Druhosnažilky 2012

larryw
14. led 2012

Ahoj holky, najdete se tady někdo na pokec, kdo už má doma jednoho skřítka chtěl by se v blízké době začít snažit o druhé. Ráda si popovídám jak o dětech co už máme, tak o těch, co by teprve mohli přijít 😀

larryw
autor
16. led 2012

no takže u nás uspávání neúspěšné, takže si rychle vypiju to kafe a razíme ven, dokud tam svítí sluníčko

luciebx
16. led 2012

@larryw tak unas diky bohu je nahore uz ticho.. kaficko dopite.. tak asi uklidim hracky a pak taky povalime ven..

liskovyorisek
16. led 2012

Holkyyyy, kdo to má dočítat 😀 😀 Vy teda jedete 😀

romcovaklarka
16. led 2012

@vamam Co je malý to je hezký 😵 Sam se strašně pronese 😝

romcovaklarka
16. led 2012

@luciebx Tak to je super, hlavně, že jsi tam šťastná 😵 Musí to být zajímavý, takhle úplně změnit prostředí 🙂

Malej nespí a nespí a je protivnej, pač je ospalej.. .ach jo proč? 😀

imzadi
16. led 2012

zdravim od babicky,prave vzala maleho ven...sice kasle,ale nedala si to vymluvit...nekdy ty babicky jsou proste generalove 😝 co se resi?

javyb
16. led 2012

@imzadi tak to byl rychlopřesun🙂

My vyrážíme ven, dokud je světlo

hehena
16. led 2012

@sarkachmelova taky mi takhle prcek baštíval... to bylo boží. do 11m spal taky 2x denně... kde ty časy jsou 🙂))) jako těším se z každýho pokroku, jsem úplně hotová z toho jakej už je to velkej kluk, jak strašně se mi proměnil před očima, ale spát přes den aspoň hodinku, by mohl teda 😀))))

@larryw jj, prcek nespí přes den od 19m a někdy bych nejdradši šla někam do háječku 🙂)) zvlášť jak jsme furt oba nemocný... 😖 😠

@luciebx luci tady taky mrzne, fuuuuuuj..... dneska jsem byla u dr. a jen jsem přebíhala z auta a málem mi umrzly půlky 🙂)) ale já hodně nesnáším zimu a jen kroutím hlavou, jak může jít někdo bez čepice 😀)))

@antana123
@vamam vítám vás holky 🙂 😵 😵 😵

tady to jede ve velkým koukám 🙂))

hehena
16. led 2012

@imzadi i moje mamina je generál 🙂, takže je mi to jasný. chci jet s prckem taky k naší babičce... buééééé 🙂)) nebo k jiný babičce, to je fuk 🙂))

imzadi
16. led 2012

@javyb mame to kousek,necele 2 hodky...no bliz by byt mohla...

@hehena no ale fakt desnej,kuba ma ten kasel uz tyden,ja ho doma opecovavam a dojedem sem a hned vypadli ven...😀 snad to prezije...koukam ti nasi kubove jsou dost podobni hyperaktivci...jinak ja ted delala fotoknihu Kubuv prvni rok a poplakala jsem si,pri prochazeni fotek..clovek to zapomina...

antana123
16. led 2012

@luciebx víš co on byl obr od narození 😀

antana123
16. led 2012

@imzadi jo vidím že s babičkama to je všude stejný ale dědečkové jsou někdy taky šílení 😀
@hehena díky za přivítání 😉

imzadi
16. led 2012

@antana123 🙂 ale jinak je babicka super...jo a Kuba ma pomalu 12 kilo a to mu bude rok...silenyyyy

antana123
16. led 2012

@imzadi já bych váhu u dětí neřešila hlavní je že jsou zdraví 😉 mě se taky každý ptá jestli má malý 2roky a já né má 1rok a 4 měsíce a každý na to hledí jak puk a každý mi řekne že je to obr ale tak co s tím naděláme hlady je nenecháme 😀 oni to vyběhají

sarkachmelova
16. led 2012

Tak my se vrátili z venku a Áňa spí dole v kočárku, je tam fakt hnusně ☹ museli jsme s Rastym, do lékárny a ještě do dětského domu pro savičku k lahvičce, protože Anežka prostě umí pít jen z té savičky 0+ když tam má víc dírek, dáví se 😀 jenže tahle je zase strašně tenoučká a ona ji hned prokousne 🙂 takže máme o zábavu postaráno 🙂 v lékárně zase velice příjemná paní prodavačka, no to je den 😀
Máte pravdu, že je úplně jedno, kolik váží, hlavně že se jim daří a že jim chutná, to je nejdůležitější 🙂 každý je jiný, však i my dospělí jsme každý jiný 🙂 malý, velký, tlustý, tenký 🙂

larryw
autor
16. led 2012

@hehena tak pro mě je zima taky za trest, já už se vždycky od začátku listopadu těším na jaro...ještě dneska bylo aspoň fajn, že svítilo sluníčko, tak jsme toho využili, ale úplně nesnáším ty pošmourný zimní dny
náš je zase prcek, ze všechn dětí okolo nejmenší

misullka
16. led 2012

Ahojky, můžu se přidat? My už máme 2 letýho čertíka a rádi bychom ještě jedno 🙂 Chtěli bychom začít od března, aby se to začátkem příštího roku narodilo 🙂

ketra
16. led 2012

Holky, vy co máte dítka starší než 1 rok, jaký dort jste jim připravili? Matyášek má 1rok v neděli a chci mu udělat asi nějaký tvarohovopudinkový. Máte nějaký konkrétní tip?

larryw
autor
16. led 2012

@misullka ahojky, plánujeme tak nějak stejně začátek snažení 😉
@ketra k roku měl malý jablečný dort, dělalo se to z pudinku a strouhaných jablíček

misullka
16. led 2012

@larryw a jak máte starý první mimi? Já mam z toho docela vítr, jak to budu všechno zvládat a snášet..ale tak přežili to jiní, přežiju nějak taky 🙂

@ketra my jsme měli klasický dortík s marcipánem, uvnitř byl jahodový krém z kysané smetany.

larryw
autor
16. led 2012

@misullka dvouletý....já z toho mám taky strach, proto pořád tak nějak otálím 😉 ale určitě to bude super, když si zas řeknu, že budu mít ještě jedno zlatíčko, jako je malouš, tak se těším 🙂

misullka
16. led 2012

já tak nějak doufám, že mi malýho vezmou od září do školky, pak by to bylo super, že by alespoň do obídka byl tam, my s druhým zvládali nějak uvařit, uklidit, případně nějaký to plavčo a pak dojít pro malýho. Já taky pořád otálím, na druhou stranu si říkám, že není na co čekat. Od října bych se měla vrátit do práce..a nechci pak na rok do práce a pak být zas doma..snad se zadaří..

ketra
16. led 2012

@misullka @larryw já jsem původně chtěla mít děti nejřív 3roky po sobě.Postupem času jsem dospěla k názoru, že by mi nevadil 2letý rozestup. No a teď, jestli se to povedlo (neplánovaně), to bude věkový rozdíl rok a třičtvrtě. Zatím se spíš těším na ty dvě čárky na testu-jestli tam budou. Pak asi přijdou obavy, jak to budu zvládat...no holt budu muset 😀.

antana123
16. led 2012

@misullka Ahojky vítej 🙂 to víš že to zvládneš 😉

antana123
16. led 2012

@ketra my měli marcipánový a ve vnitř piškot a krém 😉

larryw
autor
16. led 2012

@misullka no já vím na 99%, že mi malýho nikam nevezmou.....budu to muset nějak zvládnout 🙂

sarkachmelova
16. led 2012

holky tak mi to nedalo.. vždy jak mi bylo zle, tak jsem se z toho za den, max dva vyležela, teď se mi to pořád vrací.. udělala jsem si teda test, co jsem měla doma ale úplně jsem na něj zapomněla.. nevíte, jestli je důležité jak dlouho v moči je ? byl tam totiž fakt dlouho, asi 5 hodin, můžu mu věřit ??

sarkachmelova
16. led 2012

@ketra já mám sice desetiměsíční ale dort mám už vymyšlený k roku 🙂 chci dělat piškotové těsto, krém z pudingu, šlehačky, tvarohu a cukru a ovoce 🙂

larryw
autor
16. led 2012

@sarkachmelova vyšel ti pozitivní?

ketra
16. led 2012

@sarkachmelova většinou je v příbalovém letáku napsané po pěti minutách už výsledky neodečítejte; ale já u svého prvního těhu jsem měla dvě čárky na testu asi po 20min. a když jsem si udělala další den zase test, tak se ukázala druhá čárka do minuty, max.dvou