je úspěch, protože mám rizikové a jen ležím 😉 tudíž když není žádný výdej, očekávala bych, že budu přibírat. nechci nakupovat hned, vždyť jsem psala, že až budu mít po screeningu a někdy tak kolem konce 4. měsíce chci začít 🙂 a když si to vezmeš- koncem čtvrtého měsíce už máš druhý trimestr a ne první 😉

doko
autor
20. únor 2014

@koada jojo právě to jsme taky dost zvažovali........že ty finance zaráz by nebyla žádná sranda.....přespříští týden máme kupovat byt s manželem, sice na výbavičku pro mimčo máme našetřené zvlášť, ale i tak. 🙂 vypadá to, že se tento rok pěkně prohneme 😀 😀

gittynka
20. únor 2014

@doko ja budu urcite hodne nakupovat pres internet, prijde mi ze je vetsi vyber a nakonec te to vyjde i levneji a dovezou ti to domu 🙂 a ty bys taky mela, kdyz lezis, zadny trajdani po obchodech 🙂 😀

doko
autor
20. únor 2014

@gittynka to máš pravdu s tím trajdáním ☹ když já se toho netu trochu bojím, pro nás oblečení kupujeme......ale u těch prcků nemyslíš, že je lepší sáhnout na "matroš"? 😀 vidíš s těma cenama máš asi pravdu.....je fakt, že ani nevím kolik co stojí nebo kolik by se to mělo pohybovat 😕 v tomto jsem úplně mimo mísu 😖

gittynka
20. únor 2014

@doko ja myslim ze kdyz budes nakupovat v eshopech specializovanych na miminka, tak se nemusis bat, hlavne cist slozeni latek a treba kdyz maji nejake ohodnoceni nebo garanci, tak to je fajn, tak urcite si neco koupis na zivo, ale spousta veci - treba hracky (ja vim ze chci Lamaze) se daji koupit a myslim ze i ruzne podlozky, decky, toho bych se nebala... Nejlepsi je jeste, kdyz treba maji kamenny obchod pobloz a zaroven i eshop

doko
autor
20. únor 2014

@gittynka s hračkama jsem dva a půl roku dělala v práci, takže to je jediný obor, kterého se nebojím 🙂 a Lamaze jsou opravdu nejlepší volba, co může být 😉 no mně právě přijde, že kolikrát to složení na netu neodpovídá....mám i pro nás ráda bavlněné věci (hlavně na léto) a kolikrát se nám stalo, že něco přišlo a bylo to takové na půl umělé 😖 hele ty už jen týden,co? 🙂 to je super,já sice o něco víc, ale trošiiiiiiliiiiiiiinku to utíká 😀

gittynka
20. únor 2014

@doko jo jo utika to utika 😉 je tys delala s hrackama? Ja miluju hracky 😀 😀 jako fakt i spolecenske hry atd. jsem hravy clovek i s detmi ve skole jsme porad neco hrali 🙂 tak treba das na typy, holky hodne tady prezentuji ruzne veci, ja treb actu hodne recenze na heurece, nebo je moznost objednat si po jednom kuse a podle spokojenosti doobjednat 🙂

Pro me je treba problem, ze v obchode nemam cas si vsechno prohlednout, casto to maji zastrkane a ja ani nevim co, nebo ti koukaji pod ruce, ja to nemam rada, na eshopu projdu vsechno zbozi treba i nekolik dnu to delam a pak objednam, kupuju na netu krome jidla skoro vse 🙂

koada
20. únor 2014

@doko my byt akorát koupili... příští týden ho budeme přebírat...

doko
autor
20. únor 2014

@gittynka jojo při vysoké jsem si tam léčila nějaký mindrák a dělala jsem zástupkyni vedoucí 😀 😀 byla to nejlepší práce, jakou jsem kdy dělala ☹ já je právě taky miluju....vrátila jsem se do dětských let 😉 já to mám tak půl na půl.....někdy mám náladu se přehrabovat v obchodech a z toho jsem ráda, že jen párkrát "kliknu" 🙂 no jo, ale když objednáš jednu věc a zaplatíš poštovné, tak se Ti to spíš prodraží,ne? ☹

gittynka
20. únor 2014

@doko jak kde, zalezi na cenach, nekde treba delaji dny kdy je nizsi postovne nebo se odviji od vahy, mozna nejlepsi zpusob by byl vychytat si urcitou znacku a tu si pak kupovat

doko
autor
21. únor 2014

@gittynka je fakt,že jsem se teď nechala zlákat od bon prix- měli poštovné zdarma, tak jsem si tam objednala na zkoušku dvě trika 😉 svoje na sebe tak tak narvu (skrz břicho a prsa), tak jsem chtěla nové a tam měli docela levné, tak jsem si řekla, že to stejně budu mít na chvíli. tak uvidím, nikdy jsem od nich nic neměla, tak snad jsem neudělala kopanec 😀 i když zrovna na triku by mě to nijak netankovalo 🙂

gittynka
21. únor 2014

@doko z bonprixu mam saticky 🙂

doko
autor
21. únor 2014

@gittynka a spokojenost? 🙂 mamka u nich teda nakupuje a varovala mě, že mám objednávat menší velikost 😉

gittynka
21. únor 2014

@doko jojo presne saticky jsou super, jsem s nimi spokojena, ale jak pises, precetla jsem si rady holek a psaly-objednat o cislo mensi velikost, tak jsem to riskla, objednlaa mensi s tim, ze je kdyz tak necham sestrence a oni padly vyborne 🙂

doko
autor
21. únor 2014

@gittynka dneska jsem narazila na netu článek o těch Laktobacilech v těhotenství a ten Biopron jak jsem Ti psala tam docela chválili 😉 že patří k těm kvalitnějším, asi i proto ta cena 🙂 a na těhu užíváš nějaký vitamíny?

