Druhosnažilky 2012

larryw
14. led 2012

Ahoj holky, najdete se tady někdo na pokec, kdo už má doma jednoho skřítka chtěl by se v blízké době začít snažit o druhé. Ráda si popovídám jak o dětech co už máme, tak o těch, co by teprve mohli přijít 😀

hehena
17. led 2012

taky nestíhám reagovat... nějak se to tu rozrůstá do neuvěřitelných rozměrů...

@larryw nejde uzamknout už stávající diskuse? to by byla docela škoda :( pak bych snad adminy poprosila, aby tuto smazali....

hehena
17. led 2012

@daisyr
@discreet vítám a držím ve snažení paluchy! 🙂

liskovyorisek
17. led 2012

@hehena děkujuuuu, tak v tom nejsem sama 😀 Ty taky ještě nespíš? A jak je ti? Já jsem orvaná jak samice...s malým se přes den naučím velký kulo - páč furt běhám nebo pořád mele a já se nemůžu soustředit....tak se to snažím teď dohnat, ale ani nevím, co čtu...už jsem dvakrát vytuhla...

hehena
17. led 2012

@liskovyorisek je mi docela bře, bže jsem vypila teď tři hrnky černýho čaje a spolykala paralen a ibáč a nos jsem si asi 10x vyšplíchala kapkama, bže jak dejchám chvíli pusou jsem nepříčetná a mám ihned rozpraskanou hubu 😀))) takže jsem nafetovaná až běda. já jsem noční pták, mám potíž zabrat, když jdu dřív. já jsem z prcka taky hotová. ale z toho, že byl dneska fakt na ránu :( pořád si vymejšlel, vztekal se a kňoural... kdyby mlel, byla bych radši, ale u tebe je zas pochopitelný, že by se ti hodilo, kdyby chvíli mlčel... mě to prckovo mručení leze už tak na mozek, že bych si radši vlezla do pračky než to furt poslouchat.

hehena
17. led 2012

dneska i muž říkal, že mít takový dva, tak se pověsíme, bo nás teda nenechal ani na chvíli v klidu u jídla a oba jsme od stolu vstávali asi 10x 🙂)) ještě do toho má období, kdy nechce nic jíst a po pár vteřinách u jídla začne parádně mlátit furt dokola vidličkou, když mu jí sebere, tak hnedle bulí... takže co se jídla týče furt dokola vymejšlíme, co do něj nacpat. je teď prostě kluk vymejšlivá, vzteklá, protivná, ale stejně se na něj co chvíli sápem, abysme ho pomuchlalil... 😀 😅

larryw
autor
18. led 2012

ahoj holky, krásné ráno
@hehena já nevím, jak to přesně je, ale myslím, že se musím vytvořit nová diskuze, tato uzamknout a po čase ji admini smažou...nebo nevím....no každopádně už bych to pomalu udělala, stejně jako tu tabulku, ale nevím, mám pocit, že je tady třeba někdo, kdo napsal jeden dva příspěvky a pak už tady nebyl, tak asi ještě počkám, každopádně se v tom nevyznám vůbec 😀
@hehena @liskovyorisek jste fakt noční sovy 🙂 já teda chodím spát taky kolem půlnoci, ale nebaví mě tak dlouho sedět na netu 🙂

imzadi
18. led 2012

i ja preju dobre ranko, u nas noc teda masakr...a vstavani pred 6, fuuuuj...no ale dneska jedeme na vylet do nemecka...jinak i ja jsem za to zamknout, ale jak pise @larryw , je nutne udelat diskusi novou a tam se presunout...

pekny den vsem! a kdo dnes testuje, snazi se a tak ?🙂)

ketra
18. led 2012

Dobré ránko, tak u nás dneska nádhera. Maty šel spát v osm, vzbudil se před pátou na kojení a pak chrupnul až do sedmi. Takže dneska jsme vyspinkaní do růžova. I zoubky si nechal po snídani bez problémů umýt 🙂

larryw
autor
18. led 2012

@ketra jé vy už jste po snídani, já musím jít dát honem malému, jsem tady nějak zakysla 🙂
no každopádně je nás tady 24, s tím, že některé holky, tady třeba byly jen jednou, ale je těžko říct, zda sem budou chodit nebo ne, protože to tady jede dost v tempu a je jasný, že některý to třeba nestíhají tak pravidelně přispívat a tak 🙂 tak nevím, ale myslím, že na zamčení už by to bylo 😀

liskovyorisek
18. led 2012

@hehena hmmmm, taky to teda slušně do sebe lifruješ, ale chápu to, jestli už jsi po x-té od léta marod, tak bych se taky cpala čímkoliv, jen aby bylo zase líp - a nedělala ti dr. nějaký vyšetření? co imunologie? Já měla na podzim jedna atb a sbírala jsem se z toho asi měsíc - totál rozhozené trávení atd. ....hnus!
Jinak teda máme dítka fakt velmi podobná...malej mi nedá přes den skoro minutu vydechnout...u stolu si taky s manžou posedíme v klidu tak pět vteřin...všechno nám musí ukázat, u všeho musíme být...dostal od ježucha obchůdek, tak v něm musím imrvére sedět a mladej mi vaří kávu 😀 Takže státnice nestátnice, já dřepím v krámku a saju plastový hrneček, páč jinak je scéna, řev, vztek...poslední dobou mně teda zkouší solidně - není den, co není bit...moje klidné a domlouvací metody totiž nějak nezabírají...Dnes v noci to byl masakr - byl vzhůru snad tisíckrát - křičí po mně, buší do zdi nohama...chce mlíko, pak zase ne, chce ke mne, pak zase ne...no tak to byl fakt horor...tak byl bit i v noci...poslední dobou na mně pořád hrozně křičí...klidné vysvětlení, že se to nedělá nepomáhá...tak holt vždycky jednu chytne, aby si to fakt spojil, že to je moc...NO jestli mi se někdy s dítkama sejdeme, tak to bude zajímavé - my obě někde usazený nebo běhací kolem stolu s dvěma raubířema 😀

liskovyorisek
18. led 2012

@larryw ahojík - každopádně by to chtělo zkusit nějak probrat...ale je to fakt na dlouho,to je jasný...myslím, že není problém se přesunout jinam,pokud se to fakt musí tímto postupem....jinak taktéž dobré ráno 🙂

mufici
18. led 2012

Dobré ráno, zdravím z pracovního procesu 🙂 . Včera mě Aňa fakt dostala, snažila jsem se jí vysvětlit, že si hračky po sobě prostě musí uklidit a ona pořád stála a nic a nakonec to zakomčila větou a stejně Tě mám ráda, maminko! No, a co jí na to chcete říct...

liskovyorisek
18. led 2012

@imzadi tak my máme po snažení...takže nenáviděná fáze čekání...24DC-břicho podivně bolí a druhý den špinění...tak nevím, co to má zase být...Jak jste na tom vy?

larryw
autor
18. led 2012

@liskovyorisek no jo, oni prcci zkouší, co si můžou dovolit....malej taky občas jednu chytí, nehledě na doporučení, že musím člověk klidně vysvtělovat atd atd....ale je teda fakt, že spoustu věcí ty děti okoukávají, že když já mu třeba plácnu, tak pak on, když se mu něco nelíbí, tak mi jde taky plesknout 🙂 tak to chce asi opravdu trošku s mírou 😀 ale kdyby mě v noci takhle vytáčel tak nevím...něco jinýho je malý mimčo, který se po třech hodinách budí na kojení a něco jinýho tohle
no já tu diskuzi asi založím a pak postupně budu umazávat ty, co tam nebudou chodit nebo nevím 😀
@mufici to je zlatíčko 🙂

liskovyorisek
18. led 2012

@mufici dobré ránko i tobě 🙂 by mně zajímalo,kdo je tyhle věty učí používat 🙂 to pak člověk nemá slov....jj u nás je to s uklízením taky občas těžký...kolikrát v zájmu klidu a předejití mega scéně si ty hračky radši uklidím sama...

mufici
18. led 2012

@liskovyorisek no, ona vůbec má takové obraty.Onehdy mi spadla čelist na zem, to když se mě ptala, jaký je přirozený predátor mravenečníka...
@larryw je a velké 🙂

liskovyorisek
18. led 2012

@larryw asi tak jak říkáš - už je toho na mně v noci moc...dva roky jsem se nevyspala, tak prostě už klidná v noci fakt nesjem - skáču pořád, jak mladej píská a on pak v noci tohle...nechci ho nějak řezat, ale mám pocit, že mi poslední dobou snaží hoooodně přerůstat přes hlavu...fakt zkouší, kam až může zajít...hele, u nás doma se nikdy nic nevysvětlovalo - byli jsme vychovaní tak, že jen se mamka podívala a my věděli, co máme dělat...já teda taky razím nenásilnou výchovu, v klidu, vysvětlit...ale náš malej vztekloun a nervák na to jaksi vůbec nereagujej...takže nervy mám na pochodu já, manžel a malej je vysmátej...my oba nevychrápaní a malej pusu od ucha k uchu....ale zase jsou i lepší dny, kdy si to moc užíváme - je taky fakt, že jsem ted uzel nervů 🙂

liskovyorisek
18. led 2012

@mufici no to je teda šikula - to bych si sedla na zadek taky 🙂

larryw
autor
18. led 2012

@mufici noooooo tak to bych musela přemýšlet, co na to říct 😀
@liskovyorisek no já když jsem nervozní, kvůli něčemu, tak se mi taky všechno s malým zdá horší a hůř reaguju....je to pochopitelný, vzhledem k tomu, jak biflíš a co tě čeká...ale neboj, všechno zvládneš a bude líííííp 😉

imzadi
18. led 2012

holky v patek jdu na gyndu,ale nemam hlidani,myslite ze je to ok jit tam s malym?

antana123
18. led 2012

Přeju dobré ránko 🙂
@imzadi to nevám co ti poradit já na gyndu chodím tak aby s malým byl muž 😒

larryw
autor
18. led 2012

@imzadi já jsem byla v pondělí s malým, sestřičky říkali, že je to v poho, měli tam pro děcka nachystaný hračky, jenže malýho samo bavily jen do té doby, než jsem se mu ztratila z očí...potom chtěl jít za mnou, takže přišel v tom nejlepším a koukal u vyšetření na mě 😅 a to jsem se předtím dohadovala s manžou, jestli si prostě nemůže tu chvilku udělat, aby ho pohlídal...takže jsem říkala, že to bylo naposled 🙄

antana123
18. led 2012

@discreet Ahojky to jsme se tady sešli co??? 😀 😀 😀 😀
@daisyr vítej 😉

antana123
18. led 2012

jinak u nás se vstávalo v 7:30 super 😀

antana123
18. led 2012

@larryw právě proto jsme ho sebou nebrala 😒

imzadi
18. led 2012

@antana123 @larryw jenze chlap ma ted projekt,ze fakt doma byt nemuze...no uvidime 😕

ketra
18. led 2012

@larryw tak jsem přemýšlela jestli mám vzít příště malýho s sebou, no raděj ne, hezky pošupajdí k babičce - nebo spíš babička za ním

antana123
18. led 2012

@imzadi tak jasně někdy se stane že hlídání prostě nejde bude muset hlídat sestřička...

larryw
autor
18. led 2012

@imzadi no měli jsme to taky tak, nešlo to jinak...ale tvůj prdís je ještě menší, vezmeš kočár, bude v něm, bude tam mít hračku, otočíš ho kdyžtak zádama a je to 😉

imzadi
18. led 2012

@larryw kocar prave nejde,ordinace v patre bez vytahu😝 no to bude veselo zase...