Druhosnažilky 2012

larryw
14. led 2012

Ahoj holky, najdete se tady někdo na pokec, kdo už má doma jednoho skřítka chtěl by se v blízké době začít snažit o druhé. Ráda si popovídám jak o dětech co už máme, tak o těch, co by teprve mohli přijít 😀

sarkachmelova
14. led 2012

@romcovaklarka no jo, Ohrobec máš v profilu, to je kousek 🙂 já vím, ale tady jsme přímo na té hlavní, Libušské.. barák bez zahrady, sice velký jak ... ale zahrada tu není, až bude, tak maličká a hlavně všude samý beton, ze všech stran jsou hnedka další baráky takže nemáme plot, jen všude prostě beton.. ta hlavní mě štve.. na Točný je spousta nevýhod.. největší je, že tam není plyn, pak obchod, špatné MHD.. ale koukat se na šťastné děti jak blbnou v bazénu, nebo na zahradě, hezky z terásky.. večer si udělat táborák, zahrát si na kytaru a přitom být pořád doma.. uvidíme no, musíme to pořádně promyslet..

liskovyorisek
14. led 2012

@romcovaklarka jj děkuju 🙂 No zase další voříšek do rodiny (jsme Oříškovi 😀 ) - měl by to být kříženec pudla a teriéra....ale ten váš je kusanec 🙂

larryw
autor
14. led 2012

@liskovyorisek kolik vážíš? já s tím taky bojuju 😉 a jakou děláš vysokou?

sarkachmelova
14. led 2012

@liskovyorisek ty brďo, tak to máte hodně veselo a mně přijde, že se pořád nudím 😀 😀

romcovaklarka
14. led 2012

@larryw Čistokrevná pouliční směs 😀 Nevíme, je nalezenej. Vet říkal, že by to tipnul na labradora, staforda a brazilskou filu 😅
@liskovyorisek Se jménem dobrý 😀 Páni, ty se nenudíš 😲 Se studiem teda respekt, při mimču bych to asi nedala. Jsi dobrá 🙂 A co studuješ?

malformatio
14. led 2012

@liskovyorisek ahoj 🙂 , tak máte zatím alespoň psí miminko a to lidské se také určitě zadaří 😉
@larryw u nás je teda celkem hnusné počasí a malej stejně ještě spí, takže zůstáváme doma 🙂 a já se stejně musím za dvě hodiny vypařit do práce

sarkachmelova
14. led 2012

@romcovaklarka tak ten je úžasný !!! to je kus psa 😀 kam by jste se chtěli stěhovat ?

liskovyorisek
14. led 2012

@larryw no už jsem něco nabrala, ale na 174cm jsem měla 54kg a to už je dle tabulek podvýživa...tak proto prý trable s cyklem a MS...ale mně to nepřipadalo nějak katastrofální...ale manžel teda žbrblal taky slušně - že si vzal ženskou a má doma chrastící kosti 🙂

romcovaklarka
14. led 2012

@sarkachmelova Jo, tam to znám na Libušské, jsou tam jen takové ty dvorky ☹ Hele na plyn že není, to si zvykneš. Jestli můžu poradit, dej si indukční varnou desku, to máš větší fofr jak na plynu. U nás taky není, obchod takovej - no nic v něm není, školka žádná... ale zas přesně, ten klid a ta zahrada 😵

Budí se mi kulíšek, zatím pa.

liskovyorisek
14. led 2012

@romcovaklarka
@liskovyorisek jo a studuju speciální pedagogiku na TUL v Liberci...obor logopedie...moc mě to baví ale s prckem je to teda fakt mazec...už aby bylo po všem...
teď tu místo učení píšu...ale jsem hrozná, budu dělat cokoliv, jen abych se nemusela učit - snad půjdu i mýt okna 😀

liskovyorisek
14. led 2012

@sarkachmelova my jsme s prckem utekli z centra Prahy - z Vinohrad taky za Prahu, stali se z nás vesničani - je tu taky jen večerka, autobus sem tam..ale ten klid a možnost být venku s malým, zahrada...to se nedá srovnat...

larryw
autor
14. led 2012

@romcovaklarka no každopádně mazec, my to přišlo jako nějaký míšenec, jsem takovýho hafana snad ještě neviděla 🙂
@malformatio ty pracuješ 😲 jsi dobrá, co děláš?
@liskovyorisek podvýživu mám taky, ale MS zatím dobrý...ono je to těžký, my to máme v rodině, jím jak čuník a nic, no jsem zvědavá po druhým mimču, možná budu mít opačný problém 😀

liskovyorisek
14. led 2012

@malformatio chodíš do práce? na částečný?

sarkachmelova
14. led 2012

@liskovyorisek to je milé, chrastící kosti 😀

@romcovaklarka jde o topení víš, nevím, jak bych zvládala chodit pořád topit do sklepa, ještě venkem 😀 taky topíte v kamnech ? indukční varnou máme teď a je super 🙂 jojo, Libuš je prostě samý beton, ale dalo nám dost práce si to tu udělat, barák máme vevnitř už celý hotový a je prostě dokonalý a ty místnosti jsou neuvěřitelně veliké, děti by to jednou 100% využili, ale víc,než zahradu ? kam by si vodili kamarády k táboráku, k bazénu, na zahradní party a tak ? 😀 bude to velké rozhodování..

larryw
autor
14. led 2012

@liskovyorisek na okna se vyprdni, to buď raděj tady 😀 to je dálkový studium na tři roky nebo jak to je? a jakou střední máš předtím?nechápu jak zvládáš přednášky, to je jednou týdně nebo jak?

liskovyorisek
14. led 2012

@larryw hele mně to nepřišlo tak strašný a max mi vyhovuje, že můžu vyluxovat lednici a nic...spíš mi to už dělalo brikule s MS...tak jsem to o Vánocích dohnala a mám už 58kg, což je už dle dr. dobrý...ono s prckama se člověk nezastaví a jestli to máš i podložené geny, tak to je jasný 🙂

luciebx
14. led 2012

ahojky maminy.. mame doma rok a pul staryho prcka.. a tak v lete planujem ze se zacneme snazit.. tak uvidime.. nic sice neberu.. a obcas nam to ujede takze se da rict ze se mooozna jakoby snazime uz ted.. ale nejak to nehrotime.. spis az v lete kdy malymu budou 2 roky tak pak bych chtela byt tehu..

sarkachmelova
14. led 2012

@liskovyorisek musí to být super, otázka je, jestli to děcko ocení třeba pak i v pubertě ? kdy všichni po škole někam půjdou a on bude muset na bus, jinak mu jede další až za 2 hodiny ? a kroužky, a tak.. Honza na té točné vyrůstal a říkal, že mu ten bus vycházel tak, že buď byl ve škole o hodinu dřív, nebo o hodinu později a v zimě stepovat hodinu před školou asi nic moc.. ale prostě koukat se z terasy na západ sluníčka, při kafíčku, Rasty by byl taky totálně šťastný.. no .. bude to boj 😀

larryw
autor
14. led 2012

@luciebx ahoj, vítej 😉 ...ty jo jsem nečekala, že se nás tady najde tolik, ještě k tomu v sobotu odpo 😀

luciebx
14. led 2012

diky.. no vis co sobota.. my byli rano v detskym koutku.. malej se ted probudil a planuju vyrazit do teska.. takze my byvame v poledne stejne doma.. pac malej po obede tak na dve hodky chodi spat..

ja si myslim ze nas tu je kupa kdo se chce zacit brzy snazit..

larryw
autor
14. led 2012

my většinou o víkendu doma nebýváme, dneska mám po dlouhý době sobotu, kdy nikam nemusíme a je to super 🙂

malformatio
14. led 2012

@larryw @liskovyorisek jj po půl roce od porodu jsem se vrátila na plný úvazek do práce, je to celkem záhul v kombinaci s péčí o malého, ale dá se to. Dělám na směny a tak mám i dost volna 🙂

liskovyorisek
14. led 2012

@sarkachmelova my topíme krbem - máme teplovodní krb s napojením na radiátory - přikládám v obýváku a v poho...proo případ nouze je elektrokotel, ale ten letos ještě nebyl puštěný...takže finančně super a časově taky, malej mi ke kamnům taky neleze, je naučený že nesmí.
@larryw jj dálkově na tři roky, ale měla jsem rok přerušeno - po porodu jsem si chtěla malého užít a nestresit se školou...a střední mám turismus, tak jsem před tím musela absolvovat i středoškolské pedagogické - naštěstí to šlo splnit dvouletým kvalifikačním pedag.minimem...ale si to spočti a už táhnu sedmý rok ☹ Tak už to chci mít z krku...a to bych pak někdy ještě ráda Mgr. ale to až tak za pár let...teď budu ráda, že doklepu státnice - kor s mým studijním přístupem 😀

luciebx
14. led 2012

@larryw tak to ja mivam soboty volny.. ale zitra jdu do prace... ale pondeli utery mam zase volno takze dobry.. ja ziji v UK a chodim na par dni v tydnu do obchodu.. abych se doma nenudila.. tchanovci hlidaji.. takze dobry.. ale na nakup bohuzel musim sama..

larryw
autor
14. led 2012

@malformatio a v jakém pracuješ oboru?

liskovyorisek
14. led 2012

@sarkachmelova hele to je jasný, to je jen na vás. Jestli mne jednou malej za to prokleje nevím, ale snažíme se mu dát max. výhod co může jako dítě využít 🙂

larryw
autor
14. led 2012

@liskovyorisek no jsi dobrá, mě už by to teda tak dlouho nebavilo 🙂 ...to se dá studovat jen s ped. střední? a z čeho jsi měla přijímačky?
@luciebx taky bych klidně něco dělala, jenže babičky daleko, manža by mohl jen o víkendech a to jsme zas rádi, že jsme spolu

malformatio
14. led 2012

@larryw dělám ve zdravotnictví

liskovyorisek
14. led 2012

@malformatio ty jo, tak to máš můj obdiv! já jsem zvládla pár víkendů přednášek a max si jdu občas o víkendu přivydělat jako obsluha pro catering, ale jinak si užívám malého a to, že to zatím manžel zvládá táhnout 😀

larryw
autor
14. led 2012

@malformatio tak to máme asi stejný povolání 😉