Druhosnažilky 2012

larryw
14. led 2012

Ahoj holky, najdete se tady někdo na pokec, kdo už má doma jednoho skřítka chtěl by se v blízké době začít snažit o druhé. Ráda si popovídám jak o dětech co už máme, tak o těch, co by teprve mohli přijít 😀

larryw
autor
15. led 2012

@sarkachmelova joooooo a kouzelná školka, ta u nás taky frčí 🙂

hehena
15. led 2012

@larryw jeho nejdřív bral ten Nemo, nevím proč, asi že tam byly rybičky... a Krtek právě až teď. taky mi to příde zvláštní, že je to těžší na udržení pozornosti... ale třeba Doba ledová a ta myšokrysa, co tam furt honí ten ořech, to je pro něj velká zábava 🙂) docela by mě zajímalo, co si z toho vlastně bere... jestli se mu jen líbí zvířátka, nebo jestli je trochu už schopnej pochopit tu dějovou linku, ale to asi ne....

mufici
15. led 2012

@hehena přesně tak!!! 🙂 to by bylo úplně nejlepší

romcovaklarka
15. led 2012

@hehena Ježkovy oči 😕 No užila sis, tos měla teda těžký. Já měla císaře, ale byla jsem jak rybka (ťuk ťuk). Jinak s přiložením po porodu nevím, pač v případě císaře bych radši měla celkovou narkózu jako při prvním, jak jsem pochopila z tvého blogu tak ten spinál nebyla žádná hitparáda a já se toho trochu bojím 😅

Jé hledá se Nemo, tos mi teď připomněla včera manželovu dceru (8 let) byla u nás, a najednou slyšíme něco z koupelny, tak jsme se šli opatrně podívat a Niki se naklání nad sifon v umyvadle a říká "Nemo...? Jsi tam...?" 😀 😀 😀

No nic. Miminko mi usnulo a já se jdu najíst, ach jo, to je životospráva. Kdo jste to tu psali, že musíte přibrat? Ochotně bych se podělila o kila 😀

larryw
autor
15. led 2012

@romcovaklarka no já bych měla přibrat podle různých BMI a tak, ale zas tak se do toho nehrnu 😀

hanysek.hanysek
15. led 2012

Ahoj holky, tak toto téma je i pro mě :o) Syn bude mít v březnu dva roky, takže se snažíme o druhé. V červnu a v říjnu jsem potratila, tak snad do třetice to vyjde a ten rok 2012 bude pro nás úspěšný. Takže se zřejmě začínáme snažit už tento týden :o)

imzadi
15. led 2012

@hehena presne....a nebo proste chcete miminko?mate ho mit😀

larryw
autor
15. led 2012

@hanysek.hanysek ahoj, držím pěsti, ať se brzy zadaří a vše je oki 😉

sarkachmelova
15. led 2012

@hehena 😀 to je veverka 😀

hehena
15. led 2012

taky můžu dát pár kilo do placu! 🙂)) ale předpokládám, že valnej zájem o ně nebude 🙂))

@romcovaklarka no já na to hlavně nebyla připravená. netušila jsem, že to bude takový, ale mohlo mě to napadnout. každopádně si myslím, že tohle je jedna z věcí na kterou by mohli upozornit, když už se císař plánuje předem, sice to bylo jen den dopředu, ale i tak by dr. mohl připravit i na psychickou stránku věci. jako nic hroznýho to nebylo, ale taky nic příjemnýho, ale to se od toho ani nečeká! je to prostě operace a při vědomí no, tak je jasný, že to pacoš vnímá tak trošku jak řezničinu, když si s ním pohazujou ze strany na stranu 🙂))) a reakce těla v podobě silných návalů na zvracení je pak asi přirozená. no pokud mě to vážně čeká znovu, tak se samozřejmě netěším, ale co už. hlavně chci rodit v porodce, kde sledujou pacientky na JIP a máš tak klid, že jsi pod dohledem. ale pořád doufám, že to je šance na normální porod a nějakej zkušenej porodník se najde, kdo by se mnou do toho šel... 😅 😀

