Čekáme první miminko

doko
14. únor 2014

ahoj holky, chtěla bych vytvořit diskuzi pro všechny těhulky, co čekají na narození svého prvního potomka 🙂 myslím, že společně by nám to třeba lépe utíkalo 😉

gittynka
21. únor 2014

@doko presne tak, asi se nedockam 🙂

doko
autor
21. únor 2014

@tinaella Acidum folicum mám předepsané taky.....ale neberu ho- přijde mi to zbytečné, když mám listovku ve femibionu 😉 no v neděli začínám 13.tt , ale břicho mám veliké, protože jsme v září o jedno mimino přišli na konci 11.tt, tak mi to zůstalo vyvalené po tom potratu ☹ a než se to zatáhlo, tak jsem byla znovu těhule 😀 a hlavně já volné oblečení nikdy nenosila.....a teď volné triko, mikinu a místo úplého kabátu jsem si koupila volnou sportovní bundu....no jsem fakt nenápadná 😀 😀 ty ještě nosíš své oblečení, nebo už jedeš na těhotenské módě? 🙂

gittynka
21. únor 2014

@doko to budes prechazet na jiny femibion ne? Myslim ze je je do konce 12. tydne. A jak to mas vlastne s utrogestanem?

doko
autor
21. únor 2014

@gittynka ani mi nemluv ☹ jestli ten screening dobře dopadne, tak se tam mám rovnou objednat na prenatální vyšetření srdíčka....máme v rodině vývojový vady srdce....pár mimin u nás v rodině po porodu vezli do Motola na transplantaci srdečních chlopní 😢 😢 takže teď se budu klepat strachy na screening a pak tady na to vyšetření. to je stres to těhotenství, to je hrůza 😀 😀

doko
autor
21. únor 2014

@gittynka už jsem přešla....na femibion 400.....protože mi ta osmistovka nezbyla na 4 dny....přišlo mi zbytečné kvůli 4 dnům kupovat tu 800, tak jsem rovnou naběhla na čtyřstovku 😉 doufám, že ty 4 dny tam nehrají nějakou roli ☹

gittynka
21. únor 2014

@doko taky si rikam kdy si to budeme moct zacit naplno uzivat 🙂 snad to bude ok kdyz je to takovy bojovnik, je dost mozne ze to prvni prave nejakou vadu melo a proto to vzdalo, priroda je mocna....4 dny podle me vubec nehrajou roli klidek 😉 a utrous uz neberes?

doko
autor
21. únor 2014

@gittynka utroš beru do půlky 14.tt.........dřív to bylo tak, že se bral jen do konce 12.tt...ale nový studie prokázaly, že má své opodstatnění i později, takže se může brát dál 😉 doktor řekl do screeningu a když dobře dopadne, tak vysadit (upřímně když dopadne špatně, tak asi taky). a mám vysadit i ten nízkomolekulární heparin 😵 😵 tzn. budu bez léků!!!!!!! 😵 😵

gittynka
21. únor 2014

@doko jo ty mas vlastne jeste ten heparin a to jsou injekce?... Ja jak jsem ve studii tak nemam utrous ale neco s jinym nazvem, ale mam to jen do toho 12. - ji ak je to taky progesteron

tinaella
21. únor 2014

@doko Tak já jsem zhubla tři kila (která mám teda nejspíš pracně zpátky) 😀 jediné mé těhotenské ,,něco,, je pás,ale to mám hlavně kvůli ledvinám,kalhoty jsem koupila u Lidla (byla akce na džegíny,nevyužij to v těhotenství) 😀 a tím mé nákupy pro mou maličkost končí,i když nevím co (a kolik) přinesou následující měsíce,že 🙂 na mě by to nejspíš nepoznali doma doted,ale můj přítel je strašná drbna a svěřil se mému bratrovi který je slepičí prdelka 😀

doko
autor
21. únor 2014

@gittynka jojo injekce, denně jedna do břicha 😉 ale už z nich nemám dobrý pocit, protože kamkoliv do břicha píchnu, tak už většinou vyteče trocha krve....asi jak je to břicho celý rozpíchaný za tu dobu 😖 ale tak co bych pro toho prcka neudělala 🙂
@tinaella chlapi jsou milionkrát horší jak ženský!!!!!!!!! 😀 drbny jedny 😀 já váhu mám stejnou (na kg), ale prostě to břicho fakt je....a velký a tvrdý, tak si ani nemyslím, že to je špek....prostě asi nějak rozestoupený ty vazy nebo co.....děs ☹ já právě mám jedny těhotenský kalhoty a jedny který mi byly předtím volný (ty co jsem měla předtím obleču, ale nedokážu si v nich sednout, mám je hodně zařezaný a tlačí to) 😉 ale co bude hůř 😀 a už víš, jestli je prcek holčička nebo chlapeček?

