Dítě Lev

jakoubka
23. črc 2009

ahoj maminky 🙂
Máte doma taky lvíčka,který je spokojený ,když je po jeho?
Když není,tak také dokáže zařvat jako LEV 😒

betka1
23. črc 2009

takym obdobim prechadza kazde dieta, na to netreba hladat odpoved vo zverokruhu

flamenga
23. črc 2009

😖 to tu teraz budú témy na každé znamenie?

tatolu
23. črc 2009

nebuďte zlé 😔
Možno práve táto téma pre Jakouku bude tá, kde nájde najviac spriaznených duší 🙂

flamenga
23. črc 2009

🙂

jakoubka
autor
23. črc 2009

😀
jen mě zajímá povaha vašeho dítěte,jestli je u vás něco stejné,tak jako je to napsané ve zvěrokruhu 😉
Jaký přístup volíte? 🙂

flamenga-a co na tom,že tu bude každé znamení?každé znamení ma svoje 😉

power700
23. črc 2009

flamenga- já se přidávám k jakoubce 🙂
Co je na tom, že tu bude každé znamení? Od toho to tu je, ne - volná diskuze. 😵

bubba
23. črc 2009

ja mam 3 rocnu levicu aaaaaaaaaaaaaaa.....moje neeeeeeeeeeeervyyyyyyyyyyyyy 😅 😅 😅 ale je uzasna 😀
inac ja si myslim ze toto vsetko sa moze kludne rozoberat aj na terminoch 😉 takze pridavam sa ku flamenge 😉

jakoubka
autor
23. črc 2009

bubba-suhlasím,že se to dá rozebrat termínech 😉 ,ale né všechny maminky lvíčátek chodí na termín

bubba
23. črc 2009

no moja mala levica bola do 2,5r anjel....teraz si ide tvvrdohlavo a dravo az selmovito za svojim 😅 😅 ale to bude si myslim skor obdobim vzdorovitosti nez znamenim 😀 😀 😀 ja som s levicatkom spokojna 😵 😵 je krasna inteligentna osobnost mala ,v spolocnosti viac ticha ale ked treba tak si povie svoje a aj si to presadi.....

jakoubka
autor
23. črc 2009

bubba-já to u založení tématu špatně napsala 😒 Ano,to co teď momentálně prožívame je vzdor,ale festovní.
Kubík je také inteligentní,učenlivý(kromě plenek 😀 😒 )
V kolektivu-nejdřív se rozkoukne a vzápětí se s každým druží,ale kdy se mu něco nelíbí,tak fakt zařve 😀

bubba
23. črc 2009

o plienkach mi ani nehovor kua!!!!!to saliem !
vo veku 1 r a 10 mesaicov sa odnaucila od plienok.....na mesiac... potom ako keby utal!!!donedavna sa permanetne pocikavala a nemohla som ju donutit ist cikat nijakym moznym sposobom....aj ke dsom videla ze uz potrebuje ona mi stale tvrdila ze nepotrebuje
potom som prisla nato ze ona je taka tvrdohlava ze si mysli ze to dokaze potlacit a ked sa to uz neda sa pocika!!!nakoniec svokor na nu prisiel z taktitkou"já sa idem vycikat prvýý nieze ma predbehnes...potom tam dupkal pri nej na wc ako pako a odkukali sme tuto jeho taktiku a ja sa teraz ani vycikat nemozem ist bez toho aby som sa neohlasovala....idem cikaaaaat prváááááá 😝 😝 😝 ale hadam aj to pominie.proste chce byt prva ,je prva a dokaze to aj bez pocikania.dokonca sa uz zacala davat cikat aj sama ked potrebuje na serblik a uz len ma zavola utriet 😉

jakoubka
autor
23. črc 2009

jééééééééé,v tom předposledním odstavci se máme na co těšit 😕 😒 😀

Vídíš i v tom článku je napsané,že chtějí být ve všem první a u tebe se to potvrdilo u učení na nočník 😉 😀

jakoubka
autor
23. črc 2009

a s 99% tento výklad Kubík splňuje 😅 😒 🙂

danullinnka
25. črc 2009

Já sama jsem lev a ten odkaz jako žena lev na mě pěkně sedí 😀 😀 😀

lucia123
27. črc 2009

My mame tiez levika, a usim potvrdit len to, co je uz napisane hore. Tvrdohlava palica, ked nedosiahne svoje reve ako lev, ale je na druhej strane su priebojny a inteligentny a to je krasne. 🙂

bubba
27. črc 2009

ja neviem ale moja mala zacala byt tvrdohlava az tak okolo 2,5 roka a aj to neveim ci nemam pripisovat obdobiu vzdoru.ja vam poviem pravdu ze ja znamenia ani moc neverim ono je to trochu zlozitejsie ako si precitat horoskop a obzvlast ten co je vypracovany "zdarma" 🙂

susik77
27. črc 2009

Ahojte. Levicatka su fakt rozkosne 🙂 Moja sa strasne rada predvadza. Ked ju manzel vozil na auticku po byte, tak rozdavala usmevy na vsetky strany 🙂 Tvrdohlava je dost, ked sa jej nie4co nepaci-napr. ked jej nechceme pustit oblubenu rozpravku, tak zacne revat na cele sidlisko 😎.

