Děti mulati. Jaké máte skušenosti?

janadean
24. dub 2009

jsou tady maminky nebo budouci maminky ktere maji deti jine barvy pleti? Jake mate zkusenosti? Ja mam 2 mesicni miminko a planuji s nim prijet na par mesicu do Cech.

allanaa
22. bře 2011

Na svete existuje len jedna rasa a to je Ludska...

terrs
22. bře 2011

@allanaa krásne a pravdivo povedané 🙂 škoda, že existujú ľudia, ktorí to nechápu 😒

samurajka
23. bře 2011

@allanaa ahoj, Jordan je nádherný! A přítel je odkud z Afriky? Jsem ráda, že jste spolu šťastní... bohužel jsem narazila na většinu holek se špatnými zkušenostmi. Já sama nemám jednoznačně špatné zkušenosti, protože jsem narazila na hodného a civilizovaného Nigerijce, ale i tak bych s ním žít nechtěla, ty rozdíly jsou moc velké... a jsem už moc navyklá na "jednoduchý" život s českým klukem 😅 Tak moc přeju, ať vám to vydrží a jste spolu moc šťastní a povedou se vám ta 4 další miminka, to budete fakt krásná rodinka! Já se na mimi strašně těším a neumím si ho vůbec představit a dalšího mulátka už asi mít nebudu, ale pokud by to šlo, ráda bych mu/jí pořídila ještě pár bílých sourozenců. Velká rodina je mým snem 🙂

allanaa
23. bře 2011

@terrs ahojky,dakujem...nevadi ak to nepochopia ich problem,kazdy si vytvara rodinu sam a ak je v nej stastny netreba sa zamyslat nad nazormi inych ...

allanaa
23. bře 2011

@samurajka Ahoj,dakujem uvidis aj tvoje babatko bude nadherne,nebudes sama tomu verit ze je tvoje.Moj priatel je z Nigerie tak isto a mam v plane ostat s mojim priatelom uz navzdy ak sa podari 😀.Nemala som v plane najst si priatela z Afriky ale nikdy nehovor nikdy,zalubila som sa do neho nie preto ako vyzera ale preto aky je.Som v zahranici uz 7rokov,mala som 3roky priatela z Talianska a tam platilo to o com pises ze ine nazory a velke rozdiely..S terajsim priatelom si velmi rozumieme,je to jedne uzasny clovek ktory sa o nas stara,miluje nas.Uci sa po slovensky ide mu to velmi dobre,ovlada rusky jazyk dokonale takze mu nerobi problem chapat nasu europsku mentalitu.Jordana sme nemali samozrejme v plane,dokonca mi dvaja slovensky lekari potvrdili ze nemozem mat deti.Otehotnela som po par mesiacoch nasho vztahu a bol to pre nas ten najkrajsi darcek aky sme mohli dostat,vtedy som pochopila ze som stastna a bol to moj osud stretnut toho cloveka.Nasi si ho velmi oblubili a mozno si aj svadbu naplanujeme🙂On ma tiez skvelu rodinu bohuzial nemohla som sa s nimi este stretnut,mala som rizikove tehotenstvo tak sme odlozili Afriku na to leto uz aj s malym,sme stale s nimi v kontakte,nepoznaju ma a stale mi posielaju darceky,dokonca na buduci tyzden jeho mamina a surodenci robia velku oslavu v Africe na pocest Jordana ze sa narodil ...takze mozem povedat ze som mala stastie stretnut toho dobreho chlapa aj ked Africana.Aj tebe prajem aby si bola stastna,nemusis mat absolutne obavy ako bude baby vyzerat,vela stastia v tehotenstve uzivaj si ho teraz ti zacina najkrajsie obdobie tehotenstva,je to krasne a budes ta najstastnejsia mamina 😉

jannas
23. bře 2011

@samurajka
@allanaa
ahojte, ja mam tiez priatela z nigerie, sme spolu 4 roky a mame krasneho chlapceka. narodil sa predcasne a preto s nim musim este dost chodit po doktoroch. a prave tak som narazila na doktorku, ktora bola 5 rokov v nigerii a hned sa vypytovala odkial je maleho tato a ku ktoremu kmenu patri lebo ze sa jej zda byt dost svetly a povedala mi, ze vraj igbo su svetlejsi cernosi... tak neviem co je na tom pravdy ale aj tak je malicky pekne cokoladkovy 😀

samurajka
23. bře 2011

@allanaa tak to je fakt boží, že jste spolu štastní, já to beru taky jako osud, že jsme se s přítelem poznali, my jsme s manželem miminko mít nemohli. Bohužel náš osud byl asi jenom splodit dítě, ne spolu žít, ale za to se nezlobím, jsem moc ráda za všechny zkušenosti a svého času jsem byla do toho svého černouška tak zamilovaná, že mi stačí vědět, že to mimčo bylo splozeno z lásky 🙂 Moc vám přeju, ať jste dál tak šťastní a všechno pěkně klape, mělas štěstí, že jste se našli 🙂
@jannas jůůů, ty máš taky nádherného mulátka a vůbec nedonošeně nevypadá, neboj, on všechno rychle dožene 🙂 Mně teda zas tak světlý nepřijde, je krásně čokoládkový... a můj bývalý přítel je taky igbo, tak jsem zvědavá, jak moc čokoládičky po něm mimčo zdědí 😉 Skvělý vědět, že je vás víc takových, co vám vztah s černochem pěkně klape, moc vám to přeju, protože vím, že to není tak lehké srovnat se s reakcemi okolí a že člověk si musí ledacos vybojovat, oproti "normálnímu" vztahu... teď myslím hlavně v rámci toho okolí. Moc vám fandím!

allanaa
23. bře 2011

@jannas jee krasny chlapcek...a to ze igbo su svetlejsi cernosi je pravda,ti uplne tmavi cernosi su v severnej nigerii,ta moslimska cast,pali im tam riadne slnko asi preto su taki cierni 😀 moj priatel je zo zapadnej casti a patri k igbo ale celkovo je v nigerii vela kmenov a jazykov...no a zalezi to aj na genoch,cie su silnejsie..maleho mas naozaj krasne cokoladkoveho...

sweetie12
13. dub 2011

...Mulatiatka sú podľa mňa ten najvydarenejší mix dvoch rás, aký mohol vzniknúť. tieto detičky resp. ľudia ma fascinujú svojou dokonalou krásou v podobe plných vykrojených pier, veľkých tmavých očí s nádherne vytočenými mihalnicami, krásnej snedej pleti.. mohla by som sa rozplývať aj do nekonečna.. 🙂 takisto majú obrovské pohybové, a hudobné nadanie.. tak napríklad pri takých gospeloch sa mi zakaždým ježia chĺpky na rukách! ich obrovská energia a s tým spojený iný pohľad na svet.. toto všetko im budem vždy - v dobrom - závidieť. v rodine máme černicham aj mulatiatka a sú to tie najbystrejšie detičky na svete a nad ich krásou každý tají dych. hlúpe narážky majú len hlúpi ľudia. tí rozumní ich buď nemajú, alebo si svoj názor nechajú pre seba pretože vedia že urážanie nikam nevedie.. je určite ťažké sa od toho odosobniť keďže ide o vaše dieťa, ale práve to ako to prežívate, práve to že sa ich snažíte tak ochrániť, z vás robí tú najlepšiu maminu na svete. a ja osobne by som bola pyšná keby sa mi narodilo mulatné dieťatko.. to sa ale asi nestane, tak s priateľom už teraz premýšľame nad adopciou a veeeľmi dúfam a verím, že sa nám to raz podarí. a všetkým závistlivým alebo inak sa čudujúcim ľuďom už teraz odkazujem - zavrite sánky, moje dieťa je takisto z mäsa a kostí, ako to vaše... tak! 😉

sweetie12
13. dub 2011

černicham? 😀 ..daň v podobe preklepu, asi za to že už je neskoro... sorry 🙂

adrianiiita
28. říj 2011

Taaak ja mám tiež 3-mesačnú kráásavicu ... a sme spolu s manželom šťastníí v živote si lepšieho manžela neviem predstaviť ... 🙂 ja som sa zatial s blbými narážkami zatiaľ nestretla ale tak uvidím čo bude neskôr v škole či skôlke ... ale tak snád to bude ok

samurajka
30. říj 2011

@adrianiiita koukala jsem ti do albíčka a máš krásnou holčičku, gratuluju 🙂

adrianiiita
2. lis 2011

@samurajka dakujem pekne ... ty máš tiež nádherného synčeka ... určite ti robí veľkú radosť 🙂

allanaa
10. led 2012

moj malicky bude mat o chvilu rok...ale to strasne rychlo leti 🙂

samurajka
21. led 2012

@allanaa Jé, ten je rozkošný 😵 Nemáš někde víc fotek? Našemu Tedíkovi jsou dneska čtyři měsice, letí to neuvěřitelně 😨

pipiii
24. led 2012

Ahojky maminy.. shanim na foceni maleho cernouska, cernosku, mulatka atd. Fotecky by byly pouzity na muj web a maminka by obrzela cca 10fotografii zcela zdarma. Potrebuji aby detatko samo sedelo(cca 6-11mesicu), bude se fotit v parecku s blondatou holcickou/chlapeckem🙂

