Děti mulati. Jaké máte skušenosti?

janadean
24. dub 2009

jsou tady maminky nebo budouci maminky ktere maji deti jine barvy pleti? Jake mate zkusenosti? Ja mam 2 mesicni miminko a planuji s nim prijet na par mesicu do Cech.

blahova_andrea
17. kvě 2013

@blannie tak teď doufám, že i já nezpůsobuji občas někomu podobně nepříjemné pocity, jako zažíváte vy. mě totiž cizokrajně vyhlížející lidé (je jedno jestli dospělí nebo děti) vždy zajmou a ráda si je prohlížím, mě se totiž moc líbí a je na co koukat. na rozdíl od nás nevýrazných, všech stejných 😀 nikdy teda nemám rasistické poznámky nebo se nemračím nebo tak, ale už to moje "zírání" může být asi nepříjemné, že? každopádně všem, kterých by se to mohlo týkat se omlouvám a věřte, že z mé strany je to téměř vždy projevem lichotky 😉

blahova_andrea
17. kvě 2013

holky máte nádherné děti. já mám pocit, že "mixnutá" dítka jsou to nejkrásnější. v dětství jsem mamči ze srandy "nadávala" proč mě neměla s černochem 😀 doufám, že více máte těch dobrých zkušeností než těch rasistických. mě spíš vždy zaujme, když vidím černocha s blondýnkou...pobaví mě...že pro něj je prostě ona jako světloučká stejně exotická jako on pro ni jako tmavý 🙂 a ten výsledek potom v kočárku...ach...

samurajka
17. kvě 2013

@adrianiiita ahoj, to by mě taky zajímalo, co mám s těmi vlásky dělat, Tedík sice nemá úplně typické "afro", ale ty kučery jsou fakt nečesatelné, já to vidím do budoucna tak, že bude chudák pořád dohola 😀
@blannie to je mi líto, že zažíváte takové rasistické poznámky, někteří lidi jsou fakt zlí a hloupí, chce to se nad to povznést 😉
@blahova_andrea to je normální, já taky čučím 😀

sonicka25
17. kvě 2013

Ahojte,malicka ma dlhe vlasky,po umyti beznym detskym samponikom pouzivam pripravok na rozcesavanie od "Gliss Kur",je to super vecicka,hned po nastriekani do umytych vlaskov sa daju krasne ucesat.Americke vyrobky su najlepsie,pretoze väcsina americanov su mulati a taketo vlasky su tam bezne 😉

adrianiiita
17. kvě 2013

@samurajka No aj my máme trojmesačného chlapčeka ale u chlapčeka to tak nevadí bo malého budem strihať ... Ale dcérka Fatima tak by som jej chcela nechať dlhšie ... :D
@sonicka25 jeej dakujem za tip hned zajtra pôjdem kúpiť a vyskúšam ... 🙂

jessicanaomi
19. kvě 2013

ahoj a já doporučuji hřeben Aqua splash Tangle Teezer je vyborná mám 1,5 rok starou holčičku a nemáme žádné problémy s česáním malá drží a nic ji nevadí všem vám doporučuji,kadeřnice taky doporučila po koupání mazat vlasy dětským olejem nebo mlékem a pak učesat přejeme hezký den .... 🙂

rianocka
20. kvě 2013

@sonicka25 a nevysušujú sa jej vlasy tou kozmetikou(Gliss Kur)? Počula som,že na také vlásky len špeciálna kozmetika,hrebene už som aj objednala jednu americkú značku,tak ma teší,že chválite ich výrobky,my máme veľmi ale veľmi suché a jemné vlásky,riedke a kučery sú krásne len po umytí.
Máte niektorá skúsenosť s touto kozmetikou? http://www.curls.biz/curly-hair-products/curly-...

sonicka25
20. kvě 2013

@rianocka Skusala som viac vyrobkov,kremy na vlasky z afrosopov a kadeco ine.Najlepsie sa nam vyplatil tetnto sprej,tak ho pouzivam uz dlho.Sofina ma krepove vlasky,suche boli od zaciatku,mne sa zdalo ze africke kremy,alebo vazelina ich vysusili najviac.Ked si tato struktura zvykne,ze je mazana zvonku,nevytvara si vlastne mazivo.Preto ju vobec nekremujem.
Viem podla seba,ze mam citlivejsiu pokozku na kremy.Cim viac som sa kremovala,tym som mala suchsiu pokozku,u Sofiny to bolo to iste.Hlavne na laktoch a kolienkach.Prestala som pouzivat akekolvek kremy a jej pokozka sa krasne zregenerovala sama od seba.

