Druhosnažilky 2012

larryw
14. led 2012

Ahoj holky, najdete se tady někdo na pokec, kdo už má doma jednoho skřítka chtěl by se v blízké době začít snažit o druhé. Ráda si popovídám jak o dětech co už máme, tak o těch, co by teprve mohli přijít 😀

mufici
17. led 2012

@sarkachmelova moc gratuluju!!! 🙂
Teď jsem dozazila z práce, ale prodrat se závějema, mazec.Holky, dnes nedočítam, nestíhám.

javyb
17. led 2012

@sarkachmelova sranda, hlava malinko zavařená🙂)) Tak zítra další???

sarkachmelova
17. led 2012

@mufici taky jsem zatím nestihla dočíst 😀 sníh vám závidím, tady jen poprašek :-/ a děkuji 🙂

sarkachmelova
17. led 2012

@javyb řekla jsem si, že zítra ráno poslední 😀 pak budu čekat MS 😕

javyb
17. led 2012

@sarkachmelova tak hlavně nebuď smutná, když se MS nedostaví😀

mufici
17. led 2012

@sarkachmelova tady je sněhu 🙂 , sněžilo cely den...

luciebx
17. led 2012

zeny.. tak mam buchtu upecenou.. malej tu lita.. kouka telku.. obcas si hraje.. no a ja se nudim.. pujdu teda nahoru povlict posstel.. dojede kamoska spi u nas.. tak at ma kde spat..

sarkachmelova
17. led 2012

@javyb už jsme si včera s manželem říkali, že se toho nesmíme moc chytit 😀 a já tomu opravdu už nevěřím tak to bude stejné, jako každý měsíc no 😀 jen tenhle je ta naděje o trošku větší 😅

romcovaklarka
17. led 2012

Jaaaaj vy jste se zase rozepsaly, a já tu řešila elektrikáře a telefon a hypotéku a ... 😅
@sarkachmelova Tak ať je z toho pořádná dálnice 😵 😵 😵

larryw
autor
17. led 2012

tak jsme doma z venku a dneska už se fakt těším, až malý usne a lehnu k televizi 🙂

elizabetthka
17. led 2012

Ahoj,mohla bych se přidat?Mám dvě děti,osmiletého chlapečka a tříletou holčičku.s manželem se od listopadu loňského roku snažíme o třetí.Zatím se nezadařilo,mám za sebou samovolný potrat v 9tt a revizi dělohy,takže cesta k dalšímu mimísku asi nebude lehká..

antana123
17. led 2012

@elizabetthka Ahoj vítej 🙂

elizabetthka
17. led 2012

antana123 - děkuji :o)

larryw
autor
17. led 2012

@elizabetthka ahojky, určitě můžeš 😉 ty jsi přímo z brna? držím pěsti, ať se brzy zadaří 😉

imzadi
17. led 2012

@elizabetthka preju at to brzo vyjde!to preju vsem 😉

luciebx
17. led 2012

@elizabetthka ahojky a vitej

@larryw hele jak se to tu rozrusta.. to je super vid.. ja si myslim jak si rikala ze bys to chtela zamknout.. ze klidne o vikendu bys mohla.. vsak uz je nas tu dost.. nebo teda muj nazor.. zalezi i na ostatnich.. 😵 😵 😅

javyb
17. led 2012

@elizabetthka ahoj🙂

larryw
autor
17. led 2012

jj taky si myslím, je nás tady už tolik, že se v tom vůbec nevyznám 😀 akorát na zamčení je asi potřeba vytvořit novou skupinu a napsat adminovi....a já s tou svojí profilovkou nevím, jestli můžu, oni by mě zas naháněli, že si ji mám změnit 😀

sarkachmelova
17. led 2012

@elizabetthka ahoj, tak budu moc držet palce ať se zadaří co nejdříve !!!

@larryw profilovku máš opravdu dobrou 😉

larryw
autor
17. led 2012

@sarkachmelova ale já už jsem to tady psala...pokaždý když jsem nějakou fotku měla, tak mi ji smazali, tak už mě to štvalo 😝

elizabetthka
17. led 2012

Moc všem děkuji za přivítání.. :o)
larryw: jsem kousek od Brna,z menšího městečka,cca 30km od centra :o)
Mohla bych se zeptat maminek,co už dítko mají,jak dlouho jim snažení trvalo? U nás byl chlapeček neplánovaný,brala jsem HA a o holčičku jsme se snažili skoro rok.. 😒

javyb
17. led 2012

@elizabetthka nám to trvalo 8 měsíců od vysazení HA

larryw
autor
17. led 2012

@elizabetthka tady už mají všichni jedno dítě 😉 nám se to zadařilo hned, tak doufám, že jsem si to už nevybrali a že nám to nebude teď trvat o to dýl...jak jsi tu HA brala, že se vám povedl klučík 😀 ?

imzadi
17. led 2012

ditka tu mame vsechny,nam tez defakto 8 mesicu...snad to ted pujde rychlejs... 😵

liskovyorisek
17. led 2012

@sabatko jeee, tak to je náhodička 🙂 Já ti nevím, jestli je Vítek zrovna "stará duše"....je to mazec, občas nevím, kde mi hlava stojí...ale přesto ho miluju nadevše 🙂

liskovyorisek
17. led 2012

Holky, chci se jen zeptat - máte někdo prcka, který hrozně rád pořád běhá okolo čehokoliv? Vítek má už tak tři týdny období běhání "okolo"...okolo stolu, židle, tašky...s tatrovkou pořád okolo, s takovým tím uklízecím vozíčkem pořád okolo stolu, s dětským vysavačem okolo stolu...a já nejlépe musím běhat s ním - občas si připadám jak křeček v takovém tom běhacím kole 😀 A hlavně doufám, že jde o nějakou přechodnou mánii, bo mně z toho jinak cvokne...znáte to někdo, či jsme zase jen my "případ"? 🙂

larryw
autor
17. led 2012

@liskovyorisek já se hlásím...malej obíhá ceý byt, dokola, klidně dvacetkrát 😀 .....s vozítkem jak běhal, to mi ani nepřipomínej, však máme omlácených a poškrábaných spoustu věcí....nevím jestli ho to přejde, malej má den, kdy neběhá ani jednou a pak třeba zase celý den lítá pořád dokola 😀

javyb
17. led 2012

@liskovyorisek u nás se běhá "rovno" - kuchyň, chodba, obývák a zpět

romcovaklarka
17. led 2012

@elizabetthka Ahoj, my jsme Samíka upekli v 5. cyklu po vysazení HA, takže docela rychle 🙂 Ale je fakt, že to jsme se snažili "vědecky" - měření teplotky, ovu testy a tak.

Jinak u nás opět probíhá usínací maraton, je vidět, že je šíleně ospalej, ale prostě ne a ne usnout, zkouším nechat v klidu, kojit, dudlík, sedět u něj... nic 🙄 Včera to samý, do tý doby mi tak pěkně usínal, chjo 😒

mufici
17. led 2012

@elizabetthka ahoj, my se o malou snažili 2 měsíce u ve třetím to vyšlo 🙂