Druhosnažilky 2012

larryw
14. led 2012

Ahoj holky, najdete se tady někdo na pokec, kdo už má doma jednoho skřítka chtěl by se v blízké době začít snažit o druhé. Ráda si popovídám jak o dětech co už máme, tak o těch, co by teprve mohli přijít 😀

javyb
18. led 2012

Dobré ráno🙂 Tak my máme uvařeno a čekáme na sestřenku s 3letým chlapečkem, dočtu až Bambulín usne v poledne - tady se kecá i v noci, to je mazec🙂))

@hehena hlásím ucpané dutiny, bolest hlavy a obří únavu - naposledy jsem byla nemocná o vánocích... tak se přidávám do klubu, tk hlavně ,aby to nechytla i Baru

@discreet Ahooooooooooooooooooj😀

larryw
autor
18. led 2012

@imzadi tak vem hračky, on je mladší, nebude to tolik v nímat 😉

larryw
autor
18. led 2012

@javyb ať jsi brzy fit 😉

javyb
18. led 2012

@imzadi já malou berou sebou, ale je to v klidu, protože moje mamka tam dělá sestru, takže chodíme až poslední a hraje si s babičkou - takže jsem ti nepomohla

sabatko
18. led 2012

@liskovyorisek
@hehena - holky, tak to já se k Vám s tím běhacím a neustále hlučným a ječícím dítkem ráda přidám😀

javyb
18. led 2012

@larryw díky, už tady valím Barunčiny kapky Sinupret, tak uvidíme, jestli to bude fungovat🙂

antana123
18. led 2012

@javyb jé tak at si brzo fit 😉

antana123
18. led 2012

@javyb jo ty měl i malý a super 😉

sabatko
18. led 2012

@liskovyorisek to není možný, mám úplně stejný pocit, že mlaďas prostě zkouší, kam až může zajít a co si tím svým občas až hysterickým řevem může vydupat - mimochodem nedávno mi mezi řečí oznámil, že je maminka tukan a tatínek taky tukan 🙂 , no a pak dodal to jeho miluju mámu 😀

sarkachmelova
18. led 2012

Ahoj holky, teda vy jste se rozjeli, tři stránky jste prokecaly 🙂 já jsem pořád nemocná a od včera už i Anežka ☹ jinak třetí testování, třetí dušík, zase docela dost slabý.. MS očekávám dneska ale mám vždy tak 3 dny zpoždění, tak snad se nedostaví 🙂
Přes den už se sem asi nedostanu, máme toho dneska hodně. Tak mějte krásný den !!!!!

antana123
18. led 2012

@sarkachmelova držím palce at sílí 😉

larryw
autor
18. led 2012

@sabatko 😀 😀 tukan 😀
@sarkachmelova určitě bude sílit, držím pěsti 😉
tady je dneska zase zataženo, tak ještě nevím, co podniknem, malý je nějaký načatý, tak nevím

javyb
18. led 2012

@sabatko a pak vychovávej, já bych se svalila smíchy😀

@antana123 díky🙂

malformatio
18. led 2012

Krásné ráno holky, já jsem před chvílí v stávala. Konečně začínám nabírat síly po pracovních maratonech. Zvířák je také hodný a spí skoro dvanáct hodin v kuse 🙂 . Jinak v severních Čechách svítí sluníčko, tak doufám, že to do odpoledne vydrží 🙂
@sarkachmelova určitě se brzy objeví dálnice 😉

sabatko
18. led 2012

Taky jsem zkusila opětovat, že Jindříšek je taky tukan a on mi s ledovým klidem oznámil, že Jindra néééénííí 🙂
@javyb tak ať se dáš brzy dohromady
@larryw jsem taky pro zamknutí diskuse, nemusí všichni vědět, že jsem tukan, že 😀 😀

antana123
18. led 2012

@malformatio hlásím že na vysočině svítí taky 😀 😀

malformatio
18. led 2012

@antana123 na Vysočině svítí sluníčko? Tak to je teda co říct 😀 😀 😀 😀 😀 😀

ketra
18. led 2012

v jižních čechách taky sluníčko 🙂

antana123
18. led 2012

@malformatio to jo 😀 😀

mufici
18. led 2012

Holky, tak u nás se tento měsíc definitivně nezadařilo ☹ , tak snad příští.. 🙂

hehena
18. led 2012

ahoj holky 🙂

@sabatko tukan 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 taky bych se svalila smíchy... to snad není možný 🙂)))) 😀 😀 😀

