Druhosnažilky 2012

larryw
14. led 2012

Ahoj holky, najdete se tady někdo na pokec, kdo už má doma jednoho skřítka chtěl by se v blízké době začít snažit o druhé. Ráda si popovídám jak o dětech co už máme, tak o těch, co by teprve mohli přijít 😀

hehena
17. led 2012

jsme tu, jen nakukuju. mám práci a jsem zase nemocná :((( tak jsem ráda, že jsem. dneska je mi nějak blbě a ještě k tomu mám depku, bo už mi to leze na nervy, že jsem co 14 dnů na hromadě. byla jsem na nějakých testech, bže z krve něco vyšlo vyššího, ale výsledky budou až za 14 dnů :( ať mi proboha už něco daj, abych nebyla furt takhle. jsme pořád zavřený doma a už jsem fakt hodně nas-aná... :(

imzadi
17. led 2012

@hehena snad nic vaznyho! znam tu depku kdyz nemuzes vypadnout ven...me pomaha cokolada,tuny cokolady!

larryw
autor
17. led 2012

tak stihla jsem vyžehlit utěrky a asi pět trik a malej je vzhůru
@luciebx však on poznal, že to není vaše 😉
@hehena nedepkař....řekni si, ať ti udělají stěry, nasadí atb, ať se pořádně vyléčíš a bude líp 😉 ....už je skoro konec ledna a za dva měsíce bude jarooooooooooooooooooooooooo 😉

hehena
17. led 2012

@imzadi já teď mám taky závislost na sladkým... nevím co to... už mě to po těhu a kojení přešlo a teď znovu. no jsem nemocná už po 6tý od konce října a příde mi to fakt už nenormální :( třeba jen nějaká alergie, dají mi nějaký prášky a budu mít klid, tohle je síla prostě už. prcek taky stále nemocnej, ten po pátý... já stihla mít ještě hned od 1. 1. čtyři dny střevní chřipku :(

hehena
17. led 2012

@larryw stěry dělaly včera. jsem nějak naivně doufala, že budou eště tenhle týden 🙂))) nevím proč jsem si to myslela 🙂)) asi, že ty první krevní byly hned druhej den 🙂)) ale tohle je asi komplikovanější, tak se to dá pochopit, to je jasný.

larryw
autor
17. led 2012

@hehena no mě stačí být vždycky tři dny doma a už mi z toho šibe, ale taky to chápu...musíš právě dojít sem, vykecat se, zanadávat a věřit, že to bude lepší

malformatio
17. led 2012

@luciebx @antana123 tak ve ZR znám jen Batyskaf a v NMNM Sporťák, Manna a to zrovna nejsou zařízení pro matky s dětma 😀 😀 😀

imzadi
17. led 2012

@hehena to cloveka vycerpa,to verim...hele ja jsem ted nechutne tlusta ale ted to neresim,az po druhem prckovi,takze ted si sladkosti dopravam🙂

larryw
autor
17. led 2012

@hehena výsledek stěru je za 48h....jenže oni to uričtě někam posílají, než jim dojde výsledek....

luciebx
17. led 2012

jj na sportaku se muze s detma tak se myslim nekouri.. ale tenhle koutek je na te pesi zone u te hlavni posty.. u socialky nevim zda to tam jeste je ta socialka.. tam je to fajn.. sme meli sraz s maminama ze stredni.. a jak si deti uzili. tam by toslo.. kousek od vlaku.. takze dobry

holkyi pecu coko buchtu.. mnam

vamam
17. led 2012

mám jenom minutku, takže zatím jenom všechny zdravím a nachlazeným přeju brzké uzdravení; víc se budu snažit zapojit opět navečer 😅

larryw
autor
17. led 2012

no já jsem zákusky zdlábla, mám vyžehleno, tak jdu dělat slaný závin, aby měl manža co k večeři

sova33
17. led 2012

Ahoj holky, můžu se taky přidat? Máme doma ročního prcka a chtěli bychom mu pořídit sourozence 🙂

imzadi
17. led 2012

@sova33 no neeee...koho to tu vidim🙂tak preju hodne stesti!

sabatko
17. led 2012

Tedy, vy jste kecalky 🙂 , já asi moc příspěvků nestihnu, protože jestli to někoho potěší, tak se spánkem mlaďat může být i hůře - náš malý nespí přes den od roka a něco vůbec a večer usíná kolem 20:30 a už od cca 23 :30 se průběžně budí a snaží se vstávat až do rána. Posledně jsme ve 2 ráno řešili, že je tma a kdo všechno spí 🙂 . Je to s ním poněkud náročné s nespavcem jedním mrňavým. A to chci další - všichni si ťukají na čelo a pro okolí fungujeme jako chodící ATK.

luciebx
17. led 2012

@sabatko no vidis.. a nas malej spi 12 hodin i nekdy vic v kuse.. v noci kdyz uz se probudi tak mu dam napit.. a je to.. a usne dal.. ve dne spi tak hodku a pul.. proste pohodar.. sam si vyhraje.. hraje si s nasi psici.. a manza furt neni odhadlenej ze druhy je super napad.. ze bychom na to mohli vlitnout uz ted.. no takze cekame mozna tak do leta.. a uvidi se..

sabatko
17. led 2012

@luciebx přiznám se, že to už si ani neumím představit, takového spánku najednou 🙂 . Já jsem čekala, že se to zlomí, všichni mi to taky opakovali, ale vidím, že asi už nic. Takže si říkám, že když už toho moc nenaspím, tak průběžně naběhnu zpátky do rytmu s novorozencem. Syn byl náročné miminko, ač skoro v termínu měl pouze 2,28 kg a každé jídlo byl boj. Kolem půl roku začal špatně spát, je i nyní děsně živý, sice hodně a dobře mluví v souvětích, ale za to stále vyžaduje pozornost, i nyní píšu a zároveň stavíme garáž pro kamion 😉 a zpíváme tluče bubeníček...

sarkachmelova
17. led 2012

Teda holky, to se nedá dočítat 😀
Omlouvám se, ale dřív jsem se nedostala, čárka opět slabá, stejně jako včera, ale tak je tam .. 🙂 nechám to teď pár dní být a uvidí se 🙂

sabatko
17. led 2012

@sarkachmelova držím palce, aby čárka jenom sílila...

sabatko
17. led 2012

@sarkachmelova držím palce, aby čárka už jenom sílila...

javyb
17. led 2012

@sarkachmelova tak jupíííí🙂

sarkachmelova
17. led 2012

@sabatko děkuji, snad to tak bude ..

sarkachmelova
17. led 2012

@javyb a dneska už jsem na něj nezapomněla 😀

luciebx
17. led 2012

@sabatko tak to malej prave super.. spinkal krasne.. kojili sme do roka.. jako bylo fajn.. na prikrmy nebyl problem.. tak nevim ceho se ten nas tata boji 😀 on rika ze abychom to pak financne utahli no.. ale rikam mu.. vsak vse doma mame.. kocar.. hadry.. postylku.. lahvicky.. chuvicky a tak.. no proste.. jen to mimi zplodit.. a on mi rika.. vsak praktikovat muzem.. to me vadi.. 😀 😀 jasne ze sexikovat ho bavi.. 😀 😀 koho ne.. 😀 😀

imzadi
17. led 2012

@sarkachmelova no supeeer! a teda zavidim 😵

luciebx
17. led 2012

@sarkachmelova tak to je krasny.. juchuuu

sabatko
17. led 2012

@luciebx my na to akorát máme omezené časové možnosti 😀

misullka
17. led 2012

@sarkachmelova Gratuluju!

javyb
17. led 2012

@sarkachmelova šikovná holka🙂)) Já jsem ho ani nekoupila, nějak nechci být zase zklamaná - vydržím do pondělka, pokud to bude aktuální

sova33
17. led 2012

@imzadi Ahoj 🙂 Děkuju, ale myslím, že to bude běh na dlouhou trať, protože náš malý to asi vytušil a nedává nám moc prostoru 😀

luciebx
17. led 2012

@sabatko akto? no my teda taky jen kdyz malej chrape.. haha.. akor v noci.. on ma snad nejaky rezim ze vi ze na to s manzou jdeme.. se boji aby tu nekdo nepribyl.. hahaha..