• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Druhosnažilky 2012

(Zamčená)
18. ledna 2012 
to tak je to fakt.... proč nezkusit pilates, že jo... když se to tu nabízí :slight_smile: lepší než jen mlátin hubou, že mě bolí záda a jsem tlustá a že tu nikde není joooogaaa.. :grinning:)) tak prostě bude pilates..
16. led 2012 v 19:01  • Odpověz
@larryw argumentovala jsem obdobně :ú)))
16. led 2012 v 19:02  • Odpověz
@hehena ty jako bavilo. pac je to cviceni ze sem citila ze zabiraji svaly ale taky se tam delalo to panevni svalstvo a tak podobne..
moje mamka rika gauci strecing.. haha.. jako ze lezi na gauci akouka kde co.. :grinning: :grinning:
16. led 2012 v 19:02  • Odpověz
@hehena me se instruktorka zeptala zda nejaky zraneni nebo nejaky potize.. a rekla ze kdyz ses bude cvicit neco a to me bude u toho bolet ze to nemam delat.. nebo jen slabe.. jako pilates a joga jsou si hoooodne podobni fakt
16. led 2012 v 19:03  • Odpověz
holky ja dala malymu takovou susenku jsou to dve takovy obdelnicky slepeny kremem.. jako nic hroznyho ja se ted na nej kouknu a on celej upatlanej.. :grinning: :grinning: a dela bra bra bra.. to jako ze chce jeste.. no dostal jednu a tim koncime.. za hodinu ma veceri a koupat a spat
16. led 2012 v 19:04  • Odpověz
holky musim se priznat ze tahle skupina me fakt bavi.. nova diskuse.. vsechny mame stejnej cil a sen.. mit druhyho broucka doma.. fakt sem tu s vama rada :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
16. led 2012 v 19:05  • Odpověz
@maximka33 Ahojky držím palce at to brzo výjde :wink: snažíme se stejně dlouho :wink:
16. led 2012 v 19:06  • Odpověz
autor
@luciebx já myslím, že je to i tím, že se zatím moc neznáme a máme se pořád o čem bavit :wink:
16. led 2012 v 19:26  • Odpověz
@larryw hrozný co :grinning: :grinning: bylo to kvůli Anežce :grinning:
16. led 2012 v 19:26  • Odpověz
@ketra ahojky, já malé dělala domácí krtkův dort a od babičky dostala z cukrárny, klasický potažený marcipánem a baštila oba!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! (ten marcipán jsme jí teda nedávali, jenom ten piškot s krémem)
16. led 2012 ve 20:00  • Odpověz
Tak u nás se spinká, dneska docela pozdě teda :slight_smile: přemýšlím, co zítra vařit, nějak mi poslední dobou dochází nápady :unamused:
16. led 2012 ve 20:02  • Odpověz
u nás se taky spinká předchvilkou usnul tak snad se nebude vstávat jako dnes v 5 :unamused:
16. led 2012 ve 20:06  • Odpověz
autor
tak u nás se nespí a ještě tak hodinu nebude :stuck_out_tongue_closed_eyes: malej řádí, neustále vylízá z postele a něco vymýšlí....teď ho šel manža zklidnit a ozývá se od tama neskutečnej řehot obou :slight_smile:
16. led 2012 ve 20:13  • Odpověz
i u nas se spi...to bude zasr noc:grinning: i ja jsem za tuhle diskusi moooc rada!uz sem tu nemela kam poradne psat...
16. led 2012 ve 20:21  • Odpověz
tak abych taky něco přidala :grinning: u nás se spí taky :grinning: každý den od 19:30 - 20: 00 do různě 04:30 - 07:00! musím říct, že od dvou měsíců malinká spinká celou noc. problém byl odjakživa se spaním přes den!!!!!! vím, že každý řekne, tak hlavně, že spinká v noci, jasně, ale nejde o nás, ale o malou, jak ji vidím přes
den unavenou, jak si šudlí očička a nemůže zabrat. takže přes den spáváme 0 - 2 hodiny odjakživa!
16. led 2012 ve 20:25  • Odpověz
Tak my dnes máme rekord, Baru ušla + ujela, na střídačku, asi 2km, před osmou padla jak podťatá:slight_smile:

Dort měla Baru s piškotama, zakys. smetanou, jablkama + puding.