sonicka25
20. kvě 2013

@rianocka Tento link na rozcesavacie vyrobky poznam,mala som ho z afrosopu.
Ma ties krepove vlasky,ci skor europske?

rianocka
20. kvě 2013

@sonicka25 moja má skôr európske.Vyskúšali sme tiež hocičo,aj kokosový olej,ale nič moc.Bude mať 3 roky,tak ja neviem,či sa tá kvalita vlasov ešte zmení vekom a aj ste si objednali nejaký produkt z tej značky a vyskúšali?Všade čítam samé dobré recenzie,tak som sa nechala zlákať.Ja som objednávala zákl.sadu. A čo sa týka pokožky,tak ju nemá nejak extra suchú,už od narodenia sa natierame tel.mliekom Excipial z lekárne.Pripájam fotky jedna s nerozčesanými vlasmi a druhá s rozčesanými.Okrem toho boli velmi ochotní a poradili mi presne postup ako sa starať o takéto biracial hair.

sonicka25
21. kvě 2013

@rianocka Aka je krasna slecinka 😎 Waw!!!
Vyskusaj teda nejake vyrobky,jeden bude pasovat urcite.Ja som hladala a nastastie nasla 😉
Vyskusaj a uvidite...

shalis822
30. črc 2013

Jsem maminka trech cernousku🙂

nkem
30. črc 2013

Jej konečne som našla svoju skupinu 🙂 môžem sa k vám pridat dievčatá? 😉 mám 10 mes dcérku Anabel a tato je nigerijcan 🙂

cinkatko
30. črc 2013

Juj to jsou krasna ditka 🙂 Moje Anaya :

modrofuzik11
30. črc 2013

k sare do skolky chodi jeden cernosko. u nas nie je vela deti inej ako bielej farby. na moje prekvapenie to vsak kazdy berie uplne v pohode, deticky sa s nim hraju, drzia ho za rucicku na prechadzke... vobec to neriesia. je velmi fajn, ze v takomto rannom veku maju moznost spoznat "inakost". potom budu tolerantnejsi a chapavejsi.

nkem
1. zář 2013

@cinkatko krásne veľké očká ako bábika 🙂

mariuskaa
27. zář 2013

Krasna knizka v anglictine je
I am mixed (na obrazku) ...
ale aj ostatne..
objednajte ak mozete a krasne sa da vsetko detickam vysvetlit.
https://www.google.com/search?newwindow=1&tbm=s...

saurian
27. zář 2013

ahojte mamicky
ja mam sice "biele" deti, ale moc vam vsetkym drzim palce, aby ste co najmenej narazili na hlupych ludi, lebo, bohuzial aj taki medzi nami su. mate kraaasne deticky. mam dve neterky z 1/4 cernosky, su rozkosne a krasne. a nezabudnem na to ako moj syncek (vtedy 1,5r a este nerozpraval) prvykrat videl maleho chlapceka cernoska - najprv zostal v uzase stat, potom na neho s velkym nasadenim chvilu ukazoval a potom sa ho siel dotknut. predsaj je tam vizualna "inakost". ale inak drobci nemaju ziadny problem, neriesia to nijako. este raz drzim palce.

cathy78
7. lis 2013

Ahoj děvčata, ráda bych se připojila se svým malým zázrakem, v červenci 2013 se mi narodil chlapeček, otec je z Nigerie a v čr pracuje jako diplomat na ambasádě. Měla bych možná podotknout, že Oliver, můj syn, nebyl vůbec plánované miminko, ale já se rozhodla si miláčka nechat byť jako svobodná matka a rozhodně nelituji, chlapeček je zázrak. A teď něco málo foteček od narození do dnes kdy nám jsou 3 měsíce a 14 dnů.

nkem
16. lis 2013

@cathy78 odpisujem sice neskoro, ale lepšie ako nikdy 😉 držím tí veľmi palce, aby si to ako slobodná mamička zvládla a obdivujem tvoje rozhodnutie 😵 posielam ♥

