Delší snažení o miminko, 19 měs. a víc-hledám kamarádky

mira123
16. kvě 2014

ahoj chtěla jsem založit tuto skupinu, protože už se s manželem snažíme o miminko 19měsíců a stále nic:-/ máme za sebou nějáké vyšetření, já mám v sobě už různé léky, injekce atd a stále nic :-/ už mě to celkem štve a je mi z toho smutno:-/ nebaví mě už poslouchat řeči nesmíš na to myslet, to příjde jsi mladá atd Rozhodla jsem se založit tuto skupinu a pokusit se najít pochopení a získat rady jiných holek, které to chápou a prožívají stejnou trnitou cestu. Snad se nás tady pár sejde a společně to zvládneme🙂

luciebx
16. kvě 2014

jsem tu s tebou.... mame uz doma jednoho malyho kluka.. budou mu 4 roky... od jeho prvniho roka nic neberu.. pozor si nedavame.. a nic.. manza mel minuly tyden spermio.. ted cekame na vysledky... a snad se u nas neco pohne.. krev utz atd u me v poradku.. tak nevim.. chci dokopat muji mudru k laparce.. a ta jedina nam pomohla k prvnimu ditku..

mira123
autor
16. kvě 2014

@luciebx takže se snažíte od jjeho 1 roku ? já mám za sebou hormonální testy -ok, manža spermio - ok, dr.mi teď zjistil, že mi vajíčko dozraje,ale neuvolní se, takže jsem byla na injekci pregnylu,do toho clostík a nosifol, teď čekám na ms, která přepokládám, zase příjde:-/ no je mi z toho celkem na nic. takže ty si před 1dítkem šla na laparku ? a pak to vyšlo kdy?

jara
16. kvě 2014

@mira123 ahoj, naprosto chápu tvojí bezmoc...my jsme čekali na malou 4 roky, byl to děs, nemohla jsem vidět ani kočár, raději jsem přešla na druhý chodník, bylo to zoufalý...ale teď s odstupem času na tu dobu vzpomínám s láskou..tolik volného času, co jsem měla pro sebe!!! 😀

luciebx
16. kvě 2014

@mira123 jj ja si myslim ze kdyz to tam dr prostoura a je to cerstvy tak se vajicko musi udrzet lip takze ja si budu prosazovat dalsi snad se do leta dockam... a kdyz ne.. pujdu klidne soukrome

aklin
16. kvě 2014

@mira123 snad se teď blýská na lepší časy. Můžu tě jen utěšit v tom, že nejsi jediná, kdo tohleto zažíval. Taky jsem si tim prošla a bylo mi dost špatně jak každý dává tyto rady a pomalu se mi nejbližší lidé vysmívali, že ja ještě nemám a on má. Jinak kdybych to měla spočítat tak to činí 2 roky a 2 měsíce. Prošli jsme si taky nejrůznější vyšetření, málem jsem skončila na laparce, ale tělo se včas vzpamatovalo. 🙂

marryjanew
16. kvě 2014

Ahoj, přidávám se taky, s přítelem nic neberu od té doby co jsme spolu (2,5 roku) a tulíme se víc jak často a nic, s bývalým jsem byla taky přes 3 roky a novou přítelkyní do toho vlítl hned první měsíc nemlich to samý s tím předtím.... Asi bude chyba ve mě ☹ Ale konečně jsem se odhodlala s tím něco dělat a v pondělí mám návštěvu u doktora. Už mě to trápí jak každá kamarádka už mimi má... Jsem zvědavá co mi na to doktor řekne a co a jak mi doporučí a provede. Mám z toho docela strach, když takdy čtu co všechno tu jiná musela vyzkoušet... ☹

mira123
autor
18. kvě 2014

@marryjanew taky mě to vždy trápí,jak se kolem míhaj samé těhule, a kočárky,někdy je mi do breku,ale my to taky zvládnem 🙂 k dr. si určitě zajdi, já měla z dr.strach,bála jsem se co mi řekne a dneska si říkám měla jsem jít dřív a třeba už by bylo vše jinak ! u mě dr zjistil, že mi vajíčka dozrajou,ale sami se neuvolní,jen s hormon.injekcí..takže kdybych tam nešla tak snaha marná,ostatně něco na tom bude 19měs je hnus☹
zrčitě si tam zajdi'🙂nakonec tonebude tak zlé a třeba to bude jen ,,maličkost´´ 🙂

