Druhé dítě po 9 letech. Jste na tom rovnako?

wsmoulinkaa
20. led 2009

ahojky holky, kdo čekáte druhé mimčo a máte takovou větší věkovou hranici, ráda bych pokrafala... 😉

sisaha
20. led 2009

ahoj, ja budem mat 11 rocny rozdiel 😉

monci.j
20. led 2009

Ahoj 😉
i my máme trochu věrší rozdíl .... 7 let a musím říct že je to faj ...naše slečna už je super chůva pro malého.

matru
20. led 2009

Ahojky, já mám mezi holkama bez pěti dnů 9 let a je to paráda 🙂

giuli
20. led 2009

Ahojte holky...tak u nás to bude 10,5roka....a zo začiatku som mala z tak veľkého vek.rozdielu strach...teraz si pomaly začínam uvedomovať,že staršia nás už tak nepotrebuje a ako sme všetku lásku a starostlivosť dali jej,tak to teraz môžme dať miminu a aj ten prejav radosti z brášku je úprimný,uvedomuje si viac svoju pozíciu a chápe...a možno aj my s manž.omladneme a začneme kolotoč od začiatku,po toľkých rokoch sa opäť cítim ako prvorodička 😀

matru
20. led 2009

Giuli: já se tak občas taky cítím 🙂 je to krásný po tolika letech a Kačenka je z malé nadšená a moc mi pomáhá, zvládá i koupáníčko, je to šikulka 🙂 mně takový rozdíl moc vyhovuje a nikdy bych neměnila...užívám si to 😉

katka.m
20. led 2009

Tak ja s vami súhlasím, taký vekový rozdiel si neviem vynachváliť. A hlavne pozorujem, že ako som hisáčila pri prvom, tak teraz som úplne v pohode. Nie žeby som neodpádavala pri chorobách a problémoch, ale teraz som kľudnejšia, mám väčšiu trpezlivosť. Akurát dnes som hovorila kámoške, že ešte pred rokom som na plese strážila telefón, či je doma všetko OK a dnes ho už mám za veľkého chlapa. A veľmi ma teší, že u nás sa nežiarlilo (tým ma strašili) a že bratia sa ľúbia. Keď sme prišli z pôrodnice domov a prišlo večerné kúpanie, tak bábo sa samozrejme rozrevalo a veľký brat priletel, že čo robíme jeho bračekovi. Normálne mi padla sánka, že ešte ma tu zbije 😀 😀 😀 😀

katulen
20. led 2009

ahoj holky, zdravím Tě smouli, i my budeme mít větší věkový rozdíl...6let a nějaký ten ten 😉 😀 , doufám, že to bude v pohodě. Naše slečinka to vzala to že bude mít bráchu nebo ségru v pohodě, průběžně jí všechno vysvětlujeme, jak se mimi má.... 😉 . Akorát teda chce spíš sestřičku, takže teď budeme doufat na velkém UTZ v tu holčičku... 😀

wsmoulinkaa
autor
20. led 2009

jůů holky tak to jsem moc ráda, já se bála jaké to bude, tak to vypadá na dobrý rozjezd. Já také doufám, že to bude dobrá chůva už se moc těšíííí a já musím přiznat, že toto těhu je jiné-jsem na to asi víc připravená. Těším se na zítra apořádně si vás musím ještě pročíst, ta moje koza ještě nespí. Tak zatálek 😉

wsmoulinkaa
autor
20. led 2009

jé ahoj katulen!!!!tak já mažu, nebo ráno se jí nebude chtít vstávat potvoře!!! 😠

katulen
20. led 2009

dobrou smouli, ta naše princezna si teď ještě vyžádala pohádku, taky jí ráno budu z tý postele vyhánět 😀 😠

petik77
20. led 2009

Ahoj ,tak ja mam taky rozdíl 7 let a mužu říct ,že jsem si druhé opravdu užívala první syn ten už byl samostatny.ze začatku to bylo super ,ale ted je trocha víc hadek mezi nima ten mladší by chtěl dělat včechno s ním ,ale starší se rozčiluje že mu některe věci bere a zničí a tak dale no pomalu u něj začína puberta tak mam trochu s trach jak to mezi nima bude

petrach
21. led 2009

ahoj holky,u nas to bude 6 let a každy se toho desi,pořad se řešilo,proč nechceme a tak..nikomu nebudu vykladat,že to nejde,že ? tak jsem šla do prace a ted mužu řict,že jsem rada,že jsem si male užila a mela na ni čas,je už samostatna a ma sve kamaradky,takže si myslim,že nebude tak žarlit..
hrozne se teši a pořad mluvi do břiška..
jsem za ten rozdil rada a určite si to užiju vic,než kdyby byli vic při sobe a pro toho prcka je určite lepši mama v klidu a pohode,než strhana a vynervovana..
proste je to vec nazoru každeho,ale ti co tvrdi,že si nebudou rozumet,by si meli uvedomit,kolik deti co jsou vic při sobe se nesnaši a v dospelosti se stejne nestyka...