gittynka
21. únor 2014

@doko jo ja uz druhy den prosim pritele at mi je doveze (bydlime na vsi) a zatim to nestihl, ale dusoval se, ze to stihne zitra dopoledne, tak jsem zvedava 😀 zatim mi pomaha svestkovy kompot 🙂 jinak beru Femibion, to asi staci ne?

doko
autor
21. únor 2014

@gittynka jasný že stačí, já se ptám jen tak 🙂 taky mám Femibion, já musím, obyč listovku nevstřebám ☹ mňám nedělej mi chutě se švestkovým kompotem 😀 😀 sice ho doma máme, ale nebudu riskovat....přece jen ty průjmy ještě úplně nepřešly 😀 a ještě by Ti mohly pomoct ovocné džusy- s velkým podílem té ovocné složky 😉 to mi nadávali v nemocnici, jak jsem ležela, že jsem posraná a mám tam stolek samý džus 😀 😀 že je to projímavé 🙂

gittynka
21. únor 2014

@doko to též piju - různé džusíky 🙂 nezpracujes listovku? Jako myslis prirodne ve strave jo? Co bych dala za to, kdybych byla posrana 😀 😀 jinak dnes je mi az podezrele dobre 😀 to je hrozny jak se clovek pozoruje, co?

doko
autor
21. únor 2014

@gittynka nezpracuju- ani ze stravy přirozenou, ani obyč vitamíny. musím mít tu naštěpenou a ta je jen ve femibionu 😉 no už nám z toho hrabe....mně je v poslední době taky jaksi ok....ale já dělám, jakože je vše dobré, nebo bych se zcvokla 😀 a ta prsa Ti polevila teda? 😉 to by bylo dobře, kdybys neměla žádné nevolnosti a nic. některé maminy to tak mají.

tinaella
21. únor 2014

Čaute holky,dámy,slečny 🙂 tak pokud možno se mezi Vás přidám,čekám taky první miminko,ale jsem už v 19 týdnu 🙂

gittynka
21. únor 2014

@tinaella vítej a ať vše dál probíhá jak má 🙂

gittynka
21. únor 2014

@doko jo to jsem ani nevedela, ze Femibion je takhle vymakanej 🙂 .. No hele prsa dnes pohoda, to telo si dela proste co chce a ja uz mu nerozumim 😀 ptala jsem se maminy jak to mela a pry zvracela, jen kdyz byla hladova, jinak ji busilo porad dobre... Ja se stejne stale modlim, aby ta fazolka byla kde ma a aby ji bylo srdicko 🙂

gittynka
21. únor 2014

@doko srry za ru hrubku bylo-bilo, ale neslo mi to opravit 😠 😀

tinaella
21. únor 2014

@gittynka Díky díky 🙂 A ještě chci holky jen tak lehce pokárat-No MAMINY-KDE JSOU FOTKY? 😀

doko
autor
21. únor 2014

@tinaella ahojky 🙂 no fotku mám na nočním stolečku.......moc si nestěžuj, viděla jsem tady diskuzi, kde každá maminka dávala jen fotky z utz a z celé diskuze bylo spíš takové fotoalbum 😀 😀
@gittynka no paní učitelko 😀 jo je vymakanej, já o něm nevěděla, dokud mi nezjistili tu poruchu a teď jsem za něj moc ráda 😉 no mojí mamce nic nebylo a mně jo, taky jsem to mohla po ní zdědit 🙂 neboj fazolka tam bude a uprostřed blikající tečka- dodnes nezapomenu jak jsem se tomu v nemocnici řehtala a pořád dokola jsem se ptala, jakože opravdu ta tečka blikající je srdíčko???? 😀

gittynka
21. únor 2014

@doko ja uz to chapu stale jsem opravovala ... Bylo ji dobre a vzniklo z toho busilo 😀 😀 a to blby bylo jsem tam nechala a divila se, proc se to neopravi 😀 😀 ja doufam ze to zaziju, uz se tesim 🙂 od kdy by melo byt srdicko videt nevis? Zajimalo by me, jestli uz ten pristi tyden ve ctvrtek nebo az toho 7. .. 🙂

tinaella
21. únor 2014

@doko Ahojky,tak mě jí zabrala budoucí babička 😀 Zeptám se ještě,užívá tu někdo Magne B6?

doko
autor
21. únor 2014

@tinaella u nás ještě babička neví, že bude babička (ona už je, ale že bude dvojnásobná) 😀 ale asi už to budeme brzo muset říct, přece jen, už jsem hodně nápadná s těma mééééga volnýma mikinama ☹ magne B6 neužívám....před těhu jsem užívala jen obyč hořčík (kvůli bolestem hlavy) ale nezabíralo to.
@gittynka já myslím, že by mělo jít vidět určitě 😉 to už budeš v 7.tt ne? no to by mělo být na stopéro 🙂 já ho u obou měla na začátku sedmého týdne krásně vidět (ale nevím odkdy, vždy jsem měla štěstí až na ten utz v sedmém týdnu) 😵 už ať je o týden víc 😵

tinaella
21. únor 2014

@doko Tak já jsem měla docela problémy,několikrát mi vyšel pozitivní test a po pár dnech si tělo řeklo že by to asi nebylo dobré :( Takže předepsáno Acidum folicum...Když už jsem se s brekem na záchodě zařekla že už prostě tohle nechci a přestali jsme se snažit tak mi doktor na prohlídce po několika týdnech ukázal fazolku 🙂 v kolikátém jsi týdnu že už nosíš ty volné mikči? 🙂