Děti mulati. Jaké máte skušenosti?

janadean
24. dub 2009

jsou tady maminky nebo budouci maminky ktere maji deti jine barvy pleti? Jake mate zkusenosti? Ja mam 2 mesicni miminko a planuji s nim prijet na par mesicu do Cech.

nkem
9. dub 2014

@radkayeboah čiže je to sukromka?

radkayeboah
9. dub 2014

@nkem jaj! no muj zase hrozne chtel holcicku uz pri Zackovi. Tak ted je moc stastny. Taky planoval ze kdyz by nahodou byla dalsi chlap tak jeste pujdeme urcite do tretiho! Ano Zack se vyptal sam... A na muj svatek😀

radkayeboah
9. dub 2014
radkayeboah
9. dub 2014

to je ta nova skupina tak sup sup at tam nejsem sama.. Na nazvu muzeme jeste zapremyslet🙂

radkayeboah
9. dub 2014

@nkem ano soukroma, jen pro zvane😀

nkem
9. dub 2014

@radkayeboah aj môj chcel do páru...tak ale keď si nevie urobiť svoju robotu dobre na prvýkrát 😀 :-P ale zas nevadí aspoň si baby budú spolu rozumieť...ďalej odpíšem do skupiny 🙂

matusik83
9. dub 2014

@radkayeboah Radi ty si zlaticko! :*

@mrsbrown to co pises, je tvoj nazor a ja ti ho neberiem. ja mam napriklad uplne iny nazor ako ty. ja napriklad jem a varim africke jedla, moj syn ich miluje, dokonca viac ako slovenske ci ine. ja pochadzam z katolickej rodiny a chodenie do kostola v nedelu a prikazany sviatok bolo u nas na beznom poriadku, tak aj teraz chodim s manzelom a rodinou kazdu nedelu do kostola a vobec nie sme fanatici ako pises. vies, teraz je taka zla doba, ze nikto okrem Boha ti nepomoze tak je velmi dobre sa modlit, aspon ja to tak robim. Mne osobne sa igbo kultura velmi paci (odtial je moj manzel), mam doma 4 africke oblecenia a rada ich nosim. apropo k tomu kroju, ak si tvoj muz oblecie slovenky kroj a pojde s nim do kostola, tak toto chcem vidiet potom tu zaves fotku :D :D :D

@nkem ty sa nic neboj, uz aj ked tretia bude baba tak potom si ich pomenime 😀 😀

mrsbrown
9. dub 2014

@matusik83 viera je vec o ktorej nediskutujem,moj nie je katolik ale ani moslim...inak som konkretne spominala nemenovane osoby,ktore sa isli nado mna povysovat,asi sme sa nepochopili,tak peace... 😝 poznam aj kopec bab co tak ziju a su stale na zemi a pri rozume...

matusik83
9. dub 2014

@mrsbrown ani moj nieje katolik, je protestant. Jaaaj tak to je ina vec, ale tak ved nech si hovoria tie baby. Ozaj nemas rada okro soup, egusi a ine delikatesy? :D btw ja som tiez stale na zemi 🙂

mrsbrown
9. dub 2014

@matusik83 aj moj je protestant. Nemam to rada,okro sopel nemusim haha ...egusi uz duplom nie a jedine co jem je yam a plantan,dcere to nebranim jest,ale nechce a uvidime ci male mrnco bude s tatom jest tie jeho fajnovosti....a moj mi povedal,ze ked si budem chcet obliekat nigerijske saty,ze mi kupi hnedy sprej na bicykle a nastrieka ma...lebo ze on chce slovenku...teda,konkretne mna :D pani sedlacku,co som dnes pre neho do roboty prisla v pyzame :DD

cathy78
9. dub 2014

Jéé no tak to mám radost, že se to tu konečně rozjelo. 😀

nkem
9. dub 2014

@cathy78 už si v tej skupine, tak šup ho tam 😉

cathy78
9. dub 2014

Už už už 😀 Už jste mi chyběly 😲

nkem
9. dub 2014

Inak ženy pre info, pokiaľ chcete nájsť skupinu, musíte ist cez link a na českého modrého koníka 😉

pandula
9. kvě 2014

AHOJTE baby,

vytvorila som skupinku pre maminy mulatov. prosim pridajte sa .. treba nam drzat spolu ..

https://www.modrykonik.sk/group/6402/

prihlasit na slovensky konik sa da tym istym heslom... mimochodom ak to niekto nevedel. tak som sa vam ja vtrela do temy nasiel mi vas google.

@cathy78
@nkem
@mrsbrown
@matusik83
@radkayeboah

pandula
9. kvě 2014

@radkayeboah aj ja tem pridat do sukromnej alebo pridajte sa do mojej skupinky dikes

tara85
26. říj 2014

@radkayeboah prosim o pridani do soukrome skupiny, taky mam holcicku mulatku a jeste jedno na ceste... diky

radkayeboah
26. říj 2014

@tara85 ahoj,ja uz nevim jak te mam pridat☹ ale po pravde to v te skupine vazne... V te slovenske je to trochu lepsi... Ale kdyz by jsi vedela jak te muze pridat napis pls...

jahbibi
24. lis 2014

@rianocka Ta je nádherná 🙂

svetlanasilas
6. led 2015

ahoj vsichni,jsem rada,ze jsem tu nasla zeny co maji deti mulatky a africany za partnery,ja mam 1,5 rocniho kluka,partner je z NIGERIE alebo inac z Biafry(IGBO),byvame spolu vo Viedni v 5 rocnom vztahu a budu rada kdyz se budu moci pripojit k Vam vsem 🙂

svetlanasilas
6. led 2015

@mrsbrown nepoznam Vas osobne,ale ste uzasna,Vase slova su presne,tiez neznasam ludi ktori sa chcu koli nekomu prerabat a jest,obliekat... 😉

maxxer
5. dub 2015

Ahoj já jsem taky mulat a problémy tam moc byly hlavně ve škole..

sandral
20. zář 2015

Ahojte, tiež by som sa k vám rada pridala, nakoľko v decembri čakám svojho prvého synčeka - mulata. 🙂

juraj76
10. zář 2017

ano su zlate..ako male opičky kučerave

bohdankalankova
14. kvě 2022

@janadean mám 4měsíčního Czecho-mexičánka 🙂