• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Děti ve znamení štíra

6. května 2013 
Naše dcerka je hodně živé dítě, dost tvrdohlavá, prosazuje si svoje, umí být hodně vzteklá. Je chytrá, mluví hezky. Většinou bývá hodná a poslechne, jen má někdy dny, kdy prostě nechce.
Jaké jsou vaše děti narozené ve štíru?
26. dub 2013 ve 22:30  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lenička je taky štír a povahově je stejná, jako ta tvá, až na opožděný vývoj řeči. Ale tedy ukecaná je, pouze "po svém" :slight_smile:
27. dub 2013 v 07:10  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Tak my mame doma zatim jen pulrocniho stirka a jsem zvedava na jeho povahu. Musim priznat, ze prave z toho znameni mam trosku obavu :wink:...tak uvidime :slight_smile:
27. dub 2013 v 17:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zkuste si udělat dětský horoskop zdarma - http://www.horoskopy-online.cz/ , teď už je sice kratší, než býval, dělala jsem ho před pár lety pro své tři neteře a neuvěřitelně to sedělo, ale nejsou to štírky :slight_smile:
27. dub 2013 v 17:33  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@topkat neboj, jsem taky štír a když je v dětství vše jak má být, tak bude vše ok.. :wink:
27. dub 2013 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maylis dětský tam ale není.. :unamused:
27. dub 2013 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale je, stačí se podívat do seznamu vpravo - http://www.horoskopy-online.cz/detsky-horoskop-zdarma
27. dub 2013 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jasminy přesně taková je naše Sofie a samozřejmě je to štír. Začíná si prosazovat svoje víc a víc, ale jinak je moc hodná a bystrá :slight_smile:
27. dub 2013 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky máme jednu štíří slečnu, je šikovná, ale má svoji hlavu, zatím jí jsou jen 4 roky, ale očekávám, že "konflikty s matkou" budou narůstat... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
29. dub 2013 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky máme doma štírku. Není to snadné, ale už jsem se naučila, jak s ní komunikovat, aby člověk předcházel konfliktům. Ano, je velmi temperamentní, má svou hlavu a potřebuje, aby vše bylo podle ní. Je jí všude plno. Ale věřím, že to prostě k tomuhle věku i trošku patří.
30. dub 2013 v 16:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky máme doma štíra, ale kluka, je mu 4,5 roku. Taky je tvrdohlavý, nejradši by nám všem poroučel co a jak bude, je neuvěřitelně ukecaný, vše ho zajímá do podrobností a od miminka je hodně živý, chvíli neposedí, je hlučný. Ale navíc je i hodně citlivý, špatně si zvyká na nové věci a je šíleně vybíravý v jídle. Na mě teda celkem komplikovaná povaha, ale je to naše sluníčko, samozřejmě :wink:
6. kvě 2013 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek