Děti ve znamení štíra

jasminy
26. dub 2013

Naše dcerka je hodně živé dítě, dost tvrdohlavá, prosazuje si svoje, umí být hodně vzteklá. Je chytrá, mluví hezky. Většinou bývá hodná a poslechne, jen má někdy dny, kdy prostě nechce.
Jaké jsou vaše děti narozené ve štíru?

speedygon
27. dub 2013

Lenička je taky štír a povahově je stejná, jako ta tvá, až na opožděný vývoj řeči. Ale tedy ukecaná je, pouze "po svém" 🙂

topkat
27. dub 2013

Tak my mame doma zatim jen pulrocniho stirka a jsem zvedava na jeho povahu. Musim priznat, ze prave z toho znameni mam trosku obavu 😉...tak uvidime 🙂

maylis
27. dub 2013

Zkuste si udělat dětský horoskop zdarma - http://www.horoskopy-online.cz/ , teď už je sice kratší, než býval, dělala jsem ho před pár lety pro své tři neteře a neuvěřitelně to sedělo, ale nejsou to štírky 🙂

monad
27. dub 2013

@topkat neboj, jsem taky štír a když je v dětství vše jak má být, tak bude vše ok.. 😉

monad
27. dub 2013

@maylis dětský tam ale není.. 😒

maylis
27. dub 2013

ale je, stačí se podívat do seznamu vpravo - http://www.horoskopy-online.cz/detsky-horoskop-...

wendulla
27. dub 2013

@jasminy přesně taková je naše Sofie a samozřejmě je to štír. Začíná si prosazovat svoje víc a víc, ale jinak je moc hodná a bystrá 🙂

tepete
29. dub 2013

taky máme jednu štíří slečnu, je šikovná, ale má svoji hlavu, zatím jí jsou jen 4 roky, ale očekávám, že "konflikty s matkou" budou narůstat... 🙂 🙂 🙂

ajleenka
30. dub 2013

Taky máme doma štírku. Není to snadné, ale už jsem se naučila, jak s ní komunikovat, aby člověk předcházel konfliktům. Ano, je velmi temperamentní, má svou hlavu a potřebuje, aby vše bylo podle ní. Je jí všude plno. Ale věřím, že to prostě k tomuhle věku i trošku patří.

katchula
6. kvě 2013

Taky máme doma štíra, ale kluka, je mu 4,5 roku. Taky je tvrdohlavý, nejradši by nám všem poroučel co a jak bude, je neuvěřitelně ukecaný, vše ho zajímá do podrobností a od miminka je hodně živý, chvíli neposedí, je hlučný. Ale navíc je i hodně citlivý, špatně si zvyká na nové věci a je šíleně vybíravý v jídle. Na mě teda celkem komplikovaná povaha, ale je to naše sluníčko, samozřejmě 😉