hehena
15. led 2012

@sarkachmelova no muž mi to taky tvrdí, ale veverka nemá takovej čumák a raťafáky ne? 🙂))) já nevim, furt prckovi říkám, že je to myšička s oříškem 😀)))

hehena
15. led 2012

@imzadi no teda jsou chvíle, kdy bych těhu klidně zrušila a začla si prostě do marketu pro sladký miminečko 🙂))) to by taky nebylo k zahození 🙂)) ale tak chodící inkubátor má taky něco do sebe, to jo 🙂))

hehena
15. led 2012

@hanysek.hanysek moc držím palce, zvlášť po takových nezdarech vám to přeju o to víc, ať se brzo dočkáte a všechno i dál klape na jedničku! 🙂

larryw
autor
15. led 2012

já bych se bez těhotenství i obešla, stačil by mi tak měsíc a pak už bych chtěla mimčo u sebe 🙂

hehena
15. led 2012

@larryw tak já jsem dle BMI v normě, ale jako kila navíc mám na břiše a bocích, takže vypadám jak vysloužilá baletka... hrůůůůza... 😠

romcovaklarka
15. led 2012

Já jsem měla první těhotenství docela v pohodě, tak to by mi až tak nevadilo, ale bojím se, aby to při druhém nebyl přesnej opak - nevolnosti apod., ještě s prckem 😅
@hehena Taky mi to přijde jako divná veverka. Ale tak kdo ví, jak vypadaly veverky v pravěku 😀 To máš dobrý, já mám podle BMI 10 kilo navrch 😝 a vypadám jak vysloužilej tank, baletku bych brala všema deseti 😀

larryw
autor
15. led 2012

holky soudím teda jen podle profilovek, ale nemám pocit, že byste měli problémy s váhou 😉

miskadis
15. led 2012

Děkuju za přivítání. Jen tak v rychlosti jsem projela posledních pár stránek, tak abych byla aspoň trochu v obraze 😉
Teda, docela dost vám závidím, že vám dětičky vydrží koukat na televizi - zjiš´tuju, že ani to naše dítě nebaví 😖 občas má teda slabou chvilku, kdy vydrží třeba u Krtka, ale to je max. 10minut v kuse (a to už musí bejt), no a že by třeba sledovala Kouzelnou školku, tak to nee 😝

larryw
autor
15. led 2012

@miskadis jak je stará? malýho to taky baví až teď poslední dobou

mufici
15. led 2012

Mě se těhu teda líbilo, byl to bezvadný pocit cítit v sobě toho malého človíčka, nic se tomu nevyrovná, aspoň teda pro mě 😉

miskadis
15. led 2012

@larryw za 3 týdny jí budou 2 roky. Tak jsem si myslela, že už má věk, aby jí něco chvíli bavilo, protože jí doteďka mám neustále za prdelí 😠

miskadis
15. led 2012

Koukala jsem, že jste tady řešili těhu - moje těhu bylo vymodlený, podařilo se nám to až po roce snažení. Ale první 4 měsíce jsem ve dne v noci zvracela, teda ten 4. měsíc už ne tolika, ale přece 😝 Rapidně jsem zhubla, tak mi doktor několikrát vyhrožoval kapačkama - na konci toho 4. měsíce jsem se konečně srovnala a začala přibírat. Tak se docela bojím druhého těhu, protože ta naše cácorka je fakt dost náročná na pozornost, ach jo 😒

romcovaklarka
15. led 2012

@mufici Ajo, to máš pravdu. Ty jeho šťouchanečky byly sladný 😵

imzadi
15. led 2012

no ty kopance v poslednim mesici uz byli masakr...😝 jinak ja mela akutni cisar tez,ale kdybych si mohla vybrat,tak beru planovany cisar...rozhodne nechci zazit to same...a moje tehu,tez blbe,prvni 4m jsem nepachla do kuchyne...to nevim,jak bych ted udelala 😀

