• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Druhosnažilky 2012

(Zamčená)
18. ledna 2012 
Dobré ráno:slight_smile: Tak my máme uvařeno a čekáme na sestřenku s 3letým chlapečkem, dočtu až Bambulín usne v poledne - tady se kecá i v noci, to je mazec:slight_smile:))

@hehena hlásím ucpané dutiny, bolest hlavy a obří únavu - naposledy jsem byla nemocná o vánocích... tak se přidávám do klubu, tk hlavně ,aby to nechytla i Baru

@discreet Ahooooooooooooooooooj:grinning:
18. led 2012 v 08:37  • Odpověz
autor
@imzadi tak vem hračky, on je mladší, nebude to tolik v nímat :wink:
18. led 2012 v 08:39  • Odpověz
autor
@javyb ať jsi brzy fit :wink:
18. led 2012 v 08:39  • Odpověz
@imzadi já malou berou sebou, ale je to v klidu, protože moje mamka tam dělá sestru, takže chodíme až poslední a hraje si s babičkou - takže jsem ti nepomohla
18. led 2012 v 08:42  • Odpověz
@liskovyorisek
@hehena - holky, tak to já se k Vám s tím běhacím a neustále hlučným a ječícím dítkem ráda přidám:grinning:
18. led 2012 v 08:43  •  2 děti  • Odpověz
@larryw díky, už tady valím Barunčiny kapky Sinupret, tak uvidíme, jestli to bude fungovat:slight_smile:
18. led 2012 v 08:43  • Odpověz
@javyb jé tak at si brzo fit :wink:
18. led 2012 v 08:44  • Odpověz
@javyb jo ty měl i malý a super :wink:
18. led 2012 v 08:44  • Odpověz
@liskovyorisek to není možný, mám úplně stejný pocit, že mlaďas prostě zkouší, kam až může zajít a co si tím svým občas až hysterickým řevem může vydupat - mimochodem nedávno mi mezi řečí oznámil, že je maminka tukan a tatínek taky tukan :slight_smile: , no a pak dodal to jeho miluju mámu :grinning:
18. led 2012 v 08:48  •  2 děti  • Odpověz
Ahoj holky, teda vy jste se rozjeli, tři stránky jste prokecaly :slight_smile: já jsem pořád nemocná a od včera už i Anežka :frowning2: jinak třetí testování, třetí dušík, zase docela dost slabý.. MS očekávám dneska ale mám vždy tak 3 dny zpoždění, tak snad se nedostaví :slight_smile:
Přes den už se sem asi nedostanu, máme toho dneska hodně. Tak mějte krásný den !!!!!
18. led 2012 v 08:49  • Odpověz
@sarkachmelova držím palce at sílí :wink:
18. led 2012 v 08:51  • Odpověz
autor
@sabatko :grinning: :grinning: tukan :grinning:
@sarkachmelova určitě bude sílit, držím pěsti :wink:
tady je dneska zase zataženo, tak ještě nevím, co podniknem, malý je nějaký načatý, tak nevím
18. led 2012 v 08:54  • Odpověz
@sabatko a pak vychovávej, já bych se svalila smíchy:grinning:

@antana123 díky:slight_smile:
18. led 2012 v 08:57  • Odpověz
Krásné ráno holky, já jsem před chvílí v stávala. Konečně začínám nabírat síly po pracovních maratonech. Zvířák je také hodný a spí skoro dvanáct hodin v kuse :slight_smile: . Jinak v severních Čechách svítí sluníčko, tak doufám, že to do odpoledne vydrží :slight_smile:
@sarkachmelova určitě se brzy objeví dálnice :wink:
18. led 2012 v 08:59  • Odpověz
Taky jsem zkusila opětovat, že Jindříšek je taky tukan a on mi s ledovým klidem oznámil, že Jindra néééénííí :slight_smile:
@javyb tak ať se dáš brzy dohromady
@larryw jsem taky pro zamknutí diskuse, nemusí všichni vědět, že jsem tukan, že :grinning: :grinning:
18. led 2012 v 09:04  •  2 děti  • Odpověz
@malformatio hlásím že na vysočině svítí taky :grinning: :grinning:
18. led 2012 v 09:06  • Odpověz
@antana123 na Vysočině svítí sluníčko? Tak to je teda co říct :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
18. led 2012 v 09:10  • Odpověz
v jižních čechách taky sluníčko :slight_smile:
18. led 2012 v 09:25  • Odpověz
18. led 2012 v 09:33  • Odpověz
Holky, tak u nás se tento měsíc definitivně nezadařilo :frowning2: , tak snad příští.. :slight_smile:
18. led 2012 v 10:15  • Odpověz
ahoj holky :slight_smile:

@sabatko tukan :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: taky bych se svalila smíchy... to snad není možný :slight_smile:)))) :grinning: :grinning: :grinning:

@mufici škoda, že tu enní možnost "nelíbí se mi"... škoda. tak držím palce do dalšího kola!
18. led 2012 v 11:02  • Odpověz
@javyb no tak to je skandální... roznáším bacily i po netu, se picnu! :slight_smile:) já se taky furt cejtím pod psa. zvýšená teplota. spalo se mi teda kupodivu dobře, ale probuzení zas nic moc. ta bolest celýho těla je asi nejhorší. zbytek by ušel.
@sarkachmelova tak vy taky? no to je vrchol.... :(
a čím testuješ Šári? nemáš mamatest 10?
18. led 2012 v 11:04  • Odpověz
@mufici to mě mrzí já na mrchu taky čekám a zatím nic a to mám už 4 den vysazený utroš a nic ani mě břicho nebolí :unamused:
18. led 2012 v 11:05  • Odpověz
@liskovyorisek :grinning:))))) čoveče donedávna to bylo docela hodný dítě. i když on to má ve vlnách... teď se asi doma už solidně nudí. ale taky už začíná to zkoušení... dělá věci naschvál a dívá se na mě a směje se se zvednutým obočím a tak dále.... v noci mi naštěstí scény nedělá, to bych zhebla teda. to tě děsně lituju!!!!

@imzadi je hodně mamin co musí chodit s dítětem, zvlášť když čekají druhý. vídala jsem je takhle v ordinaci. na tohle by bylo možná dobrý takový to cestovní sedátko, přidělala bys ho v ordinaci na židli a bylo by, ale to takhle na rychlo asi nevyřešíš... tak snad ti tam pohlídá sestra, kdyžtak zavolej dopředu, jestli by to nebyl problém.
18. led 2012 v 11:11  • Odpověz
holky já mám jednu potíž..... moje dítě si furt hryže nehty :((((( ale jako hodně, před pár dny až do krve.. nevíte co s tím????
18. led 2012 v 11:12  • Odpověz
@antana123 vypadá to nadějně, kéž by vám to vyšlo! co teplota? neměříš?
u mě je teda teplota před MS bezpředmětná, bo mi klesá až při MS, takže já bych stejně nevěděla....
18. led 2012 v 11:13  • Odpověz
@hehena né u nás naděje určo není děla jsme test ořed 2 dny a nic proto jsme i utroš vysadila a neměřím bo jsem chodila na UTZ a tam mi řekli kdy bude ovulka i na ní jsme měla prehnyl takže vím že ovu byla 14-16DC
18. led 2012 v 11:19  • Odpověz
@sabatko díky

@mufici škoda:frowning2:

Tak u nás se chrní, malá je protivná jako snad nikdy, at už ty poslední zuby vylezou nebo mě švihne....
18. led 2012 v 11:28  • Odpověz
Tak Maty už si půl hodinky chrupká, obídek se nám vaří a já relaxuju...
18. led 2012 v 11:30  • Odpověz
@sabatko Tukan dobrý :grinning:
@hehena Tak to nevím, já si je taky hryžu :angry: A pomáhá mi jedině nechat si udělat gelovky, ale to ti asi nepomůže, viď :sweat_smile:
@sarkachmelova Holka ty napínáš. Tak na tebe myslím, ať je ta druhá čárka zítra už pořádná :slight_smile:

Jinak u nás je taky krásně. My jsme jezdili dopoledne do sekáče, taťka nám tam včera koupil dvě kombinézky a budnu, ale jedna kombinézka i bunda byly malé, tak jsem to jela vyměnit za čtyři trička, tepláčky a ponožky :slight_smile: Škoda ta chlupatka byla nádherná, jenže bohužel já jak dávám látkovky, tak je Samovi všechno malý přes zadeček :grinning: Ale šusťáková kombinézka impidimpi je taky moc krásná a je mu dobře, a zas má aspoň zas i pár věcí nadoma.No a odpoledne jedeme do Sika nechat si udělat návrhy koupelen do domečku, tak snad si tam nevymyslím nic moc drahého, aby mi pak nebylo líto, když to tam nedám :sweat_smile:
18. led 2012 v 11:30  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.