• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Chromozomální aberace a porod zdravého dítěte. Povedlo se?

4. června 2017 
autor
Ankil - tak na IUI jdu v pátek na 11hod :slight_smile:
20. črc 2010 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dana1979 super :slight_smile: a kolik máš foliků, já se to dovím zítra jestli pojedu v pátek, pak písnu
20. črc 2010 ve 14:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Mám dva, v každém vaječníku jeden :slight_smile:
20. črc 2010 v 15:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
jé tak doufám že budou dvojčátka :wink:
20. črc 2010 v 15:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No to radši ne!!!!!!!!!!!!!! Úplně by mi stačilo jedno :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Mám jen dvě ruce a na Štěpánka už teď někdy potřebuju dvě :wink: Jen ať to už vyjde. A ty se dovíš kdy jestli půjdeš na IUI nebo až na IVF.
20. črc 2010 v 15:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dani, co to čtu, moc držím palce :slight_smile:
20. črc 2010 v 16:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Díky :slight_smile: A co ty a mimika? Jak se máte?
20. črc 2010 v 16:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Snad dobře, ale už mi začíná trošku harašit. Mám strašný strach, že už nejsou miminka živá a podobně....Tak snad to bude dobré.
20. črc 2010 v 17:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak to rychle na takové věci přestaň myslet :slight_smile: všechno bude fajn uvidíš. A kdy jdeš na kontrolu?
20. črc 2010 v 17:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
No právě že až přístí čtvrtek. Tak snad to bude dobré, taky si říkám, že zbytečně blázním.
Děkuju a a moc držím palce :slight_smile:
20. črc 2010 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@okurkaa jasně, neblbni, takové myšlenky vůbec nepřichází v úvahu, hezky si užívej bobíšku v bříšku, neboj je jim tam dobře
@dana1979 uvidím jak dopadnu zítra, kdyby vše bylo ok tak bych měla jít v pá na utz jestli je tam nějaký folikul /tento cyklus nestimuluji/ a kdyby jo tak zkusíme ještě IUI, žádost na IVF je podaná, takže počítám příští cyklus bychom měli jít dotoho
20. črc 2010 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dana1979 vše v pořádku, takže v pátek až na 13 hod :unamused: , a bude tam asi pořádný nával, žeprej bude ordinovat jen jeden dr.
21. črc 2010 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ankil - tak to se neuvidíme...teda pokud nebudu muset taky čekat když tam bude jen jeden doktor :frowning2: Já stimuluji jen clostylbegitem stojí přes 20Kč a udělá stejnou službu jako injekce :slight_smile: Tak snad ti výjde i ta IUI a třeba by už IVF nebylo třeba :wink:
21. črc 2010 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky. Jdu se pochlubit Dnes dva nové přírůstky miminek. Jedno mrně dnes ráno od kamarádky. Holčička Alenka a 3200g a 48 cm(TP měla 31.7.),takže o 10dnů dříve. Prý s ní měla dost práce,ale naštěstí né moc dlouho,skoro nestíhali do porodnice. Už maj druhou holčičku.
No a druhý přírůstek od nevlastní ségry a to je klučík Aleš, 2800g a 48cm(TP měla 18.7.)a narodil se ve 12:30. Blbě jí bylo už od včera odpoledne. Ráno včera byla na kontrole v porodnici a prý to ještě na porod nevypadá. No a v noci ve 23hodin přijeli a narodil se před hodinkou a něco. Teď je na kapačkách-ségra.
No už jseme si dali panáčka na zdraví dětiček a i kvůli tomu,že jsem se začla nějak klepat. Prostě na mě dolehla psychika. Jsem tetáááááá
21. črc 2010 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak to gratuluji :wink:
21. črc 2010 ve 14:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dana1979 držím pěstičky ať to zítra dopadne na jedničku, tak to je zanedbatelná částka za clostík, já měla po injekcích 4 folíky, ale myslím že ty injekce jsou silnější, ale nač víc, stačí úplně 2 :wink:
22. črc 2010 v 18:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak jsem po IUI...zase mě bolí hrozně břicho,ale to vydržím :slight_smile: A zase 14 dní čekat :frowning2: A jak jsi dopadla ty ankil? Půjdeš na IUI?
23. črc 2010 v 19:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dana1979 tak tfuj,tfuj, tfuj ať to tentokrát vyjde :dizzy_face: , my bohužel na IUI nejdem, bylo by to zbytečný, nízká sliznice a folíci taky prďatí :frowning2: takže příští cyklus už stimulka na IVF
23. črc 2010 v 19:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ankil - tak škoda,ale IVF už bude určitě tutovka :slight_smile:
24. črc 2010 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dana1979 já nevím, ale mám nějaký strach aby to vyšlo, jsem ale trubka co
24. črc 2010 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ankil...mi to IVF bohužel nevyšlo,ale asi to bylo tím,že jsem těch 14 dní moc neodpočívala...Moje kamarádka byla na prvním IVF (manžel měl málo spermii) a hned se podařily dvojčatka. Řekla jsem si,že budu myslet pozitivně,že už jsem určitě těhotná tak se snaž taky :slight_smile: Nemůžeme myslet na to,že se to nepovede....
24. črc 2010 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky,
@Dana1979 držím pěsti,aby se mimča už uchytila :wink:
@Ankil neboj, příští cyklus bude určitě vše jak má být a IVF vyjde.
24. črc 2010 v 18:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dana1979 rozkaz, povede se to, musíííííííí :sunglasses:
@markee ahoj a opožděně gratuluji k tetkovství :grinning: :grinning: :wink:
24. črc 2010 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ankil...tak se mi to líbí :slight_smile: Ale těch 14 dní je hrozně dlouhých :frowning2:
25. črc 2010 v 19:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, nemám teď moc přístup k internetu, ale Dani, tobě moc držím palce. To čekání je strašné, ale snad ti to rychle uteče a dobře to dopadne.
:slight_smile: Ankil, tobě taky přeju hodně štěstí a pevných nervů při IVF.
:slight_smile: Jinak u nás to příroda vyřešila. Dneska jsem trošku krvácela, tak jsem šla na kontrolu a příroda o víkendu zredukovala trojčátka na dvojčátka. Tak snad se jim bude dařit.
26. črc 2010 v 17:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
okurkaa....tak to je super. Aspoň nemusíš na tu redukci. Kamarádka čekala trojčatka přirozenou cestou a příroda to zredukovala sama na jedno je taky hrozně drobná a malá tak byla ráda :slight_smile: Tak ať se dvojčátka udrží a vše je O.K.
26. črc 2010 v 18:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@okurkaa tak to je bezva a doufám že už si příroda dala říct a už dál redukovat nebude :slight_smile: jé tak nakonec dvojčátka, krása a jak ti jinak je
26. črc 2010 v 19:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ankil - chtěla jsem se tě zeptat jestli Tě po IUI bolelo břicho. Mě po prvních 4 inseminacích vůbec a teď po těch dvou šíleně moc :frowning2: Tak nevím čím to může být...Jinak mi je špatně asi s utoše. V noci jsem myslela,že už půjdu zvracet.
26. črc 2010 v 19:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dana1979 jj bolelo a řezalo v podbříšku, ale tak za 2 dny to přešlo a pak už jen sem tam
26. črc 2010 v 19:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No mě to bolelo jen ten den pak už vůbec,ale šíleně moc...Jestli ještě půjdu na IUI tak se zeptám. Je divné,že před tím mě to nebolelo skoro vůbec.
26. črc 2010 v 19:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek