Druhosnažilky 2012

larryw
14. led 2012

Ahoj holky, najdete se tady někdo na pokec, kdo už má doma jednoho skřítka chtěl by se v blízké době začít snažit o druhé. Ráda si popovídám jak o dětech co už máme, tak o těch, co by teprve mohli přijít 😀

misullka
16. led 2012

já myslím, že to by na to mít vliv nemělo. Ty hodnoty toho cG nebo jak se to jmenuje jsou v moči stejný i po 5ti hodinách..

misullka
16. led 2012

@larryw tak loni tu vzali všechny zapsané děti, tak budu doufat, že se situace nezmění. Já bych menší rozdíl asi nechtěla..resp. nezvládla. Malý je lenoch, pořád by se nosil nebo vozil v kočárku..a když má tu svojí lítací náladu, tak zase není k zastavení..vůbec netuším, jak bych to dělala mít k tomu ještě jedno mimi v kočárku. To bych musela Matejka asi přivázat na vodítko ;)

larryw
autor
16. led 2012

@misullka u nás vůbec, nejmladší berou 4 letý děti, jinak je plno, tříletý se dostanou tak dvě...

luciebx
16. led 2012

@sarkachmelova no ja bych verila.. ale podle toho asi jak je ta carka silna.. vyfot a hod sem.. my se radi kouknem 😵

luciebx
16. led 2012

holky venku takova zima.. ze sme tam byli tak pul hodky a sup dom.. akt.. kosa jako blazen.. a to na anglii neni zvykem.. ja tak zimu nesnasim.. no chci jeste ostrihat psika.. a dat ji vykoupat a pak uklidit koupelnu po ni.. uff.. ale nejak sem si sedla a nic se mi nechce.. 😀 😀 😀

larryw
autor
16. led 2012

@luciebx no my hoďku a půl,, ale zrzlí jsme byli jak hovínka 🙂

sarkachmelova
16. led 2012

@ketra příbalový leták jsem právě vyhodila.. a byl tam asi fakt 5 hodin..

@larryw vyšel, ale strašně slabě..

sarkachmelova
16. led 2012

@luciebx hrozně slabá právě 😀

luciebx
16. led 2012

@sarkachmelova ty jo fakt? no tak mozna jsi.. ale i kdyz to taky nic znamenat nemusi.. a kdy ti ma dojit ms.. nebo ma zpozdeni?

luciebx
16. led 2012

@larryw 😀 😀 😀

ketra
16. led 2012

@sarkachmelova já jsem to tehdy u toho prvního těhu taky měla po té delší době hodně slabé tu čárku 😉

sarkachmelova
16. led 2012

@luciebx byl tam 5 hodin tak nevím zda se to dá brát vážně..

luciebx
16. led 2012

@larryw ja dala malymu snehulky.. a oni jsou trosku vyssi a jemu se v tom ne zrovna dobre chodi no.. ale jsou s koziskem.. preci ho nepozenu ven v teniskach ze jo.. i kdyz mame skolu u baraku.. a vychazi zrovna decka ze skoly a i s maminama. .a decka jen ve svetrech.. nebo jen kosili. no fakt nafackovat.. rodice v bundach a decka nahaty. . 😠

antana123
16. led 2012

@sarkachmelova důležité je aby sílil testni za 2 dny znovu HCG se tvoří co 2 dny 😉 držím palce 😉

luciebx
16. led 2012

@sarkachmelova o ja ti nevim.. ale kdyby tam nebylo zadne hcg tak ta carka tam preci neni.. i kdyz to muze byt ja nevim co.. zname co sem taky chodi @hehena.. taky se ji delal duch a nakonec to nic nebylo.. takze.. je to slozity

luciebx
16. led 2012

@sarkachmelova ak si mohla zapomebout nba test? 😀 😀 nechat ho tam lezet takovou dobu 😀 😀 😀 to ja kdyz testuju tak na to cumim jak tele na novy vrata.. hybu s testem.. jestli neuvidim carku z jinyho uhlu a tak.. a ty to tam nechas.. si dobra.. 😀 😀 😀

larryw
autor
16. led 2012

@sarkachmelova já jsem ti říkala, že to tak bude 😉 potichoučku gratuluju a držím pěsti 😉

sarkachmelova
16. led 2012
luciebx
16. led 2012

@sarkachmelova no je tam 😀 😀 😀

sarkachmelova
16. led 2012

@larryw kvůli Tobě jsem si ho dělala, protože mi to prostě nedalo 🙂 ale zatím se nechci radovat, opravdu tam byl 5 hodin a čárka je fakt slabá.. ale vyfotit se mi ji trošku povedlo..

@luciebx no kvůli Anežce 😀 když jsem byla na záchodě, slyším řev, tak jsem to tam rychle šoupla, běžela za ní, utěšovala, pak se jedlo a šlo ven a bylo to 😀
@antana123 děkuju, zkusím zase za dva dny, stejně už jiný nemám 😀

luciebx
16. led 2012

@sarkachmelova a tak meskas s ms.. nebo jen tak sis rekla ze to testnes

antana123
16. led 2012

@sarkachmelova teda to vypadá dost nadějně 😵 😵 😵 takový duchy na testu nemám
já taky mývám dušíky na testu ale podle mě to je tou léčbou a těma lékama a injekcema co mám

sarkachmelova
16. led 2012

@luciebx tento měsíc prvně nemeškám ale dělala jsem test dřív protože je mi pořád zle, minulý týden byl ale negativní, možná proto, že tam nebyl 5 hodin ?? 😀 nevím.. těžko říct.. počkám ty dva dny a udělám si ho hezky poctivě ráno a uvidíme 🙂

sarkachmelova
16. led 2012

@antana123 uvidíme.. nechci se moc radovat předčasně ale samozřejmě jsem stejně strašně šťastná, i když se snažím v tom krotit 🙂

luciebx
16. led 2012

@sarkachmelova juchuuu.. no uvidis.. carka bude silit.. taky bych to videla nadejne.. a kor kdyz se snazite na plny care..

no nic holky.. jdu ostrihat toho naseho hafana.. chudak uz nevidi prez ty chlupy

sarkachmelova
16. led 2012

@luciebx tak, tak.. necháme to být, ať se to nezakřikne a uvidíme ve středu 🙂

romcovaklarka
16. led 2012

@sarkachmelova Jéééééééééééé já jsem tady něco zmeškala 😵 Tak potichoučku gratuluju a moc držím place, teda snad to bude šťastná skupina tohleto 🙂

larryw
autor
16. led 2012

@sarkachmelova jj myslím, že tam je 😉 , mám radost a moc držím pěsti 😉

antana123
16. led 2012

@sarkachmelova jo jo potichoučku gratuluju uvidíš za 2 dny bude silnější 😉

larryw
autor
16. led 2012

@romcovaklarka to je jasný, jakmile sem někdo vleze, tak je v tom 😉 tekže tento měsíc bude hodně bohatej na těhule 😀