Prosim pro vice info si piste do posty, reklamu sem vkladat nemuzu, admini by to smazli..diky moc!

allanaa
24. led 2012

@samurajka ahoj tak dala som nejake fotky do albumu tak si pozri .... 🙂

samurajka
24. led 2012

@pipiii jé, škoda, že Teďouš ještě nesedí, jinak bych do toho šla... tak kdybys chtěla za pár měsíců 🙂

samurajka
24. led 2012

@allanaa Jordanek je nádherné miminko, úplně jsem se u fotek rozplývala, určitě ti dělá samou radost 🙂

leiladelly
24. led 2012

@sweetie12 Se vším souhlasím , to vše pozoruji u našeho syna, krásné, bystré , pohybově nadané dítě, které si ve světě razí svou cestu, většinu lidí odzbojí , takže je většinou oblíbený, negativní reakce jsme nezaznamenali (určitě jsou, ale to je vizitka hloupých lidí, ne náš problém....)

allanaa
26. led 2012

@samurajka dakujem ti velmi pekne ...ved aj ty mas nadherneho chlapceka a uvidis ked bude mat viac ako 6mesiacov ako ti bude robit radost ...aj starost 🙂 ale je to ta najkrajsia starost..

sonicka25
18. srp 2012

Ahojte,pridam foto aj nasej certice 🙂 Vyrasta z nej krasavica a jedine poznamky,ktore stale pocujem su "Mozeme si ju prosim nechat?" 😀

samurajka
20. srp 2012

@sonicka25 no však je to krásná slečna... a máš pravdu, taky máme zatím samé pozitivní reakce. Taky by si mohl někdo zkusit negativní, bych mu dala 😠 😀

matusik83
22. srp 2012

@jannas
@allanaa ahojte baby, aj moj manzel je z nigerie, tiez z igbo, mame 2 rocneho alexa a tiez by som svojho chlapa nevymenila za ziadneho ineho!!! kde byvate kocky? my sme v holandsku

jannas
23. srp 2012

@matusik83
ahoj, my zijeme na SK. ja uz pracujem a muz je s malym na materskej. ale teda voooobec sa nemozem stazovat. vsetko zvlada, nieco dokonca lepsie ako ja 😉

felinda
24. srp 2012

no my sme tiež mixsnutý ale s Aziatom...a teda drobec je tak zdravo sfarbený 😀 tak podovolenkovo 😀 a očká mu tiež trošičku ťahá na bok....ale my vieme, že exotika je dnes IN 😉 však je prekrásny

allanaa
27. zář 2012

@matusik83 ahoj my zijeme v irsku aj ked sme uz planovali ze odideme na slovensko 🙂 zatial sme tu a uvidime co dalej...ten cas tak rychlo leti,maly bude mat o chvilu 2roky a mne to pripada akoby to bolo len vcera co som porodila ...

kamilenka34
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
adrianiiita
17. kvě 2013

Čaute baby, viete mi niektorá poradiť??? Moja malá bude mať 2 rôčky ... A chcela by som jej nechať narásť dlhé vláásky ... Len to česanie tých vláskov je katastrofa ... niekedy sa mi to neda úplne poriadne rozčesať ... Neviem či to len my máme taký problém alebo to tak je normálne? Používate na vlásky nejakú špeciálnu kozmetiku alebo podstrihávate??? Zatial síce máme pekné kučierky ale okolie hovorí že to bude treba ostrihať ... ak máte nejakú radu ohladom starostlivosti o vlásky tak budem vdačná 😉

blannie
17. kvě 2013

Sice starší diskuze, ale téma dle mého stále aktuálnější... Moje dcerka je poloviční meztic (fuj slovo) indianskeho původu, žijeme v Praze, kde je cizinců hodně a přesto tu rasismus a nesnášenlivost jen kvete. Manžel je Čech jak poleno, narodil se tu a je bilingvni a byla jsem několikrát svědkem toho, jak mu zejména starší paní nadávají do přistěhovalců. Oba nás to vždycky docela zasáhne. Většina lidí sice nic neříká, ale pohledy za to někdy taky stojí. A to manžel opravdu nechodí s vlasy po pás a pérem na krku... 😀