matru
21. led 2009

Petrach: u nás se taky všichni pořád ptali, kdy bude druhý...a nechápali, že zatím nechceme...ted když někomu řeknu, že máme rozdíl 9 let, tak každý taky vám to nešlo? a nebo to máš s jiným partnerem? a přitom máme Nelinku téměř napoprvé a manžela mám taky stejnýho 🙂
a rozhodně si nemyslím, že by se kvůli většímu rozdílu měly méně rády, naopak 😉

femmefatale
21. led 2009

ahoj, ja mam medzi synmi rozdiel 8.5 roka a je to super.. navzajom sa zboznuju, velky je rad, ze mame maleho a jemu nechavame viac slobody a pokoj.. 😉
dokonca je uz natolko velky, ze mu nevadi, ak maly pride do jeho izby a cokolvek si vezme.. s laskou mu to da.
velky dava na neho pozor, kamkolvek prideme, vsetkych upozornuje, aby sa nedotykali a tak..je to zlate
ani naznak ziarlivosti alebo superenia ako pri mensom rozdiele, maly velkeho doslova "zerie" ako vzor
velmi doporucujem 😉
maleho sme planovali narocky az tak neskoro 😉 - velky bol pre nas stale babatkom 😀 😅

femmefatale
21. led 2009

dokonca ked maleho za nieco hresime, ak nieco vyvedie - velky skryva slzy s vycitkami, preco na maleho kricime a ublizujeme mu ☹ , maju pekny vztah

wsmoulinkaa
autor
21. led 2009

ahoj holky to je moc hezké co tu píšete....já se taky moc těším. Dneska jsem se dozvěděla že budeme mít druhou holčičku, tak jsem moc moc ráda. Přála jsem si ji. Manža to přežije!!! A ta moje holka je úplně bez sebe radostí....taky se moc těší a mluví mi na bříško a pusinkuje!!!! 🙂 😉 😵

petrach
21. led 2009

smouli tak to moc gratuluju 🙂 ja jsem chtela taky holku,holt se to nepodařilo 😀 ale tešim se i na kluka,bude to zas jine

wsmoulinkaa
autor
21. led 2009

ahoj petrach....díky, ale taky by se jinak nedalo nic dělat 😀 určitě bych si zvykla, já si pořád říkala, že nejsem na ty kluky nějak připravena. Ale taky bych se těšila. Jááááá jen doufáááám, že to nebyly kuličky??!""!!!!!!!!!!!!!!!!Ale ukazoval mi to zepředu i zezadu, ona se tam furt převalovala. A taky zblízka, sem tomu nemohla uvěřit! Jo byla to křivochcalka!!! Jako pro mě by to byl asi šok potom! 😕 😕 😲 😲

matru
21. led 2009

smoulinko. tak gratulace k holčince 🙂 a manžel at nezoufá, u nás v diskuzi porodila minulý týden jedna holčina chlapečka a celou dobu čekali holčičku 😉

janula2008
21. led 2009

Ahoj holky, jen nakukuji, protože mě Vaše téma zaujalo, i když se mě prozatím netýká. Mám roční holčičku a o druhém mimču zdaleka neuvažuji, malá je ďáblíček a je to celkově dost záhul,tak nevím jestli nezůstaneme u jedináčka a pokud ne, ideální považuji právě těch 8-10 let na zregenerování nervů,tak si pročítám právě Vaše postřehy a děkuji za ně 😀 já jsem se ségrou o 7 let a mamča si to nemohla vynachválit,tak asi na tom něco bude, i my se ségrou máme postupem času moc fajn vztah.Ještě chci smeknout poklonu fatale, obšmírovala jsem albíčka a musím říct, že tak krásnou mamču jsem dlouho neviděla, vůbec bych neřekla, že máš dvě děti 😉

petrach
21. led 2009

smouli ja jsem se ze začatku utešovala,že to jsde blbe vydet 😀 ale na 3 D už to nešlo obelhat,no mela jsem šok,přiznavam...ale už přešel 😀

majsan
21. led 2009

ahojte my mame 7 rocny rozdiel.zo zaciatku bolo tazko lebo starsi ziarlil ale teraz je to fajn 🙂

annika
22. led 2009

Ahojte!!!!
Určite je lepšie mať medzi nimi viac rokov. Ja to viem, verte mi. Dve dcérky vyrástli, ani neviem ako... Malého každý zbožňuje, tolko lásky, čo on dostáva... Ja ani neviem kde sa v ňom zmestí...

wsmoulinkaa
autor
22. led 2009

ajoj teda holky nestrašte 😀 😀 já jedu 20.února na II.screening, tak mi to tam potvrdí na 100pro!!! 😵

wsmoulinkaa
autor
22. led 2009

petrach já bych to pěkně obrečela, ale nedalo by se nic dělat!! ☹

matru
23. led 2009

Smouli, já myslím, že bys byla ráda i za chlapečka 😉 ale já si teda taky hrozně přála druhou holku 🙂
a koukám, že budete mít taky Nelinku, akorát s jedním l navíc 🙂

helenapce
23. led 2009

Ahoj, já má děti svěkovým rozdílem 12 let........
mám vlastně dva jedináčky 😀

matru
23. led 2009

Heleno: koukám, že je máme stejně starý a nakoukla jsem ti do albíčka a máme i stejný golfky, akorát růžový 😀 není náhodou Mareček 20.4? 🙂

ada11
23. led 2009

ahojte, ja sem ani moc nepatrím, leb ja mám rozdiel 5 rokov, ale nemôžem si vynachváliť 🙂 Menší rozdiel by bol aj pre mňa dosť náročný a takto mi to fakt vyhovuje. Staršia mladšiu neskutočne miluje, vôbec nežiarli, pomáha mi, no proste je už taká zrelá malá slečna 😉

wsmoulinkaa
autor
24. led 2009

ahoj to nevadí ada že máš menší věkový rozdíl i tak je to ještě ok.....matru rada budu i za kluka, ale holka je holka vid?? 😵 😵 😵 😵