Choutky na miminko ve 20 letech

cherry_cola5
21. srp 2013

Ahoj je mi 20 a přijdu si jak s prominutím magooor 😀 😀 Mám strašné choutky mít miminko 😀 Doufám že se najde ještě nějaky blázen jako jsem já 😀 😀 😝

sarriku
21. srp 2013

@cherry_cola5 ahoj, 🙂)) o tomhle se vážně těžko mluví😀.
asi jsme hold rodinné typy, my už se snažíme skoro půl rok, ale zatím se nepodařilo, hold má to takhle být, ale zase jsme už sezdaní a vy?

cherry_cola5
autor
21. srp 2013

ahoj a kolik ti je? no my zadaní nejsme ani to nijak neplánujem nám zatím stačí láska... jinak ja to mam jako úchylku porad koukám na nějaky věci pro mrňata atd :D každej semi směje:D az budu mit mimčo jak zajistit tak rozhodně jdu do toho!!! 😀 😀 😀

sarriku
21. srp 2013

@cherry_cola5 mě je dvacet🙂 a vzali jsme se, protože jsme si chtěli slíbit tu lásku přede všemi
můj manžel jde v září na spermiogram, protože trpí nemocí, která plodnost ovlivňuje, tak bychom rádi věděli, jak moc špatné to je, když se nám už skoro půl rok nedaří.

consti
21. srp 2013

@cherry_cola5 Tak zkus nějaké mimi déle hlídat a ono tě to přejde 😀 . Ne, teď vážně. Na jednu stranu tě chápu, taky mě to bralo, i když mi teda bylo asi o něco víc, jak tobě. Ale dnes jsem fakt ráda, že si mimčo užijeme až po 30 😉 . Pár let nám to nešlo, ale to je vedlejší, to člověk nikdy neví, jak dlouho to bude trvat 😉 . Nicméně dnes jsem ráda, že jsme si užili s manželem vše, co jsme chtěli, jak náš vztah, že jsme spolu pár let chodili, pak se vzali a několik let žili v manželství jen my dva, pak s pejskem a teď přijde to mimčo 😵 . Dost jsme taky cestovali, budovali bydlení a i když jsem po mimču toužila, tak vím, že ve 20 bych si to vše neužila tak, jak teď, kdy mě nemusí mrzet, že nejedu v létě k moři, že jsem si dost neužila čehokoliv. Prostě teď si to užívám na 100%. 😉 .
@sarriku Dobře, že jdete na vyšetření, i když půlrok nic není. Většinou doktoři odesílají na vyšetření až po tom, co se rok nedaří 😉 .

cherry_cola5
autor
21. srp 2013

no tak já s přítelem už jsem naky ten rok cca 7 let... takže v tuhle chvíli je ten náš vztah už zase na jiné metě... bydlení už máme , pejsky máme dva a už bychom se rádi posunuli dál třeba za dva roky...vím že si někdo říká že je to moc brzy ale myslím si že je hrozně individualni kdy kdo chce mit ditě a já rozhodně do 24 chci mit první jsem opravdu mooc rodiny typ a moc se na to teším🙂 Nahlídáno už mám až dost mám tři sestry dvě z toho uz májí děti jedna má 6ti letého chlapečka a 2letého chlapečka a ta druhá má 2 letou holčičku a mému bratrovi se před měsícem narodila také holčička takže jsem teta na plný úvazek:D 😀 😀 😀 navíc mám o 9 let mladší sestru a o tu jsem se starala jako o svou vlastní dceru 😀 já prostě mezi dětma jsem furt a proto asi už chci i to své vlastní :D navíc si myslím že užívat si jde i s dětma .) toho je důkazem tato slečna 😝 http://www.youtube.com/user/GabeandJesss/videos

sarriku
21. srp 2013

@consti to jo, ale manžel jde na vyšetření na urologii, tak si nechá vypsat žádanku. Navíc, i ten půl rok je dlouho, určitě nechceme nic podcenit a než se zadaří, aspoň může zobat nějaký vitamíny.

@cherry_cola5 na odkaz se podívám i já, moc se těším🙂) děkuji

cherry_cola5
autor
21. srp 2013

a ještě zkuste odkaz co mám na fotoblogu !!! to je mnohem důležitější 🙂

consti
21. srp 2013

@cherry_cola5 Jasně, že užívat si můžeš i s dětma, ale nikdy si s dětma už neužiješ tak, jak ve dvou 😉 . Už jen ta odpovědnost, peníze jsou taky asi někde jinde 😉 . Ale pokud teda po dětech tak toužíš, tak není problém a pokud i partner děti chce, tak běžte do toho 😉 .

andrejka1234
21. srp 2013

Tak se k vám holky přidávám 🙂 Mě je 22 a svatbu jsme měli s manželem před třemi týdny po sedmi letech vztahu 🙂 Nooo a všichni kolem mě mají mimča a na mě to jde pomalu a jistě taky...Nesnažíme se, jelikož ještě nebydlíme ve svém, ale neberu prášky a kondom nepoužíváme, tak jsem doufala, že se na líbánkách "zadaří" 😀

betikap
21. srp 2013

ahoj mě je 21 a s měla sem svatbu v červnu a o miminku sme uvažovali už loni, ale chtěli sme počkat až po svatbě tak sme začali v červnu a teď sem v 9tt.. 😀 Hromada lidí mi řikala že sem na mimí ještě mladá ale já sem si byla jistá, že ho chci. Určitě není nic špatnýho na tom mít mimčo kolem 20 pokud si jste oba dva jistí že ho chcete.. 😀 😀