@mufici škoda, že tu enní možnost "nelíbí se mi"... škoda. tak držím palce do dalšího kola!

hehena
18. led 2012

@javyb no tak to je skandální... roznáším bacily i po netu, se picnu! 🙂) já se taky furt cejtím pod psa. zvýšená teplota. spalo se mi teda kupodivu dobře, ale probuzení zas nic moc. ta bolest celýho těla je asi nejhorší. zbytek by ušel.
@sarkachmelova tak vy taky? no to je vrchol.... :(
a čím testuješ Šári? nemáš mamatest 10?

antana123
18. led 2012

@mufici to mě mrzí já na mrchu taky čekám a zatím nic a to mám už 4 den vysazený utroš a nic ani mě břicho nebolí 😒

hehena
18. led 2012

@liskovyorisek 😀))))) čoveče donedávna to bylo docela hodný dítě. i když on to má ve vlnách... teď se asi doma už solidně nudí. ale taky už začíná to zkoušení... dělá věci naschvál a dívá se na mě a směje se se zvednutým obočím a tak dále.... v noci mi naštěstí scény nedělá, to bych zhebla teda. to tě děsně lituju!!!!

@imzadi je hodně mamin co musí chodit s dítětem, zvlášť když čekají druhý. vídala jsem je takhle v ordinaci. na tohle by bylo možná dobrý takový to cestovní sedátko, přidělala bys ho v ordinaci na židli a bylo by, ale to takhle na rychlo asi nevyřešíš... tak snad ti tam pohlídá sestra, kdyžtak zavolej dopředu, jestli by to nebyl problém.

hehena
18. led 2012

holky já mám jednu potíž..... moje dítě si furt hryže nehty :((((( ale jako hodně, před pár dny až do krve.. nevíte co s tím????

hehena
18. led 2012

@antana123 vypadá to nadějně, kéž by vám to vyšlo! co teplota? neměříš?
u mě je teda teplota před MS bezpředmětná, bo mi klesá až při MS, takže já bych stejně nevěděla....

antana123
18. led 2012

@hehena né u nás naděje určo není děla jsme test ořed 2 dny a nic proto jsme i utroš vysadila a neměřím bo jsem chodila na UTZ a tam mi řekli kdy bude ovulka i na ní jsme měla prehnyl takže vím že ovu byla 14-16DC

javyb
18. led 2012

@sabatko díky

@mufici škoda☹

Tak u nás se chrní, malá je protivná jako snad nikdy, at už ty poslední zuby vylezou nebo mě švihne....

ketra
18. led 2012

Tak Maty už si půl hodinky chrupká, obídek se nám vaří a já relaxuju...

romcovaklarka
18. led 2012

@sabatko Tukan dobrý 😀
@hehena Tak to nevím, já si je taky hryžu 😠 A pomáhá mi jedině nechat si udělat gelovky, ale to ti asi nepomůže, viď 😅
@sarkachmelova Holka ty napínáš. Tak na tebe myslím, ať je ta druhá čárka zítra už pořádná 🙂

Jinak u nás je taky krásně. My jsme jezdili dopoledne do sekáče, taťka nám tam včera koupil dvě kombinézky a budnu, ale jedna kombinézka i bunda byly malé, tak jsem to jela vyměnit za čtyři trička, tepláčky a ponožky 🙂 Škoda ta chlupatka byla nádherná, jenže bohužel já jak dávám látkovky, tak je Samovi všechno malý přes zadeček 😀 Ale šusťáková kombinézka impidimpi je taky moc krásná a je mu dobře, a zas má aspoň zas i pár věcí nadoma.No a odpoledne jedeme do Sika nechat si udělat návrhy koupelen do domečku, tak snad si tam nevymyslím nic moc drahého, aby mi pak nebylo líto, když to tam nedám 😅