javyb
15. led 2012

@miskadis já jsem to měla hodně podobné, prvních 5 měsíců mazec, nevolnosti, zvracení, zhubla jsem 10kg (to mi neuškodilo🙂) a od 7 měsíce mě brněly ruce, ale brutálně... Tak si říkám, že při druhém to bude vše OK, protože si neumím představit, jak se starám o malou a bliju zároveň...

@imzadi jj, akutní císař a zatím teda nemám v plánu rodit normálně - třeba změním názor, ale představa, že by to dopadlo stejně, děkuji, nechci, takže uvidíme až to bude aktuální

imzadi
15. led 2012

@javyb presne..ja mela navic vyvolavany porod,vyvolavali dva dny a porodila jsem po 10 hodinach silenosti...ale uz vubec nevim jak to bolelo,komplet jsem to zapomela

javyb
15. led 2012

@imzadi já taky už nevím, jak to bolelo... Já jsem dojela do porodnice v neděli ráno se stahama, večer mi praskla voda, ráno v 7 mi řekli, že do hodiny bude po všem, krásně otevřená... a ve 14 mě vezli na sál, protože Baru tam byla nějak zaklíněná hlavičkou a vůbec nesestoupila do pánve, nejhorší bylo, když ji zkoušeli rukou otáčet, to byl masakr - ale děkuju nevím komu, že se vykašlali na kleště a podobné věci a zavezli mě na sál

javyb
15. led 2012

No nic, všem dobrou noc🙂)))

hehena
15. led 2012

@romcovaklarka 🙂))) no hubený nohy a na tom mega koule, nevim nevim, jestli tank nejni lepší 🙂)))

hehena
15. led 2012

@larryw no to máš pravdu. s váhou problém nemám, ať už s tou co mám v koupelně, nebo s tou, když na ní stojím..... není to až taková hrůza, ale co se mi to stalo s pupkem a bokama, slilo se to v jakousi jednolitou věc a od prsou do boků jsem válec... ale už se mě lidi přestaly ptát, jestli zase čekáme, tak už je to o fous lepší, ale i tak žádnej zázrak. prostě svaly odešly asi na záda... i když tam taky žádný nemám... no tak se asi sami pohltily 😀)))

@mufici mě se taky těhulení líbilo, bylo to boží pozorovat pupek jak roste, těšit se z pohybů, pálení žáhy už bylo horší, ale tak co no, jela jsem na mlíku a bylo to lepší. ani nevim, proč se mi do toho moc nechce... ze začátku jsem neblindila, ale bylo mi blbě i tak a byla jsem šíleně unavená. nějak si to s druhým prckem nedovedu představit. chtěla bych si jen tak dáchnout, když to na mě příde, ale to právě asi už nepude 🙂))) a taky kontroly a ty nervy, jestli je všechno v pohodě a ty strašný sny o předčasným porodu 😀 ))) ale i tak už čumím na těhu oblečky a říkám si, že si tentokrát dopřeju, abych se cítila líp.... 🙂))

@miskadis on se to u nás možná prcek nějak naučil, neb musel... někdy mám práci a musím jí udělat a tak si musel vystačit trochu sám. musím říct, že hodně dobrý to bylo kolem roka... to ho hodně bavilo navlíkat ty kroužky na tyč a trávil tím dost času, stejně jako se zatloukadlem. teď ho taky nic nebaví, krom vláčků, ale s těma poslední dny jenom hází! stejně jako s ostaníma hračkama, kterých si moc nevšímá. teď ho víc baví knížky, ale číst nechce, tak na listování a pořád mi ukazuje a já opakuju.... někdy jsou dny celkem v pohodě a jindy mě potřebuje u každý blbiny.....