Čekáme první miminko

doko
14. únor 2014

ahoj holky, chtěla bych vytvořit diskuzi pro všechny těhulky, co čekají na narození svého prvního potomka 🙂 myslím, že společně by nám to třeba lépe utíkalo 😉

hedu
25. únor 2014

@doko tak to jo, tak to radím si nejdřív zařídit byt. Já taky zařizuju a k tomu výbava a je to rachot. Pořád na netu. A je pravda, že byt je na druhé koleji. Proto radím nejdřív začít s bytem, dokud je na mimi čas 🙂

doko
autor
25. únor 2014

@hedu taky si právě říkám. naštěstí ho máme nově zrekonstruovaný a nějaké vybavení máme z minulého bytu (to byl podnájem), ale chtěla bych nové skříně a sedačku atd. 🙂 takže nic hrozného, ale chci si to užít. 😉

gittynka
25. únor 2014

@doko nazdaaar 🙂 hele u me zmena... Jestli vis jak jsem psala o ty bouli v podbrisku, tak pritel se dnes nastval s rekl, ze se nebude koukat jak se trapim do ctvrtka a odvezl me na gyndu, tam em hned dr. vzal a je to dobry 🙂 podle zpravy mame vitalni embryo merici 3,44mm 😀 je tam kde ma byt a ta boule- to je vajecnik, ktery ma 6 cm a jakoby se obraci na stojato- je pry po ty stimulaci tak velky a nemams e tim trapit, nic s tim neudelam, pry se da sam do klidu... Jo a uz byla videt i srdecni akce, ale to rikal ze je uplne cerstve, ze mozna vcerra by jeste nebyla 🙂 mam radost 🙂 me se taaaaak ulevilo od toho mimodelozniho

doko
autor
25. únor 2014

@gittynka tak to jsou super dobrý zprávy!!!!!!!!!!!!!!! 🙂 🙂 jupííííí!!!!!! gratuluji. a jestli bylo i srdíčko, tak to je pecka 😉 jééé tak velkej embrouš? a je tam teda jen jeden? 😀 ale ten vaječník, to je teda docela drsný......že 6 cm....to je fakt dost 😖 a za jak dlouho by se Ti mohl spravit?

gittynka
25. únor 2014

@doko to nerikal, ale zeptam se na to toho 7. az pojedu do Brna, napsal mi pro ne i zpravu, ja jsem stastna 🙂 aspon uz vim proc je mi porad blbe a ze to tak ma byt 🙂 no je to zizalak maly, rekl mi ze pry je velmi vitalni 🙂

doko
autor
25. únor 2014

@gittynka to je jasný 🙂 že žížalák 😀 a kolik teda jsi? odpovídá to tomu, jak jsme to spočítaly, nebo ani ne? 😀 a chápu to správně, že je tam jeden extra super borec (nebo borka)? 🙂

gittynka
25. únor 2014

@doko hele to taky nevim, pry mi to spocitaji v centru 😀 ptal se jen kdy bylo ET a jak bylo stare embryo.. Zdalo se mi ze jim do toho zatim nechce moc zasahovat, navic tam nebyl muj gynekolog ale jen zaskok, tak asi spechal 🙂 a mel by byt jen jeden 😀 tak ona ta delka odpovida 🙂

doko
autor
25. únor 2014

@gittynka hele já myslím, že jsme to spočítaly správně 🙂 mám z Vás radost. počkej, tam na Tebe v 11.tt vybalí, že tam vidí dvě 😀

rumca
26. únor 2014

ahojte tak 4.3 jdu na velkej ultrazvuk tak snad se dozvíme jestli to bude holčička nebo chlapeček 🙂 už se moc těším

doko
autor
26. únor 2014

@rumca taky mám 4.3. den D 🙂 čeká mě prvotrimestrální screening a taky bychom se měli dozvědět pohlaví 😉 už aby to bylo!! Budu na Vás myslet, aby Vám to dobře dopadlo. já se strašně bojím, aby bylo mimčo zdravé a v pořádku.

doko
autor
26. únor 2014

@gittynka tak jsem se nechala zlákat venkovním sluníčkem a vytáhla jsem ze skříně jarní a letní věci, abych zjistila, do čeho se ještě narvu 😀 byla to pěkná blbost 😀 asi je Ti jasné, jak to dopadlo.

rumca
26. únor 2014

Děkuji i Vám přeji hodně štěstíčka a aby vše dopadlo dobře. 🙂

gittynka
26. únor 2014

@doko ahoj 🙂 no to je super pujdou se nakupovat tehotenske saticky 😀 me se strasne libej 🙂 kdyz maji takovou tu stuhu pod prsama a pak to brisko... Ale na to ja si jeste musim pockat 😠 😀

gittynka
26. únor 2014
me79
26. únor 2014

@rumca
@doko koukám holky, ze 4.3. Je nejaké kouzelné datum!!!! Ja tez jdu s manželem na UTZ a měli bychom tez vedet pohlaví miminka. Screening uz mam za sebou, příští tyden by měli byt výsledky.

doko
autor
26. únor 2014

@gittynka no ty jsou moc pěkné.... 🙂 akorát mě štve, že jsou taky z umělého materiálu.....snažím se shánět na léto jen bavlněné věci, protože se s tím břichem budu asi potit ještě víc než obvykle, ale všechno je jen viskóza a polyester 😠 😠 hrůza....vstávají mi chlupy na těle, jen když si ty materiály představím 😀 já Ti dám kupovat nový těhotenský!!! ty těhu hadry jsou předražený, to je děs- teda v obchodech co jsem koukala, na netu nevím. 😉
@me79 já budu mít výsledky právě v den toho screeningu, tak snad budou dobrý ☹ no doufám, že pozitivně kouzelné datum!!!! 🙂 ale že jsme se to teda sešly, všechny v jeden den 😀

gittynka
26. únor 2014

@doko mrkni tady, ale teda ty ceny 😢 ocicko zaplakalo http://www.mamaobchod.cz/18-tehotenske-saty?n=5...

doko
autor
26. únor 2014

@gittynka jooo na to jsem vlastně koukala!!!!! tam se najdou hezký kousky 🙂 tak jedny by se mohly koupit 😝 ať jsme hezké maminy......nesmíme se zanedbávat, já momentálně vypadám šíleně. potřebovala bych obarvit vlasy, ale hodně se toho bojím ☹ hodně jsem četla, že u kadeřnice je to bezpečné, ale pak jsem četla, že i některé ještě používají hodně agresivní barvy. tak teda nevím.

gittynka
26. únor 2014

@doko no ja taky barvim-na cerno, ale kaslu na to, necham si jen ostrihat konecky, mam svoji barvu hodne tmave hnedou, takze to neni moc videt, ale v lete na slunicku, to asi moc pekne nebude.... Mozna se zkusit primo domluvit s kadernici

gittynka
26. únor 2014

@doko jo hele ted jsem koukala ze na tech strankach maji celkove moc pekne veci a nakonec ani ty ceny v porovnani s butikem nejsou az tak zle 😵

doko
autor
26. únor 2014

@gittynka no já taky na černo a své vlasy mám tmavě hnědé....ale jak říkáš, jak teď vylezlo sluníčko, jde to vidět ☹ ostříhat jsem se byla, ale s tou barvou váhám. minule jsem od kadeřnice jela přímo na pohotovost......nemohlo za to to barvení, ale mám to nějak v sobě 😖 stejně mi řekla, že by bylo lepší to teď nebarvit a nechat ty vlasy vymýt a odpočinout 🙂 tak prostě nějakou dobu to vydržím, když se člověk nějak učeše, ani to nejde vidět ten přechod 😉 jojo mají tam pěkné oblečky- já zatím mám jen jedny kalhoty a jinak kupuji normál akorát o číslo větší, zatím to těhotenské není potřeba, ale pak si něco objednáme 😵

me79
27. únor 2014

Holky ted nevím, zda uz tady tahle diskuze byla. Chci se zeptat, kolik jste cca od zacatku tehu přibraly? Nejak začínám byt nervózní. Začínám 17.tyden a mam jen 1-1,5 vic. Nikdy jsem tedy nevazila moc, ale s tím, jak ted jim stále se mi to zda dost málo. Nebo mam tak hladové mimi, ze mi vse zbaští? :D

doko
autor
27. únor 2014

@me79 já myslím, že to máš dobré, co by za to jiné holky daly 🙂 já končím 13.tt a nemám nahoře nic (ale necítím se tak, přijdu si hrozně "rozjetá") 😉 mimčo si z Tebe prostě všechno vezme, co potřebuje.

me79
27. únor 2014

@doko ja jsem to nabrala prave az ted poslední tyden. Tak aspon vím, ze prcek roste 🙂

gittynka
27. únor 2014

@me79 ja jsem na zacatku sedmeho tydne a mam 59,2 takze jsem kilo a 200g pribrala... Ale mela jsem po operaci jen 53v, takze mozna tech puvodnich 58 jeste nebylo uplne ustalenych, protoze normalne jsem vzdycky vazila tak 63-64 kg ... Tak to u me asi neni uplne objektivni 😖

me79
27. únor 2014

@gittynka jejda, to ti dala ta operace teda hodne zabrat takhle zhubnout! Tak ted to chce jen pekne papkat, at ti mimi pekne roste 🙂

gittynka
27. únor 2014

@me79 jojo snazim se to dohnat 😀 makam na tom poctive 😀 😀 😀 nojo ona to byla tezsi operace- takze jsem mela uz pred tim tyden dost prisnou dietu a pak ty vsechny klystyry bleeee, nakonec mi vzali u toho i slepaka, takze jsem pak mela na dalsi mesic dietu no hnus

me79
27. únor 2014

@gittynka to je tedy sila. Tak hlavne, ze je to uz pryc a ted uz bude jen dobre 🙂

gittynka
27. únor 2014

@me79 snad, pevne doufam 🙂 ty strasny bolesti uz nechci ☹ .... Leda u porodu je na tech par hodin vydrzim 😀

aarriel
1. bře 2014

Ahojky. Taky čekám první miminko vytoužené. O to první sme v 7 tt přišli :( Tak snad teď už bude všechno fajn, z ultrazvuku už mám potvrzené, že srdíčko krásně bije :D Teď jsem v 9 tt. Jména máme vybrané, ale mění se to :D Teď momentálně pro holku Maruška a kluk Tomášek :D Mám dotaz, na 1. sceening může i přítel? Strašně by chtěl a já nevím jestli ho pustí dovnitř. A řeknou mi tam už pohlaví?