cherry_cola5
autor
21. srp 2013

ani nevíte jak jsem ráda že na to nejsem samaaa 😀 😀 😀

lrg
22. srp 2013

To je hrozně individuální, znám holky přes třicet, které se stále necítí připravené. Já jsem otěhotněla v 25 a citím to jako ideální věk, protože jsem ještě dost bláznivá, ale už přece jen mám něco za sebou 🙂 Já jsem si teda nejvíc zábavy užila právě po dvacátých narozeninách, kdy už jsem měla hotovou školu, mohla se odstěhovat od rodičů, začala mít peníze, takže těch pět let bylo vážně divokých a jsem ráda, že jsem si to prožila. Ale každý to má jinak, někdo o to vůbec nestojí. Pokud máš dostudováno a stojíte na vlastních nohou, tak proč ne? Ve třiceti budeš mít "odroděno" a budeš v nejlepších letech.

michaela_2
22. srp 2013

@cherry_cola5 Já jsem poprvé otěhotněla v 21, teď budou dceři dva roky a čekáme druhé. Osobně musím říct, že než jsem potkala manžela, sama jsem si myslela, že děti budu chtít spíše později. Byla jsem hodně rozlítaná, teď zpětně jsem ráda, že jsem stihla alespoň po maturitě na půl roku vyrazit do Anglie, protože vejšku dodělávám dálkově teď při mateřské 🙂.
Nicméně hodně teď vidím výhody toho, stát se maminkou už okolo té 20 - co jiného taky zbývá 😀 . Ne vážně, každý druhý doktor, se kterým jsem se během prvního a teď i druhého těhotenství setkala o tom kupodivu mluvil, že je dobře, že někdo je ještě pořád těhotný v ,,normálním'' věku, protože mezi 20-25 rokem je ženské tělo na první těhotenství připravené nejlépe. Ostatně statistiky párů, kterým je v dnešní době přes 30 a musí na umělé oplodnění mluví za vše ( tím neříkám, že je to tak vždy, někdo má problém otěhotnět i v těch 20 a naopak).
Takže je úplně normální po 20 začít toužit po založení rodiny, doba je sice jiná, ale lidé jsou pořád stejní, se stejnými tělesnými dispozicemi a dříve to nebylo nic neobvyklého 🙂.
V každém případě je ale důležité, aby člověk byl schopen dítě zaopatřit. Jak už jsem psala, kdybych nepotkala manžela, tak si myslím, že děti ještě pár let nemám 🙂

michaela_2
22. srp 2013

A ještě k tomu užívání si svobody, jak se tady píše - ono je to těžké. Miminko je velká změna v každém věku a podle mě, zrovna na tom, kolik ti je zase tak nezáleží. Mám známou, které se narodilo miminko až ve 33 letech a ona byla první půlrok na prášky, že se cítí jako svázaná, nic nemůže atd. Vůbec si to s miminkem neužívala.
Já když jsem po narození malé měla krizi z domácího prostředí, tak jsem se vždycky utěšovala tím, že až jí bude 15. mě bude 36 a budu si zase moct chodit kam budu chtít 😀 😀 . Ale ono se to rychle zlepší, ty začátky jsou nejtěžší, ale miminka rostou strašně rychle. My s malou normálně cestujeme a podnikáme spoustu věcí - plus ještě máme ohromné štěstí na obě babičky a mou sestru, které pohlídají kdykoliv je o to požádáme ( nebo si Adrianku vyžádají samy 🙂). Čehož si moc vážím.

jandl
22. srp 2013

cherry_cola5 Držím ti palce,ať vám to brzy vyjde.Vzdělání,cestování,..všechno je fajn,ale mateřství ženu naplní.Proč by sis měla připadat divná,že po dětech toužíš,když máš dobrého chlapa. Co mám říkat já,když to napadne mě?Manžel už nechce.Tak leda by nechtěně...To je jediný důvod,proč bych záviděla těm mladším,že jsou mladší.Že ta miminka je ještě čekají.Ale nestěžuji si.Mít nejmladšího 2.5,jít s dětma už bez kočárku.....už se zase občas nudím.

clare379
22. srp 2013

nejsi sama... já si taky hrozně přeju miminko 🙂 poslední dobou nemyslím na nic jiného... problém je v tom, že nechce přítel ☹

verunkaaa
26. srp 2013

Zdravím holky 🙂 Mně je 23, vždycky jsem chtěla rodinu, ale myslela jsem, že to bude o pár let později .. Jenže pak jednou přišla chvíle, kdy jsme mysleli, že jsem v tom a i když to nakonec byl jen planý poplach, donutilo nás to přemýšlet. A to tak, že jsme se rozhodli, že věcem necháme volný průběh. 🙂 Nepřijde mi to brzy, moje maminka mě měla v 19 a sama vím, že mít mladou maminku má spoustu výhod.
Co jsem ale trochu nečekala, je reakce okolí. Především mého otce, který mi řekl, že jsem se zbláznila, že mám budovat kariéru a na děti myslet až po 30ce .. že prý mi s příchodem dítěte skončí život a že ze mě bude jen cuchta u plotny ... 🙄 Vrstevníci se netváří o moc lépe. Povětšinou mám okolo sebe lidi, kteří bydlí stále u rodičů a nemají prakticky žádné starosti. Nemohou tedy pochopit, že bychom chtěli rodinu dobrovolně. Jenže já bydlím sama od 18 a tak mi to nepřijde 🙂