@jara opravdu máš pravdu, vidět kočárek, nebo rozjasněnou a láskyplnou maminku mi vháněj slzy do očí,ale věřím, že brzy snad takto jásat budu i já. A jak říkáš ty na snažící období budu jen vzpomínat.A ještě jestli mi tady bude lítat pěkný ďáblík 😀...nakonec jste po těch letech otěhotněla přirozeně?nebo za pomocí ?

@luciebx a laparka?dá se přežít? je to asi velkej strach, že? bála si se? je možná na tom něco pravda, žepokud se to tam prošťourá je to živé a půjde to třeba líp🙂 četla jsem tady hodně příběhů po laparce měsíc a bum miminko 🙂

@aklin tak to si měla štěstí a pesně takto jak píšeš se cítím já:-/ nakonec si otěhotněla normálně? nebo za pomocí ?

vlajka1
18. kvě 2014

I ja se muzu pridat... Snazime se uz 25 mesicu, mam za sebou potrat loni v zari na zacatku 6 tydne a ted cekam az odejde dalsi fazolka, ktera se prestala vyvijet 8tt.
Zkusila jsem vse dostupne - bylinky, vitaminy, lecba hormony a bohuzel ☹
Kdybyste chteli nejake rady, rada pomuzu.

marryjanew
18. kvě 2014

@mira123 jo, to já určitě půjdu, čeká mě to za pár hodin.... taky si teď říkám že už jsem měla jít, do té doby než jsem sem začala chodit sem měla jen 2 názory, bud plodná jsem a nebo ne 😀 nic mezi tím jsem neznala 😀 2 moji ex mají dítě s holkou hned první měsíc co se s ní seznámili ☹ třeba to bude jen blbost... no nechci to zakřiknout.... zítra podám zprávu 🙂 i když asi toho se mnou moc dělat nebude, dneska jsem 38DC ☹

@vlajka1 u tebe je mi to moc líto, nedovedu si představit být v tvé kůži ☹ ale ono se to určitě jednou povede a už bude jen dobře 🙂

luciebx
18. kvě 2014

@mira123 ja mela laparku delanou uz asi 4x vubec na tom neni nic strasnyo... proto se zenu do dalsi 😅

aklin
18. kvě 2014

@mira123 ještě jsem neotěhotněla. Už to vypadalo docela slibně jenže ta mrcha nakonec přišla sice 33 den, ale přece. Ale jak se říká naděje umírá naposled. 🙂

klaras26
19. kvě 2014

My se snazime 18 mesicu

jara
20. kvě 2014

@mira123 otěhotněla jsem nakonec zcela a nečekaně přirozeně. Měla jsem jet do lázní, v práci to oznámila, u Dr. vyřídila veškeré papírování, v lázních zarezervovala termín a v den, kdy mi přišel zvací dopis, jsem zjistila, že jsem těhotná!!! 😀 Nesnášela jsem ty kecy o psychice, ale u mě to tedy fakt zafungovalo na 100%. Takže mě lázně vlastně pomohly už tím, jak moc jsem na ně myslela a tak strašně se těšila. 😉 PS: je to super být máma, ale určitě neměj o nás idylickou představu a jak je vše zalité sluncem. 😉 Budeš ještě vzpomínat na staré bezdětné časy, uvidíš! 😉

w1era
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
marryjanew
21. kvě 2014

@mira123 tak jak to s tebou vypadá?
já nakonec dostala vyvolávačku a předepsanej clostik a utroš + inosofil... tak uvidíme 🙂