@antana123 nechce se mi věřit, že ty by sis s plísní neporadila, hektolitry sava dokážou divy:grinning:
@sarkachmelova taky gratuluju:slight_smile:))
16. led 2012 ve 20:28  • Odpověz
u nás se spí od 20-7(to je nejdýl) a přes den od 11-13:30
16. led 2012 ve 20:28  • Odpověz
@javyb no zatím stále bojuju :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
16. led 2012 ve 20:29  • Odpověz
autor
@imzadi jaká bude noc :grinning: ?
16. led 2012 ve 20:32  • Odpověz
@larryw to melo byt zase...ale tipuju ze bude zasra...vis co :grinning:
16. led 2012 ve 20:34  • Odpověz
tak unas se slospat dneska dyl.. ted sem dokoupala a dala ho lezet.. tu je ani ne 8.. mame o hodku min nez v cr.. a ted tam vyvadi.. sedel na nocniku takovou dobu a nic neudelal.. no nam taky spi celou noc.. od 8 do 8 nekdy 9 rano a pak ma dve hodky behem dne po obede.. jupii ale nez zabere.. to je neco
16. led 2012 ve 20:51  • Odpověz
@larryw a jak ty mas stary ditko.. koukam ze u tebe v profilu toho moc neni.. ne ze bych byla baba zvedavec.. ale vis jak.. ja kdyz neco zapomenu a o nekom neco nevim. mrknu na profil.. a hned vidim .. kluk nebo holka.. vek.. aspon tak.. ale kazdyho vec..
16. led 2012 ve 20:53  • Odpověz
@luciebx se dívám, že malej má narozeniny ve stejný den jako já:slight_smile:))
16. led 2012 ve 20:54  • Odpověz
@javyb jo? to je dobry.. a muj svagr taky.. to bude oslava .. :grinning: :grinning: muj svagr.. manzel jedine manzovi sestry ma bratra a ten je gay.. a tak kdyz sem otehotnela tak se radoval ze ani nedoufal ze on bude nekdy strejdou a kdyz se malej narodil jeste ve stejnej den jako on tak to jasal jeste vic.. no dneska cekaji druhy.. dneska meli termin a nic se nedeje.. cekaji holku.. uz se tesim az si pochovam..
16. led 2012 ve 20:56  • Odpověz
@larryw to u nás má manžel už zakázáno uspávat protože pak je Anežka o dvě hodiny vzhůru dýl :grinning:

@javyb děkuji, zatím je to ale pořád 50% na 50% :confounded:
16. led 2012 ve 20:57  • Odpověz
Ufffff :rolling_eyes: Tak jsem snad konečně uspala dítě, hodinu a půl a usnulo jen v naší posteli, ale i to mu teda trvalo a toho breku :frowning2: Nevím, co to s ním dneska je...
16. led 2012 ve 20:58  • Odpověz
@luciebx :grinning: můj švagr taky čeká holčičku, ale až v červnu:slight_smile:
16. led 2012 ve 20:58  • Odpověz
@romcovaklarka bobek malej, to tak někdy je...
16. led 2012 ve 20:59  • Odpověz
@sarkachmelova 50 na 50 to mám já, ale tobě už se něco ukázalo:slight_smile:, takže tfuj, tfuj, tfuj
16. led 2012 ve 21:01  • Odpověz
@javyb Jo mně ho je taky spíš líto než co jinýho, ale jen doufám, že si z toho neudělá zvyk :sweat_smile:

Jaj taky se těším, až bude malej spát celou noc. Ještě kojíme tak 1-3x za noc. No a než začne spát celou noc, tak budu mít nový miminko :grinning: :grinning: :grinning:
16. led 2012 ve 21:02  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.