Děti s lehkou mozkovou dysfunkcí

marie_m
4. srp 2008

ahojky, je tady nejaka mamca, jejiz ratolest ma lehkou mozkovou dysfunkci? rada bych si o tom s nekym popovidala, diky diky majka

isacek
5. srp 2008

ahojky Maruško,
neříkej, že Kubíkovi něco takového potvrdili ☹ ☹ ☹ ???

syrael
6. srp 2008

marie_m: vubec nepropadej panice, jsou nas zastupy.-) kdyz to vezmu z ciste profesni stranky,( jsem psychoped), musim ti rict, ze LMD, nebo dneska uz spis ADHD syndrom je takova klasika. Ma to leckdo a diagnostikuje se to i u deti, ktere jenom zdanlive pripominaji obraz tyhle diagnozy... Co je ale dost pozitivni vec je asi to, ze mezi LMDakama je velky procento nadprumerne inteligentnich deti...No, ale co se tyce matersky stranky veci, tak plati jediny: Vydrzat! Je to rezba, bude to rezba, ale co se da delat. Ja osobne praktikuju metodu ustvani🙂 Necham decka pomlatit se, vybehat, vyrvat, vlastne jim to dam befelem a kolikrat se povede, ze odpadnou a jsou jak beranci a jeste k tomu prepeclivy.-) Drzim palce!

marie_m
autor
6. srp 2008

syrael, diky za povzbuzeni, to potrebuju 😀 zbytek mas v IP 😉

marie_m
autor
6. srp 2008

isacku, jeste musime na nejaky vysetreni, ale pry to na to vypada, ale vsichni me ujistujou, ze to nejni zadna tragedie....jenomze jakmile se jedna o moje dite, beru to jinak ☹
co natalka?...jak se mate?

mapris
6. srp 2008

marie_m,
ode mne jsi nazor dneska slysela :o)) neboj, bude lip. Jsem stebou 😉

isacek
8. srp 2008

marie_m,
asi to není žádná tragédie, ale je to dosti náročný.Budeš muset najít něco čím ho utaháš k padnutí 🙂 .
Jen jsi mě vylekala, páč mi přijde, že Kuba s naší Naty jsou stejní blázni, teda aspon podle toho co jsi psala.
Také bych z toho byla špatná, přesně jak píšeš jak jde o vlastní člověk to bere jinak.
V září se také musím poradit s doktorkou ohledně Naty.Stále mi nespí celou noc a budí se ☹ .
A to přes den když spí tak hodku někdy ani to ne.A celý den lítá jak potrefená husa, nedokáže být chvilku v klidu.Spát chodí kolem půl desáte až desáté a když nejde po obědě spát tak usne už po půl devátý v devět.

marie_m
autor
21. srp 2008

isacku, tak sem si od te dr nechala poradit a je fakt, ze ted je kubik od dost lepsi 🙂 na zacatku zari jdeme na ty testy, tak pak pisnu, ale myslim, ze bude ok!! 🙂