Děti mulati. Jaké máte skušenosti?

janadean
24. dub 2009

jsou tady maminky nebo budouci maminky ktere maji deti jine barvy pleti? Jake mate zkusenosti? Ja mam 2 mesicni miminko a planuji s nim prijet na par mesicu do Cech.

nkem
20. led 2014

@cathy78 no celý tato, ešte aj ako ma žilky pri nose 😀

nkem
20. led 2014

@cathy78 ináč ty si veľmi pekná žena, sa nečudujem, že pán otec stratil hlavu 😉

cathy78
21. led 2014

@nkem Jsi miláček a moc děkuji 🙂

evaighomitedo
21. led 2014

cauteeeee🙂

radkayeboah
12. bře 2014

Ahojte maminky nezalozime nejakou soukromou skupinu?? Jen pro maminky mulatek?? Muzeme si tam radit a pomahat....

luciebambule34
21. bře 2014

Zdravim maminky...rada bych se taky pridala k vam do skupiny.....mam dvojcatka a jsou taky mulati....

mrsbrown
7. dub 2014

my cakame teraz male kakvko a velmi sa tesime,nazory inych ma nezaujimaju a nech si kazdy uprace pred svojim prachom...neuznavam ak baby su poblaznene a maju mulatciatka len ako modny vystrelok,lebo je to krasne,exoticke a aj kamoska ma take...poznam zopar pripadov...potom sa nevedeli vyrovnat s rasizmom a nazormi okolia a skoncili v depkach...

cathy78
7. dub 2014

@luciebambule34 To budeme jen rády když se přidáš 😉

radkayeboah
7. dub 2014

Tak prece je nas tu vic🙂 @luciebambule34 je dvojcatka?!! To byl vzdy nas (muj) sen🙂
@mrsbrown garuluji k tehotenstvi, at jde vse dobre.
Je tu nektera z Vas co ma manzela/pritele z Ghany??

mrsbrown
7. dub 2014

teraz to citam...ze prachom...malo tam byt prahom...
...odkedy pisem na klavesnici tak mam pravopis jak stvorkar :D
@radkayeboah dakujem...bude fajn isto...ja mam z nigerie

mrsbrown
8. dub 2014

Mate tu na koniku ,baby, aj nejaku skupinu kde su maminky s mixikmi?

matusik83
9. dub 2014

@nkem
@radkayeboah ahojte babule! Konečne tu vidím známe tváre, hádam sa TO tu rizbehne alebo teda my TO tu rozbehneme :D radka s tou skupinou je TO veľmi dobrý nápad, ja som za. Skupina pre nás "African ladies" by padla vhod :D
@cathy78 malý Oliverko je nádherný, prajem ti veľa sily a trpezlivosti pri výchove a obdivujem ťa ako to sama zvladas aj ked urcite máš pomoc od rodičov a dobrých ľudí

@mrsbrown ahoj odkiaľ z nigerie máš manžela? Skupina neni ale určite by sme nieco mohli vytvoriť ako uz spomínala aj Radka

stenlinka.p
9. dub 2014

Ahojte mamicky, rada sa k vam pridam. Mame 4-rocneho krasneho chlapceka 🙂 Tatino je z Angoly a zijeme v NL.

matusik83
9. dub 2014

@stenlinka.p ahoj ahoj vitaj v klube 😉 kde presne byvate? My sme tiez v NL

stenlinka.p
9. dub 2014

@matusik83 Dakujem. Vela na MK neprispievam ale tato tema "mi sadla" 😀 Neskor pridam aj par foto. Byvame v Rotterdame. A vy?

matusik83
9. dub 2014

@stenlinka.p my sme v Almere 🙂 Angolku sme tu este asi nemali 😉

nkem
9. dub 2014

Pekný deň prajem 😉

mrsbrown
9. dub 2014

@matusik83 Port Harcourt

nkem
9. dub 2014

@mrsbrown ako duncan mighty 😉

radkayeboah
9. dub 2014

@cathy78 @mrsbrown @matusik83 @stenlinka.p drahe zeny na zalozeni skupiny je prej treba tri ,,administratoru,, ci co... Tak jak nekdo vi jak na to tak at zalozi a muzeme se postupne pridavat😀
@nkem je taky cekate baby v kvetnu! Gratuluji, uz se nam to krati,ze! utika to rychle. No i kdyz ty mas doma jeste malou princeznu.... Nas Zack je uz big boy jak si rad rika a je strasna pomoc. tEd v uk mame prazdniny a mne chytly zada!! Ale strasne ani hnout se nemuzu a Zack mi tak krasne pomoha.. Odpoledne se musim premoc a alespon autem zajet do parku at nesedime doma. JE tu krasne 😀

mrsbrown
9. dub 2014

@matusik83 inak,african ladies by mali byt africanky...ja aj ked mam muza africana,tak som stale "slowak lady" :D nenosim ani tradicne oblecenie,ani nevlastnim...nestala sa zo mna fanaticka veriaca,len preto lebo moj muz sa denne modli...nechodila som predtym do kostola a nechodim ani teraz...nejem africke jedla a netvarim sa ze su uzasne...stale som zostala sama sebou 🙂
...raz sa ma jedna kamoska opytala ze kolko mam africkych siat v skrini...ja ze ziadne...a ona ze co si to za naija wife...a ja ze ja som naija wife srdcom a nie oblecenim...
...dalsia sa ma pyta,ze ty nechodis v nedelu do kostola? ...ja ze nie,ani moj nechodi...len sa uskrnula...potom ze...mohla by si s tvojim dojst,poziciam ti naija dress...a ja ze diky,my pojdeme s mojim u nas do kostola v slovenskych krojoch...uz som pre muza pozicala ten myjavsky s tym uterakom na vajciach........a aj sa urazila a prestala sa so mnou bavit :DD

mrsbrown
9. dub 2014

@radkayeboah ja to teda neviem zakladat a je mi jedno ci tam budem admin alebo nie :D
@nkem jj...

radkayeboah
9. dub 2014

co takhle MIX and HAPPY?? uz jsem to nasla jak zalozit novou skupinu..

nkem
9. dub 2014

@radkayeboah ešte ma predbehnes s pôrodom 😉 To je super, že pomáha 😉 to naše certisko pomáha asi tak, že potom 2x upratujem 😝 ale je zlatá, na ihrisku si vylezie a posmyka sama, tak aspoň tam len pozorujem 😉 viete čo to bude?

mrsbrown
9. dub 2014

@radkayeboah pochopia co to znamena mix and happy? ...sa nam tam pripoja nejake sviatocne alkoholicky co sa lubia zhappovat miesanymi napojmi :DD

mrsbrown
9. dub 2014

choco babies????

radkayeboah
9. dub 2014

@mrsbrown urcite pochopi, jsme na mk ne na drinking webu 😉
@nkem no nas prvni broucek sel 38tt tak by mi nevadilo ani u druheho!! Cekame holcicku, nevydrzeli jsme si nerict.... ty vis co cekate?

radkayeboah
9. dub 2014

tak ta nova skupina je zalozena MIX and HAPPY zatim je nas tam jen 6 ale najdu dalsi maminky a pridam😀

mrsbrown
9. dub 2014

idem pre dceru do skolky...hned sme naspät...

nkem
9. dub 2014

@radkayeboah opäť babu na 99%, už plánuje tretie, to si ho porodí asi sám 😀 :-P sám sa vypýtal skorej?