00terezka00
5. led 2014

Ahojte, urobila som na FB skupinu život s čokoládkou, tak sa tam môžete pridať 🙂 môj priateľ je z Konga, o 2 mesiace čakáme bábo 🙂

shalis822
5. led 2014

@00terezka00 ahoj,mam manzela take z konga,mame tri deti,preji vse nej🙂

laurital
5. led 2014

Všechny máte naprosto nádherná dítka.Mně by vůbec nevadilo, kdyby si dcery jednou přivedly právě mulata, naopak bych se těšila na naprosto nádherná vnoučata.A řekněte, nebylo by špatné vozit v kočárku druhou Beyoncée, ne 😉 ?

nkem
14. led 2014

Baby táto téma funguje alebo to tu už zomrelo?

cathy78
20. led 2014

@nkem Ahoj, omlouvám se za tak opožděnou reakci a zároveň moc děkuji za podporu. U mě bylo rozhodnutí jasné, otec Olíčka řekl, že buďto se bude jmenovat jak on chce ( Ismael Abubakar) nebo to není jeho syn. A já, i s ohledem na to, že to budu muset zvládnout sama, jsem volila svoje jméno, řešila jsem to i s úřadem pro mezinárodněprávní ochranu dětí a ty mi pogratulovali, že jsem nenechala otce zapsat do rodného listu. I kdyby jsme vyřešili alimenty prostřednictvím soudu a otec by neplatil, tak český stát nic neudělá, protože jako diplomat je stále občanem Nigerijské republiky a čr nemá se státy mimo EU žádnou smlouvu. Navíc díky riziku možného únosu malého jsem neváhala ani minutu. Po narození malého se otec začal ozývat a tak jednou za měsíc se přijede na malého podívat a nechá mu nějakou korunu, ale žádná sláva to není. Vím, že jsem se rozhodla správně, malý bude vyrůstat v čr a už takhle to nebude mít lehká, navíc s takovým jménem po otci by to měl ještě horší. Olík holt pyká za to, že otec je egoista co se nedokáže přenést přes to, že já už ho nechci tak si tu zlost vybíjí na malém, je to ubohost. Zakončím to tím, že ani na chvilku nelituji rozhodnutí si Olíka nejen nechat, ale dát mu i své jméno. On je můj život a tak to i zůstane navzdory všemu a všem. My moc děkujeme za srdíčko a posíláme krásné, i když upršené pozdravy z čr 😉

cathy78
20. led 2014

@nkem No také mám ten pocit 😒

nkem
20. led 2014

@cathy78 to si sa veľmi správne rozhodla, ja by som ho tiež nenechala zapísať, keď sa nestará o malého. Tlieskam, že si sa nenechala ovplyvniť 😉 keby videl ďalej, nez za svoje ego, tak by pochopil, aký sú otcovia podstatný, teda hlavne starajuci sa otcovia. Malý smejko tí to začne o chvíľu vynahradzovat veľkým úsmevom 🙂 škoda, že táto téma viac menej už nefunguje...

cathy78
20. led 2014

Olíček mi to vynahrazuje každý den, navzdory všemu se směje skoro pořád. Ale upřímně Ti musím napsat, že jsem plná vzteku, protože mě opravdu rozčiluje, jak někdo může takhle uvažovat, udělat si dítě a pak se vzdát veškeré zodpovědnosti, takže mám v plánu mu poslat číslo účtu a částku, kterou chci měsíčně posílat, a pakliže se mi vysměje, jak to ostatně dělá dost často, napíšu na ambasádu přímo ambasadorce aby věděla jak se její zaměstnanec, potažmo občan Nigérie, chová v české republice, jakou ostudu tady dělá, když to nepomůže, tak si alespoň shladím žáhu. Chtěla bych jen vědět jestli je to v Nigerii normální, nadělat si děti a nechat matky aby se o ně finančně staraly. Je to hnus. 😖
Mno tak by jsme to téma měly oživit. Halooo devčata, maminky mulátků, kde jste?? 😀

cathy78
20. led 2014

@nkem Konečně jsem si prohlédla Anabel, je nááádhernáááá 🙂

lubikan
20. led 2014

holky mate moc pekne deti,mne sa vzdy pacili mali cernulkovia,len ta obava,mat dieta s cudzincom ,alimenty,ina kultura,ine zvyky, 😠

spytam sa,ako je to s ich pokozkou v lete,treba ju chranit UV faktormi?Lebo ked sa pozriem na trebars africanov z Kene,oni sa nenatieraju... 🙂