A je strasne rada ked ju za nieco pochvalime, to cela ziari 😵

zuzka1.
27. črc 2009

ja som lev, sedi to aj na deti aj na zeny, tak sa tes, ze mas levica, to su uzasni ludia aj deti 😀 😀 😀 😀

jakoubka
autor
27. črc 2009

Zrovna teď se malej vykakal do nočníku(poprvé)chválím a na něm jde vidět ,jak je šťastný 🙂 Má rád velkou pozornost 😉
V sobotu měl svátek,tak jsme mu i jako dospělákovi potřásli rukou ,no byl ve svým živlu 😀
A tuto sobotu nás čeká znovu,má narozeniny 😀

georgine
27. črc 2009

jo jo lvíčci jsou super.. já jsem taky lev 😉

bubba
27. črc 2009

jakoubka gratulujem 😵

jakoubka
autor
27. črc 2009

bubba-děkujeme 😉

beruska2x
27. črc 2009

jakoubka.. my jsem doma lvi vsicni 3 😀 😀 😀 ja jsem lev pohodar, manza lev cholerik a Sima jeste nevim, doufam ze po me ale uz ted je musim krotit oba, jinak by se sezrali 🙂 😅

aspon je veselo, to se fakt nenudime... 😵

ivanavorlickova
4. srp 2009

Ahojky holky, přidávám se k vám, mám doma za pár dní šestiletou Lvici. A co jsem se (a z více zdrojů) dočetla o povaze Lvíčátek, na naši princezničku to sedí úplně jak pr....l na hrnec. Když je středem pozornosti, obdivovaná, chválená, je úplně kouzelná, když ne, potřebuju na svoje nervy hoooodně velkej kýbl.... 😀

berenika39
4. srp 2009

i já mám malého lefa 😀 😀 😀 tak se těším, co z něj vyroste, zatím se projevuje tak, jak píšou...přibližně podle teorie: nevím co chci,ale budu ječet, dokud to nedostanu.....
nemůžu si stěžovat ani v nejmenším, je zlatíčko a doufám, že dostojí svýmu znamenní a bude to chytrý lvíče....

antdem
4. srp 2009

Ahojte. Aj my máme doma levicu. Je zábavná, spoločenská, chytrá. Zároveň je vzpurná, keď sa jej niečo nepáči- napr. nesadne na nočník ani za svet... 🙂

mirka1308
8. srp 2009

Ahojte
no, my sme s priateľom obidvaja levi a je to zaujímavé 😀 niekedy 😅
čítala som charakteristiku od jakoubky - tak neviem, či som 100% levica 😨
ako dieťa som bola hrozná, keď som mala rapel, tak som sa hodila aj o zem, mama si proste pri mne vytrpela 😒
teraz sa už o zem nehádžem 😀 😀 😀 no tvrdohlavá som stále, aj keď rokmi menej 😔
Všetkým levíkom k ich sviatku prajem len veľa dobrého a šťastíčka za kýbel 😅 😅

makak21
9. srp 2009

Tak jsem si přečetla tu charakteristiku a až mě zamrazilo. Je mu teprve rok, ale sedí to na něj přesně 😅 🤐 no mám se na co těšit 😅 🤐 😀

debra
9. srp 2009

mirka1308 ja som vraj tiez bola ako mala riadne cislo 😒 mama hovorila,ze si pri mne uzila 😀 hockedy som sa hodila o zem,alebo von na cestu,kde bol piesok a nehla so mnou ani za nic 😀 ,nexcela som spavat,muselo byt po mojom,a vo vsetkom som mala posledne slovo! 😀 teraz je to tiez niekedy tak,ale som zasadova,snazim sa byt priama a uz tolko nekomandujem druhyx jak vdetstve 😀 😀 aspon si myslim 😒

no a moja dcerka je tiez levíčatko,bude mat o 11 dni 5 rokov,ale ona je moj uplny opak,ma kludnejsiu povahu,nie tak vybusnu nez ja,ju nic nerozhadze,je to dobre dieta,az sa tomu cudujem,ona je taky kludny levik,rada sa vsak predvadza,ale v dobrom...myslim tym,ze sa rada a pekne xce obliekat,ked jej nieco neladi,hned mi to povie 😀 a ked jej do skolky xcem dat to iste co mala prvy den,tak somre ze predsa to som mala vcera..no co vam budem,ved to poznate...