Delfíni v Praze - je vůbec někdo, komu vrátili peníze?

rubetie
15. říj 2013

Ahoj, pravděpodobně patřím k těm, kteří naletěli na show Delfíni v Praze. Chci se zeptat, jestli je někdo, komu už peníze vrátili? Mně je slíbili do 8. září, ale dodnes nic, jen stále omluvy a výmluvy... 😒 😠

blahova_andrea
15. říj 2013

@rubetie sestře nabídli jako omluvu za prodlení dvojnásobek lístků na vodní show, která byla v létě v praze a tak nás vzala na super výlet. původní lístky stále má s tím, že platí a že jak stanoví další náhradní datum, tak na ty delfíny pojede. zatím neříkala, že by byla zase změna. ale je fakt, že si o vrácení peněz asi nezažádala, že stále věří, že se dočká.

obyvatelka
15. říj 2013

Ahoj, ta show je jeden velky podvod, Kaiser zaridil velkou show, aniz by mel potrebna povoleni, at uz na dovoz delfinu nebo stavbu delfinaria, uz tolikrat posunul termin, ze je silne nepravdepodobne, ze se akce vubec bude konat. Na facebookovych strankach akce maze negativni komentare rychlosti blesku a mysli si, ze se tak lidi mezi sebou nedozvi, jak jsou ostatni kvuli tomu nastvany. Budme rady, zajistit delfinum dustojne podminky neni jen tak, a uz vubec ne v mobilnim deflinariu 😝 Nakonec by to ta zvirata odnesla nejvic. Preju, aby ti listky vratili a co nejmene nervu s nimi ;)

rubetie
autor
16. říj 2013

@blahova_andrea Já už právě lístky nemám, chtěli jsme původně na delfíny, takže jsem tu druhou show odmítla. Lístky jsem musela vrátit a teď čekám na peníze. Ale jestli se dočkám, to je ve hvězdách... Pěkně mě to štve, už nikdy nezaplatím nic dopředu.

rubetie
autor
16. říj 2013

@obyvatelka Ahoj, vím, jak to vypadá na FB, i moje negativní komentáře byly odstraněny. Dokonce mi psala i nějaká redaktorka, jestli chci, aby o tom vydala článek, tak jsem jí svoje výměny termínů, vracení lístků a následné čekání na peníze popsala. Teď už zbývá jen čekat a věřit, že peníze dostanu zpátky...

blahova_andrea
16. říj 2013

@rubetie musela odevzdat? no my byli na jiné akci a lístky má sestra stejně dál platné.

rubetie
autor
17. říj 2013

@blahova_andrea Když jsem chtěla vrátit peníze, musela jsem jim poslat vstupenky zpět. Moc se mi to nezdálo, ale co mi zbývalo...

blahova_andrea
17. říj 2013

@rubetie no podle mě děsná blbost. takto nemáš ani lístky ani peníze. když by náhodou ti delfíni byli, tak už jsi bez lístků a k penězům ti to taky nepomohlo. to já bych asi takto nedala. pěkně něco za něco, jako když jsi je kupovala.

rubetie
autor
17. říj 2013

@blahova_andrea Já vím, bohužel takhle to mají v podmínkách a nic s tím neudělám. Už to bylo i v tv, že lidi vrátili lístky a teď čekají.

blahova_andrea
17. říj 2013

@rubetie fakt? to ani nevím jestli to ví sestra, jestli to sleduje, ale mám pocit, že stále naivně čeká ☹ no ale tak jsme si užili aspoň něco jako náhradu. bylo to hezký a syn si to moooc užil.

cenda71
10. srp 2015

Dobrý den nan taky slíbily navracení peněz a stále nic už mě serou ale to asi každýho kdo naletěl tady se muže všechno jenom když nezaplatím vcas slozenky tak po me jdou hned ale tady to byl vladou schvalenej podvod nekdo si pěkně nahrabal na obyč.lidech