Druhosnažilky 2012

larryw
14. led 2012

Ahoj holky, najdete se tady někdo na pokec, kdo už má doma jednoho skřítka chtěl by se v blízké době začít snažit o druhé. Ráda si popovídám jak o dětech co už máme, tak o těch, co by teprve mohli přijít 😀

malformatio
16. led 2012

@luciebx @sarkachmelova také to u mě jistí spánek, akorát nemám na koho hupnout, maximálně na nějakého plyšáka, kterého má malej v postýlce 😀 😀 😀

mufici
16. led 2012

Ták u nás se už knečně spí, to zad byl výkon, někdy si říkám, že je zralá a Oskara 🙂
@sarkachmelova držím palce, ať sílí a zítra se těším na dobré zprávy!!! Já Ti to tak přeju, ale itak trošku závidím 🙂

liskovyorisek
16. led 2012

@sarkachmelova jeee, taky tiše gratuluju! Holky vás dočíst je nemožné - dnes takový mazec, že jsem vůbec nestíhala..ale moc ti to přeju a jsem napjatá, jak dopadne další testík 🙂
Jinak vítejte všechny nové holčiny, pomalu ztrácím přehled 😀DD
Jdu se učit, dnes to s prckem nebylo vůbec možný - jaksi mě teď potřebuje mít stále za zadnicí 😀
No a já jsem dnes 23DC a dnes slabé špinění, tlak v prsou i podbříšku...tak se uvidí, jestli se připravuje MS nebo pelíšek 😀

hehena
16. led 2012

@sarkachmelova skvělá taktika... 🙂))

@javyb vůbec se ti nedivím... já si po tý testovací mánii minulej týden taky říkala, že se musím už uklidnit... no ale nakonec jsem si řekla, že si testy objednám do zásoby z netu, abych nelítala furt do naší lékárny jak magor 🙂)) by tam ze mě za chvíli vypustili duši :D))) nebo na mě zavolali chocholouška 😀)))

kdo jde spát, tak přeju brou noc 🙂

sarkachmelova
16. led 2012

@mufici děkuji, zatím není moc co, uvidíme postupem dní 🙂

hehena
16. led 2012

@liskovyorisek no kéž by to byl ten pelíšek! to by bylo bezvadný. tenhle měsíc jsi měla jiný starosti, tak třeba to pomohlo a povedlo se 🙂

mufici
16. led 2012

@liskovyorisek tak držím pa
Ce, jak při učení a tak mimi 😉

vamam
16. led 2012

@javyb tak musím berušku pochválit, že večer taky nemusíme uspávat (ve dne je to teda horor, někdy neusne vůbec, někdy za hodinu v náručí, ale toho kopání a vzpouzení až hrůza, ideál kolem oběda se ještě dá uhrkat na procházce v kočárku!). od malinka má řád - koupání, mlíčko a usínáček a je tuhá 😀
všimla jsem si, že píšeš ve velké postýlce. můžu se zeptat od kdy jste ji dávali do velké a je tím myšleno i do svého pokojíčku????? my máme malou zatím pořád v ložnici, teda v její postýlce. do naší ani nechce! ale plánujeme, že bysme ji asi v roce a půl zkusili dát zvlášť (pokojíček má zařízený a má ho moc ráda, přes den si tam pořád chodí hrát)

mufici
16. led 2012

@liskovyorisek oprava palce

mufici
16. led 2012

Holky, já jsem dneska úplně mimo , jsem utahaná, jdu si lehnout, když už to mé robě chrní 🙂 dobrou s kobrou 🙂

hehena
16. led 2012

@vamam sice se neptáš mě, ale hodím do placu.. my dali prcka do jeho pokoje v 10m a od roka a půl je ve velký posteli 🙂 a s usínáním máme lehce potíž až poslední měsíc (je mu 22 měsíců), jinak to byla taky bez problémů, naprosto hladce. asi se začal víc bát... možná špatný sny... těžko říct, co se mu honí v hlavince...

javyb
16. led 2012

@vamam ve velké spí asi měsíc - začala mi vylízat z postýlky, takže proto🙂 A spí s námi, máme jen 2+1, časem koupíme větší, zatím ji není kam přestěhovat🙂

vamam
16. led 2012

@hehena děkuju 😀 no právě nevím, jestli ji dát první do pokojíčku v její malé postýlce, co ona na to, a pak ji dát do velké?

larryw
autor
16. led 2012

tak malej teprve teď konečně usnu, ale byl to boj teda...a to taky ještě před měsícem usínal v poho sám.....teď usíná sice taky sám, ale v pohodě to není ani trochu 😝

liskovyorisek
16. led 2012

@hehena
@mufici děkuju a taktéž přeju pěkné sny - mě to čeká až tak po půlnoci, jdu se drtit...blééééé
A ohledně spinkání, tak my měli taky usínací zlato (krom toho, co vyvádí v noci), ale jak jsme sebrali dudla, tak u něj většinou musím u usínání být....tak uvidíme, třeba si to sedne.
Joooo holky, tak bych si to přála...já mám ale poslední dobou vždycky všechny příznaky snad vsugerované a vždycky je z toho prd...teď mně uklidnila dr. když jsem tam viděla tu pěknou sliznici a připravený folík 😀

javyb
16. led 2012

@larryw tak to je mazec, obzvlášť, když nezabere přes den☹((

larryw
autor
16. led 2012

no a někdo se mě ptal, proč nemám žádný info v profilu....právě proto, že mi vadí, že se na to dostane každý, nepotřebuju aby si o mě kdokoliv na netu mohl přečíst kolik mám jak starých dětí, nehledě na to, co všechno tady napíšu 🙂

larryw
autor
16. led 2012

@javyb no to je ještě dobrý, normálně usíná v 11🙂

javyb
16. led 2012

@liskovyorisek vydrž prťka, vydrž, už jen pár dnů a budeš "volná"🙂

vamam
16. led 2012

@javyb ajo, my máme spravený domek, pokojíček je hned vedle ložnice, ale nevím jestli nečekat, až si bude umět jakože přijít, kdyby něco. jakože naše "uspávání" vypadá tak, že malé hraje hračka, pije mléčko, má přivřené dveře a u postýlky chůvičku a my jsme pryč. tak nevím jestli tak lehce usne i v pokojíčku, nebo ji tam zavřít, nebo zůstat s ní než usne, ale to zas právě asi neusne. no a s tím čtením taky zatím nevím, anžto jsem jí jednou zkoušela číst a spíš jsem ji probrala. stoupla si a chtěla listovat 😀

javyb
16. led 2012

@larryw a co mu dáváš do pití, redbul???

larryw
autor
16. led 2012

@javyb nic takovýhoo, nechápu kde tu energii bere 😝

javyb
16. led 2012

@vamam prý listovat😀 Já zatím nečtu, protože by taky chtěla číst a dveře jsem zavírala dokud byla v postýlce, teď co spí ve velké nechávám přivřené, aby mohla dojít, kdyby něco, zatím se to teda nestalo, ale ať se nebojí, kdyby náhodou. Když se vzbudí, tak jen zavolá mamííí a čeká až dojdu🙂

vamam
16. led 2012

@liskovyorisek soucítím s tebou, vím co to je. malá se narodila na začátku třeťáku. měla jsem individuál a šla jenom na zkoušky, ale bakalářka mi dala zabrat! ale musím říct, díkybohu za to, že malá byla tak malá! dnes už bych to nedala!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

vamam
16. led 2012

@javyb no ona ještě takto nezavolá. asi by jenom plakala!!!!!!

liskovyorisek
16. led 2012

@javyb
@vamam holky děkuju moc! Zase tu čučím na ptákoviny místo abych čuměla do skript...to bude propadááááák...a začíná mě pěkně bolet břicho...ach jo, tohle asi nic dobrého nebude ☹

hehena
16. led 2012

@vamam já bych klidně přesouvala v její malý postýlce, zná jí a nebude možná tak zaskočená... a až za měsíc dva, bych přesouvala do velký.. .)

@larryw tak mě víc než ten profil, kterej teda mám uzamčenej, vadí to, co tady vlastně všechno píšu 🙂)) 😅 a kdo všechno si to asi čte... 😖

jinak my dveře zavírám, má pokoj v patře. a zatím si ještě dveře neotevře, bo tady jsou takový divný tuhý kliky a docela vysoko.

javyb
16. led 2012

@liskovyorisek já jsem měla i naloupaný česnek do mražáku, jen abych se nemusela učit - 2 dny před státnicema jsem se hroutila a večer před jsem řvala jako malá... a dobře to dopadlo, moje taktika byla vědět o všem aspoň něco, aby to vyšlo na 3😀 A taky se toho nejvíc naučím na poslední chvíli... Neříkám neboj, protože to je blbost, to si každý musí "odbát" sám... Ale dobře to dopadne🙂

@larryw to teda taky nechápu

hehena
16. led 2012

@liskovyorisek břicho bolí i když to vyjde... může tak reagovat děloha... tím ti nechci přidávat pod kotlík naděje, ale radši se moc nepozorovat, i když sama chápu, že to jde fakt jen těžko...

javyb
16. led 2012

Dobrou🙂))