gittynka
21. únor 2014

@doko tak to je mazec ty injekce, jsem rada, ze se blizis ke konci, to bude uleva vid? 🙂 ja jsem rada ze toto mam za sebou

tinaella
21. únor 2014

@doko Že?Já to říkám pořád 😀 tak to je jasné,a bude větší a větší ááá věětšííí 😀 taky jsem si zkoušela kolik tam mám špeku že mám vystouplé bříško a ani prd,už je tam jen baby co se pořád roztahuje a já to pocituju se vší tou parádou 🙂 Nene,až ve čtvrtek,teda pokud to nebude stydlín po mě,to si třeba počkám až do porodu 😀 a co sny?Ty já mám ted pořád,hnusné noční můry a tak živé,brr 😒

doko
autor
21. únor 2014

@gittynka no to si piš!!!!! 🙂 pak to nějak oslavím, ale nevím jak ☹ nevíš jak těhotné slaví? větrníkem? nebo steakem? 😀 😀
@tinaella no sny jsem měla hnusné.....vracely se mi vzpomínky na nemocnici a konec toho minulého těhotenství.......teď byl tak deset dní klid.....a dva dny zpátky se mi to zase zdálo 😖 😖 ale dneska v noci se mi zdálo, že mi nějaká kočka chtěla přebrat manžela 😀 😀 tak jsme před ní skočili do auta a ujeli jsme 😀 😀 magořím!!!!!! 😅

tinaella
21. únor 2014

@doko Takže v tom nejsem sama,mě se zdá taky o potratu 😒 a o tom že se mi narodil chlapeček,ale mému přiteli se zdálo že mám nového chlapa,to těhotenství asi zametá nejen se ženskýma 😀 😀

doko
autor
21. únor 2014

@tinaella 😀 😀 no tak to se schválně zeptám manžela, co se zdá jemu!!!!!!

tinaella
21. únor 2014

@doko Se snad radši ani neptej 😀 😀 😀

doko
autor
24. únor 2014

@gittynka koukáš na Čtyři v tom? 🙂 já to včera viděla teprve poprvé a asi se mrknu i na starší díly 😀

gittynka
24. únor 2014

@doko nazdar 🙂 jojo koukala jsem , mam zhledlou i prvni serii a doporucuju 🙂 urcite ji bude mit jednicka v archivu 😉 je to super porad 🙂

doko
autor
24. únor 2014

@gittynka jojo už jsem si to dopoledne našla a zkoukla jsem první díl té první série 😉 je to drsný 😀 a jak se cítíš v posledním únorovém týdnu? 😵

gittynka
24. únor 2014

@doko nic moc, je mi spatne, ani jidlo nepomaha... Zatim tedy nezvracim, ale doslova to vydychavam... No a toci se mi teda pekne hlava, asi mi nejak kolisa tlak.cc jinak pohoda 🙂

doko
autor
24. únor 2014

@gittynka s tím tlakem taky mívám problémy....ale i jako netěhotná ☹ vždycky si dám jedno kafíčko s mlékem nebo trochu coly a hned je mi líp 🙂 o víkendu budeme o těhotenství říkat manželovým rodičům....už se to před nimi nedá tajit.....pořád mají milion otázek a my už nevíme, jak z toho ven 🤐

gittynka
24. únor 2014

@doko chapu, tak hodne stesticka 🙂 to bude dobre 😉

rumca
24. únor 2014

ahojte holky ja se přidavam taky.čekame na naše první mimi 🙂 🙂

doko
autor
24. únor 2014

@tinaella tak jsem se ptala a prý jemu se nezdá nic 😀
@gittynka tak jsem dokoukala všechny díly a u všech jsem brečela jak želva 😢 😀 ty hormony jsou vážně masakr!!!
@rumca ahoj, vítám Tě mezi námi 🙂

gittynka
24. únor 2014

@doko ty jo tys zvladla vsechny za jeden den? To jsi dobra 🙂 a ted uz jen kazdy tyden jeden dil, to bude dlouhe cekani 🙂

doko
autor
24. únor 2014

@gittynka jojo nešlo se přestat dívat, ale zase mi ten dnešek aspoň docela rychle utekl 🙂 a teď ještě jeden celý týden dlouhý čekat 😖 ale mám z toho PC oči jak angorák 😀 😀

gittynka
24. únor 2014

@doko to verim a na co jeste jinak koukas? Ja se celkem zacinam nudit jak je mi spatne tak se mi totiz nechce nic delat 😀 a radsi vetsinou lezim 🙂 jinak tady jsou super stranky s filmama a serialama: sledujuserialy.cz a sledujemefilmy.cz 😉

doko
autor
24. únor 2014

@gittynka jinak právě docela na nic.....je mi v poslední době lépe a tak se snažím až tak neležet....zaměstnávám se blbostma a všechno dělám stráááášně pomalu, abych to nepřepálila ☹ takže třeba strávím hodinu u myčky, než ji naskládám 😀 nebo vařím.... a prostě co mě zrovna napadne, protože ta postel už mě fakt nebaví 😖

hedu
25. únor 2014

@doko jak píšou i holky, počkala bych až po screeningu. Mě to taky nedalo a pár věciček jsem už tenkrát koupila před, ale je to zbytečné. Času je pak ještě dost. A po screeningu budeš mít jistotu, že je vše v pořádku. Já jsem v 26 tt a teprv teď jsem rozjela nakupování a shánění. Do té doby jsem jen pročítala recenze a tipy na Koníku a všude. Plínky taky ještě nemám 🙂

doko
autor
25. únor 2014

@hedu na screening jdu za týden, to budu 14.tt, ale přijde mi ještě brzo začít něco nakupovat, takže to asi nechám na později 🙂 teď mě stejně čeká vybírání zařízení do nového bytu, tak nakupování budu mít až nad hlavu 😀